Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majka89

Ślub rok -2013

Polecane posty

Gość maryland_
No jasne, że musi być dobry, to jest najważniejsze :) Ale skoro mogę też zdecydować, żeby np był pod kolor reszty wystroju, to dlaczego nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexisesa
Hej! Dołączam do grona panien młodych na 2013 rok :D Mój ślub będzie 25 maja :) WITAJCIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annn20
hej i ja ! 26.07 w Białymstoku :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
Byłam na weselu gdzie był tort z marcepanem,piękny tort,normalnie cudo,cukiernik naprawdę się napracował,tylko niestety tort bardzo xle się kroił i był cholernie słodki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna__mloda2012
Hej kochane:) Czytam Wasze forum i pragnę dołączyć do tematu. My slub mamy 15.06 ale powoli rozglądamy się za róznymi rzeczami, i mam pytanie czy któras z Was miała doświadczenie z zaproszeniami z allegro, przeklądałam ostatnio i wpadły mi w oko takie: http://allegro.pl/miracle-zaproszenia-slubne-eleganckie-nowosc-i2682154501.html ale nie wiem czy kupowanie na odległość ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bombka2024
ja robię sama wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
nawet fajne te zaproszenia,i cena też fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przyjaciółka miała zaproszenia z Allegro i były ok. Wcześniej zamówiła kilka próbnych, żeby przekonać się jak wyglądają "na żywo". Nie wiem jak z zaproszeniami, ale zawiadomienia na pewno zamówię przez Allegro, bo można znaleźć bardzo ładne w atrakcyjnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
jezeli chodzi o zaproszenia to ja poszukam najtańszych jakie będą,nie zalezy mi na wyglądzie,i tak wszyscy wyrzucą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpnnamloda
ja zamawialam z allegro od razu 60 szt i wszystkie byly ok. potem kilka mi braklo wiec dokupilam bez problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚLUBcywilnyNA30osób
Witam wszystkich , nie czytalam wszystkich postow, ale mam kilka pytan dotyczaczące organizacji ślubu cywilnego i przyjecia weselnego na około 30 osób. Będzie najbliższa rodzina i świadkowie+osoby towarzyszace. Ślub chcemy wziaść 9 lutego 2O13 r. Proszę powiedzcie czy wogóle zdąze wszystko zoorganizować i co robic po kolei zeby sie nie pogubic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że zdążysz. W zimowym okresie łatwiej o terminy. Proponuję zacząć od zrobienia roboczego kosztorysu, a potem zarezerwowania tego, co wymaga dostępności terminu, czyli kolejno: restauracja, fotograf i kamerzysta. Kiedy rezerwuje się termin w urzędzie nie wiem, słyszałam, że na parę miesięcy przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚLUBcywilnyNA30osób
oki , ale nie wiem czy wziasc wodzireja czy orkiestre na takie male przyjecie? a co do tego fotografa i kamerzysty nawet nie wiem gdzie szukac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że to zależy od kwoty jaką dysponujesz i od gości (Ty ich znasz i wiesz, czy parkiet będzie żył). Chociaż ja bym się skłaniała ku wodzirejowi. Szukać najlepiej przez portale ślubne i google. Z jakiej miejscowości jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚLUBcywilnyNA30osób
ze Świebodzic to jest taka mala miejscowosc na dolnym slasku ja tez bym byla za wodzirejem ale dzwonilam do tych http://www.taxat.witryna.info/ ale powiedzial ze 100 zl. jak dla mnie to malo biora, moze sa amatorami lub to jest cena za godzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚLUBcywilnyNA30osób
a co kupujecie na podziekowanie dla rodzicow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexisesa
Moja koleżanka, też brała skromny cywilny ślub na ok. 30 osób. Zamówiła kilka stolików w lokalu, gdzie akurat wieczorem był dancing. Także zapłaciła tylko za kolację, a tańce miała za darmo. Może to jest jakieś rozwiązanie dla Ciebie? :) Co do pomysłów na podziękowania to sama chętnie posłucham, bo też nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spodobało mi się coś takiego http://allegro.pl/2s-z-podziekowania-podziekowanie-rodzicow-i2643503722.html Aczkolwiek nie jestem jeszcze zdecydowana. Jestem za to jak najbardziej przeciwna podziękowaniom typu: http://allegro.pl/podziekowania-dla-rodzicow-podziekowanie-slubne-3d-i2642693598.html Taki model wydaje mi się przestarzały. Rodzice dostali coś takiego od brata i tylko to się kurzy, nie ma żadnej prezencji, nie ma gdzie tego postawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosze - fajna sprawa, na pewno ucieszą :) Ja jeszcze zobaczę, jak będę stała finansowo... narazie myślałam o czymś tańszym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
My w podziękowaniu chcemy ufundować naszym mamom (bo wychowują nas tylko mamy) wakacje w górach bo je kochają (moja mama szczególnie) :) mam nadzieję, że wyrobimy finansowo. Ostatnio doszedł nam koszt barmana i mobilnego drink baru oraz fontann-czekoladowej i alkoholowej ewentualnie. Ostatnio doradzano nam, że nawet lepiej rezygnować z wiejskiego stołu (koszt 2000zł) jeszcze dołożyć i wziąć barmana bo będzie to większa atrakcja dla gości, a u nas będzie dużo młodych osób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bombka2024
my mamy weele w lipcu a wyyłamy w styczniu... Duzo osob zza granicy, wiec chcemy dac znać, zeby mogli się przygotować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×