Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majka89

Ślub rok -2013

Polecane posty

Taka sobie ja - ja bede miala tylko futerko z szynszyli albo norki teraz nie wiem :P (sztuczne) z dlugim rekawem. kosztuje 200 zl ale jest mega cieple bo juz mierzylam :) i calosc cudownie wyglada... ale chcialabym jeszcze jakies bolerko na sale poniewaz mam strasznie brzydki dekolt, plecy i ramiona ( pozostalosci po pryszczach, pryszcze i blizny). cos podobnego do tego : http://www.google.pl/imgres?q=futerko+z+norek+na+slub&um=1&hl=pl&sa=N&biw=1024&bih=616&tbm=isch&tbnid=rzQqrnTblOVkpM:&imgrefurl=http://slubowisko.pl/produkt/jgvideo-internetowy-sklep-slubny-izabela/futerko-slubne-z-norki,8712&docid=wYfmJOVCP3v8mM&imgurl=http://slubowisko.pl/files/productphoto/thumbs800x800/a-1p.jpg&w=533&h=800&ei=TSxDUda9NsmUtAaHk4DwAg&zoom=1&ved=0CM4BEK0DMCg&iact=hc&vpx=2&vpy=192&dur=1258&hovh=275&hovw=183&tx=90&ty=150&page=2&tbnh=140&tbnw=114&start=19&ndsp=27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M@rta
Witam!!! Dla 2 pierwszych klientów organizacja wesela za przysłowiowe 100 zł, kolejnych dwóch dostaną od nas 50 % na wszystkie nasze usługi, doractwo fachowe gratis!!! Jesteśmy firmą prężnie się rozwijającą na polskim rynku Urocza Chwila. Organizujemy imprezy okolicznościowe typu komunie, chrzciny, urodziny, imieniny wieczory panieńskie i kawalerskie oraz wesela i śluby. Napisz gwarantuje ze nie będziesz żałować!!!!!!!!! Odpowiadam na każdy e-mail w ciągu 24 godzin! ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN!! e-mail marta.uroczachwila@gmail.com http://konsultantslubn.ucoz.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne to futerko, ja sie zastanawiam nad tym bolerkiem i chyba wezme z dlugim rekawem. Musze jeszcze rozchodzić buty, wogole to pasowalo by nam pojsc na kurs tanca :P nie mamy jeszcze piosenki wybranej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my piosenke mamy ale nie probowalismy do niej tanczyc :) moj A. stwierdzil ze nie potrzeba :) bylam w sobote 1 raz na solarium na 12 min i g*no widac ze sie opalilam a zawsze mnie szybko lapalo. tutaj sa strasznie slabe te lampy. a wie ktos moze ile w Pl kosztuje solarium??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryland_
Hej dziewczyny :) Ja bolerko będę dobierała dopiero na przymiarkę, gdzieś za tydzień. Narazie jesteśmy po ustaleniach na sali i w kościele. Niestety właścicielka sali okazuje się coraz trudniejszą do dogadania się kobietą :( na dzień dobry była spoko, bo chciała, żebyśmy podpisali umowę. Teraz każdy szczegół jest dla niej problemem... Ale jestem dobrej myśli, bo w końcu jej tam nie będzie w trakcie wesela, a gościę będą się z nami i z kapelą bawić :)) My właśnie zaczęliśmy ćwiczyć pierwszy taniec. Stwierdziliśmy, że na tyle swobodnie czujemy się na parkiecie, że zaszalejemy i stworzyliśmy sobie kompilację kilku piosenek :P)) Oczywiście narazie dopiero dopieszczamy układ, ale mam nadzieję, że wyjdzie wesoło :))) Dziewczyny kiedy podajecie tort? Od razu po obiedzie? My chyba podamy później, tak między 1 a drugą kolacją... Bo na dzień dobry jest obiad, deser, zaraz potem tort... Za dużo wszystkiego.. No i jeszcze: co dajecie rodzicom / dziadkom / świadkom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas standardowo tort podaje się po oczepinach, czyli jakoś po 24:00. Rodzicom na tą chwilę dajemy ramki do zdjęc zeby mogli włożyć sobie nasze ślubne zdjęcie i kwiaty do tego, ale to sie jeszcze moze zmienic. My ogolnie dośc dobrze tanczymy, ale i tak zapisalismy sie kurs i cwiczymy sobie walca. Mielismy zatanczyc wiedenskiego, ale chyba jednak będzie angielski. Kurcze dziewczyny Wy juz niedlugo po ślubie a ja prawie ostatnia. Nie będe już miała z kim omawiac szczegółów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adzikkk nie lam sie kazda z nas chetnie posluzy ci rada. tak na dobra sprawe u nas tort sie podaje (chyba) jak wjezdza kawa na sale. czyli zaraz po obiedzie. a ciasta stoja na stole wiec kazdy je to co chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryland u nas też tort wjeżdża zaraz po obiedzie, nie chcemy fajerwerków, jakiejś okolicznościowej piosenki o torcie itp więc nam ten układ pasuje:) 🌻 adzikkk nie opuścimy Cię:) na pewno będziemy tu zaglądać i czytać o Waszych przygotowaniach!!! 🌻 małapannamłoda my też jeszcze piosenki nie mamy a i tancerze z nas kiepscy wiec lipa.... kurcze u Was ślub lada moment to lepiej już na coś zdecydujcie, żeby orkiestra nauczyła się grać tej piosenki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki;) Ja jakoś nie mam weny do załatwiania wszystkiego...Teraz mamy tyle na głowie ze szczerze nie wiem za co się wziąć. Teraz chyba jest najgorszy czas...czyli miesiąc do wesela;) My jednak rezygnujemy z mieszkania u mnie i dodatkowo teraz załatwiamy wszystkie dokumenty związane z kredytem....To jest jakaś Masakra. W tym tyg jadę na przymiarkę sukni ,ustalić menu, zobaczyć jak dzidzia rośnie , zamówienie tortu, spotkanie z muzykantami, szukać ostatecznego mieszkania. My nie mamy ani tańca ani piosenki i nie wiem kiedy się za to weźmiemy;) ...Im bliżej wesele tym wszystkiego jest więcej. Ja uważam ze my pierwsze które mamy wesele i każde kolejne w następnych miesiącach będziemy jeszcze bardziej aktywne na forum gdyż będziemy bogatsze o duża wiedzę by podzielić się z naszym doświadczeniem przeżytym na weselu. Tak wiec nie ma czym się martwić że na forum będzie cisza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też poproszę o wsparcie do samego ślubu ;) Co do tortu to my się zastanawiamy nad podaniem po oczepinach. Goście nabiorą apetytu po zabawach, a i mniej więcej byłaby północ, więc wyjdzie tradycyjnie i symbolicznie. My też nie chcemy żadnych fajerwerków w torcie. W ogóle tort będzie raczej skromny, bo na weselach, na których byłam goście raczej go póbują, niż się nim zajadają. Dla rodziców zastanaiwamy się nad alkoholem grawerowanej skrzynce, a dla świadków bardzie na śmiesznie - może jakiś Oscar? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djraff.pl
dj wodzirej na wesele www.djraff.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katrin zeta dżons dzieki za info :) bo tak szczerze to ja jak narazie bardzo na luzie jestem :p oprocz sali orkiestry, kucharki, kamerzysty i fotografa jeszcze nic nie zalatwilam, nawet za sukienka sie nie rozgladalam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczęta!!! Ja mam bolerko, welon, biżuterię, buty i biustonosz z salonu w którym kupuję suknię. Powiem Wam, że jestem zmęczona tymi ostatnimi szczegółami do zorganizowania. Chciałabym, żeby to już się wszystko samo zrobiło!! Pytanie mam do Was, czy trzeba mieć wśród dokumentów do ślubu kościelnego akt urodzenia? Bo ktoś mi ostatnio powiedział, że koniecznie, ale ksiądz mi o tym nic nie mówił i teraz nie wiem, czy się wracać po to do urzędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indianeczka87
Molekularna do ślubu to napewno potrzebny Ci będzie akt chrztu,bierzmowania, ale w USC odpis aktu urodzenia będzie potrzebny, żeby dostac zaświadczenie że możecie się pobrac:) Najgorsze te załatwianie papierów będzie.. ja się jeszcze za to nie zabrałam;p Bo jeden ksiądz mówi że akt chrztu jest ważny 3 mies. a inny że 6 mies ;/ no i weź i weź..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molekularna: Jeśli chodzi o dokumenty to nie jest potrzebny akt urodzenia a akt chrztu. Przy dalszym wypełnianiu dokumentów u księdza będzie tylko się Was pytał gdzie urodzeni i masę innych pytań.Nam z tego co pamiętam zeszło godzinę.:) Weselniczka 21.09.2013 Ja welon dobiorę w salonie przy sukni a i muszę kupić futerko bo zamarznę w kościele , muszę zacząć szukać biżuterii. Co do podawania tortu to my dopiero będziemy wszystko ustalać przy menu. Ale podejrzewam ze wszystko będzie po oczepinach -tort ,podziękowania itp. My podziękowania dla gości mamy lizaki: http://moda.allegro.pl/lizaki-podziekowania-dla-gosci-80szt-super-cena-i3076186080.html A podziękowania dla rodziców albo będzie to grawerowana skrzynka z winem albo http://moda.allegro.pl/pdrsbz-podziekowania-podziekowanie-szklane-duze-xl-i2916175654.html Dla świadków nie mamy zielonego pojęcia co mamy kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta! ja welon i buty oraz szal kupiłam od razu w salonie, w którym zamawiałam suknię. Niestetynie ma w nim biżuterii i muszę jej poszukać gdzie indziej. Już się zaczęłam powoli rozglądać, ale nic nie wpadło mi w oko do tej pory... :( Jeśli chodzi o tort, to u mnie zazwyczaj jest on podawany ok. północy przed lub po oczepinach. Z podawaniem tortu zaraz po obiedzie jeszcze się nigdy nie spotkałam. Nam ksiądz mówił, że te urzędowe dokumenty są ważne 3 miesiące, więc lepiej mieć to na uwadze, jak będzie się je kompletować- ja jeszcze nie zaczełam. Planuję po świętach Wielkanocnych pójść do księdza i już ustalić jakieś konkrety. Bo na razie mamy tylko datę i godzinę :) O podziękowaniach dla rodziców jeszcze nie zaczeliśmy myśleć. Na razie wybraliśmy upominki dla gości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katrin my mamy piosenke :) a orkiestra ja pusci z pendriva :) nie beda jej spiewac :) ja wraz z suknia kupilam buty stanik welon i bolerko. nie wiem co rodzicom kupic :( ale wiem ze podziekowania beda zaraz po blogoslawienstwie poniewaz moj nie chce dziekowac ojcu, bo i nie ma za co:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malapanna a jak to zrobicie po blogoslawienstwie wstaniecie i np swiadkowie dadza wam prezenty dla rodzicow i wtedy podziekujecie? bo tez sie nad tym zastanawiam i mysle zeby to zrobic po blogoslawienstwie? kurde tez nie mam pomyslu co do prezentu myslimy nad malymi kwiatami w koszu o srednicy 30 cm i chyba jakas paczke w stylu wino kawa herbata czekoladki i cos moze dorzuce narzeczony myslal o karykaturach zdjec slubnych rodzicow (z tym ze moj tato nie zyje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryland_
Dziubrun pomysł z lizakami dla gości super!! Właśnie zamówiłam, dzięki za podpowiedź :)) My dla rodziców zrobiliśmy fotoksiążki takie w formie "za co dziękujemy" dopasowane odpowiednio do zdjęć. Dwie osobne, ja dla moich, narzeczony dla swoich. Włożymy te fotoksiążki do koszy z kawką, herbatką, winkiem i czekoladkami i będzie gotowe :) A dla świadków jakieś drobne bony zakupowe do sklepów z wyposażeniem mieszkania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mysle ze tak bedzie... po blogoslawienstwie wstaniemy i np swiadkowie nam dadza prezenty. my mamy dla rodzicow fotoksiazki ze slubu (ktore dostana pozniej) i do tego chcialabym wlasnie jakis kosz z upominkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za odpowiedź, cieszę się, że załatwianie aktu urodzenia mi odpada :P My dzisiaj zamykamy listę gości. Dzisiaj 20, więc za 4tygodnie będę się już pewnie ubierać w kieckę ;) A dziewczyny z 13 będą obchodzić pierwszy tydzień małżeństwa. Ojacie ojacie, jak ten czas zapie*dala :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokumenty kościelne są ważne na pewno 3 miesiące, nie 6. Dziubrun, ładna biżuteria! Jak już przyjdzie to mogłabys skrobnąć, czy te perły są faktycznie białe, czy może bardziej ecru? Bo co innego jest w opisie, a co innego na zdjęciach... Ja też myślałam o biżu z perłami, bo będę miała trochę krzyształków na sukni i nie chcę dokłądać błyszczenia w biżuterii. A przesądy o perłach mi zwisają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryland_
No ja właśnie o tej porze będę ślubowała na środku ołtarza ;) ;) Na samą myśl już się stresuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryland, zachowaj spokój. Tylko spokój nas uratuje :P I tak niczego nie będziemy pamiętać, dobrze, że będzie kamerzysta i fotograf ;) A ja w piątek mam ostatnią przymiarkę sukni heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki Jak dojdzie biżu to napiszę co i jak ;) Za to ja za miesiąc o tej porze będę jechała do kościoła;D Już się doczekać nie mogę by tylko pogoda dopisała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie już może upatrzony tort?? Bo ja powinnam już zamawiać a nie mam nic upatrzonego jak powinien wyglądać :( śmigam po tych stronach i nic mi się nie podoba....Zanik weny;) Po za tematem od wczoraj zaczął mi czarnieć palec od pierścionka zaręczynowego....:( To podobno sygnał ze jest się chorym:( jeszcze tego mi teraz brak;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×