Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milalila

Luty 2012 - jest już jakaś mamusia?

Polecane posty

Witam Mój synek ma na imię Antoś,urodził się sn 3450g i 57cm dł.teraz waży 7600,karmię go piersią. Nam teraz do przeziębienia doszło jeszcze zaropiałe oczko,zaczęłam przemywać rumiankiem mam nadzieję,że coś to pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po swojemu 28
Ja jeszcze czekam na dostawę tego krzesełka i napiszę potem czy warto aby krzesełko miało płozy do bujania czy to zbędne.Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bubik- mój mąż ciągle mówi o następnym :) Ale ja jeszcze nawet w 1% nie chce! :D Ojj nie, nie , nie! Ja dziś z rana mam taaki luz! Normalnie to ona po obudzeniu za godzinę ma pół godzinna drzemkę a tu już prawie dwie godziny spi! :D A ja nie wiem co z sobą robić :) O 13 jadę do lekarza do Lublina :) (50 km w jedną) i trochę się obawiam bo pierwszy raz bez męża wybieram się w taką podróż. Powiem Wam, że czuje się jak schorowany stary człowiek. Jadę do laryngologa bo coś na gardle mi się zrobiło dziwnego co mnie nie boli :/ Boli mnie oko w samym rogu. Od jakiś 3 tyg ciągle szyja mnie boli , że głowy nie mogę do tyłu... jeszcze problemy po porodzie ze sprawami pana hemoroida :/ Normalnie wypadało by od lekarza do lekarza... A i jeszcze 2 sierpnia mam badanie głowy -sprawdzać będą czy tętniaka nie mam. Jak się coś czepia to wszystko na raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietrunia dzieki fajny ten schemat bede miala go na uwadze:) poki co mlody niezabardzo chce jesc od wczoraj nie wiem czy to te upaly czy po szczepieniu ale nie bede wpychac na sile. Miałam dzis zaserwowac pierwszy raz jabluszko ale poczekam do jutra jakby co niech maz nosi bolacy brzuszek;) Mowie wam takie upaly nie weim czy tylko w rzeszowie ale ja juz nie wiem co ze soba zrobic maly nie chce spac na szczescie w miare ladnie sie bawi zamowilam mu mate ta fishera rainforest mam nadzieje ze bedzie z niej pozytek Mam zamiar kupic lozeczko turystyczne wiem ze niektore dziewczyny maja czy mozecie mi polecic glownie chodzi mi o to zeby wystawic na ogrod i zeby byl mieki materacyk bo wiem ze niektore maja niespecjalna twarda podloge a chce zeby maly do woli sie przewracal bo odkad odkryl nowa technike nic innego nie robi a ja z oka nie moge go spuscic w lozeczku wali o szczeble na podlodze pelza na glowie i tez jest niebezpiecznie prosze podajcie linki jak macie sprawdzone dzis jade caly dzien na kawie chodze na rzesach i czekam az tymon padnie spiochem ale niezanosi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.flora
kwiatuszek@- powiem Ci że raczej każde łóżeczko turystyczne jest z twardą podłogą. Ja miałam/ mam do czynienia z dwoma i żadne nie ma miękkiego materaca - musiałam dokupić. To pierwsze zakupiłam kiedyś 2 lata temu w lidlu i nawet nie ma tego poziomu dla niemowlaków, ale juz go nie uzywam a było takie http://allegro.pl/hauck-lozeczko-turystyczne-dream-n-play-i2457567197.html. A teraz uzywam innego http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.babytrend.com/&prev=/search%3Fq%3Dbaby%2Btrend%26hl%3Dpl%26biw%3D1680%26bih%3D884%26prmd%3Dimvns&sa=X&ei=ffD2T63hNoyHswa69d2sBQ&sqi=2&ved=0CE8Q7gEwAA . kurde nie wiem czy ten drugi link się da odczytać, ale do ogrodu to jakieś drogie nie jest potrzebne, najwyżej jakiś gruby koc podłożysz i tez będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boston - mojej malutkiej jak oczko ropiało, to najpierw jedno a po trzech dniach drugie, i tak na zmianę. Pani doktor powiedziała, żeby nie przemywać rumiankiem, ani żadną inną herbatą, tylko solą fizjologiczną. Za pierwszym razem zeszło, ale teraz już musieliśmy udać się do okulisty, a ten stwierdził zapalenie spojówek i mamy krople. Po 2 dniach jak rękom odjął. Moja malutka w końcu nie gorączkuje! :) Ale co przeszliśmy to nasze. Od wtorku do dzisiaj rana miała gorączkę - czasami dochodziła do 39,40 stopni. Wczoraj byliśmy u pediatry i w przychodni spędziliśmy 4 godziny. Lekarka zdziwiona, że dziecko tak zareagowało po szczepionce, najpierw ją osłuchała - wszystko ok. Potem wysłała nas do laryngologa, żeby sprawdzić uszy, gardło- wszystko ok. Potem zrobiliśmy expresowe badanie moczu - wynik ok. Stanęło na niczym, więc Kazała nam jeszcze poczekać do dziś i gdyby gorączka nie ustąpiła to szpital. Na szczęście zeszło-Uff. Pediatra powiedziała, że to ciężki odczyn poszczepienny i zgłosiła to do sanepidu oraz firmy produkującej szczepionkę. Aż się boję, co będzie przy trzeciej dawce Prevenaru, a to za 6 tygodni :o Fajnie, że piszecie o krzesełkach i fotelikach, bo jestem na etapie poszukiwań :) Wiola100 - ale Ci współczuję. Zdrówka życzę. Napisz co dziś lekarz stwierdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rajlax prevenar to na pneumokoki??? bo moi tymo tamtym razem tez mial odczyn poszczepienny myslalam ze to wina pielegniarki ze zle zrobiony zastrzyk :> co do oczka ropiejacego u nas skonczylo sie przeklowaniem kanalika tez rumianku nie polecam tylko sol fizj. i najlepiej do okulisty od razu po krople bo ja ta sola wlanie dopuscilam do strasznego stanu jak dlugo sie utrzymuje to czas zaczac dzialac kropelkami u nas bylo juz za pozno:( moja tesciowa po raz kolejny wyprowadzila mnie dzis z rownowagi rozbija mi caly dzien przyjedzie na godzinke i mysli ze wszystko sie bedzie krecilo wokol niej i ze tymko ma nie spac czy jesc bo babcia cce sie pobawic jeeezu co za baba wpadla zdarla pampersa bo taki upal po czym szuka nowego bo ten przecierz mokry szkoda ze przed 5 minutami zmienilam glupio sie jej zrobilo jak jej udowodnilam ze jest swiezutki ja nie wiem o co jej chodzi mysli ze nic nie robie a dziecko w jednym papersie lezy caly dzien czy jak ale mnie wkurzyla niewiele pomyglyscie z tym lozeczkiem a lenka jest na forum aktywna kupowalas zamiast zwyklego lozeczka czy tez jest taki twardy spod??? chyba musze zrobic obczajke w sklepach pooozdrawiam a myslicie ze po szczepieniu nie powinno sie brac malucha do wiekszych skupisk typu koncert w plenerze???? bo wkoncu chcielismy sie gdzies wybrac we troje ale mam dylemat bo wczoraj bylismy szczepieni i sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatuszek@ tak to ta szczepionka na pneumokoki. Pytałam lekarkę czy to może być zależne od tego jak się zrobi zastrzyk, ale powiedziała że nie. Ja już sama nie wiem, bo po poprzedniej dawce takiego cyrku nie było. Jejciu jak czytałam o Twojej teściowej, to myślałam, że piszesz o mojej :P masakra. Moja też wpada na chwilkę i doszukuje się co robię źle. Za każdym razem gdy malutka zajęczy to teściowa twierdzi, że jest głodna. Ja jej odpowiadam, że nie, bo przed chwilą jadła, to ona wtedy do małej mówi tak "No widzisz, jaka niedobra mama, nie chce Ci dać cycusia. Nie chce Ci dać jedzonka i będziesz głodna...ale nie bój się, babcia nawarzy Ci pysznej kaszki i da głodnej dziewczynce". Ech, niby człowiek wie, że będzie gadać takie głupoty, ale i tak szlak trafia. A co do wyjścia po szczepionce, to skoro nic do tej pory nie ma, to myślę, że nie ma przeciwwskazań. Jak już się zdecydujesz, to udanej zabawy życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być szlag trafi, zamiast szlak :P pisałam za szybko, bo nie chciałam stracić wątku i tak wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czyli nie jestem sama z tym planowaniem małego co nieco :D a Tobie Wiola też przyjdzie chęć :D Kwiatuszek - mam turystyczne łóżeczko ale jest nieużyte, na razie się nie sprawdzi na pewno. Nie mam podwieszanego poziomu dla niemowlaków a materac jest twardy. Trzebaby jakiś kocyk i to dość gruby żeby się w miarę przyjemnie spało Rajlax - dobrze że gorączka zniknęła. Swoją drogą nawet nie wiedziałam że takie odczyny poszczepienne zgłaszają do sanepidu :) My na szczęście po wczoraj nic.. tfu tfu tfu . Nawet gorączki. Dziś jadę do teściów, zobaczymy jak to będzie i czy nie będziemy wracać. Aktualizuję tabelkę. Mój smok 8100 normalnie ręce mdleją. Nie narzekam tylko dlatego ze miesiąc temu przy wypisie ze szpitala miał 6500 i był tak chudy że aż mi się serce kroiło :D Teraz może być klusio. ****Nasze Maluszki***** Nick...............Imię..........waga urodzeniowa......wiek ważenia....waga/wzrost Bubik..............Marek.........3840 g.............. .....23..... ......8100/72 m.flora............Marcysia......31.01.2012.............. . ....15...... .....5400/64 Birka87...........Przemek........3680 g......................14.............6000/63 Varvara_Barbara....Błażej......3190.................... ... ..19.............7,530/66 mała_agatka....Tomek..........11.02.-3560g.............. ....19............ 7750/67 jusial..............Marysia........2900 g............. ............13............6270/58 kassiiulla.........Julka.............20.02.2012.......... .. ......11..............5500/65 mamadzieci.....Olivier...........3200 g.......................16............. 6700/65 kwiatuszek@...Tymon... .. ......14.02.20112............... 12...............6000/61 cayn ..............Oliwia ............3460 g ....................8 ...............5000/59 załamana11 ....Jakub....29.02.2012......11........7000/63 Lena0..............Blanka............3240g............... ... ...14..............5335/60 jagnajagna.......Staś...............3350g............... .......14..............6840/63 Wiola100.....Lucyna......18.02.2012....3345.......12..... .5540/? Pietrunia22.........Wojtek...........3550g..........13... ....6300/64 Endlessly.............Błażej............3570g.......... 12........5885/61 werka_bmw.......Oskar.......4,130.........17............. 775 5/64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatuszek ja mam takie łózeczko turystyczne: http://www.bobomarket.pl/p,,72651.html spód jest twardy owsem imała śpi w nim na co dzień ale mam do niego materac kokos-gryka ale jak jechaliśmy z nim na wakacje to materaca nie brałam, ma ono mniejsze wymiary niż standardowe i właśnie o to nam chodziło, jeśli miałabym kupować turystyczne jako drugie np jak ty do ogrodu to nie kupowałabym materaca, jak już ktoś napisał kocyk by wystarczył :) swoją drogą ale masz fajnie z tym ogrodem! Bubik byłaś w tym sklepiku Gerbera? Bom ciekawa czy warto się tam wybrać :) Boston mojej małej też ropiało oczko, nie powinno się jednak przemywać rumiankiem ani czarną herbatą tylko solą fizjologiczną. Sól nam nie pomagała przez 2 tyg więc lekarz przepisał krople Floxal i po dwóch dniach stosowania przeszło. My po wakacjach - och jak ja nienawidzę upałów, nie leżałam w ogóle plackiem na słońcu, wychodziliśmy na plażę tylko po 15tej a jestem zjarana jak rak! nawet skóra głowy mnie piecze...wrrrr małą smarowałam spf50 więc jest w porządku :) polecam krem na słońce hipp, może być stosowany od urodzenia a to rzadkość, łatwo się rozsmarowuje i nie ma żadnych parabenów i takich tam. Dziewczyny, które rozszerzyły dietę: jak wygląda wasz daniowy rozkład dnia? bo ja zamiast podać na wieczór kaszkę (zamieniłam dziś sinlac na ryżową nestle) to podaję ją z pół słoiczka owoców jako drugi posiłek dnia. Jako trzeci to obiadek (wczoraj zwymiotowała mi brokuła z ziemniakami z babydream, jadłaby tylko dynię z ziemniakiem z hipp) a poza tym tylko mleko. A jak to jest u was? Ściskam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenko jeszcze nie byłam nie miałam kiedy. W tym tygodniu siedzę jeszcze na macierzyńskim i nigdzie sie nie wybieram bo mam formalności do załatwienia w banku i żłobku, a w przyszłym do pracy. A z pracy mam minutę drogi więc będę Cię na bierzaco informować. mam nadzieję że coś ustrzelimy :) Co do posiłków to my jemy rano i wieczorem bobovite minime. rano koło 8-9 jemy 100 ml minimy, w dzień o 13-14 sloiki warzywno-mięsne, o 17-18 owoce. wieczorem po kapaniu o 19 daje mu 50 ml minimy i cyce oba, albo 120 ml minimy Reszta posiłków to cyc na żądanie. W sumie wychodzi 6-7 posiłków. Teraz jest więcej bo ukrop jest jak fix i jak woła pić to najczęściej daję cyca, rzadziej wodę. fajnie że sie wywczasowalas :D Ja czekam na swoją kolej chociaż wiem że w tym roku może być ciężej bo składamy na wykończenie mieszkania. zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgrergreg
Internetowy ciucholand z odzieżą dziecięcą.W ofercie ubranka znanych angielskich firm za grosze. www.lumpik24.pl . . . . . . . Internetowy ciucholand z odzieżą dziecięcą.W ofercie ubranka znanych angielskich firm za grosze. www.lumpik24.pl . . . . . . . . . Internetowy ciucholand z odzieżą dziecięcą.W ofercie ubranka znanych angielskich firm za grosze. www.lumpik24.pl . . . . . . . Internetowy ciucholand z odzieżą dziecięcą.W ofercie ubranka znanych angielskich firm za grosze. www.lumpik24.pl . . . . Internetowy ciucholand z odzieżą dziecięcą.W ofercie ubranka znanych angielskich firm za grosze. www.lumpik24.pl . . . . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rajlax z tym jedzeniem to i moja tesciowka ma himery ilekroc zostawie malego z nia a rzadkosc to jest to tak mu rozpieprzy rytm dnia ze masakra co chwile daje mu jesc bo ja go glodze dajac co 3 godz posilek:) i co chwile go lula ze maly pozniej fiksuje kolejne pare dni zanim najdzie na nasz rozklad bo ona nie rozumie ze my juz w miare mamy ustalony rytm dnia i mowie jej ale i tak sie tego nie trzym bo dziecko to nie komputer ja rozumie ze moze byc poslizg godzina w ta czy w ta ale cholera jasna nierozwalaj calego dnia wrrrr...... Lenko dzieki juz mezulek dzisiaj kupil w sezamie bo jak zaczne sie zastanawiac to lato mi ucieknie kupil takie lepsze za 300 nawet spoko podwojne dno pzrewijak, odsuwany bok, moskiterka i zabawki na palaku tylko i tak musze cos wyscielic bo nie tyle co twardo co ten material nie pzrepuszcza powietrza i maly spocony jak dzik dzis byl jak w nim fikal generalnie gosc zadowolony i mama spokojna ze nigdzie sie nie zapelza bo moj syn robi jakies dziwne posowy na glowie do przodu bo wczesniej robilam mu placyk zabaw na kocyku na podlodze ale niebardzo bo pelza do przodu i zbiera z dywanu wszystko buzia i sie uderza raz za czas jak mu raczki zaslabna a pozatym teraz mamusia sie pluska w baseniku a maly fika w kojcu na polku i wszyscy sa zadowoleni:) Ja tez mam problem z wprowadzaniem tego nowego jadlospisu u mnie wyglada to tak ze 3 porcje mleka 4.30, 8.00,11. 00 14-15 zupka i 17.30-18/ 19.30-21.00 porcje mleka i tyle bo maly spi cala noc i tacy jestesmy ksiazkowi 5 posilkow na dobe:) ale dzis dalam jabluszko po 16 i nie wiem czy dawac pod wieczor czy na drugie sniadanie boje sie ze jak dam rano to maly podziekuje za zupe. Tez chce dawac ten kleik ryzowy albo kaszke ale jak???? mam ja zrobic w miseczce na mleku czy w butelce ile dawac????? pomocy????/ pozatym moje dziecko takie cwane ze mamy ugotowanej zupki nie tknie pluje jak nic a sloiczkiem sie zajada tylko mlaska ale wzielam go juz na sposob i do mojej dodaje dwie lyzeczki ze sloika i jest pyyyyyszna i tak najbardziej lubi standardowa jarzynowa po ziemniaczkach z dynia bolal go brzuszek ale jeszcze sprobujemy pogoda cudna ale takie duszno maly budzi sie w nocy wasze dzieciaczki tez tak kiepsko spia? pozdrawiam i zycze milego wieczoru my mielismy koncertowac ale maly juz dawno wykapany padl wiec siedzimy w ogrodzie i piwkujemy sobie wszystko spoko ale te komary a wlasnie a propos komarow czy smarujecie swoje szkraby?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dzirwczyny:) Kupe czasu mnie nie było, ale wakacje, choroba Juleczki i goście w między czasie... - brakowało mi czasu:) No właśnie - moja kruszyna mi się rozchorowała, lekarz stwierdził że to jakiś ciężko przebiegający wirus ale nie zapisał jej żadnego leku. Męczyłam się z nią 8 dni, bidulka nie mogła spać, jeść i nawet straciła tą radość życia którą miała każdego dnia. Na szczęście jest już dużo lepiej:) Po wakacjach cudownie:D Julka jakoś przeżyła lot w obie strony ale ciekawie nie było:) przy starcie strasznie płakała. Dla mnie była to straszna męczarnia i dla niej również - 8 godzin trzymania na rękach 7,5 kg dziecka. Nie wzięliśmy wózka i to był wielki błąd. Ale długo nie będę musiała tęsknić za rodzinką ponieważ za 5 tygodni przylatują moi rodzice i rodzeństwo:D Bierzemy ślub kościelny:) Później nadrobię to czytanie ale teraz uciekam pod prysznic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgrergreg
Internetowy ciucholand z odzieżą dziecięcą www.lumpik24.pl . . . . Internetowy ciucholand z odzieżą dziecięcą www.lumpik24.pl . . . . Internetowy ciucholand z odzieżą dziecięcą www.lumpik24.pl . . . . . Internetowy ciucholand z odzieżą dziecięcą www.lumpik24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
****Nasze Maluszki***** Nick...............Imię..........waga urodzeniowa......wiek ważenia....waga/wzrost Bubik..............Marek.........3840 g.............. .....23..... ......8100/72 m.flora............Marcysia......31.01.2012.............. . ....15...... .....5400/64 Birka87...........Przemek........3680 g......................14.............6000/63 Varvara_Barbara....Błażej......3190.................... ... ..19.............7,530/66 mała_agatka....Tomek..........11.02.-3560g.............. ....19............ 7750/67 jusial..............Marysia........2900 g............. ............13............6270/58 kassiiulla.........Julka.............20.02.2012.......... .. ......11..............5500/65 mamadzieci.....Olivier...........3200 g.......................19............. 7000/67 kwiatuszek@...Tymon... .. ......14.02.20112............... 12...............6000/61 cayn ..............Oliwia ............3460 g ....................8 ...............5000/59 załamana11 ....Jakub....29.02.2012......11........7000/63 Lena0..............Blanka............3240g............... ... ...14..............5335/60 jagnajagna.......Staś...............3350g............... .......14..............6840/63 Wiola100.....Lucyna......18.02.2012....3345.......12..... .5540/? Pietrunia22.........Wojtek...........3550g..........13... ....6300/64 Endlessly.............Błażej............3570g.......... 12........5885/61 werka_bmw.......Oskar.......4,130.........17............. 775 5/64 Aktualizuje tabelkę :) Ale te maluchy rosną mój teraz coś mało przybiera ;/ ale to chyba przez te upału chyba ;/ nie wiem w sierpniu idę na szczepienie bo sie wszystko poprzesuwało ;/ to muszę zapytać pediatrę o przybierania jego .. Pisałyście o łóżeczkach turystycznych ja mam i jestem zadowolona 2 poziomowe łóżeczko z dwoma materacami jeden twardy deska plus gąbka a drugi kokos gryka. ja jestem zadowolona i młody też bo chętnie zasypia bawi sie w łóżeczku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
****Nasze Maluszki***** Nick...............Imię..........waga urodzeniowa......wiek ważenia....waga/wzrost Bubik..............Marek.........3840 g.............. .....23..... ......8100/72 m.flora............Marcysia......31.01.2012.............. . ....15...... .....5400/64 Birka87...........Przemek........3680 g......................14.............6000/63 Varvara_Barbara....Błażej......3190.................... ... ..19.............7,530/66 mała_agatka....Tomek..........11.02.-3560g.............. ....19............ 7750/67 jusial..............Marysia........2900 g............. ............13............6270/58 kassiiulla.........Julka.............20.02.2012.......... .. ......11..............5500/65 mamadzieci.....Olivier...........3200 g.......................19............. 7000/67 kwiatuszek@...Tymon... .. ......14.02.20112............... 12...............6000/61 cayn ..............Oliwia ............3460 g ....................8 ...............5000/59 załamana11 ....Jakub....29.02.2012......11........7000/63 Lena0..............Blanka............3240g............... ... ...14..............5335/60 jagnajagna.......Staś...............3350g............... .......14..............6840/63 Wiola100.....Lucyna......18.02.2012....3345.......12..... .5540/? Pietrunia22.........Wojtek...........3550g..........13... ....6300/64 Endlessly.............Błażej............3570g.......... 12........5885/61 werka_bmw.......Oskar.......4,130.........17............. 775 5/64 Aktualizuje tabelkę :) Ale te maluchy rosną mój teraz coś mało przybiera ;/ ale to chyba przez te upału chyba ;/ nie wiem w sierpniu idę na szczepienie bo sie wszystko poprzesuwało ;/ to muszę zapytać pediatrę o przybierania jego .. Pisałyście o łóżeczkach turystycznych ja mam i jestem zadowolona 2 poziomowe łóżeczko z dwoma materacami jeden twardy deska plus gąbka a drugi kokos gryka. ja jestem zadowolona i młody też bo chętnie zasypia bawi sie w łóżeczku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defgdgd
INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ www.lumpik24.pl . . . . . INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ www.lumpik24.pl . . . . . . . INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ www.lumpik24.pl . . . . . . INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ www.lumpik24.pl . . . . . . INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ www.lumpik24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) przepraszam za niepisanie, ale czasu brak. dopóki będę w Pl to tak będzie. po powrocie będę częściej się odzywać. co do turystycznych łóżeczek to teraz Tomasz w takim śpi. dokupiłam podwieszany poziom, położyłam normalny materacyk - na wyjazdy mamy piankowy - i sobie śpi. co do fotelików to jak mały wyrośnie z tego co mamy to po Franusiu mamy Roemer 9-18 kg to go dostanie :) u nas nadal upał. Franek w basenie, Tomaszek śpi pod drzewkiem, też się kąpał bardzo:) dziś moja kuzynka dała mu chrupkę kukurydzianą, tego długiego palucha. oj zła byłam, bo nie chcę dawać mu takich rzeczy jeszcze :( opitolił ją całą i aż płakał jak się skończyła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rajlax czemu cie nie ma w tabelce . zauważyłam ze nie ma tutaj kilku osób ciekawe czemu. mój Oli chyba znowu przechodzi jakiś skok rozwojowy jest marudny płaczliwy od kilku dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hpouyh-p9u
Bo rajlax ma więcej rozumu? A może nie podąża za mamusiami które mają obsesję na punkcie wagi i wymiarów dziecka czy aby przypadkiem dziecko nie mniejsze od rówieśników. Dziewczyny tabelka tabelką ale- ŻYWIENIE DZIECI TO NIE WYPASANIE MAŁYCH TŁUSTYCH ŚWINEK. Pulpecik, kluska/klusek itp. to okropne określenia grubaśnych małych dzieci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula a to gdzie lecieliście 8 godzin? jak tam laktacja? kwiatuszek ja robię tak z kaszką: (przeszłam na kukurydzianą bo ryżowa zatwardza) robię mleko modyfikowane ok 60 ml, do tego półtora łyżki stołowej tej kaszki, mieszam i dodaję pół słoiczka owoców. Coś ostatnio marudzi mi z obiadkiem, nie wiem czy to przez upały czy tak jak ty piszesz najadła się owoców. I też nie wiem czy nie dawać po obiadku ale trochę obawiam się czy brzuszek nie będzie bolał... Dałam juz małej też chrupka kukurydzianego ale tego małego (patrzcie na skład, żeby soli nie było) ale podziamdziała i rzuciła w kąt. Skoro kaszkę kukurydzianą je to chyba chrupkiem nie zaszkodzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hpouyh-p9u- co sie tak unosisz ???? ciebie pytałam chyba nie. nie jesteś z tego forum więc żegnam. po za tym zapytać mogę bo jeszcze jakiś czas temu była w tabelce tak jak inne osoby których już nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko od 5 szaleje a ja bym tak pospała ;( teraz buja sie w huśtawce a ja pije kawę Żeby nie zasnąć a tu jeszcze tyle do wieczora lenko fajne to lozeczko pewnie gdyby maz nie kupil skusilabym sie na niego, ja myslalam bardziej o kaszce z bobovity z malinami czy brzoskwiniami taka co sie robi na mleku lub na wodzie zeby dawac jeden posilek lyzeczka tak jak zupke albo na poczatek dodac do mleka ze dwie lyzki na noc zeby spokojnie brzuszek spal najedzony bo cos ostatnio maly sie kreci i nie wiem czy to nie glod.Z tym deserkiem radze jednak wczesnym popoludniem po zupce gro znajomych mi mowilo ze dzieci zaprzestaly jesc pelnowartosciowych posilkow jak wprowadzili owoce i soki dlatego ja narazie z sokami sie wstrzymuje zakupilam herbatke z bobovity jalko-melisa albo czysta woda rajax to mnie przestraszylas ta szczepionka wlanie w tym tyg mamy sie szczepic ostatni raz a musze powiedziec ze ostatnio po drugiej dawce zrobil sie odczyn a zaraz po szczepieniu wyladowaliamy w szpitalu na tego wirusa rsv moze to mialo jakis zwiazek? oby nie , powiem wam ze wiem ze ta szczepionka pneum ratuje zycie ale znam pare przypadkow gdzie zaszkodzila i dziecko ma przez to jakis defekt i az boje sie czasem myslec. macierzysntwo to jednak trudny i odpowiedzialny etat a bycie mama jest cudowne ale nie lubie jak wymusza w nas uczucia strachu leku o nasze pociechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena0 Lecieliśmy 2,5 godziny:) ale licząc godzine przybycia na lotnisko do godziny dojechania do mojego rodzinnego domu wychodzi jakieś 8 godzin. Nie zabraliśmy wózka i to był błąd. A laktacja... w Polsce udawało mi się ściągnąć 20 ml co 3 godziny także coraz więcej. Mieliśmy tyle spraw do załatwienia że kilka dni przestałam ściągać i laktacja znów zanikła. Męczyłam się 3 tygodnie aby dojść do tych 20 ml... nastepnych 3 tygodni nie dałabym rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×