Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LadyFlu

Kto czeka na @ i liczy ze jej nie bedzie:) Kto ze mna? :))))

Polecane posty

Cena własnie oki, ale w aptece to chyba kolo 20 zł. Na necie zawsze taniej. Oki, w takim razie jutro wyruszam z wóżkiem na spacerek w kierunku aptek na poszukiwanie Acona. O maaatko, Stresujące to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:)) Przed chwila polozylam spac coreczke i padam:)) LadyLu - moze rzeczywiscie to znak:)) Moj ginekolog akurat pracuje w innym miescie (ja mieszkam w malym miasteczku i ciaze musialam oczywiscie prowadzic gdzie indziej) wiec szanse by go spotkac na co dzien sa nikle. Zreszta nie wiem jak bym sie zachowala bo szczerze mowiac jego obecnosc mnie stresuje. On wyglada tak groznie, ze to wzmaga we mnie strach mimo, ze w zachowaniu generalnie jest okey, ale nie poradze nic na to: on mnie stresuje i juz. Ja powinnam dostac okres miedzy 7 a 10 maja. Nie wiem dokladnie w ktory dzien bo moje cykle zawsze troche sie wahaja i wynosza 32-34 dni. Na razie nie mam zadnych objawow, jesli mialabym zaczsc testowac to musialby mi sie naprawde zaczac spozniac bo u mnie testy kosztuja 10:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jaaaa, bedzie grubo hehe:) Ale co za faze mi wkeciłyscie, to juz nie pisze hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam velaspir taki nieb ale powiem ci ze jak mam atak teraz rzadko to nie pomaga mi wogole inhalator tylko jak mam dusznosci tak samo odstawilam serevent i jescze jeden dysk bo dusilo mnie po nich nie biore ich 2 lata i jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie dzis sie dowiedzialam, ze znajoma ktora ma 18 miesieczna dziewczynka urodzila chlopczyka:)) To jeden z momentow, ze chcialabym miec druga dzidzie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam, ze jakbym wiedziala z bedzie to dziewczynka, to tez bym była o wiele wiecej na taaaak:) Super miec taką parke brzdąców. Ale i tak myśle, ze w moim przypadku lepiej byloby poczekac. Aniołek, to kiedy robisz ten test? Mialas poczekac do @ ale widze ze tez Cie nosi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w domu dziewczynke i tak sobie mysle, ze teraz fajnie byloby miec chlopca. Troche szkoda, ze nie mozna sobie wybrac plci dziecka:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosi ale nie dam sie:Pnie chce pozniej rozmyslac a ze ten cykl byl24dniowy przy innych 30 musze byc ostrozna;)TYLKO 4DNI:) A wiesz Lejdusiu ze stosunek przed owu zwieksza szanse na poczecie dziewuszki:P a w twoim przypadku chyba tak bylo nieprawdaz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czytalam cos o tych metodach ale wypowiadaly sie tez tam osoby ktorych te metody zawiodly tzn robilo sie na dziewczynke a wyszedl chlopczyk lub odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dla przypomnienia:)tylko nie pamietam ktore kobitki okres dostaly,w sumie nigdy niewiadomo:) NICK.................CYKL STARAŃ......WIEK............TESTOWANKO HotOrCold...............13..............??............... ..25.05.2011 marta2387...............7...............24............... 30.05.2011 gosiaczek29.............2...............29............... .31.05.2011 Andziak0307.............?...............??............... ..01.06.2011 Get-Ur-Freak-On.......4...............25................0 3.06.2011 LadyLu...................1...............26.............. ..05.06.2011 sierpniowy aniolek ....1...............26.................05.06.2011 cocococoloko...........3...............??................ ..05.06.2011 Kattka24.................0...............24.............. ..06.06.2011 Tygrysek333............3...............26................ .11.06.2011 lawendowe_pole........3...............28................. .02.06.2011 NASZE CIĘŻARÓWECZKI NICK..................CYKL STARAŃ......WIEK...........DATA PORODU ameliana..................?...................??......... .......???????? honnnia...................?...................??......... ........?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mysle, ze chłopca jest miec łatwiej. JEsli kochasz sie w owu albo dzien przed to jest bardzo due prawdopodobienstwo, ze ebdzie własnie synus. A z dziewczynkami to tak róznie, to musi byc własnie przed owu ze be zenskie plemniki poczekały na jajeczko bo sa bardziej wytrzymałe niz meskie, które sa szybsze. My nad naszym synkiem to przez tydz codziennie pracowalismy i tak jak teoria zakłada, jest własnie chłopczyk:) A jaki dopracowany w kazdym szczególe :):):) Kazdy nam mówi, ze dobra robota hehehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LadyLu - jaka ty dokladna jestes:)) Ja szczerze mowiac nie wiem kiedy moja coreczka zostala zmajstrowana bo jako iz starania trwaly baaardzo dlugo to ja juz przestalam na cokolwiek liczyc. W cyklu w ktorym zaszlam bylam pochllonieta praca (ktora potem i tak stracilam:((( - taka wdziecznosc ze strony mojej szefowej za moje zaangazowanie) wiec kiedy to sie stalo nie wiem. Natomiast musze tez Wam powiedziec, ze w roku ktorym urodzila sie corcia w moim miasteczku przyszly na swiat prawie same kobitki. Kurcze zeby za parenascie lat nie bily sie miedzy soba o chlopakow:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LadyLu - mozecie mnie umiesciuc w tabelce ale szczerze mowiac nie jestem az taka staraczka. Tak bardziej na powaznie chce sie zaczac starac po wakacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz sobie tlumacze ze jak bedzie negatyw mam sie nie mazac:)a jak bedzie pozytyw to tez mam sie nie mazac:Di juz myslalam ze gdyby sie okazalo to pojde z moim na kolacje i tam mu wyznam:) ale ze mnie marzycielka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sierpniowy aniolek - ja tez zawsze sobie wyobrazalam, ze powiem mojemu M o ciazy w romantycznych okolicznosciach a wyszlo tak, ze nie potrafilam dokladnie odczytac testu ciazowego i to on mnie powiadomil o ciazy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczaczek nie zauwazylam ze nie ma thaisse:(ale ja tez nie jestem staraczka w sumie to ta tabelka oznacza bardziej czekaczki:)a cykl staran to tylko formalnosc-dobrze mowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozecie mnie wpisac, w sumie jakby nie bylo gdyby se okazalo, ze jestem w ciazy wcale bym sie nie obrazila:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thaisse to doadaj sie Rybeczko sama bo my nie mamy twoich namiarów :) Aniołeku ja tez sobie tak wyobrazałam zawsze ta w chwile a w rzeczywistosci raczejo wyglada inaczej. ciezko jest sie powstrzymac aby nie chlapnac cos jezorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.. moge dolaczyc?? jestem tez na innym forum ale wy mi tez odpowiadacie widze ze od niedawna rozmawiacie to sie dolacze.. jesli moge ? mam 24 lata, jestesmy z mezem niecaly rok po slubie.. staralismy sie 2 cykle, bezowocnie... lykam kwas foliowy i jestem po przegladzie ginekologicznym dentystycznym i badaniach krwii. wszystko ok. teraz jestesmy na oficjalnej przerwie bo pojawily mi sie komplikacje w pracy i nie bylo by dobrze gdybym zaszla teraz w ciaze... ale wyjechalismy na weekend do znajomych i wyszedl spontaniczy mily seks.. nie mielismy prezerwatyw.. jak obliczylam, bylam dzien przed owulacja.. i teraz tak siedze i mysle ze fajnie by bylo jakby sie udalo za tym 1 razem.. poprzednie 2 miesiace bardzo sie nakrecalam.. teraz odpuscilam.. duzo czytalam i wiem ze zazwyczaj wtedy sie zachodzi.. nie wiem jak wy... ale ja instynkt mam ... pragne dziecka...ale mam watpliwosci.. nie dotyczace figury czy mlodosci czy jakis wyrzeczen... ale boje sie o zabezpieczenie finansowe i przyszlosc dziecka.. to moje jedyne zmartwienia.. czy sobie poradzimy z kasa gdy pojawi sie malenstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×