Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milalila

Luty 2012 - jest już jakaś mamusia?

Polecane posty

hej dziewczyny wiola i kwiatuszek ja już wcześniej pisałam o niani, że kupiłam używaną na allegro ja mam model Philips SBC/SC 463/91 i w sumie jestem zadowolona, wyłapuje szybko płacz dziecka, gorzej jak jest na dworze bo wyłapie nawet piejącego koguta hehe, także czuła bibisi - mój malutki też pokasłuje czasami ale właśnie wydaje mi się że to albo od tej śliny albo młody mój od 2 tygodni ma katar i też czasami mu zaleci coś z noska do gardełka i to chyba dla tego. Wydaje mi się, że jak pokasłuje kilka razy na dzień to raczej nie jest chora jagnajagna - oby wszystko było ok, bo jak jest chore dziecko, to najgorsze co może być, mój mały ma ten ferelny katar a mnie go tak szkoda, nie chcę nawet myśleć co było gdyby by był poważnie chory m-flora mój malutki w nocy (dokładnie to o 4-5 nad ranem) tylko zje i od razu śpi, a ja od początku waśnie starałam się go nie rozbawiać w nocy ani po kąpieli aby się już wyciszył bubik - pytałaś jeszcze gdzie rodziłam a ja zapomniałam ci odpowiedzieć, a więc rodziłam w Tarnobrzegu, podobno to najlepszy szpital w regionie, według mnie taki sobie, ale pewnie z drugim dzieckiem też tam zawiatam, tylko już uprzedziłam tamtejsze położne, że jak będą miał dziewczynki w ofercie to ja przyjdę:) a dziewczyny mam pytanie czy wam też tak włosy wylatują, bo u mnie masakra, wszędzie są moje włosy, jest ich tyle że perukę można by było zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej my po szczepieniu :) mały wcale dzielny nie był, tak się biedny rozkrzycza, że dopiero jak wyszliśmy z przychodni to się uspokoił, ale nie mam mu tego za złe, jak widziałam jak mu w tą małą nóżkę igłę wbija :( bidulek, na szczęście następne szczepienie dopiero za 6 tygodni. Niektórzy nie mają podejścia do dzieci a zostają pediatrami, pielęgniarkami... echh co takimi ludźmi kieruje? znów powtarza nam się sytuacja z wagą, młody spadł na 25 centyl :/ Wiktoria też mi tak spadała, a teraz w dodatku... nie uwierzycie :) karmię go tylko jedną piersią, bo całkowicie tą drugą odrzucił :/ Lekarz powiedział, że około 4 miesiąca będziemy mogli zacząć podawać warzywka, żeby głodny nie był :) i że mam dbać o tą jedną pierś :P bo mały się modyfikowanego nie złapie :) aktualizuję tabelkę , a co powiecie,żeby zamiast daty urodzenia wstawić wagę urodzeniową? zmienię na razie swoją :) ****Nasze Maluszki***** Nick...............Imię..........waga urodzeniowa......wiek ważenia....waga/wzrost Bubik..............Marek.........28.01.2012.......14..... .........7100/66 m.flora...........Marcysia......31.01.2012........15..... ........5400/64 Birka87...........Przemek......3680 g.......14..........6000/63 Varvara_Barbara....Błażej....10.02.2012......14........ .......6600/63 mała_agatka...Tomek..........11.02.2012.......12....... ....... 6900/64 jusial.............Marysia........16.02.2012.......13... .......... 6270/58 kassiiulla.......Julka.............20.02.2012.......11... ...........5500/65 mamadzieci....Olivier...........24.02.2012......11....... ....... 6000/62 kwiatuszek@..Tymon..... ......14.02.20112.... 12...............6000/61 My w zeszłym tygodniu przechodziliśmy skok rozwojowy, teraz wszystko wraca do normy. Zobaczymy co będzie po szczepieniu. Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrunia22- z tego co wiem to prawie każdej dziewczynie po porodzie włosy są w gorszym stanie :) Od 3 już rodzących się nasłuchałam, że mi włosy powypadają ale u mnie tylko delikatnie wypadają :) A z drugiej strony to chyba przed latem trochę wypadają zawsze :) Jak pieskom czy kotkom ;) bibisi- moja ciągle kicha i pokasłuje ale mi się wydaje, że to za sprawą pyłków, kurzu, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisuję się do nowej tabelki z wagą ur :) ****Nasze Maluszki***** Nick...............Imię..........waga urodzeniowa......wiek ważenia....waga/wzrost Bubik..............Marek.........28.01.2012.......14..... .........7100/66 m.flora...........Marcysia......31.01.2012........15..... ........5400/64 Birka87...........Przemek......3680 g.......14..........6000/63 Varvara_Barbara....Błażej....10.02.2012......14........ .......6600/63 mała_agatka...Tomek..........11.02.2012.......12....... ....... 6900/64 jusial.............Marysia........16.02.2012.......13... .......... 6270/58 kassiiulla.......Julka.............20.02.2012.......11... ...........5500/65 mamadzieci....Olivier...........3200 g.......11....... ....... 6000/62 kwiatuszek@..Tymon..... ......14.02.20112.... 12...............6000/61 mój maluch też czasami zakaszle ale to ma z tej ślinki za dużo sie jej produkuje teraz i maluch nie nadąża połykać :D zauważyłam ze mu pierwszy ząbek idzie ale jeszcze daleka droga bo mu sie jeszcze nie przebił ale już widać ten biały punkcik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
birka87- widzę, że Twój Przemuś podobny urodą do mojej Lucynki- musimy ich poznać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za odzew:) bo sie martwilam troche:) a nie chce odrazu biec do lekarza z mala bo to bez sensu:) Milego dnia! :) ja zaraz wyruszam z mala do babci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też z tych stron
Kwiatuszek- o dr Rusinie nie słyszałam. Jeśli chodzi o Cwetkowa to fakt- mając tylu małych pacjentów i tyle pieniążków z prywatnej praktyki lekarskiej mógłby bardziej zadbać o komfort swoich pacjentów i zmienić lokal na taki gdzie będzie miejsce do karmienia, przewijania a poczekalnia pomieści wszystkich. Ja nie zmieniałam tego lekarza na innego bo on świetnie prowadził i prowadzi moją córkę- moja mała poszła do żłobka jak miała 15 miesięcy i zaczęła okropnie chorować-antybiotyk za antybiotykiem,zapalenia oskrzeli,zapalenia płuc-pobyty w szpitalu i wtedy odwiedziłam dr Cwetkowa- skończyły się nagminnie zapisywane antybiotyki, mała odżyła, zakupiłam nebulizator (na początku aby sprawdzić czy inhalacje zadziałają Dr pożyczył nebulizator ze swojego gabinetu-nieodpłatnie). Leki w nebulizacjach działały.Nigdy nie pomylił się w diagnozie dlatego ja pomimo lokalizacji jego gabinetu oraz czasem długiego czekania nie zmieniłabym tego lekarza na żadnego innego.Dla mnie dobry lekarz i to że nie przepisuje zbytecznie antybiotyków było ważniejsze niż komfortowe warunki. Wiem,że jest fantastycznym lekarzem na oddziale (jestem pielęgniarką i nasłuchałam się samych pozytywnych opini). Kiedyś moje dziecko gorączkowało co jakiś czas bez powodu,robiłam badania i nic nie wychodziło.Dr Cwetkow bez wachania chciał przyjąć małą na oddział w celach diagnostycznych. Jest tylko jeden minus- nie każdego na niego stać- ja w najgorszym okresie chorowania dziecka wychodziłam od niego z receptą która opiewała na rachunek 200 zł w górę-ale moje dziecko naprawdę duużo chorowało.Czasem w ciągu miesiąca po podliczeniu prywatnych wizyt i leków to pół wypłaty znikało. Jako lekarza dbającego o swoich pacjentów mogę naprawdę polecić dr Cwetkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
****Nasze Maluszki***** Nick...............Imię..........waga urodzeniowa......wiek ważenia....waga/wzrost Bubik..............Marek.........28.01.2012...................14..... ......7100/66 m.flora...........Marcysia......31.01.2012...................15...... .....5400/64 Birka87...........Przemek........3680 g......................14.............6000/63 Varvara_Barbara....Błażej....10.02.2012..................14.............6600/63 mała_agatka...Tomek..........11.02.2012...................12............ 6900/64 jusial.............Marysia........16.02.2012..................13............. 6270/58 kassiiulla.......Julka.............20.02.2012..................11..............5500/65 mamadzieci....Olivier...........3200 g.......................11.............. 6000/62 kwiatuszek@..Tymon..... ......14.02.20112............... 12...............6000/61 cayn ..............Oliwia ............3460 g ....................8 ...............5000/59 Dopisałam się do tabelki i spróbowałam to jakoś wyrównać. Nasza waga sprzed kilku tyg ale wizytę u pediatry mamy dopiero pod koniec miesiąca a swojej wadze domowej nie wierzę :/ Jeśli chodzi o nianie elektroniczne to my dostaliśmy w prezencie Motorolkę http://allegro.pl/niania-elektroniczna-motorola-mbp-10-paragon-gw24-i2323909359.html i jesteśmy z niej bardzo zadowoleni. Jest bardzo czuła ale dzięki temu wiemy czy mała sobie tylko gaworzy czy płacze i czas na interwencję. Dziewczyny które są po cesarce, czy was nadal boli brzuch? takie dziwne uczucie jakby mnie macica bolała jak tylko ją ucisnę lub mała mi ja wygniecie. Macie może jakieś sprawdzone ćwiczenia na pozbycie się tej oponki? Myślałam o hula hop ale lekarz kazał mi poczekać z takimi rzeczami do upłyniecie 3 miesięcy od porodu, co o tym sadzicie? chciałam jeszcze spytać kiedy Wasze maluszki zaczęły trzymać zabawki w rekach lub je chwytać, jeśli oczywiście to robią. Moja Oli ma prawie 12 tyg i jeszcze nie umie się tak bawić. Ogląda wszystko dookoła ale jeszcze nie umie nic złapać i nie wiem czy to jest normalne. Czy Wasze maluszki tez zwracają uwagę na włączony telewizor? Nasza czasem jak go zauważy to wzroku nie może oderwać. U nas dziś deszczowa pogoda więc musimy w domku posiedzieć, wiec zabieramy sie za prasowanie :/ Miłego dnia kobietki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki, dziękuję Wam bardzo za słowa otuchy, to pomaga. napiszę jutro wieczorem po usg co i jak z moim dzieckiem. posłałam też zdjęcia Stasia na pocztę :) ale dziś w nocy nie będę spała, oj nie. co do kichania i kaszlenia to Stasiowi się zdarza, a kaszel wyczytałam, że właśnie odkrztuszanie jest dlatego, że nadmiar śliny produkuje się podczas ząbkowania. Staś wszystko zjada, ślini, memla w buzi, a najbardziej rączki i jedną maskotka. my mamy nianię z leader price i mogę jak najbardziej polecić. jest przy łóżeczku Stasia i wyłapuje nawet Jego oddech i słyszymy dosłownie wszystko, nawet jak kot zmienia miejsce swojego leżenia w pokoju :) Staś ma 14 tygodni, a gdzieś tak od 12-go tygodnia trzyma dość dobrze zabawkę w jednej łapce, teraz coraz częściej już obiema potrafi złapać i włożyć sobie ją np. do buzi, ale nie są to precyzyjne ruchy, wiadomo :):) krzyczy głośno, śmieje się, gaworzy, piszczy itd. obraca się na boki i ogólnie bryka. myślę też, że każda dzidzia inaczej się rozwija i ma swoje tempo i wszystko w swoim czasie. udało mi się zahamować tą biegunkę zjedzeniem na kolację marchewki, ale pewnie jutro znów Stanisław dostanie biegunki, bo na razie tak to wygląda, że jeden dzień luźna kupa, drugi dzień brak kupy. miłego dnia kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena - wlasnie zobaczylam :D Chodziłam z nią do szkoły podstawowej potem do gimnazjum :) mieszkała swego czasu u mnie na osiedlu. dolores - u nas w mieście wszytskie przedszkola na pływalniach od 6 m-ca są, więc muszę poczekać... zazdroszczę Wam :D jagna - no u nas były te kupki takie luźne i ząb już od 4 tyg w paszczy jest :D tryzmam kciuki za USG m.flora - ja nawet światła nie włączam (no chyba że kupa jest, ale w nocy mu się raczej nie zdarza), nie mówię, niespecjalnie też go podnoszę, po prostu przekręcam na boczek. jak się naje to się sam odkręca i idzie spać. kwiatuszek - moja ciocia jest pediatrą ale przyjmuje w Kamieniu (szczepienia itp), tam musiałabyś mieć kartę, ale w razie jakiegoś nagłego wypadku miałabyś ją pod ręką bo w Tarnawce.. po jakąś receptę podjechać czy coś. Więcej informacji mogę udzielić na PW jak podasz mi maila. I nie doszukuj się chorób ;) Wszystko jest z dzidzią wporzo. wiola - dobrze, że wszytsko macie za sobą, cały ten bajzel w szpitalu. Ja teraz podzielę wasz los. Jutro mam się stawić w szpitalu na badania. Zejdzie nam conajmniej cały dzień, może dłużej i mam nadzieję że nas nie zatrzymają właśnie... te kupki wszystkiemu winne :( śluz , śluz z krwią, czasem nic .różnie.. strasznie podłamana jestem, wyje cały czas. bibisi - mojemu jak mleczko naleci do noska w nocy to czesto do rana mu furczy. Rano zakrapiam morską wodą i wszystko wylatuje. cyan - u mnie chwytanie już jest, umie też trafić w zabawkę. Jak leży na brzuszku to wyciąga rączkę i zabiera jak leży przed nim, jak siedzi w foteliku lub leży na plecach czy boczku to co mu w ręce wpadnie to jego. Ale sądzę , że ta szybka nauka wynika z faktu że od 10 tygodnia mamy wybity ząbek i młody chcąc nie cchcąc musiał sobie poradzić jakoś ze swędzącym i bolącym dziąsłem. Teraz idą kolejne i już je widzę, więc ręce w ruchu w pełni i wszystko dookoła ;) Jak u Ciebie maluch nie łapie to sądzę że nie ma powodu do obaw. Inaczej jakby miał 6 mcy i nie chwytał. Cierpliwości kochana. Jeśli zaś chodzi o TV to mój istny telewidz. Co mu włączysz jest super a najlepsze są.... koncerty Iron Maiden. Jak tata puści koncert to się młody z radości aż trzęsie :D Nawet powiedziałam mu żeby może coś mniej krzyczącego puścił, no niewiem... Pink Floyd. Niestety po zmianie repertuaru nie było już szału. Ba! Wręcz się na nas obraził :D Co do niani elektronicznej to mi kuzynka sprzedała super patent. Jak macie telefony komórkowe typu HTC lub inne używające systemu Android to w Android Markecie do ściągnięcia jest darmowa aplikacja "baby monitor". Jest super! Instaluje się ją na telefonie, dobiera czułość mikrofonu (aplikacja sama mierzy poziom hałasu i jak coś będzie go przewyższać natychmiast o tym powiadomi) następnie ustawia się nr telefonu na który program ma zadzwonić jak dziecko zacznie się ruszac czy gaworzyć. Reasumując u nas wygląda to tak że mój telefon leży gdzieś nieopodal łóżeczka. Ustawiony jest w nim nr telefonu męża bo mamy darmowe rozmowy. Jak młody się rusza wtedy momentalnie u męża dzwoni telefon i wszystko słychac co się u młodego dzieje. Czy się tylko przekręcił lub poruszył czy też już gaworzy lub płacze. Super sprawa i zupełnie darmowa więc nie zamierzamy się zaopatrywać w kolejnego "grata":) Jutro jedziemy do szpitala. Trzymajcie kciuki bo od wczoraj wyję tylko :( Buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bubik- nie stresuj się aż tak! Są dzieci naprawdę chore i do końca życia takie będą a u Ciebie jak samo nie minie to na pewno dadzą leki i się uspokoi :) Nie ma co marnować zdrowia jak nie ma problemu większego :) Będzie dobrze! Dla kogoś kogo się kocha siła zawsze się znajdzie :) A i dzięki za patent z tymi telefonami ;) cayn- tak,tak telewizor to najlepsza zabawka :) Ale ja nie pozwalam oglądać, jak jesteśmy w pokoju z telewizorem to wyłączam go albo odwracam ją :) My dziś mimo zimna i deszczu wyszłyśmy na 15 minut... ja bym nie wytrzymała jakbym wiedziała, że dziecko nie zaznało świeżego powietrza :D W szpitalu to otwierałam okno na chwilkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAŁAMANA11
Hej dziewczyny dopisuję się do tabelki:) ****Nasze Maluszki***** Nick...............Imię..........waga urodzeniowa......wiek ważenia....waga/wzrost Bubik..............Marek.........28.01.2012.............. .....14..... ......7100/66 m.flora...........Marcysia......31.01.2012............... ....15...... .....5400/64 Birka87...........Przemek........3680 g......................14.............6000/63 Varvara_Barbara....Błażej....10.02.2012................ ..14.............6600/63 mała_agatka...Tomek..........11.02.2012................. ..12............ 6900/64 jusial.............Marysia........16.02.2012............. .....13............. 6270/58 kassiiulla.......Julka.............20.02.2012............ ......11..............5500/65 mamadzieci....Olivier...........3200 g.......................11.............. 6000/62 kwiatuszek@..Tymon..... ......14.02.20112............... 12...............6000/61 cayn ..............Oliwia ............3460 g ....................8 ...............5000/59 załamana11 ....Jakub....29.02.2012......11........7000/63

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAŁAMANA11
Mój mały też się ślini w nocy budzi się 2 razy na karmienie.... dzisiaj jest strasznie marudny a ja wyczerpana:( Mam pytanie do mam karmiących piersią jakie kupki robią wasze maluchy bo mój takie jak musztarda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bubik będzie dobrze, damy radę, rozumiem Twój niepokój, aż serce pęka jak nasze dzieci cierpią, ale musimy to przetrwać dla nich... załamana mój takie jak jajecznica. oprócz tego, że od niedawna ma biegunkę. ale to chyba przez to, że wychodzą Mu ząbki :) jutro się dowiem u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara_varvara
****Nasze Maluszki***** Nick...............Imię..........waga urodzeniowa......wiek ważenia....waga/wzrost Bubik..............Marek.........28.01.2012.............. .....14..... ......7100/66 m.flora...........Marcysia......31.01.2012............... ....15...... .....5400/64 Birka87...........Przemek........3680 g......................14.............6000/63 Varvara_Barbara....Błażej....3190................ ..14.............6600/63 mała_agatka...Tomek..........11.02.2012................. ..12............ 6900/64 jusial.............Marysia........16.02.2012............. .....13............. 6270/58 kassiiulla.......Julka.............20.02.2012............ ......11..............5500/65 mamadzieci....Olivier...........3200 g.......................11.............. 6000/62 kwiatuszek@..Tymon..... ......14.02.20112............... 12...............6000/61 cayn ..............Oliwia ............3460 g ....................8 ...............5000/59 załamana11 ....Jakub....29.02.2012......11........7000/63

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
****Nasze Maluszki***** Nick...............Imię..........waga urodzeniowa......wiek ważenia....waga/wzrost Bubik..............Marek.........28.01.2012.............. .....14..... ......7100/66 m.flora...........Marcysia......31.01.2012............... ....15...... .....5400/64 Birka87...........Przemek........3680 g......................14.............6000/63 Varvara_Barbara....Błażej....3190................ ..14.............6600/63 mała_agatka...Tomek..........11.02.2012................. ..12............ 6900/64 jusial.............Marysia........16.02.2012............. .....13............. 6270/58 kassiiulla.......Julka.............20.02.2012............ ......11..............5500/65 mamadzieci....Olivier...........3200 g.......................11.............. 6000/62 kwiatuszek@..Tymon..... ......14.02.20112............... 12...............6000/61 cayn ..............Oliwia ............3460 g ....................8 ...............5000/59 załamana11 ....Jakub....29.02.2012......11........7000/63 Wiola100.....Lucynka......18.02.2012.....12........5540/ ? Nie wiem jaką ma długość moja niunia...:) Dziś przed zaśnieciem znów zaczęła się strasznie drzeć :( JAk wtedy co miała tą przepuklinkę... Myślałam, że znów będzie trzeba na izbę jechać ale wykąpaliśmy ją i jakoś usnęła, zaraz się pewnie obudzi bo od 15 zjadła tylko 50 ml. :/ Jak już padła po płaczu to nie dojadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cayn mnie juz nic po cesarce nie boli a ćwiczenia też bym chciała poznać :) Ostatnio w sklepie wzięli mnie za kobietę w ciąży taki mam brzuch :( no szkoda, że w trakcie ciąży nigdy nikt na to nie zwracał uwagi. Moja łapie zabawki, jak włożę jej do ręki lekką grzechotkę to chwilę ją trzyma. I też patrzy w telewizor, staram się jej nie pozwalać ale nie zawsze się udaje. Bubik powodzenia jutro w szpitalu, mam nadzieję, że wszystko będzie ok. My dziś po szczepieniu - mała nawet nie zapłakała :) Sami się dziwiliśmy! No i dopisuję się do tabelki: ****Nasze Maluszki***** Nick...............Imię..........waga urodzeniowa......wiek ważenia....waga/wzrost Bubik..............Marek.........28.01.2012.............. .....14..... ......7100/66 m.flora...........Marcysia......31.01.2012............... ....15...... .....5400/64 Birka87...........Przemek........3680 g......................14.............6000/63 Varvara_Barbara....Błażej....3190................ ..14.............6600/63 mała_agatka...Tomek..........11.02.2012................. ..12............ 6900/64 jusial.............Marysia........16.02.2012............. .....13............. 6270/58 kassiiulla.......Julka.............20.02.2012............ ......11..............5500/65 mamadzieci....Olivier...........3200 g.......................11.............. 6000/62 kwiatuszek@..Tymon..... ......14.02.20112............... 12...............6000/61 cayn ..............Oliwia ............3460 g ....................8 ...............5000/59 załamana11 ....Jakub....29.02.2012......11........7000/63 Lena0..............Blanka............3240 g.....................14.......................5335/60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a czy któraś mogłaby na Facebooku udostępnić mój folder ze zdjęciami pt Oliwia? Z góry dziękuje. Nasza mała od wczoraj cierpi na bóle brzuszka, tak mi jej szkoda bo cały czas się zwija :( a ja nie umiem jej pomóc Miłej nocki kobietki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrunia - mi tez zaczely wlosy wypadac i to strasznie! Wiedzialam ze tak bedzie bo po pierwszej ciazy tez mi wypadaly, ale i tak jestm przerazona ze tyle ich tracę:-( załamana - moja mała robi takie "serowate" żółte kupki, Marysia też jeszcze sama nie chwyta zabawek, tylko jak się jej włoży do rączki to chwilę potrzyma, ale spokojnie ma jeszcze czas. Wczoraj z powodu pogody cały dzień siedziałyśmy w domu i mam już dość, dziś pomimo tego że jest strasznie brzydko choć na pół godzinki musimy wyjść! Na szczęście od jutra ma być już słonce. Wpisuję wagę urodzeniową: ****Nasze Maluszki***** Nick...............Imię..........waga urodzeniowa......wiek ważenia....waga/wzrost Bubik..............Marek.........28.01.2012.............. .....14..... ......7100/66 m.flora...........Marcysia......31.01.2012............... ....15...... .....5400/64 Birka87...........Przemek........3680 g......................14.............6000/63 Varvara_Barbara....Błażej....3190................ ..14.............6600/63 mała_agatka...Tomek..........11.02.2012................. ..12............ 6900/64 jusial.............Marysia........2900 g............. ............13............6270/58 kassiiulla.......Julka.............20.02.2012............ ......11..............5500/65 mamadzieci....Olivier...........3200 g.......................11.............. 6000/62 kwiatuszek@..Tymon..... ......14.02.20112............... 12...............6000/61 cayn ..............Oliwia ............3460 g ....................8 ...............5000/59 załamana11 ....Jakub....29.02.2012......11........7000/63 Lena0..............Blanka............3240g.....................14..............5335/60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cayn odezwij się na maila to prześlę ci plan treningowy na brzuch i inne partie po cesarce, spokojnie już można zacząć po 12 tygodniu :) czkj.barbara@gmail.com mały też łapie już zabawki przed nosem, jak leży na brzuchu próbuje zgarniać co przed nim, ale zwykle kończy się to wywrotką :D w sumie przez jeden bok potrafi się już obrócić na brzuszek :) chociaż w dalszym ciągu jest to dla niego zaskoczeniem :D troszkę ma temperatury po sczepieniu, ale nie jest to nic wielkiego :) jak wy to robicie, że wasze maluchy nie płaczą na szczepieniach? mój był zdecydowanie niezadowolony i dał temu wyraz :) bardzooo głośno :) wczoraj w przychodni byli ludzie z dwutygodniowym maluszkiem :) takie tyciuchne... stópki :) a u nas już po 3 miesącu... ale ten czas leci :) trzymam kciuki za wasze maleństwa, żeby wyzdrowiały i szybko doszły do siebie :) pozdrawiam cieplutko w ten wietrzny dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jusial- Ja to samo... nie mogę już wysiedzieć , wczoraj tylko 15 minut może byłam ale dziś u nas ( lubelskie) non stop pada i to tak zdrowo, że chyba ludzie to by powiedzieli, że zwariowałam juz doszczętnie:) Lena0- Ja też mam brzuch jak w ciąży z tym , że takiej obwisłej ciązy :/ Bo mój brzuch delikatnie mówiąc nie jest jędrny :D A Ty wyglądasz wogóle ślicznie! Jak widziałam Cię na zdjęciach to pierwsza myśl ,, ale ona jest ładna" :D Dziś w nocy Lucynka wstała o 3 i cwaniara do 5 zabawy chciała urządzać :) A ja w myslach klełam!... Mam takie pytanie do Was. Może któraś wie coś na temat dotacji dla matek wracających po wychowaniu dziecka :) Chodzi mi po głowie biznesik a słyszałam, że jest cos takiego jak pomoc dla matek ,,wracających na rynek pracy" :) ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara_varvara
hej dziewczyny:) u nas paskudnie pochmurno i deszczowo:/ siedzimy dzis w domu i moje dziecko sie meczy no ale juz slonecznie wiec idziemy spacer:) we wtorek bylam z synem na spotkaniu mam w klubie obok mojego domu i przyznam ze fajnie bylo:) moje dziecko duzo nie skorzysta ale oczy mial jak "5zl"jak widzial tyle dzieci na raz :) birka! ja tez bym chciala plan treningowy na brzuch :) moge prosic na maila? v-velichkevich@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane :) troszkę mnie nie było, ale w poniedziałek pojechaliśmy z Tomaszkiem do szpitala. dziś wyszliśmy. wieczorem napisze więcej. teraz tylko powiem że kompletnie niepotrzebny był ten szpital.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny u nas usg główki przełożone - jak dzwoniłam rejestratorka nas nie zapisała i nie było nas na liście i idziemy dopiero za 2 tygodnie. lekarz mówił, że Staś dobrze się rozwija i mamy się nie martwić. zęby Mu idą 4 na raz, ale powiedział, że zanim się wyrżną minie jeszcze trochę czasu wobec czego na biegunkę dostaliśmy probiotyk. ja jestem jakaś słaba i dość długo to już trwa. pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisuję syna :) ****Nasze Maluszki***** Nick...............Imię..........waga urodzeniowa......wiek ważenia....waga/wzrost Bubik..............Marek.........28.01.2012.............. .....14..... ......7100/66 m.flora............Marcysia......31.01.2012............... ....15...... .....5400/64 Birka87...........Przemek........3680 g......................14.............6000/63 Varvara_Barbara....Błażej......3190....................... ..14.............6600/63 mała_agatka....Tomek..........11.02.2012................. ..12............ 6900/64 jusial..............Marysia........2900 g............. ............13............6270/58 kassiiulla.........Julka.............20.02.2012............ ......11..............5500/65 mamadzieci.....Olivier...........3200 g.......................11.............. 6000/62 kwiatuszek@...Tymon..... ......14.02.20112............... 12...............6000/61 cayn ..............Oliwia ............3460 g ....................8 ...............5000/59 załamana11 ....Jakub....29.02.2012......11........7000/63 Lena0..............Blanka............3240g.................. ...14..............5335/60 jagnajagna.......Staś...............3350g......................14..............6840/63

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
birka87 tez bym chciala te cwiczenia jesli znajdziesz czas podeslij ewela1591@wp.pl U nas nic nowego...marudzenie i w nocy nadal nie spimy:( i ta pogoda brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjj... Lena..Lena wyrzuciłaś mnie z tabelki :D Nieładnie :) ****Nasze Maluszki***** Nick...............Imię..........waga urodzeniowa......wiek ważenia....waga/wzrost Bubik..............Marek.........28.01.2012.............. .....14..... ......7100/66 m.flora............Marcysia......31.01.2012.............. . ....15...... .....5400/64 Birka87...........Przemek........3680 g......................14.............6000/63 Varvara_Barbara....Błażej......3190.................... ... ..14.............6600/63 mała_agatka....Tomek..........11.02.2012................ . ..12............ 6900/64 jusial..............Marysia........2900 g............. ............13............6270/58 kassiiulla.........Julka.............20.02.2012.......... .. ......11..............5500/65 mamadzieci.....Olivier...........3200 g.......................11.............. 6000/62 kwiatuszek@...Tymon... .. ......14.02.20112............... 12...............6000/61 cayn ..............Oliwia ............3460 g ....................8 ...............5000/59 załamana11 ....Jakub....29.02.2012......11........7000/63 Lena0..............Blanka............3240g............... ... ...14..............5335/60 jagnajagna.......Staś...............3350g............... .......14..............6840/63 Wiola100.....Lucyna......18.02.2012....3345.......12......5540/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M my z powrotem - mamy podejrzenie alergii. Zastanawiam się tylko czego tak późno, cały czas jadłam mniej więcej to samo. Na ostateczną diagnozę trzeba będzie jednak poczekać, bo czekamy na posiewy i wyniki panelu alergicznego. Kupka oddana do badania na krew utajoną. Ehhh nie mogłam patrzeć jak mu Pani krew pobierała a musiałam go trzymać.. Ta bida moja oczywiście się zanosiła, nie mówiąc o tym że jak przyszło do badania USG brzuszka to wystarczy że zobaczył kitel i już był krzyk. Na usg wszystko wyszło w porządku. To mnie pocieszyło :) Cały dzień niespokojny jest ale jakoś dajemy jeszcze radę. Ja dostałam przykazanie od Pani doktor: indyk,ryż,marchew - wszystko gotowane i tak 3 razy dziennie. Żadnych przypraw, żadnych słodyczy, nawet cukru nie, zadnych owocow, warzyw też niekoniecznie, do popicia woda :D Zapowiada się nieźle. Ja już jestem na minusie 7kg sprzed ciąży będę wyglądać jeszcze ciekawiej widzę. ehh mala_agatka - co to się działo? widzę że Twój Tomaszek kawał byczka :D jagna - Staś też kawał chłopaka, myślę że wszystko jest ok, mimo iż usg się odsunęło w czasie nie masz powodów do zmartwień aktualizuję tabelkę - dodaję wagę urodzeniową Marka ****Nasze Maluszki***** Nick...............Imię..........waga urodzeniowa......wiek ważenia....waga/wzrost Bubik..............Marek.........3840 g.............. .....14..... ......7100/66 m.flora............Marcysia......31.01.2012.............. . ....15...... .....5400/64 Birka87...........Przemek........3680 g......................14.............6000/63 Varvara_Barbara....Błażej......3190.................... ... ..14.............6600/63 mała_agatka....Tomek..........11.02.2012................ . ..12............ 6900/64 jusial..............Marysia........2900 g............. ............13............6270/58 kassiiulla.........Julka.............20.02.2012.......... .. ......11..............5500/65 mamadzieci.....Olivier...........3200 g.......................11.............. 6000/62 kwiatuszek@...Tymon... .. ......14.02.20112............... 12...............6000/61 cayn ..............Oliwia ............3460 g ....................8 ...............5000/59 załamana11 ....Jakub....29.02.2012......11........7000/63 Lena0..............Blanka............3240g............... ... ...14..............5335/60 jagnajagna.......Staś...............3350g............... .......14..............6840/63 Wiola100.....Lucyna......18.02.2012....3345.......12..... .5540/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×