Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

masakra jakas

sa tu jakies mlode mamusie?

Polecane posty

Gość tez mlodo wpadlam
masakro pytalas ile mam lat-33 a dziecko 17 mam nadzieje,ze mojego bledu nie popelni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomnialam nicka
kolorowa a co bylo przyczyna poronienia? bo widze ze to byl 14tydz:( przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mlodo wpadlam
Grzechu warta-to szybko zabkowala twoja pociecha niedziela mija super:)dziecko z domu wypyla ja szykuje obiad.zjemy rodzina a pozniej rowery nie wiem czy z dzieckiem ale raczej sami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesypiala cale noce jak zawsze, obylo sie bez zeli na dziasla gryzakow itd troszke w dzien marudna tylko byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka18
Kolorowa nie przejmuj sie :) są też tacy ludzie...przykre to jest ale co zrobić...główką do góry i sie nie przejmuj :)...ją też urodziłam w wielu 17lat i mam to gdzieś jak ktoś mówi mi że jestem taka czy inna...moje słoneczko jest najważniejsze i o to tu chodzi :) życzę ci szczęścia :)...a ile ważyły wasze maluchy jak miały pół roku ? :* Bo ją byłam ostatnio na bilansie i mały podobno ma nadwage...Ma niecałe 7miesięcy i waży ponad 10kg...mały ząbkuje i jest strasznie płaczliwy...eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka18
Ja zaraz wybywam na spacerej :) ładna pogoda u nas jest więc skorzystać można :) no u nas i gryzaki i żele na porządku dziennym...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiax2
hej, ja mam 19 lat wiec raczej zaliczam sie do młodych mamus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka18
Witam cie :) jak tam twoje maleństwo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiax2
ja jestem przyszłą mamą a moje maleństwa(bo ciaza blizniacza) kopią słodko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka18
No to ładnie hehe :p i jak znosisz ciążę? :) ją przy ostatnim miesiącu już miałam dość :p a jaką płeć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiax2
narazie nic mi prawie nie dolega, to dopiero 18-19 tydzien, w czwartek mam usg i mam nadzieje że sie dowiem co tam u mnie siedzi:* brzuszek juz duzy nie wyobrazam sobie co bedzie pod koniec ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka18
Ją miałam bardzo duży brzuszek a mały sie urodził z waga 2800g i miał 50cm :) Ale będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiax2
o to nie taki duży, a jak sobie radziłaś na początku? ja sie boje ze nie dam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka18
Początki zawsze są trudne...ale była ze mną rodzice i narzeczony :* z bliźniakami to już naprawdę ładnie będzie..:) ale jakie szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiax2
ja to się chyba wykoncze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppppppo
upi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszeeeeeeeeeeeeeee
topikaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są jakies młode mamusie????
to zapraszamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nic nie pisze? Dzisiaj śliczna pogoda, napewno wybierzemy się na spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiax2
no cisza tutaj, u nas też ładna pogoda, wybiore siędzisiaj na dlugi spacer z tej okazji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem taką młodą mamą, pierwsze dziecko urodziłam w wieku 20 lat. teraz mam drugie, ponad roczne. jakoś sobie radzimy, bo mąż mnie bardzo wspiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciorek-ek
a ja z kolei jestem "starą mamą"- pierwsze dziecko urodziłam jak miałam 30lat:) I szczerze mówiąc, szkoda mi trochę dziewczyn, które tak młodo zostały mamami. Znaczy szkoda mi, patrząc przez pryzmat mojego życia. Bo jeśli ktoś chce przede wszystkim zostać mamą, żoną itp. to przeciez nic strasznego osiągnąć to już w wieku 20lat, prawda? Sama znam taką mamę- siostra mojej znajomej urodziła dziecko jak miała 20lat. Ale ona bardzo chciała, miała faceta starszego o 12lat, który też już dojrzał do roli ojca- więc gdzie problem? Jesli tylko są ku temu warunki- dlaczego nie? Ja sobie tego nie wyobrażam, bo po prostu rola matki nie była na początku mojej "listy" rzeczy do osiągnięcia. Wolałam nacieszyć się wolnością. Teraz mam dziecko ponad dwuletnie i uważam to za idealny czas! Tyle mogę mu pokazac, nie szarpać się z każdym groszem. A śmieszy mnie czasem jak czytam na kaffe, że będą mnie mylić z babcią jak będę chodziła na wywiadówki :):) Tak więc ludzie generalnie zawsze swoje trzy grosze muszą wtrącić:) Więc nie przejmujcie się dziewczyny tylko "róbcie swoje":) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :):):):):):
podnosimuy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej podniesmy ten topik
upiupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×