Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milalila

Luty 2012 - jest już jakaś mamusia?

Polecane posty

zapomnialam dodac ze u Blażeja doszlo nowe slowo:) "cyś" jak cyca ssie i sie bawi nim to odrazu gada z nim :) "cyś,cyś mniam mniam" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak myślałam, juz kiedyś widzialam ten kalendarz , ale niestety nie sprawdziło się;-) Tak miałam już nie mam .Zakończyłam działalność;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iinez
przynaleznosc do forum przychodzi w sposob naturalny i wynika zczasu trwania i czestotliwosci wpisow (co wcale nie oznacza codziennego pisania), Aneczka dla mnie jest nadal nowa bo zaledwie kilka dni sie udziela Nie bronie hasla dla Aneczki bo onie jeszcze nie poprosila. forum jest dla kazdego ale poczta dla zaufanych, tak sadze. Doceniam fakt ze sie zalogowala na czarno i wypowiedzi jej sa wiarygodne ALE zawsze warto brac za poprawke ostroznosc Czy ja jak sie zaloguje na czarno bebde bardziej wiarygodna, mysle ze nie bo po tym co pisze mozna juz to wnioskowac,( mimo iz nie jestem weteranką) I Wypiszcie i wy osiagniecia dzieci a zobaczycie ze uzbiera sie dluga lista. O dopiero zobaczylam te drugie zdjecia z wanny, i musze powiedziec ze Blazej ma cos w oczkach, tylko jeszcze nie wiem jak to nazwac, pozatym widac ze jest chlopczykiem ale wyglada jak laleczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Ruda - dzis wyjezdzamy za 3 godziny :) Wczoraj nie dalo rady... I u mnie kalendarz dwa razy sie nie sprawdzil :P I Aneczka pisz i juz :D I uciekam do mojego pakowanio-sprzatania :) I Odezwe sie jutro jk juz dojade i ogarne sie jakos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inez zauwarzylam ze bardzo zlosliwie sie odzywasz do aneczki. Pamietam jak aneczka zapytala o zabawki i musze przyznac ze ja tez wole spytac i sie podzielic tym co kupilam aby pozniej nie byc rozczarowanym ze na gowno trafilam:/ Mam znajoma co jej szwagierka wsrod swoich znajomych podawala sie za mamę dziecka znajomej.Kazdy moze oszukac jesli chce i ma zle plany. Wiec tak naprawde inez ty tez krotko piszesz a dostalas bez problemu haslo do naszego konta wiec zbedne sa takie komentarze moim zdaniem bo jak dla mnie to jest nie mile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iinez
barbara jesli moje komentarze sa zbedne to ok, oddaje glos weterankom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja też na chwilkę :) Pochwalę się, ze mój Kuba sam wstaje na nóżki bez podparcia od wczoraj :) I I sprawa Aneczki. Zgadzam się z Inez. Po to jest tam hasło, aby mogły korzystać w miarę zaufane osoby. Aneczka pisze bardzo krótko u nas, chyba kilka dni? Wiola też dobrze napisała, ale potrzeba czasu żeby osoba była wiarygodna dla wszystkich mam, które tam mają swoje fotki. Aneczka - pisz po prostu z nami, jak pisała Inez i już :) I jesteś tu mile widziana, tylko daj się trochę poznać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja sie w zupelnosci zgadzam co do pedofilii itp ale najlepiej bedzie ustalic jakies zasady na tym forum jesli chcecie bo wystarczy spojzec kilka stron wczesniej i widac ze inez tez malo pisala i odzywala sie raz na jakis czas i dostala szybko haslo. Badzmy sprawiedliwi dla kazdego. I nie badzmy dla siebie złośliwi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie sprzeczajcie sie bo nie warto przyszłam "nowa" i odrazu są przezemnie sprzeczki. Raczej pisać nie bede , poczytam jeśli można. Inez rzeczywiście od samego początku potraktowałaś mnie z góry a ja tylko zapytałam co kupujecie dzieciom na święta nie trzeba byo odrazu tak po chamsku odpisywać. Wcale żadnego hasła niechciałam i niechce tylko spytałam a tu już taka "awantura " się zrobiła. Polubiłam tą stronę na fb żebyście zobaczyły że nie jestem żadnym "pedofilem" i nie udaje nikogo.Znalazłam już inne forum mam nadzieję że tam zostanę "milej" przyjeta bez żadnych chamskich komentarzy. czesem tu jeszcze zajżę. Pozdrawiam i dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iinez
Barbara, dopiero teraz masz problem ze za wczesnie dostalam haslo ,+ trzeba bylo mi nie dawac i tyle jeszcze przed chwila bylas sklonna dac haslo nowym , wiec nie rozumiem motywacji Haslo dostalam po 2 miesiacsch pisania tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iinez
Aneczka , jak wolisz tak zrob, moze nie przyjelam cie z otwartymi ramionami ale i nie wzganiam cie z kopniakiem, nie zawsze leja sie mile slowa, zobaczysz na nowym forum wiesz dobrze ze mozesz tu pisac tak jak kazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inez wole nie pisac jak mam być powodem do sprzeczek, nikt nie mówi że miałaś mnie przyjąć z otwartymi ramionami wystarczyło być nieco milszą. Może niewiesz ale Twoje wypowiedzi dużo mówią o tym jaka jestes w rzeczywistosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iinez
aneczka rzeczwistosc jest duzo bardziej zlozona, niz suchy komentarz na forum i jego interpretacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej ale ,,gęsta atmosfera". Ale jeszcze nie dawno było gorzej :) I Aneczka dobrze napisała- ona nie wiedziała dziewczyny o co chodzi z pocztą po prostu chciała zdjęcia dzieciaczków zobaczyć... A z tym pedofilem to mi tak odrazu do głowy przyszło bo to co teraz na świecie się dzieje to naprawdę trzeba uważać!Ale inezz ma rację z tym, że na innych forach dziewczyny też są chamskie :/ Ja właśnie z innego tu uciekłam bo tam za błąd ortograficzny potrafiły podgadać...Dość nie przyjemnie było tam. Nie pamiętam nawet gdzie to było bo ja w ciąży byłam dość wczesnej jak tu przyszłam :) I Inezz- nie złość się... :)Widzę, że jesteś bardzo szczerą osobą co często powoduje konflikty :/ Przynajmniej na forum taka się wydajesz :)Ja też czasem odczuwałam , że jesteś trochę ,,oschła" dla mnie ale mi to przeszkadza bo lubię różnorodność charakterów u ludzi. Dlatego wśród moich znajomych są szaleńcy jak i mocno spokojne dusze :) I A dziewczyny z fb wiedzią, że moja Lucynka już raczkuje! :) Od kilku dni tak się poruszała dziwnie ale dziś ewidentnie noga za nogą po pokoju buszuje - do koszyta naszego psa chce się dostać :) I Jutro wybieram się na zakupy świąteczne w formie prezentów :) Mocno sromne będą w tym roku bo kupno mieszkania, samochodu potrafi wypustoszyć portfel! I Głowa już powoli dochodzi do siebie :) Oczywiście alkochol odstawiam na najbliży ,,dłuższy czas" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki l no to mimo tego, że trwa wyprzedaż samochodów w salonach Toyoty to u nas zaczął się koniec świata.... W czwartek jak przyszłam z pracy młody strasznie marudził, później dostał gorączki 38,7, płakał mi niemiłosiernie i zwymiotował ze 2 razy. Myślę sobie "no nie, na pewno zaraził się od reszty domowników, a mówiłam NIE RUSZAĆ!" oczywiście do gorączki przyszedł katar i kaszel, więc myślę pięknie.... Jak coś się będzie działo w nocy to pojedziemy na pogotowie, a jak nie to dopiero rano do lekarza. Całe szczęście nic się nie działo w nocy groźnego (oprócz tego, że mały się budził co chwilę bo miał gorączkę i popłakiwal) Rano ubraliśmy się i pojechaliśmy do lekarza (pomijając fakt że okazało się że w nowym systemie komputerowym Wojtek jest nieubezpieczony i to że jakaś kobieta kłóciła się ze mną bo niechciana nas puścić bez kolejki chociaż u nas w ośrodku pisze na drzwiach DZIECI DO LAT 3 PRZYJMOWANE SĄ PO ZA KOLEJNOŚCIĄ) no lekarz go zbadał i osłuchowo ok ale odkrył w jego buzi 2 granatowe bulwy na dziąśle i okazuje się że zęby mu idą i zrobił się taki krwiaczek i biednego to musiało tak boleć. Idą mu już górne 4. Teraz już jest spoko, ale znowu mnie wzięło w piątek jak poszłam do pracy. Normalnie gorączka i takie osłabienie organizmu że nie miałam się siły zajmować małym, dobrze że juz nam prawie poprzechodziło:) l Wiola -ulala to przyszalałaś hehe, aż mi smaka narobiłaś:) l Barbara - faktycznie bardzo ładnie wyszłaś na tych zdjęciach, Dżaga jak się patrzy:) a no i b l agatka- to szczęśliwej podróży l co do postępów naszych pociech to tak jak igla pisze - kazde dziecko rozwija się inaczej. Mój jestz z27 stycznia więc jest prawie najstarszy z dzieciaczków na tym forum, a młody nie umie tylu rzeczy co Julia inezz. Mały jeszcze pełza a nie raczkuje, dopiero nie dawno zaczął się podnosić z leżenia do siedzenia, nie umie pokazać paluszkiem gdzie jest jakas rzecz/ osoba, nie rozumie większości komunikatów, ale nie martwię się tym bo powolutku zaczyna łapać coraz więcej rzeczy:) Jak na swój wiek jest Ok l Oluśka - co do przytulania to mój jest prawdziwym facetem w okazywaniu czułości. Czasami ja bym się chciała do niego przytulić a on się odpycha ode mnie, jak na razie nie lubi się przytulać, mam nadzieję że się mu odmieni l a na sam koniec odniosę się do dziwnego "konfliktu" z którego według mnie zrobiłyście "z igły widły". Jeżeli tak boimy się prywatności to dla czego większość z nas co jakiś czas dodaje zdjęcia na fb? Ruda i inezz nie miały określonego czasu przebywania na forum aby dostać hasło, także nie wiem dla czego taki dziwny "bulwers" w stosunku do aneczki. Dziewczyna po tonie wypowiedzi wydaje się Ok, nie wiem czy za 2 tyg będziemy ją w stanie poznać bardziej?. Zresztą tak naprawdę czy na forum można kogoś tak naprawdę poznać? ot takie moje skromne zdanie l buziaki miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola100 tu nawet niechodziło o zobazcenie dzieciaczków a o samo zapytanie jak to robicie, nigdy nie pisałam na żadnym forum. To gartulacje dla Lucynki I inez postanowiłam pisać ale będę Cię ignorować żeby nie być chamską to bo to nie w mojej naturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poCOCOCOCOOCOC
dziewczyny,ja wam sie dziwcie ze komus piszącemu na pomaranczowo jak inez podalyscie haslo. Przeciez kazdy mogl sie podszyc......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny nie kłóćmy się, święta idą, niech każdy pisze i czyta i żyjmy w zgodzie :) każde dziecko rozwija się inaczej i myślę, że nie ma się co martwić :) u nas imprezowy weekend, nareszcie, jak już przestałam karmić, wróciła (częściowa) wolność ;) prezenty mam już dla wszystkich, jeszcze tylko składniki do potraw na Wigilię i gotowe. teraz idę sie wykąpać i padnę do łóżka i zasypiam w 3 minuty, taki mam plan :) dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo i popieram jagne w 100 % l a i pamiętacie jak wam pisałam o tych dziwnych obtarciach na brzuszku Wojtka od pieluszki? Więc wyleczyłam je maścią aloesową. Posmarowałam mu ze 2 razy i ładnie przeszło:) Poczytałam trochę na necie i tam dziewczyny polecały jakiś żel aloesowy za 60 zł a ja kupiłam w aptece za 10 zł i też super się sprawdził:) l dobranoc kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nauczona na błędach
dziewczyny bądźcie naprawdę czujne !!! na naszym forum też tak było że jak założyłyśmy swoją pocztę nagle masę nowych osób dołączyło i się zaczerniało (przecież co to za problem??) I nieźle namieszała jedna ze "świeżych" mam co poprosiła o hasło przez to grupa na kefe się rozpadła i "stare" mamy przeniosły się gdzie indziej i nikt nie ma do nich dostępu. Mają swój skład i jest zawsze bezpieczniej. Często dodajecie zdjęcia prywatne męża oczywiście maluszków... chcecie żeby ktoś życzliwy to wykorzystał ?? A jak już tak strasznie chcecie żeby wasze grono LUTÓWEK się powiększało to ok tylko dajcie sobie czas ! No ale to tylko rada bo po co jakieś nieporozumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×