Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majka89

Ślub rok -2013

Polecane posty

Gość Monikabzz
annielica- miło,że Twój narzeczony wpadł na taki pomysł :) Ja co prawda także nie umiem pływać ale mnie to chyba nawet profesjonalista nie nauczy :D A kiedy masz obronę? :) Wiecie już dokąd jedziecie na podróż poślubną? :P Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annielica - będziesz miała dwie korzyści - nauczysz się pływać i pięknie wymodelujesz ciało Dawno tu nie zaglądałam, ale w przygotowaniach ślubnych też niewiele się zmieniło. Mamy już rozdane prawie wszystkie zaproszenia. Byłam już u fryzjerki, wybrałam fryzurę (zapuszczam włosy, ale w razie gdyby okazały się za krótkie to kupiłam spinki do dopięcia kosmyków). W marcu idę na zagęszczanie rzęs. Chcę zobaczyć, czy mi pasują, bo wtedy zafunduję też sobie taki zabieg na ślub ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikabzz, zerknęłam na Twoją suknię. Mi się ona kojarzy z naturą, nimfą, trochę hipisami. A Wam nie? Ja bym dobrała bukiet z polnych kwiatów albo na taki stylizowany. http://w-spodnicy.ofeminin.pl/Galeria/Galeria-zdjec/530120,8,Bukiety-slubne-galeria-2011--bukiety-slubne-galeria.html#aGalery http://w-spodnicy.ofeminin.pl/Galeria/Galeria-zdjec/530120,1,Bukiety-slubne-galeria-2011--bukiety-slubne-galeria.html#aGalery http://www.google.pl/imgres?hl=pl&sa=X&tbo=d&biw=1241&bih=584&tbm=isch&tbnid=lMuzFR6IADI4ZM:&imgrefurl=http://www.bialeinspiracje.pl/%3Fp%3D5284&docid=6REw4T4EEOP2FM&imgurl=http://www.bialeinspiracje.pl/wp-content/plugins/dynpicwatermark/DynPicWaterMark_ImageViewer.php%253Fpath%253D2011/05/bukiet_slubny_polne_kwiaty_45.jpg&w=600&h=400&ei=iVrpUIPGC4jI0AXMjoHYAw&zoom=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allora
Dziewczyny chyba znalazłam suknię która mi się podoba, na razie tylko wizualnie, chyba mnie urzekła :) http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,Annais-Bridal,Prim,Feeling,item,2962.html W moim mieście jest tylko jeden salon który współpracuje z tą firmą, napisałam maila i nie ma tego modelu na stanie ale właścicielka da mi odpowiedź czy będzie mogła go sprowadzić abym przymierzyła. Pierwsza sprawa to nie mam pojęcia czy takie fason by pasował do mojej figury, a druga to nie wiem czy stać mnie aby ją kupić w salonie... może znalazłabym krawcową, która by mi uszyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allora
alexisesa podobna :) Twoja też mi się podoba :) Dziewczyny poradźcie mi jeszcze bo mam tez dylemat z ta suknią... czy ja nie jestem za stara do tego typu sukni bo ja niestety..29 lat, tyle mnie ratuje że czasem pytają mnie jeszcze o dowód hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allora
Wątpliwości zasiała we mnie przyjaciółka, że takie suknie pasują młodszym pannom młodym i że jest bezowata. A mnie się podoba i właśnie nie wydaje się infantylna. Podoba mi się w niej to że jest taka lekka, jest skromna w zdobieniach... no właśnie urzekła mnie :) Teraz jak oglądam inne to porównuje je do tego modelu. Mam nadzieję, że uda mi się ją przymierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam się znam na tym co należy, a czego nie. Moje osobiste zdanie, jest takie, ze gdybym mogła mieć suknię bez ramiączek to sama bym ją brała pod uwagę. A jestem tylko 2 lata młodsza od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allora
Niestety nie wiem. Sądzę, że niestety 3-4 tys. zł Myślę że szycie wyszłoby o wiele taniej. Koronki są drogie a w mojej sukni wydaje mi się, że materiał to tiul i organtyna, więc może koszt szycia nie byłby porażający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szyję suknie i mnie koszt wynosi 2300zł( z dużą ilością haftu) a ta sama w salonie 3500zł wiec oszczędność jest spora. A zaleta szycia na miarę jest modyfikacja w trakcie szycia.;) Suknie masz piękną ..taką polecała mi Pani w salonie lecz mnie dół nie pasował bo mi pasuje suknie zdobiona z dołem sukni ze tak powiem.:) A dziewczyna która tego samego dnia mierzyła suknie w tym salonie założyła taką i wyglądała zjawiskowo;) Ja osobiście uwielbiam prostotę połączona z elegancją bez przepychu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikabzz
Weselniczka 21.09.2013- moja suknia jest bardzo skromna ale koronka sprawia ,że jest bardzo kobieca :) Jestem drobna,więc suknie z kołem nie pasują do mojej figury:) Dziękuję Ci za linki! Dzięki Tobie mam już wymarzony bukiecik :) Allora- ładna suknia :) w salonie rzeczywiście chcą dość dużo pieniędzy, myślę,że dobra krawcowa uszyje Ci za mniejszą cenę, o wiele mniejszą :) Jesteś młoda kobietą, więc na pewno Ci będzie pasować! Ale oczywiście musisz przymierzyć żeby stwierdzić czy będzie dla Twojej figury :) Alexisesa- Twoja również bardzo ładna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Monikabzz - Jestem po pierwszej lekcji i powiem, że są postępy, serio to fajna sprawa wynająć profesjonalistę bo wtedy wiesz, że musisz coś zrobić kiedy o coś Cię prosi, a nie jak z kimś bliskim "nie bo nie":P polecam:) Zobaczę jak będzie mi szło dalej:) Nie mam jeszcze ustalonego terminu obrony bo w sumie u mnie na studiach dopiero prawidłowo piszę się pracę magisterską na ostatnim semestrze. Tyle, że moja promotorka prosiła abym jak najszybciej postarała się oddać wstęp (i mam już 3 strony:P szok) bo potem mają urwanie głowy z tymi pracami:) alexisesa - uświadomiłaś mi, że rzeczywiście pływanie super wpływa na figurę:) wielkie dzięki jakoś nie patrzyłam na to pod takim kątem;P Ja również mam zamiar przedłużyć i zagęścić sobie rzęsy ale to tuż przed ślubem bo tak na próbę to dodatkowy spory koszt a i tak się tego nazbiera bo próbne makijaże i fryzury itp:P Na szczęście mam długie włosy i od dawna ich nie ścinałam specjalnie na ślub:) Co prawda czeszę się w niski kok ale i tak z dłuższych włosów łatwiej cokolwiek zrobić - powodzenia w zapuszczaniu !:D Dziewczyny nie ma znaczenia ile macie lat i tak będziecie tego dnia najpiękniejsze ! Nie żałujcie sobie i spełniajcie swoje marzenia, życie jest jedno, naprawdę nie ma znaczenia co powiedzą inni:) To wy powinnyście się czuć pięknie w sukni i już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, piękne suknie wybrałyście. Ja nadal nie mam, ale za to zamówiliśmy obrączki. Będziemy mieli robione ze swojego złota więc wyniosło nas to jedynie 700zł za parę:) ja dzisiaj wylewałam siódme poty na siłowni, ale niestety nie jestem w stanie zrezygnować ze słodyczy więc tak czy inaczej słabo widzę jakieś zrzucenie wagi przed ślubem. Między świętami byliśmy też u księdza. A mam pytanie zwłaszcza do tych z Was które decydują się na kolorowe buty: Czy biżuterię tez wybieracie kolorową bo ja chciałam filetową tak jak buty, ale narzeczony stwierdził, że za dużo będzie tych kolorowych dodatków i w sumie to sama już nie wiem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikabzz
adzikk- kiedy masz ślub? Też myślałam o tym, chyba trzeba mieć dużo złota,prawda? Ja codziennie muszę zjeść coś słodkiego... chyba zacznę ćwiczyć w domku, któraś chętna na wspólne ćwiczenia ? :) Nie wiem co Ci doradzić z biżuterią, sama nie wiem co do mojej pasuje... Ja własnie wróciłam z narzeczonym ze spotkania z fotografem, także już coś mamy załatwione :) We wtorek prawdopodobnie zaczniemy kurs dla narzeczonych, ciekawe ile potrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikabzz
adzikk- właśnie widzę datę ślubu:) Z suknią się nie martw, powoli :) może przeglądaj ogłoszenia? Tam możesz znaleźć swoją wymarzoną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adzikkk - Ja też decyduję się na kolorowe dodatki i też fiolet. Biżuterię będę miała z kamieniami swarovskiego tzn. na pewno kolczyki i bransoletka. Jeszcze nie wiem, czy wybiorę kolię, czy zawieszkę na łańcuszku. Podobają mi się kolie, ale też nie chcę się za bardzo świecić, więc się jeszcze zastanowię. Co do butów to będę miała kremowe, ale z fioletowymi kryształkami. Nie wydaje mi, że biżuteria i buty to za wiele kolorowych dodatków. Poza tym buty nie są aż tak widoczne na całym weselu ;) Będę też miała bukiet z kremowych róż i storczyków (fiolet) i storczyka we włosach. I wydaje mi się, że to są naprawdę gustowne akcenty koloru. Co do obrączek, to my także będziemy robić ze swojego złota. Mamy 12 gram, a na obrączki zużyją trochę więcej niż połowę. Za robociznę płacimy 500 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też myślałam nad kolorowymi dodatkami. Ciągle zastanawiam się czy kupić białe buty czy kolorowe - uwielbiam fiolet, więc to ten kolor byłby u mnie dodatkiem. Co do biżuterii ślubnej to ja preferuję akurat taką delikatną w jasnych kolorach. Ale sala, wystrój, kwiaty na pewno będą w moim ulubionym kolorze fioletowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikabzz- my mielismy 7,5 grama swojego zlota (tj. dwie wąskie obrączki i pierścionek) i do tego jubiler dokłada 2 gramy wiec obraczki będa zrobione z 9,5 grama złota, to będa klasyczne 5mm z soczewką w środku. wiola8989- u nas sala jest fioletowo brązowa dlatego też się zdecydowałam na filetowe dodatki. Jeszcze pomyślę nad ta bizuterią, ale pewnie skończy sie tak, że kupię fioletową i jasną i będę się decydowac na ostatnią chwilę :) A z spraw załatwionych mamy: salę, dj'a, kamerę, fotografa, obrączki i kościół (zdecydowaliśmy się na ślub w drewnianym kościółku za miastem więc musieliśmy dostac zgodę proboszcza z tamtego kosciola na nasz ślub, ale udzieli nam ślubu bez problemu) :) A jakie plany na podróż poślubną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jesteśmy teraz na etapie szukania gdzie jedziemy w podróż i wyjdzie na to ze pojedziemy w góry wiec do końca miesiąca rezerwujemy miejsce by sie nie martwić gdyż ciężko tam z terminami:) Ja teraz myślę nad podziękowaniem dla rodziców, świadków i gości. Na szczęście buty już na niskim znalazłam;) No i jeszcze w tym miesiącu umówić 2 próbne fryzury i tą ostateczną oraz wizytę u kosmetyczki. No i umówić lekcje tańca. I w tym miesiącu już wszystko co muszę zrobić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
A ja się nie mogę doczekać podróży poślubnej - chcemy polecieć gdzieś hen poza Europę :) Malediwy, Tajlandia, Dominikana... to pewnie będzie spontaniczna decyzja jak co roku zresztą:) Chcemy mieszkać w jakimś zacisznym miejscu a nie przepełnionym hotelu żeby móc się delektować sobą:) A tu jeszcze tyle czasu do ślubu :( 7 miesięcy ehh.. My jak na złośc nie mamy wcale swojego złota (tzn. nie liczę tu mojej biżuterii) bo moja mama jest na nie uczulona, teściowa nie nosi wcale biżuterii więc musimy obrączki kupić po normalnej cenie:/ Podobają mi się takie proste z diamencikiem na damskiej ale wtedy nie można ich zmiejszać ani poszerzyć :/ A wiadomo ciąża itp... różnie potem bywa;P A właśnie? Ile będziecie po ślubie czekać z dzidziusiem? My planujemy rok po ślubie zacząć się starać, ale jak wyjdzie to życie pokaże...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my to o dzieciach nie myślimy. To znaczy nie, że nie chcemy, ale podejrzewam ze najblizsze kilka lat nie będziemy rozwazac powiększenia rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
alexisesa - my też mamy psa :D naszą kochaną Sunię :) To był prezent na zaręczyny (oprócz pierścionka) :) Zawsze się podśmiewałam że chciałabym kiedyś dostać coś co jest "małe, puchate i ma pół karata";P i się sprawdziło:D a jak się dowiedziałam, że jest ze schroniska to pokochałam ją jeszcze bardziej:) Masz całkowitą rację dziecko to duuuży wydatek i ogromny obowiązek. Lepiej za dużo nie planować bo życie i tak układa swoje własne scenariusze więc nasz czas oczekiwania na potomstwo może bardzooo się wydłużyć.. A zresztą jesteśmy jeszcze tacy młodzi, najpierw dobra praca, dom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśmy o dzidziusia chcieli się starać tak 2-3 miesiące przed ślubem, ale zdecydowaliśmy, że zaczekamy do nocy poślubnej. Co do podróży poślubnej to chyba w tym roku nie wyjedziemy nigdzie - za bardzo urlopu nie dostaniemy, więc poczekamy do przyszłego roku. Obrączki chcemy zakupić w Aparcie, niestety własnego złota nie mamy, więc jakieś skromne 3 tyś. zł wydamy, bo ja chcę obrączkę z małym diamencikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my tez mamy psy- 2 sunie :) często nam ludzie zarzucają, że właśnie przez psy nie myślimy o dzieciach. Ale o dzieciach też pomyślimy, w swoim czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola- co do obrączek to radzę zajrzeć do mniejszego złotnika. Możesz przyjść ze zdjęciem, a zrobią Ci obrączki takie jak z Apartu ale znacznie taniej. Wiem, bo sprawdziłam. W Aparcie płacisz głównie za firmę. Co do diamentu w obrączce to też nie jest wielki koszt, bo taki mały kosztuje średnio 120 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexisesa tak masz rację, ale mój narzeczony nie chce iść do takiego mniejszego złotnika - uparł się na Apart i powiedział, że obrączki kupi tam. Akurat w tym temacie jest uparty i inny złotnik nie wchodzi w rachubę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×