Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milalila

Luty 2012 - jest już jakaś mamusia?

Polecane posty

Wole posprzątać na bierzącą niż później niemieć na nic czasu i sprzątać szybko boświęta, okna myłam ze 2 tygodnie temu więc są czyste ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) wlasnie si zaczytalam u styczniowek :) wczoraj wzielam sie za czytanie forum o dzieciaczkach z bezmuzgowiem i bezczaszkowiem.... czytajac opowiesci mam wyciagnelam jeden najwazniejszy wniosek.... gdybym dowiedziala sie ze mam chore dziecko nie poddalabym sie przerwania ciazy,chcialabym zobaczyc swoje dziecko. Podziwiam mamusie !! pisała jedna mama z nami co przeszla koszmar ten,podziwiam cie kobieto !! :) u mnie noc nie byla najgorsza ale Błazaj wstal o 5 i plakal,pozniej zasna na 2 godz :) teraz siedzi bawi sie i wcina khaki ktore bardzo uwielbia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) wlasnie si zaczytalam u styczniowek :) wczoraj wzielam sie za czytanie forum o dzieciaczkach z bezmuzgowiem i bezczaszkowiem.... czytajac opowiesci mam wyciagnelam jeden najwazniejszy wniosek.... gdybym dowiedziala sie ze mam chore dziecko nie poddalabym sie przerwania ciazy,chcialabym zobaczyc swoje dziecko. Podziwiam mamusie !! pisała jedna mama z nami co przeszla koszmar ten,podziwiam cie kobieto !! :) u mnie noc nie byla najgorsza ale Błazaj wstal o 5 i plakal,pozniej zasna na 2 godz :) teraz siedzi bawi sie i wcina khaki ktore bardzo uwielbia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mufi DO CIEBIE TO
Dla Twojej informacji STYCZNIÓWKI nie zniknęły !!!!!!! Tobie nie raz pomarańczka przysrała, obrażałaś się i nie pisałaś a teraz doczepiłaś się do lutówek. Styczniówki się przeniosły tam gdzie mają spokój a Ty nie chciałaś to juz Twój problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mufi DO CIEBIE TO
Dla Twojej informacji STYCZNIÓWKI nie zniknęły !!!!!!! Tobie nie raz pomarańczka przysrała, obrażałaś się i nie pisałaś a teraz doczepiłaś się do lutówek. Styczniówki się przeniosły tam gdzie mają spokój a Ty nie chciałaś to juz Twój problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mufi DO CIEBIE TO
Dla Twojej informacji STYCZNIÓWKI nie zniknęły !!!!!!! Tobie nie raz pomarańczka przysrała, obrażałaś się i nie pisałaś a teraz doczepiłaś się do lutówek. Styczniówki się przeniosły tam gdzie mają spokój a Ty nie chciałaś to juz Twój problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak miło w święta. Chodziło mi że styczniówki zniknęły z kafe. Nie przeniosłam się na fb bo jest tam osoba która mnie obrażala anonimowo na kafe. Nie doczepilam się lutówek tylko czytam je od dawna a teraz czasem coś napisze się to otwarte forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze urodzila w styczniu to nie znaczy ze nie moze u nas pisac. Dziewczyny ktore pisza na pomaranczowe uwazam za tchorze !! czego jej w prost nie powiecie ze swoich prawdzowych nickow ze cos wam nie pasuje a nie chowacie pod innym nickiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda_102
jejku, kogos znowu pogielo... jak Ci sie nudzi przed swietami, to wez sie za robote, albo idz na sanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na biezaco dziewczyny nie reagujcie na takie bzdurne posty ktore was obrazaja. Przeciez o to wlasnie tym osobom chodzi zeby nas sklocic. Chcecie im dac te satysfakcje?? Wyslalam kilka zdjec na pocZte Milosza. U nas w porzadku ale dzisiejsza noc tragiczna. Oczywiscie ledwie chodze no ale maz ma gdzies. Wczoraj po raz pierwszy pomyslalam o rozwodzie... nie chce sie rozpisywac ale jest cos co niszczy moj spokoj psychiczny a mianowicie alkohol. Wroci z pracy dostanie ultimatum a jak nie to rodzice mnie przyjma. Bedzie mial czas na zastanowienie. Perspektywa swiat nie za wesola. Dzieciatka nasze slodziutkie wszystkie po kolei. Muffi jak dokonalas cudu samodzielnego zasypiania?? Milego dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dajcie spokój lepiej nie opisywać na takie odcinki. Ja doskonale wiem kto to pisze. A ja nie mam zamiaru stąd znikać, dzięki ze się za mną wstawiacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samodzielne zasypianie to u mnie odieczna walka i jak przetrwam konsekwentnie dwa dni płaczu to osiągam sukces, a jak się złamałam to nauka od nowa. Sorki ze tak czasem od rzeczy piszę, ale słownik w telefonie mi poprawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z mamąbłażeja jak i z esga89 nie zwaracjacie uwagi na te chamskie posty nie warto przed świętami się denerwowac o takie głupoty. I Ojej jak bym chciała żeby mój synek sam zasypiał ;), już próbowałam ale nie moge znieść jego płaczu do tego dochodzi te jego "zanoszenie " się robi sie śiny z płaczu i musze go wziąść znalazł sobie sposób na mnie łobuziak mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esga! powiem tak: odkad moja mama "pozbyla sie" partnera alkoholika to widze ze odżyła :) zostala sama z 2 dzieci i daje rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwiam Twoja mame, ale też popieram nie ma co sie męczyć z alkoholikiem wiem coś o tym (mój tata nim był) na szczęście się ocknoł teraz nie pije ale ze zdrowiem kiepsko ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha, peklam i zrobilam sie na czarno, bo boje sie, ze ktos moglby podszyc sie pod moj pomaranczowy nick. spadam robic obiad, bo nie wyrobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem na takk
taa ty wiesz kto pisze,gowno wiesz mufi:) bo ja stad jestem,wkurzasz mnie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie sie nie da przetrwac placz bo raz tesciowa a dwa mlody potrafi sie naprawde drzec:D Nie chce go zostawiac bo poza tym jest super dlatego bedzie rozmowa i ultimatum. Zobaczymy. A ja sobie przypomnialam o Dolores... dawno jej nie byloo ciekawe jak coreczka sie ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby na chwilkę tu wpadłam. Zbieram się ,,na miasto " z Lucynką. I Pani pomarańczowa- daj spokój - po pierwsze to Mufi piszę rzadko więc jak może Cię wkurzać...? Po drugie nie wierzę, że jestes jedną z nas - tutaj panuje trochę większa kultura niż to co Ty prezentujesz! I Znów pomarańczki wyszły z jaskiń... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem na takk
wiola ugotuj obiad dla swojego dzieciaka lepiej'xd a co malo mamy przybled ostatnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny, u nas też tydzień sprzątania, generalnego prasowania, wywalania niepotrzebnych gratów, doboru obrusów, okna na szczęście pomyte, przygotowywania jedzonka i dla nas i naszej dzidzi, dziś mnie olśniło, że nie mam prezentu jeszcze dla jednej osoby, szwagra :) :) no i muszę pomyśleć :) wiola - mój mąż też żarłok nocny, wcina fryty, które sam zrobi wieczorami, smażony ser, cebulkę, same niezdrowości nocne. kusi mnie tym, ale nie mam przemiany materii takiej jak On i mimo wszystko zadowalam się herbatką albo owocami, jeśli w ogóle. nigdy bym nie pomyślała, ale jestem zadowolona z figury po ciąży i nie chcę tego szybko stracić, z moimi tendencjami byłoby łatwo. pozdrawiam mamusie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry "jak tu miło zajrzeć"!!! Kurde u nas tez śniegu niema, zeby móc na saneczki pomknąć:( Hania juz lepiej sie czuje, to chyba niestrawnośc była:O Dzis trochę tak przybita jestem:(, bo własnie mija 8 lat jak mojej Mamy nie ma z nami:(:(:( dziewczyny co ja bym dała żeby była, żebym choc mogła do niej zadzwonić i pogadać?!!!! powiedziec o dzieciach i wogóle poradzic sie... przykro mi dziś, wiecie ale wierzę, że ona czuwa nad nami jest jakoś tak blisko nas! I Aneczka to fajnie że mały dobrze spał, a ty nie budziłas się czy wszystko ok?:P bo ja to nieraz wstaje i patrzę! schiza taka:P I Mufi ja tez w styczniówkach powinnam być:P ale... termin miałam na luty i tak zostało! I esga89 super Synuś! Chyba juz gyrosa na Świeta bedzie robił?!!:) trzymaj sie i rozmawiaj! I basiu - przykro mi to pisac ale Twoja Mama jeszcze nie odżyła! za krótko jest sama! nawet nie wiesz co w jej głowie teraz siedzi, na zewnątrz może wszystko mówić - dobrze ze ma chłopców!da rade napewno! I Pozdrawiam i nie kłóćcie sie , nie wytykajcie, nie czepiajcie się słów innych mam - NIE WARTO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, widzę że znowu sprzeczki jakieś, ignorujcie całkowicie pomarańczówki które chcą kogoś obrażać. l U nas choróbsko od piątku, lekarka stwierdziła że to od zębów mogłyby w końcu wyjść bo mamy tylko dwa na dole. l Moją od początku uczyłam samą zasypiać ale często sama musi się ułożyć pokręcić i końcu pada. Przez tą chorobę przypomniała sobie o nocnym jedzeniu a już było tak fajnie że jak dostała o 20 to do 6 spała. l Kurcze też nie wiem jak na fb resztę dziewczyn dodać, więc może napisać post i każda w komentarz się wpiszę nickiem z forum i będzie wiadomo kto kim jest. l Zazdroszczę Wam tego raczkowania i chodzenia, moja nadal sama nie usiądzie. l Może któraś chce u mnie posprzątać? Ja też się staram sprzątać na tiptop w jednym miejscu co jakiś czas, a na święta to okna i dywan dochodzi. l Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igla heh wlasnie wtedy robilam ta salatke takze ma juz mlody wprawe:) Zauwazylam ze ktos dal mojego e-maila ze zdjeciami do kosza:( Dziewczyny Milosz obudzil sie z goraczka po drzemce:/ wiec od razu zapakowalam do auta i do przychodni. I mamy gardlo znowu czerwone. Teraz znowu spi biedny. Juz wiem czemu noc tak wygladala. Dziekuje za wsparcie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na tak- odnosze wrażenie że te "przybłędy" to chodzi o mnie jak jesteś jedną z tych co długo tu piszą to czemu niemasz odwagi sie ujawnić pod stałym nickiem? Jesteś TCHÓRZEM!! I Marcia21- my sie jeszcze nie znamy jestem Ania witaj ;) I igła.z.nitką- pewnie że się budzę wstaje nawet do łóżeczka patrz.ę czy śpi i czy się nie odkrył ;) to chyba takie zboczenie "zawodowe" jak to mówią ;) I esga89- wierzę że będzie dobrze i tzrymam kciuki za rozmowę ;) I Jutro ide z małym do przychodni na badania z krwi odnośnie naszego ciemniączka aż się boje tych wyników mam nadzieję że będzie dobrze ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Aneczka;) i rownirz trzymam kciuki by jutro wszystko bylo u was ok;) A i dolaczam sie do marci bo tez nie wiem jak was szukac na fb bo lutowki juz lubie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka- nie, nie , przytbłedy to są PSY którym pomagam ciagle znajdowac nowe domy :) Po prostu ta dziewczyna chce mi dogryść. I Prezenty zakupione już dla wszystkich , teraz aby ogarnę dom i czekam na święta :) I egsa- myślę, że to przez pomyłkę ktoś wykasował... I jagna- masz silną wolę bez dwóch zdań :) Ja nie potrafię przy herbatce wąchać cudownego zapachu pizzy z kurczkiem ;) I igła- Współczuje Ci bardzo. Nie wiedziałam,że Twoja mama zmarła. Dobrze pamiętam, że Twój tata miał tętniaka? I Własnie Bubik się coś nie odzywa i kasiullla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×