Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milalila

Luty 2012 - jest już jakaś mamusia?

Polecane posty

moje dziecko dzis jest od godziny 7 na nogach i wogole nie chce mu się spac :P wogole ostatnio spi raz dziennie po nie cale 2 godz.Najgorsze u nas ostatnio sa noce bo Błazej budzi sie z 7 razy na cyca:/ dzis obudzil sie o 4:55 i przez 20 minut ogladal vive a ja siedziałam jak neptyk:/ chodzi dalej po 19 spac,pada jak pluto po całym dniu. Jutro w końcu idziemy na basen :) a wlasnie inez w spa na orkana masz brodzik przystosowany dla dzieci gdzie Błazej normalnie stoi i woda mu siega do szyi a ja sobie tam siedze:) wiec nie szkodzi ze nie potrafisz pływac :) a co do glebokiego basenu to ja tez tam chodze z Błazejem i mi woda siega do szyi :) Błazej tam na najwieksza frajde jak chodzimy na bicze wodne :D sa tam ratownicy wiec o nic nie trzeba sie martwic tylko relaksować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iinez
Barbara ile koszt wejsciowka na orkana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iinez
chodzilam kiedys na basen na głeboką ale nie nauczylam sie plywac, moze kilka metrow udalo mi sie przeplynac ale boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalny kosztuje 17 zl i to jest na 75 minut i nam zupelnie wysstarcza tyle minut. Błazej pod koniec wyciszal mi sie i jak wracalismy do domu to pięknie spał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2007_0
MamaBłażeja- to są też moje urodziny więc mam prezent na całe życie, mój synek ma dopiero 4 ząbki na dole. U nas nie kradną tak na klatce , ja zostawiam wózek nieraz na dole i jeszcze nic mi nie zgineło. Co kupiłyście dzieciaczką pod choinkę? Bo ja niemam pomysłu co mojemu kupić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak milo to bedziemy razem swietowac :) my z męzem kupilismy : http://allegro.pl/pchacz-edukacyjny-kosiarka-dzwiek-klocki-nowosc-i2768249829.html dziadkowie: http://allegro.pl/nocnik-grajacy-2w1-wkladka-klapka-krzeselko-2kolor-i2763690535.html przyznam ze Błazej juz ma za duzo zabawek,duzo dostaje po mich braciach :) jeszcze ostatnio mama mi powiedziala abym po woli zaczela od niej zabierac klocki itp wiec poczekamy do przeprowadzki i wtedy Błazejowi urzadze jego kont :) Aneczka a skad jestes jesli mozna wiedziec ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iinez
Aneczka czyzby twoj synek juz wszystko mial???????????? w sklepach pelno zabawek i sprzetow dla małych, rozejrzyj sie dokola, poszperaj w necie a pomysl sie znajdzie... ale zeby nie bylo ze jestem nieuczynna to prosze cymbalki moga byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrunia jak tam egzamin? Ja gotowałam dziś łazanki a dziecię moje wciągnęło makaron z serem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iinez
Beatriks czemu nie dajesz wody Kubusiowi, nie chcial? Moja wody nigdy nie odmawia i pije w zastraszajacych ilosciach. Dawalam sprobowac malej owoce egzotyczne, truskawke z mrozenia ale generalnie pozostaje przy jablkach, bo mam ich duuuuzo z domowych jablonek. Czasem kupie brzoskwinie ze sloika. Nieraz chcialam kupic jej jakis sloik do zjedzenia ale 90% tego zarcia to jablko lub kartofel, marchewka wiec za darmo mnie wychodzi ugotowac to. Igla co z Twoimi panienkami?lepiej.. Aneczka nie wiem czemu wydalo mi sie ze to synek ja pod choinke nic nie kupuje dziecku bo zewszad cos dostaje pozatym ona woli domowe "statki" czyt. sprzety Lena wpadlam wczoraj na starsza strone gdzie pisalas jak tuz po urodzeniu mialas klopoty z karmieniem, u mnie bylo tak samo, dla mnie ten czas pologu ktory trwal duuuzo dluzej niz 6 tyg to byla masakra, nic mi nie wychodzilo a najbardziej karmienie wybacz ale nie doczytalam watku , czy Tobie sie wtedy udalo? sory ale ja nie bylam na biezaco w tamtym okresie. Wyslalm na poczte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2007_0
iinez w senesie co wszystko miał? Mój synek ogóllnie ma dużo zabawek i jakoś mało sie nimi bawi, dlatego też niewiem co mu kupić. Zarosły sie już Waszym dzieciom ciemniączka przednie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane Lena - no ja już w domku. Egzamin hmmm nie chcę zapeszać ale mam nadzieje, że się udało bo nawet mi pytania podeszły, koleżanka obok miała jak dla mnie gorsze i w tedy bym dopiero się martwiła:) W niedziele będą wyniki:) l Aneczka - witaj! Mojemu małemu się jeszcze ciemiączko nie zarosło, ale to dobrze bo wiem że ma czas to 1,5 roku więc jak by się za wcześnie zarosło to bym się pewnie martwiła. A co do zabawek to my kupiliśmy na mikołaja mu Gąsienice gawędziarkę z FP, od dziadków dostał sanki i konia na biegunach a nooo i od chrzestnej klocki, ale mój mały oprócz miotły, mopa, kabli i szuflad nie uważa żadnych zabawek:) l igła - jak tam dziewczyny, nic się nie odzywasz to chyba nie ciekawie:( l Wiola -ale ładny ten twój Hans - rudek:) Jak kiedyś miałam rudego kota i jak za kotami nie za bardzo przepadam to tego akurat polubiłam. A samochód super ja też bym taki duży chciała ale teraz mamy tyle wydatków na nasz nowy dom że nie damy rady:( A mieszkania gratuluje (ohhhh jak ci zazdroszczę tego waszego kąta) l Lena - a propos picia to może spróbuj Blani dać kubek treningowy taki jak mój ma http://allegro.pl/canpol-kubek-treningowy-balwanek-280ml-56-511-cz-i2792934373.html on ma taką miękką sylikonową końcówkę i z niego mi pije bardzo ładnie natomiast kupiłam mu Avent kubek niekapek z twardym ustnikiem i nie podeszła mu ta butelka. Spróbuje znów za jakiś czas. A mój pije przeważnie wodę chyba że czasem do obiadu daje mu soczku:) l rajlax - kurczę ale ludzie jacyś nierozumni:( Ja całe szczęście nie mam tego problemu bo chyba by się we mnie zagotowało jak by mi ktoś ukradł wózek albo coś z niego:( l co do porządków to ja już jestem po takich generalnych porządkach ale ja mam mamę do pomocy więc tak naprawdę miałam 2 pokoje do posprzątania l U mnie z domu wszyscy chorzy oprócz mnie męża i małego. Więc nikt nie może bawić się z małym. Ja dziś pojechałam na egzamin o 13 a mąż z nim sam zostal i nie było babci do pomocy, dzwonie do niego koło 17 jak tam a on mówi "MASAKRA, ja już nie wiem co mam z nim robić, może go coś boli bo ciągle płacze i marudzi i jeszcze mi się zsikał na łóżeczko i musiałem przebierać i w ogóle wracaj szybko" hehe. Małego nic nie bolało tylko chłop jak to chłop myśli że jak da małemu zabawki to on się będzie grzecznie bawił a on będzie sobie oglądał TV, no tak to się nie da....... W efekcie jak przyjechałam to już był spokój bo mały nakarmiony wykąpany i spal sobie. Ale ojciec wykończony leży i ciężko oddycha jaki jest zmęczony hehe:) l buziaki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2007_0
mamabaeja+ jestem y okolic Warszawy taka mała miejscowość Nasielsk. Właśnie mojemu Wiktorkowi się już zarosło i sama niewiem co mam o tym myśleć, byłam u pediatry w mojej przychodni to tak na mnie nakzyczała że co ja z dzieckiem robie że mu sie już zarosło, że niewie jak to możliwe bo nie jest to normalne on jest za mały i że powinnam być z nim już dawno w szpitalu bo pewnie mu sie zrosły szwy czaszkowe, (jak ona tak na mnie krzyczała to mało sie nie popłakałam). Oczywiście dostałam skierowanie do szpitala, ale ponieważ mam w domu jeszcze jedno dziecko i akurat niemiałam z kim jej zostawić to zamiast jechać do tego szpitala umuwiłam się do prywatnego pediatry, pani doktor bardzo zdziwiła się jak opowiedziałam jak tamta na mnie na krzyczała, powiedziała żebym się nie martwiła i że niemapotrzeby jechać do szpitala, dała skierowanie na badania i kazała przyjechać z wynikami, niby wyniki w normie ale musze mu mierzyć co miesiąc główke czy mu rośnie, a ponieważ rozwija się prawidłowo to niby nie powinnam się martwić ale się martwie. ;( U nas też wszyscy chorzy oprócz mnie, córka przeziębiona, Wiktorowi leje się katar z nosa aż sie boje żeby znowu niemiał zapalenia ucha ;( jakiś taki chorowity ten mój syn bezprzerwy ma katar już niewiem co mam robić żeby niemiał, nie przegrzewam go wychodzimy codziennie na spacer i karmie piersią . ja na szczęście już posprzątałam i nie musze nic gotować , całe święta nas niema, jedziemy troche do moich rodziców i troche potem do teściów więc wrócimy dopiero po świętach. Wiktor też uwielbia bawić się szafkami i szufladami, ale ponieważ lubi też piłki kupiłam mu fontanne z piłek playskoola może chociaż na chwilę się zajmnie bo już nic niemoge zrobić taki rozrabiaka z niego wy też tak macie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny !! aneczka spróbuj przemywac nosek Wiktorowi wodą fizjologiczna :) ja z katarem u Błazeja walczylam 3 tyg:/ krople inhalacje,sol morska az w koncu kupilam wode fizjologiczna,zapuscilam z 6 razy i nie ma kataru :) Wczoraj poprzytulałam sie z męzem bez ugumienia i musze przyznac ze mam cicha nadzieje ze cos moze z tego wyjdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2007_0
mamabłażeja - to trzymam kciuki ;) Ja też robiłam inhalacje i wpuszczam sól morską, ale faktycznie spróbuje sól fizjologiczną - dzięki za rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Paniom :) Ja tak na chwilkę bo uśpiłam córę i szykuję się ,, na bajdy" do koleżanki :) Mam zaproszenie bo koleżanka bardzo zapracowana dziś jest na zwolnieniu ma okazję Lucynkę za dnia zobaczyć :) I anulka- Taki krople jak Euphorbium s mojej Lucynce pomogły na katak , do tego w pokoju gdzie spała stawiałam zaparzony majeranek z kilkoma kroplami olejku do inchalacji. Oil bas jak dobrze pamiętam... :) (A te krople to taki lek homeopatyczny). I Basiu- No to jeśli byś się cieszyła to życzę powodzenia w tej sprawie;) Ale tak sobie myślę czy nie było by Ci za ciężko teraz beż męża w ciązy z małym dzieckiem... Gdzieś pojechać z Błażejkiem , coś załatwiać i z brzuchem. Ale jeśli jesteś zaradną i dziarską dziewczyną to dasz radę :) I inezz- piękny kolor! Widzę, że masz okna takie jak ja chce mieć ;) Z tymi podziałkami. Mi się bardzo podobają takie stare okna podwójne ale takich już nie robią...:( I O Lucyna się obudziła i już poszykowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja tylko na chwilke i tak wczoraj cały dzień wogóle nie było widac choroby po dzieciach dawałą im do picia te pro- i prebiotyki, ale wieczorem juz nie było tak fajnie tzn. Hania to "twarda sztuka", a Marcelka dała mi popalić, z wieczora po kąpieli sie zdrzemnęła godzinkę a potem... do 4.30 nie spałyśmy, ona wymiotowała:( teraz tez marudzi i spac sie chce - nie dziwie sie jak w nocy sie nie dało! temperature ciała ma lekko podwyższoną, dzis jeszcze zobacze jak będzie a jeśli nie przejdzie to jutro znów lekarz:O pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IINEZ
Wiola na zamowienie zrobia wszystko ale bedzie slono kosztowac, nie wiem o jakie ci stare okna podwojne chodzi jakbys gdzies znalazla na necie to wrzuc link. te podzialki to sa szprosy. ja tez lubie teraz ten nowy pokoj ale jeszcze dlugo sie tam nie bedziemy wprowadzac. Jagna ten plotek wokol kominka to na potrzeby Stasia domyslam sie. Twoj dom jest wolnostojacy czy to inny rodzaj lokum? Ten typ kominka to koza jak sie nie myle , czy bedziecie to jakos obudowywac? U nas noc ładna ale tylko od momentu kiedy noca sie stała czyli od 24 bo wczesniej Wikulka doslownie padla o 18 i spala do 21, ostatnio ta druga drzenke ma przesunieta na pore zasypiania i dlatego tak wszystko sie pokielbasilo. Beatriks to masz Duuuzy salon jak na mieszkanie w bloku. Igła zdrowia dla dziewczynek. Moja mala dzis zjada kasze gryczana ze smietana domowa i cukrem, a wczoraj ogorkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Pochwalę się nowymi umiejętnościami Kubusia :) Pytam się "gdzie jest misiu? (oczywiście leży wtedy w pobliżu) i Kuba podchodzi i bierze misia :) i jeszcze mówię "zrób tany, tany misiowi" i Kubuś potrząsa misiem jakby tańczył :) No i tata kiedyś zakładał mu swoją (dużą) czapkę i Jakub wczoraj ją wziął i sobie założył - kilka razy więc świadomie :) Poza tym wszędzie go pełno i nic w domu nie mogę zrobić.. włazi wszędzie, wywala wszystko z szafek, jest nie do okiełznania! Żywioł! Mogę coś zrobić tylko jak on śpi, a wczoraj np. zasnął o 22.30 i za godzinę się obudził...a miałam robić obiad na następny dzień.. mamablazeja - dzięki! Inez - ja mieszkam w nowej kamienicy i w ogóle mam nietypowe mieszkanie, dość duże 83 m2. A podobny fiolet mam w sypialni, która jest teraz pokojem Jakuba. Foto wyślę później na pocztę. Jakub wody nie chce i nic nie chce pić - widocznie cyc mu wystarcza :) igła.z.nitką - zdrówka dla dziewczynek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny juz mam dość! ostatnio tez pisałam, że Mała ma czerwone policzki i porowata buźkę, a przedwczoraj jeszcze zauwazyłam, że ma jakby naderwane ucho :O wyczytałam, że takie naderwane ucho może byc też przy AZS! brzydko to wygląda przemywam nadmanganianem potasu - mam nadzieje że będzie lepiej, ale wcale mała nie chętna do współpracy:( W wolnej chwili Was poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2007_0
Mój synek właśnie zasnął więc chociaż obiad zdążyłam wstawić, ale pewnie zaraz wstanie on tak śpi po 20-30min ;( Mój dziś powiedział nowe słowo "niechce" i teraz chodzi na czworakach i ciągle woła niechce. Jakoś mama dalej nie mówi ;( za to tata woła od 7mies. I Beattriks - to ile Twój synek ma że już tak ładnie mówi ? I igła.z.niktką - niemartw się napewno będzie dobze, może idź z nią do lekarza to może jakąś maść da a może jej jakiś witamin brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka2007_0 - on nie mówi, tylko reaguje na moje slowa :) , rozumie co mówię do niego, ale jeszcze nie powtarza. igła.z.niktką - u nas podobnie było.. i to ta alergia na białko krowie... I A mój maruda, pocycał sobie pół godziny i marudzi teraz zamiast spać.. w domu pobojowisko, nie ugotowane, ach... nie radzę sobie ostatnio.... Kuba nie śpi od rana, a ja już padam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny, że jestescie:) Beattriks- własnie doczytałm, ze to ucho to nie koniecznie AZS bo ona nie ma w tych "typowych miejscach" uczulenia tylko na buzi. No i ja tez podejrzewam to białko, gluten raczej napewno nie, bo juz od dawna jadła mączne produkty: makaron, kluski "lane" na rosole i inne... Mąz kupił krem lipobase, bo te które mam jej teraz nie pasują, no i wapno jej dałam (mgr w aptece powiedział ze pół łyżeczki od herbaty można) a Kubus też tak miał z uchem? co robiłaś? Ale co z tym mlekiem, które jest w kaszkach? oj ciekawa jaka noc będzie?:O oby ok:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2007_0
Nam przebiły kolejne 2 ząbki tym razem na górze, więc już wiem czemu jest taki marudny. Ciekawe jaka czeka mnie noc , już się boje, ale jutro mąż ma wolne to chociaż trochę się nim zajmnie ;) bynajmiej mam taka nadzieje; I beattriks- to pewnie zle zrozumnialam, mój tez troche reaguje jak do niego mówie (umnie bić brawo); I igla.z.nitka- mój synek tez ma teraz takie krostki jakby chropowate na buzi, ale od zawsze jadlam mleko i nic mu nie było niewiem od czego ale polecam krem ATOPERAL BABY nam pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) Odkąd mieszkam na stancji mam mało czasu na komputer ... tu posprzątać, tu za Kacpim latać;D Basiu Ty chcesz dziecka a mi spóźnia się okres ... Tak się boję;( Nie jestem gotowa na drugie dziecko ale w sumie na Kacperka też nie byłam gotowa. Mój Młody nauczył się ze mną kłócić jak mówię nie wolno to mi odpowiada tak ;D Poza tym straszny z niego Przytulak. Wchodzi na mnie i opiera główkę o ramię albo łapię dwoma rączkami i przysuwa do siebie. Bardzo kumaty się zrobił. Miał 3-dniówkę po wysypce już prawie nie ma śladu. Ale jednej nocy to się przestraszyłam bo płakał od gorączki z godzinę i spał z nami. Jagna kominek super sprawa :) a jaki Staś słodziak :)) Patrzy w górę co to za komin:)) Inez zazroszczę zdolności a ta kulka z metkami wypas może sama coś zrobię takiego bo u nas metki ciągle na topie:)) A kapcie i kolor ścian boskie jak ja lubię fiolety, róże pastelowe i amarant. Witam nową koleżankę:) Beatriks super chłopak z Twojego Syncia:) Gratuluję postępów! Pozdrawiam;***************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie u nas każdy dzień podobny, śledztwo z czego wysypka albo placki i liszaje na ciałku, a oprócz tego mnóstwo śmiechu i zabawy, balansy na samych nóżkach, może po Nowym Roku mój kawaler będzie chodził. inez - kominek-kozę nie zabudowujemy, bo ma płaszcz wodny w ściankach i nie można. planujemy kupować w naszych podróżach pojedyncze różne kafelki i przyklejać je na ścianę za kozą, ale to potrwa lata. wysypka i rumień gorący na buzi były z sosu pesto ostrego do makaronu, który pod moją nieobecność zaserwował Stasiowi mąż, ale się przyznał :) teraz przerabiamy indyka wiejskiego i luźne kupy znów, z mięs na razie toleruje tylko kurczaka, dobrze, że może całe jajko w każdej postaci. cóż, rodzice wegetarianie, małemu się też udziela ;) ;) dobrej nocki kochane mamusie witam nową koleżankę, wg mnie im więcej nas pisze, tym lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej jestem wykończona , dzieci dopiero zasneły ;( Jakie macie plany na sylwestra? My wybieramy się na bal, a dzieci z teściową już się boję jak ona spbie poradzi z nimi. Dobrej nocki mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maje dziecko nie spalo caly dzien, tyle co oczka przymknal na pol godzinki jak cyca ciagnal... ok15ej. Padl o 20.30 i dopiero zjadlam obiad, zrobilam jak maz wrocil z pracy i tego lobuziaka zabawil troche. I obudzil sie o 21.10! Pojadl i zasnal.. ciekawe na jak dlugo.. ale jestem przemeczona i wizja pracochlonnych swiat mnie przeraza... igła.z.nitką - ja oczywiscie nie podaje nic mlecznego ani cieleciny - nic co pochodzi od krowy :) ale karmie piersia i zdarza sie ze jem rzeczy, ktore mleko maja w skladzie... i wtedy Kubus jest wysypany... Teraz to tylko pojedyncze ma wysypki na policzkach, lydkach i ramionach, ale jak byl mlodszy to tez za uszkami miewal az ranki.. Stosujemy caly czas emolium, dermatolog powiedziala, ze to prawdopodobnie nietolerancja pokarmowa i minie z wiekiem, a testy na alergie robi sie najwczesniej w wieku 6 lat. Przepisala masc robiona, delikatna. Uzywam emolium na cale cialko i ta masc na placki wysuszone bardziej. Jak kupisz ta emulsje to powinna pomoc http://www.emolium.pl/produkty/skora_bardzo_sucha_podraznion/emulsja_specjalna,11/ krem, ktory masz tez podobno jest dobry. Ja podaje tylko kaszki na wodzie z owocami. Aneczka2007_0 - to i Twoj synus dzis taki marudny :) oluskaaa1 - Ale Kapik to przystojniak :) Moj Kuba sie przytula jak wlaczam mikser, tak go przytulalam, jak kiedys sie bal i teraz sam to robi :) Mile to bardzo :) jagnajagna - fajny plan na ta sciane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda_102
dzien dobry, jagna, ale macie swietny stol:) podoba mi sie niesamowicie. lubie takie meble:) mam nadzieje, ze w domu, ktory urzadzamy w Pl uda nam sie cos takiego wykombinowac. marzy nam sie z Mezem domek urzadzony w starym, powiedzialabym wiejskim, rustykalnym stylu... l u nas katar kolejny raz. nie wiem czy to od zebow czy z przeziebienia. i jakos tak dziwnie, bo pojawia sie i znika:) albo leci z nosa na calego, albo calkiem nic. rano jest, wieczorem nie ma i odwrotnie. i tak na warunki jakie byly podczas podrozy do Pl, na miejscu i z powrotem, to trzyma sie Jasiek dzielnie. Maz po powrocie sie rozlozyl, teraz ja czuje cos w oskrzelach i kaszel mnie zlapal niesamowity. mam nadzieje, ze do Swiat nie pochorujemy sie wszyscy na maksa. l beatriks, u nas tez ze spaniem w dzien cos sie powalilo:( mam nadzieje, ze to przejsciowe. czasami mam wrazenie, jakby Jasiek nie potrzebowal spania, albo wrecz bronil sie przed drzemka. cale szczescie noce mam dla siebie:) l milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry beattriks- dzięki za rady:), małej za tym uchem zrobił sie strupek- to chyba dobrze znaczy, że sie goi, wieczorem odkaziłam i posmarowałam kremem i jest lepiej. U nas wymiotów już od wczorajszej nocy nie było:P i mam nadzieje że to koniec i wychodzimy na prostą! A wogóle to podobno rota-wirus atakuje, już dwóch znajomych dzieci były w szpitalu:O Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×