Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

leyla_malena

nowy trend - biustonosz jak top/bluzka

Polecane posty

Gość chuda jak kij
No ja bym się krępowała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasanka.36
nie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkkka
Jedyne takie (shock absorber) noszę przy sporcie, ale one wyglądają o wiele mniej bieliźniano i szmatkowato niż to wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to jest po prostu
brzydkie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówka78
No dla mnie odpada.Wygladałabym w tym dziwnie i na bank ogladaliby sie za mna na ulicy,co na siebie załozyłam.Nie bardzo siebei widze,ale zapytam na dreft.pl co o tym sadzi stylistka ,tak dla orientacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika te które pokazałaś nie mają nic wspólnego z tymi które ja pokazałam, te moje da się nosić jako topy, a te Twoje to typowe push up'y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam z H&M koszulkę bawełnianą z biustonoszem wszytym w środku dość wygodne rozwiązanie na lato . Wygląda jak top a nie potrzeba stanika .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie mi się podoba ten stanik co ma Rihanna w nowym teledysku nie pamiętam tytułu tej piosenki ,ale ma taki zajebisty czarny stanik boski gdybym wiedziała gdzie tylko0 go kupiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona Ksiezniczka
Zalozylabym ten z Asos ale np, pod lekko przezroczysta tunike albo pod luzny sweterek z baaardzo duzym dekoltem/rozcieciem z przodu, tak zeby wiekszosc tego topu wystawala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABCbielizny.pl
Niby praktyczne,bo jest to takie 2 w 1,ale ciekawe czy tez wygodne. Przecież bieliznę powinnyśmy dobrać oddzielnie,idealnie ja dopasować. U mnie w sklepie jest spory wybór,wiec serdecznie zapraszam www.abcbielizny.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta strona bieliźnianego trendu średnio mi się podoba. Stanowczo bardziej podobają mi się koronkowe body czy topy wpisujące się w niego niż tego typu topy. Z tych 2 żaden nie przypadł mi do gustu ale potrafię sobie wyobrazić coś co mogła bym założyć. W trochę innej kolorystyce np. gdyby całość byłą koralowa albo nawet jeśli już w bieliźnianych kolorach to w trochę inaczej wykończone. Te konkretne dwa nie podobają mi się. Jeśli zaś chodzi o bluzki 2 w 1 to od wielu lat można dostać tego typu rzeczy w niektórych markach (najczęściej w brytyjskich) zwykłe bazowe topy i tuby z szytymi miseczkami i obwodem. Nie wiem co na to looby ale produkują je nawet topowe marki polecane przez nie np. Panache. Więc i w tym wypadku dobór odpowiedniego jest także możliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibys - praktycznie zgadzam się z Tobą w 100% że fajniejsze są topy z namiastką biustonosza aniżeli biustonosze z namiastką topu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allicemn
ale w topach np. bravissimo (obecnie pepperbery) to nie jest żadna namiastka tylko normalny pełnoprawny stanik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, szukałam w google grafika, ale nie mogłam nic znaleźć, jak możesz to wklej jakiegoś linka albo zdjęcie do takiego topu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×