Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milalila

Luty 2012 - jest już jakaś mamusia?

Polecane posty

Cześć dziewuszki!:) Pisałam już wcześniej, ale zżarło mi posta i się zeźliłam i zrezygnowałam;) I mamy piątek. Ja to tak się cieszę jakbym conajmniej ppracowała. Ale prawda jest taka, że tylko przy weekendzie mąż może zająć się w dzień małą a ja mam chwile dla siebie:) Dziś się zważyłam (jak codziennie zresztą) i jestem 4100 na minusie. Mi to się waga tak waha pomiędzy 4000 a 3000 na minusie. Zależy jak się objem dzień wcześniej;) Dziś też zważyłam mojego wielkiego małego człowieka. Na 6 miesięcy Maja ważyła 7150 i była na 25tym centylu a dziś na 7 miesięcy (wczoraj skończyła) waży 7900 i skoczyła na 50ty centyl. Trochę Jej się poprawiło:) To chyba przez to, że poza mlekiem wcina już kaszę i obiadki:) Życzę Wam pozytywnego piątku. Ps. Mnie w końcu przestała głowa boleć. Ale wczoraj wypiłam dwie kawy bo nie funkcjonowałam w ogóle;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endlessly Ja tak samo cieszę się, że dzisiaj zaczyna się weekend, mimo że teraz nie pracuje :D Pewnie dlatego, że S nie pracuje w weekendy więc mamy więcej czasu dla siebie. A jak urodzi się maleństwo to już od poniedziałku będę wyczekiwać soboty bo wtedy będzie miał czas żeby się opiekować dzieckiem podczas gdy ja będę mogła zrobić coś dla siebie :D Już teraz planuję jakiś fitness, od czasu do czasu basen żeby jak najszybciej powrócić do dawnego wyglądu ;) A jak to Endlessly wyglądało u Ciebie po porodzie? Masz już jedno dziecko, więc wiesz ile czasu trwa powrót do wyglądu sprzed ciąży :) Wybieramy się w sobotę na wesele do S kuzyna. Na samą myśl o tej imprezie zaczynam się stresować :O Wcześniej fajnie było wybrać się na jakieś party, a teraz gdy myślę o tym, że tyle godzin będzie trzeba spędzić na nogach, przy stole będzie można odczuć intensywne zapachy potraw, nie będę mogła wypić nawet jednego drinka i będę musiała tam siedzieć nie wiadomo do której nad ranem to robi mi się słabo :| Chyba w ciąży nie nadaję się do takich przyjęć :P Dzisiaj w końcu idziemy na usg genetyczne. Tyle razy je przekładałam, bo ciągle coś nam wypadało, że dzisiaj już musimy się wybrać. To w sumie ostatnia chwila żeby to badanie wykonać. Już się nie mogę doczekać aż zobaczę naszego maluszka :) Na pewno przybyło mu trochę cm i mam nadzieję, że tym razem będzie go widać wyraźniej bo w 9 tyg. miałam problem żeby odróżnić poszczególne części ciała i dostrzec bicie serca dziecka. Lekarz musiał mi wszystko pokazywać, a i tak jak dla mnie głowa nie przypominała głowy, ręka to jakby nie ręka... zobaczymy jak będzie teraz :) Ostatnio byłam na wizycie jakieś 2 tyg. temu. Miałam wtedy bardzo nieprzyjemny incydent. Mój lekarz był akurat na urlopie więc musiałam wybrać się do innego, znacznie starszego. Postanowił zamiast na fotelu badać mnie na leżąco i nie dopochwowo tylko przez uciskanie brzucha. Mówiłam mu, że to 11 tydz. (dokładnie 11 tydz. i kilka dni), a mimo to próbował wyczuć dziecko naciskając na podbrzusze, po czym stwierdził, że nie czuć malucha, mimo że powinno być czuć i prawdopodobnie przestał rosnąć co dla mnie było jednoznaczne- zabieg. Postanowił sprawdzić swoje przypuszczenia na fotelu badając mnie przez pochwę i potwierdził diagnozę. Chciał zrobić usg po czym po chwili namysłu stwierdził, że wszystko jest dobrze i nie ma się czym martwić. Pytałam po czym to wywnioskował skoro chwile wcześniej uważał, że dziecko przestało się rozwijać; stwierdził, że źle obliczył tydz. ciąży (nawet niczego nie liczył, to ja mówiłam mu w którym jestem tyg.). Masakra... byłam tak przerażona, że nie da się tego nawet opisać. W życiu już nie pójdę do tego lekarza, powinien już przejść na emeryturę :| Mam nadzieję, że ten lekarz do którego dzisiaj się wybieram mnie uspokoi i się okaże, że wszystko jest w porządku. 3majcie za nas kciuki :) Ale się rozpisałam... pewnie dlatego, że trochę czasu się już nie udzielałam ;) Miłego dnia Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt się nie udziela bo się cieplutko zrobiło i korzystamy Swoja droga Mamusie lutowe cieszę sie że zimą przejdę "najgrubszy" okres ciązy. pomyśleć o tym jak możnaby było się męczyć z takimi brzuszkami w trakcie ciąży Ojoj, czułubyśmy się chyba nienajlepiej Widzę że rozmawiacie o ginach stąd moje pytanie Czy jesteście całkowiecie w 100% zadowolone z opieki jką Wam zapewniają Czy decydujecie się na nfz, czy raczej wolicie prywatne wizyty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja_królewna -> ja do tej pory nie wróciłam do formy po ciąży. Nie zdążyłam i dlatego teraz się pilnuję i póki co zamiast tyć chudnę;) Wanda23 -> ja chodzę prywatnie już drugą ciąże. I chodzę do tej samej pani ginekolog więc to chyba świadczy o zaufaniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha :) no ja wolałam chodzić przez lato :D teraz tylko myślę jak ja się w kurtkę zmieszczę :P i spodnie trzeba będzie pewnie jakieś sobie sprawić :) poprzednim razem tylko kilka koszulek sobie kupiłam bo wchodziłam we wszystkie spodenki krótkie i spódniczki :D ale konował :/ mój też jest w podeszłym wieku :) ale jest super :) ale jestem wykończona po tym kopaniu ogródka :) zakwasy mnie męczą :) a jutro come back home, dziś wielkie pakowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewiąty miesiąc i zakładanie butów zimowych - niezapomniane chwile:P Wiem bo przeżyłam. Jak ja wtedy tęskniłam za letnimi klapkami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati09
Hej kobietki! Melduję się po długiej przerwie! Jakoś weny nie miałam a potem urlop i praktycznie nie korzystałam z neta! Przeczytałam tylko kilka ostatnich stron, później nadrobię resztę! Wanda, jeśli chodzi o przezierność to u mnie też wyszła 2,2 i też mnie to zdołowało, ale lekarz który robił mi usg powiedział, że wszystko jest w normie, a jak zapytałam czy powinnam zrobić test pappa powiedział, że nie widzi żadnych nieprawidłowości w rozwoju dziecka i nie ma takiej potrzeby:) Więc bądź dobrej myśli:) Tak jak ja staram się byc:) Co do konfliktu, też mam rh ujemne, i jest rzeczywiście tak że w pierwszej ciąży raczej nie ma się co martwić, jeśli dziecko urodzi się plusowedostaniesz zastrzyk, ja mieszkam za granicą i rzeczywiście dostałam zastrzyk około 28 tygodnia ciąży, a po porodzie nie pamiętam, ale moja córa ma też rh- więc staram się myśleć pozytywnie:) Twoja królewna gratuluję zaręczyn! Mała Agatka i wreszcie będziesz mieć męża na co dzień:) Co do mieszkania i domu! Jako dziecko mieszkałam w mieszkaniu, odkąd wyjechałam za granicę wynajmujemy dom i nie wyobrażam sobie teraz mieszkać gdzie indziej! Dodam tylko, że w Pl jesteśmy w trakcie budowy i jak do tej pory koszt domu ok 120m w surowym stanie zamkniętym z wszystkimi instalacjami wyniósł nas ok 120 tys, a mieszkanie 70m na które wcześniej byłam napalona kosztowało ok 210 tys . Więc różnica w cenie jest duża i komfort mieszkania też nie do porównania. Postaram się teraz nadrobić zaległości i częściej tu zaglądać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, ja również czekam na luty 2012 bo wtedy ma się urodzić moje maleństwo. Niestety do końca ciąży nie będę spokojna, ponieważ 2 tygodnie temu zachorowałam na ospę :( wierzę, że wszytko będzie dobrze. Korzystam z wizyt prywatnych (120 zł z usg) choć jak dowiedziałam się, że jestem w ciąży chciałam udać się na wizytę z nfz, jednak okazało się, że w mojej przychodni nie ma już ginekologa (nie podpisał kontraktu), a gdy chciałam się umówić do innej placówki okazało się, że muszę poczekać 3 miesiące i nie pomogły tłumaczenia, że chodzi o ciażę. Jak widać wyboru nie miałam wielkiego, jednak jestem zadowolona, ponieważ w razie potrzeby mam możliwość kontaktu z moją Panią ginekolog 24 h/ dobę. Pozdrawiam wszystkie oczekujące Mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, ja również czekam na luty 2012 bo wtedy ma się urodzić moje maleństwo. Niestety do końca ciąży nie będę spokojna, ponieważ 2 tygodnie temu zachorowałam na ospę :( wierzę, że wszytko będzie dobrze. Korzystam z wizyt prywatnych (120 zł z usg) choć jak dowiedziałam się, że jestem w ciąży chciałam udać się na wizytę z nfz, jednak okazało się, że w mojej przychodni nie ma już ginekologa (nie podpisał kontraktu), a gdy chciałam się umówić do innej placówki okazało się, że muszę poczekać 3 miesiące i nie pomogły tłumaczenia, że chodzi o ciażę. Jak widać wyboru nie miałam wielkiego, jednak jestem zadowolona, ponieważ w razie potrzeby mam możliwość kontaktu z moją Panią ginekolog 24 h/ dobę. Pozdrawiam wszystkie oczekujące Mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizaaaaaaaaaaaaaaa
Witam dziewczynki . Mam dwoje dzieci z lutego hieihe 2008 i 2011. Pozdrawiamwszystkie i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, chyba muszę Majce zacząć kupować większe pampersy bo już drugi dzień z rzędu mam zasikaną nogawkę:P Niby jak zakładam to pasują jak ulał a jednak nie pochłaniają wszystkiego od jakiegoś czasu. Ech... nie nadąrzam zmieniać osikanych rajstop, bodów itd:P Dobrze, że mamy dużo ciuchów. Nie słuchajcie jak ktoś Wam będzie mówił po co Wam tyle ciuchów bo dziecko i tak zaraz wyrośnie. Ja mam pełno rzeczy (bo bardzo dużo dostaliśmy): ze 30 par bodów, śpiochów itd. i dzięki temu robię pranie Mai raz w tygodniu a nie 4. A bo to pójdzie obok pieluchy, a to Jej się uleje, a to się obrzyga, a to tak się oślini, że śliniak można wyciskać i wszystko pod;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aloha:) Czy tylko ja nadal puszczam pawie na prawo i lewo i non stop mnie mdli?:o Endleslly >> święta prawda z tymi ciuszkami;) Mi też mówili "nie kupuj tyle, bo dziecko nie zdąży w tym śmigać". A mimo, że miałam tego mnóstwo, i tak dokupywaliśmy body i pajace. Ja właśnie w poniedziałek robiłam przegląd tego, co mam po Lence. I tak właściwie jeśli trafi nam się córeczka, to wyprawkę mamy z głowy na kilka lat:D Pozostaje nam tylko zakup bucików (ale to dopiero ok. 1 roku). Póki co mam 7, 60-litrowych worków na śmieci ubranek (ciasno zapakowane po brzegi), a że poród tym razem też w zimie, więc właściwie ubrankami w sezon też trafimy. No, a jak urodzi się chłopczyk, to też część się przyda, bo okazuje się, że jednak dużo ubranek jest w uniwersalnych kolorach. Co do wizyt lekarskich, to również korzystam z poradni prywatnej, u tej sami gin. co z Lenką. Tylko badania robię na nfz, bo akurat mam stare znajomości i z nich korzystam, żeby trochę zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syll19
hej babki! ja przytylam 3 kilogramy z 46 na 49 i juz czuje sie jak wieloryb... a nie chce myslec co bedzie dalej jak dzidzi bedzie rosł jeszcze szybciej... :) no ja tez juz bylam na wakacjach i wypoczelam troche chociaz troche sie balam jazdy bo to daleko bylo ale narazie jest oks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki :) Kimzi pocieszę Cię, u mnie też nie ma dnia bez pawia - ha żeby tylko jednego. Normalnie masakra jakaś, już nie wiem co jeść, co pić, jak leżeć, żeby aż tak nie mdliło. Może w 5 miesiącu będzie lepiej :) magd29 - Wyobrażam sobie, co musiałaś przeżywać przez tą paskudną ospę. Pocieszę Cię - moja koleżanka też przeszła ospę na początku ciąży a córeczkę urodziła o terminie i zdrowiutką. A jak w ogóle się zaraziłaś, tzn czy miałaś kontakt z chorym dzieckiem? syll19 - ale Ty chudzina jesteś :) Pozdrawiam i życzę miłego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rajlaks to bardzo pocieszające dla mnie co napisałaś o koleżance z ospą. Ja też liczę na szczęśliwe zakończenie. Zaraziłam się od swojego taty, który zachorował na półpasiec, a że przed wystąpieniem bąbli u niego byliśmy w długiej podróży to nieświadomie już załapałam wirusa. Niestety po dwóch tygodniach byłam cała w bąblach :( pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po wizycie :D Miałam robione usg genetyczne i okazało się, że z maluszkiem wszystko w porządku. Ma już 6,5 cm, przezierność prawidłowa, przegroda nosowa też, z serduszkiem też wszystko dobrze, no i znamy już płeć :) Będziemy mieli synka :D To dopiero 13 tydz. ale lekarz od razu zauważył siurka i stwierdził, że to chłopczyk :) Łożysko było z drugiej strony, pokazywał nam je więc nie mógł się pomylić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja_królewna no to gratuluje syneczka a przede wszystkim tego, że jest zdrowy:) A tak w ogóle to cześć dziewczyny! Za mną dzisiaj ciężka noc. Maja obudziła się o 3ciej i bujaliśmy na zmianę aż w końcu padła o 5tej. Ech. A chwila po 7mej pobudka. Zaraz K wraca z pracy to jedziemy na miasto a wieczorem jest jakaś impreza nad jeziorem to może się przespacerujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda - jak możesz to podaj proszę namiary :) to znacznie bliżej, jakieś 50 km w 1 stronę :) więc nie jest źle :) ona przyjmuje prywatnie? czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo własnie się zastanawiam nad tym ginem Chodziłam do niego prywatnie, a teraz sam zaproponował że mogę na kasę chorych jak się umówię kilka wizyt do przodu. Nie wiem tylko jak jest z podejściem bo jeszcze nigdy nie korzystałam z usług nfz w tym zakresie. Myślę że jego podejście się nie zmieni bo to z natury dobry człowiek poza tym piąta woda po kisielu ale rodzinka mojego M i zna go od dziecka Natomiast z jednych rzyczy jestem zadowolona z innych nie Przeziorność uznał za prawidłową, ale go dopytam jeszcze też zawsze odbiera telefon, albo prxzyjmuje mnie w domu albo karze do szpitala do siebie jechać ale np. nie miałam badania na toxoplazmoze a doczytałam że się je wykonuje, nie miałam na rózyczkę A nigdy jej nie przechorowałam tak jak ospy więc nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja juz po wizycie i kamień z serca mi spadł:) wszystko w porządku mała ma 8,25 cm i waży 80 gram!!szok normalnie bo to bardzo dużo jak na 15 tydzień ciąży, potwierdziła się dziewczynka choć pani doktór miała moment zawahania ale tak po naciskała że mała ładnie pokazała co tam chowa:):) ale nawet jak sie okaże że to chłopaczek, to i tak jestem taka szczęśliwa kolejna wizyta za 2 tyg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick......................wiek........tP.............płeć. ..............miasto monia_aa................24..........26.01.2012...???????. ............Wlkp tika27....................27.........27.01.2012. .. ??????????? katjusza81..............30..........02.2012.......syn - czuję to caroosia..................28.........01.02.2012....córka - też to czuję............Wrocław masajka1983...........28.........02.02.2012..... aby było zdrowe niespo_dzianka.........19............02.2012......wszystk o mi jedno tylko aby bylo zdrowe ksenia26.................27............03.02.2012...zdrow e ale może być dziewczynka Marcia21.25...........................04.02.2012....zdrow e..........Warszawa syll19......................20............04.02.2012..... żeby było zdrowe beattriks................29............04.02.2011.....??? mala_agatka............27............06.02.2012.....córe czka.......okolice Mainz aguniaaaa................26...........07.02.2012......wa ne żeby było zdrowe Endlessly................27............08.02.2012....syne czek.........Niemcy Birka87.................24............09.02.2012....czuj że chłopak....Tychy Kimizi....................30............09.02.2012....aby było zdrowe nina_86...................25............09.02.2012....dziewczynka.....śląskie margerita3310..........23............10.02.2012....czuję ZDROWĄ córkę.............Jabłonna jagnajagna..............29..............10.02.2012.....by le było zdrowe...Cieszyn dziewczatko.............19.............13.02.2012....chc synka.............ŁÓdź kropka693................26.............14.02.2012....zdr owa córka mamadzieci..............24.............21.02.2012....jest córeczka chcemy Synka...śląsk mamakaterina...........27.............14.02.2012....zdrow e rajlax.....................29..............14.02.2012.... żeby było zdrowe............Śląsk Cieszyński szczesliwa86.............25..............17.02.2012....zd rowe Wanda....................24...............17.02.2012...be z znaczenia.........wlkp Edyyta ...................25...............18.02.2012....zdrowe.... ...Kraśnik Załamana 1..............25...............22.02.2012....napewno syn mbborowka .............27...............22.02.2012.... chyba córa ... podkarpacie Twoja_królewna........20................28.02.20 12...bez znaczenia lady_margarett..........21................28.02.2012....c oś czuję, że córka motylek89................22.................17.02.2012... ...............????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick......................wiek........tP.............płeć. ..............miasto monia_aa................24..........26.01.2012...???????. ............Wlkp tika27....................27.........27.01.2012. .. ??????????? katjusza81..............30..........02.2012.......syn - czuję to caroosia..................28.........01.02.2012....córka - też to czuję............Wrocław masajka1983...........28.........02.02.2012..... aby było zdrowe niespo_dzianka.........19............02.2012......wszystk o mi jedno tylko aby bylo zdrowe ksenia26.................27............03.02.2012...zdrow e ale może być dziewczynka Marcia21.25...........................04.02.2012....zdrow e..........Warszawa syll19......................20............04.02.2012..... żeby było zdrowe beattriks................29............04.02.2011.....??? mala_agatka............27............06.02.2012.....córe czka.......okolice Mainz aguniaaaa................26...........07.02.2012......wa ne żeby było zdrowe Endlessly................27............08.02.2012....syne czek.........Niemcy Birka87.................24............09.02.2012....czuj że chłopak....Tychy Kimizi....................30............09.02.2012....aby było zdrowe nina_86...................25............09.02.2012....dziewc zynka.....śląskie margerita3310..........23............10.02.2012....czuję ZDROWĄ córkę.............Jabłonna jagnajagna..............29..............10.02.2012.....by le było zdrowe...Cieszyn dziewczatko.............19.............13.02.2012....chc synka.............ŁÓdź kropka693................26.............14.02.2012....zdr owa córka mamadzieci..............24.............21.02.2012....jest córeczka chcemy Synka...śląsk mamakaterina...........27.............14.02.2012....zdrow e rajlax.....................29..............14.02.2012.... żeby było zdrowe............Śląsk Cieszyński szczesliwa86.............25..............17.02.2012....zd rowe Wanda....................24...............17.02.2012...be z znaczenia.........wlkp Edyyta ...................25...............18.02.2012....zdrowe.... ...Kraśnik Załamana 1..............25...............22.02.2012....napewno syn mbborowka .............27...............22.02.2012.... chyba córa ... podkarpacie Twoja_królewna........20................28.02.20 12...bez znaczenia lady_margarett..........21................28.02.2012....c oś czuję, że córka motylek89................22.................17.02.2012... ...............???? magd29..........29.................19.02.2012.......?????........Zabrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda_102
mala_agatka, prywatnie tez przyjmuje. podam Ci strone tej praxis. tam znajdziesz info i nr tel i itd. w recepcji zazwyczaj jest ktos z kim mozna porozmawiac po polsku. mnie pani doktor przypadla do gustu i jestem zadowolona, ze moge wszystkie sprawy zwiazane z ciaza zalatwic w j.polskim:) daj znac, jak poszlo z wyborem lekarza. powodzenia i udanej aklimatyzacji w niemieckiej rzeczywistosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff.... u mnie przeprowadzka... troche naskrobalyscie... potem nadrobie, bo cos taka jestem niezbyt dzisiaj... wczoraj caly dzien pakowania i dzisiaj obolala .. Cos tam widzialam, ze spekulujeice nad tymi genetyczymi.... ja bylam w pt... koszt... no duzy... ale swiety spokoj zagoscil... wiem, ze ejst wszystko dobrze, rozwija sie prawidlwo.... nawet po glowce sie podrapal i wtedy widzialam te chudziutkie paluszki... cos pieknego... Poelcam dla swietego spokoju.... zeby potem nie bic sie w piers, ze mozna byl;o moze cos jeszcze zrobic... teraz juz przeprowadza sie operacje na plodzie, wiec trzeb korzystac jak daja mozliwosc.... Moje szczescie ma 8,5 cm.... i jest piekny!!!:P Konfliktem też sie nie martwcie... mój chłop jest z takowego i cholera pykuje, wiec zdrowy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak tam u Was po weekendzie? u mnie kiepsko bo kiepski weekend był :( nie czułam sie najlepiej niestety :( w sobote dużo jezdzilismy autem, ja wciaz zapinam sie pasami i chyba przez to pobolewał mnie brzuch :( potem bylismy u znajomych na grillu a tu ngle w pewnym momencie poczułam ze cos mi się leje, nie cały czas tylko co jakiś... w efekcie miałam mokrą bielizne i spodni :( strasznie się przestraszyłam więc szybko poszlismy do domu :( w nocy obudziłam sie i znow mokrusienko :( na szczescie od tego czasu nic juz takiego sie nie wydarzyło, ale jestem tak zeschizowana, glowa boli mnie non stop, wczoraj wmawialam sobie ze brzuch mi spadł i nie ma po nim sladu :( bardzo sie bałam bo mojej siostrze w 18 tygodbniu zaczeły sączyć sie wody płodowe i w efekcie 10 tygodni przelezala w szpiatlu po czym urodziła w 28 tygodniu... w srode mam wizyte ale dzis maz bedzie dzwonił i prosil by dzis mnie przyjał... chyba umre zanim do niej dojdzie :( jeszcze moj maz teraz pracuje na nocki wiec o 19 juz jedzie do pracy, sama sie wykoncze chyba :( wczoraj mielismy pierwsza rocznice slubu, mialo byc inaczej, mielismy isc na fajny obiadek do restauracji i takie tam, w efekcie bylismy u rodziców a na kolacje zamowilismy pizze... nie miałam ochoty gdziekolwiek wychodzic, tak sie bałam :( taka jakas osłabiona byłam, spac mi sie chcialo caly dzien :( dziś w sumie tez jakos zbyt dbrze sie nie czuje, słabo mi jakos a w pracy jeszcze duszno bardzo :( przepraszam za byki ale jestem w pracy i klawiatura mi szwankuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fika81
Nick......................wiek........tP.............płeć. ..............miasto monia_aa................24..........26.01.2012...???????. ............Wlkp tika27....................27.........27.01.2012. .. ??????????? katjusza81..............30..........02.2012.......syn - czuję to caroosia..................28.........01.02.2012....córka - też to czuję............Wrocław masajka1983...........28.........02.02.2012..... aby było zdrowe niespo_dzianka.........19............02.2012......wszystk o mi jedno tylko aby bylo zdrowe ksenia26.................27............03.02.2012...zdrow e ale może być dziewczynka Marcia21.25...........................04.02.2012....zdrow e..........Warszawa syll19......................20............04.02.2012..... żeby było zdrowe beattriks................29............04.02.2011.....??? mala_agatka............27............06.02.2012.....córe czka.......okolice Mainz aguniaaaa................26...........07.02.2012......wa ne żeby było zdrowe Endlessly................27............08.02.2012....syne czek.........Niemcy Birka87.................24............09.02.2012....czuj że chłopak....Tychy Kimizi....................30............09.02.2012....aby było zdrowe nina_86...................25............09.02.2012....dziewc zynka.....śląskie margerita3310..........23............10.02.2012....czuję ZDROWĄ córkę.............Jabłonna jagnajagna..............29..............10.02.2012.....by le było zdrowe...Cieszyn dziewczatko.............19.............13.02.2012....chc synka.............ŁÓdź kropka693................26.............14.02.2012....zdr owa córka mamadzieci..............24.............21.02.2012....jest córeczka chcemy Synka...śląsk mamakaterina...........27.............14.02.2012....zdrow e rajlax.....................29..............14.02.2012.... żeby było zdrowe............Śląsk Cieszyński szczesliwa86.............25..............17.02.2012....zd rowe Wanda....................24...............17.02.2012...be z znaczenia.........wlkp Edyyta ...................25...............18.02.2012....zdrowe.... ...Kraśnik Załamana 1..............25...............22.02.2012....napewno syn mbborowka .............27...............22.02.2012.... chyba córa ... podkarpacie Twoja_królewna........20................28.02.20 12...bez znaczenia lady_margarett..........21................28.02.2012....c oś czuję, że córka motylek89................22.................17.02.2012... ...............???? fika81......................30.................26.02.2012...????.........łódzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fika81
Witam wszystkie kobietki :) Jestem w 13tc, która była dla mnie i męża ogromnym zaskoczeniem ponieważ staraliśmy się od 4 lat. Początki miałam straszne, ciągle mnie mdliło, wymioty o różnych porach, wstręt do jedzenia i do róznych zapachów. Na szczeście ten okres mam już za sobą i teraz w pełni cieszę się moim odmiennym stanem. W tym tygodniu czeka mnie druga wizyta u lekarza i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i może dowiem się czy to chłopiec czy dziewczynka chociaz to dla nas bez znaczenia byle by tylko zdrowe było. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×