Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milalila

Luty 2012 - jest już jakaś mamusia?

Polecane posty

Tak moja pierwsza ciąża. W przyszłym tygodniu mam już USG genetyczne i bardzo się denerwuje :( Poza tym czuje się dobrze miewam mdłości cierpie na nie wyspanie mogłabym spać na stojąco. Nadal pracuje i w sumie tyle :) W domu pies i mąż :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syll19
to tak jak ja he he :) no ja tez pracuje ale jeszcze 3 tyg i koniec a potem nie wiem w domku pewnie bo P wjedzie takze zostane sama z brzusiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniawasde
hej mam pytanie do tych dziewczyn które mają bóle brzucha. jaki to jest rodzaj bólu, bo mnie czasami tak kuje z boku pod "oponką", raz z prawej raz z lewej str. to nie jest silny ból ,raczej bardzo delikatny ale sam fakt ze jest bardzo mnie przygnębia. ma któraś tak? no i jeszcze raz temat włosów. bierzecie coś na wypadanie? ja muszę coś zrobić bo mega dużo wypada. wizytę mam dopiero za 3 tyg a w międzyczasie jeszcze wesele wiec dojdzie stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam takie bóle czasem właściwie kłucia. Rozmawiałam o tym z lekarzem więc poinformował mnie , że to normalne że macica się powiększa i wszystko dostosowuje się do nowej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniawasde
dziękuję Stefaaania:) poczytałam tez na innych forach i dziewczyny tez tak piszą. dobrze że nie jestem sama. wydawało mi się że powiększa się macica to taki jednolity ból a nie takie kłucie i dlatego zaniepokoiło mnie to, no ale skoro Ty też piszesz o kłuciu to ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe Panie:P 1.Ja tez mialam takie kłucia i lekarz powiedział, ze to hormony, zmiany itd. 2. Jestem zmeczona jak cholera! Kotka cala noc grasowała, dostala klapsa, a rano w mojej szafce z ciuchami znalazłam dwa male kotki;p Okazało się, że to już... AKtualnie jest ich 6, są przesłodkie!!!! Teraz odkarmi i do kastracji, bo wiecej takich numerów nie chce...Mam 6 tygodni pilnowania ich non stop, bo mam jeszcze szczeniaka, ktory bedzie je ganiał:P Powiem wam, ze urodziła z taką latwoscia... po prostu jeden za drugimn , jak hmm by kupe robila (sorry) ... az pomarzylam, ze tez bym chciala z taka latwoscia urodzic:))) Jak ktos chce kotka z łodzkiego, to pisac:) 3. Ostatnio rzadziej tu jestem, bo komputer popsułam, dzis man zostawil mi netbooka z pracy... ja to nie wiem... czego sie nie dotkne, to psuje:( 4. Wczoraj bylam u dentystki... ząbale sa piekne i zdrowe....:P Ale musze isc jeszcze raz z papierem, ze ciezarna jestem, to podobno jakies zabiegi mi przysluguja pielegnacyjne... 5. Musze jeszcze zaraz kardiologa znaleźć, bo tam mam mala niedomykalnosc zastawki i lekarz kazał.... :/ 6. To chyba wszystko:))) aha !;p Stwierdziłam, ze spróbuje z tymi studiami... w pt pojade laskawie po swiadectwo maturalne, zaraz poczytam... rekrutacja zamknieta, no, ale zawsze jakies mca sie zwalniaja, wiec moze mi sie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczatko Ale chcesz na dzienne się wybrać czy na zaoczne? Bo z dziennymi może być ciężko mając małe dziecko. Ja proponuje zaoczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja już po wizycie u gina. oczywiście grzybek, bo jakby inaczej :( gryyyy zaczyna się! a lekarz znów mnie wkurzył i to konkretnie! przepisał mi Clotrimalzol w globulkach, pomimo tego że wyraźnie na ulotce jest napisane ze w I trymestrze nie wolno. więc wróciłam i pytam dlaczego przepisał mi coś czego nie wolno. a on na to ze skoro przepisał to wolno to brać, a jak mi nie pasuje to sama mam się leczyć!!! oż kurde .... oczywiście globulek nie zamierzam nawet brać, o nie! nie będę ryzykować! maść tylko kupiłam, i już. chciałam sie do jakiegoś innego gina umówić ale terminy na...koniec sierpnia! do końca sierpnia to mnie już tu nie będzie :P witam nowe lutowe mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaocznie.... pewnie.... albo dziennie teraz i sie przeniesc...zobacze....musze poczytac, a powiem szcvzerze, ze dzis pelno roboty mam;/ jakos tak na zlosc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczatko a cos pisałaś, że jakby co to weźmiesz dziekankę. U nas na pierwszym roku i po pierwszym zaraz nie można było wziąć dziekanki. Ale to dowiedz się jak będziesz składała papiery. U mojej szwagierki na roku np. była dziewczyna co akurat urodziła i uczelnia poszła Jej tak na rękę, że chodziła tylko na konkretne przedmioty, ale nie musiała na wszystko:) A mnie dzisiaj baniak tak nawala, że ledwo na oczy widzę. Pogoda się trochę zmienia a u mnie już szaleństwo w pełni w organiźmie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, właśnie wróciłam z pracy. myslałam ze tam żywcem zasne. co chwile chodziłam sikać, i co chwile ziewałam. masakra. coś źle sie ogólnie czuje. a tak własciwie to boje się zeby dzidzi nie urodziło sie akurat 29 lutego:P no i jak to z tymi witaminami? sam folik nie wystarczy? aaaa i wczoraj troszke sie zdenerwowaliśmy bo moja mama dowiedziała sie że zostanie babcią, ehhh boje sie żeby problemów nie było bo nie wyszłam za mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady_m. ja tez nie mam.... stwierdzilismy, ze chcemy dzidziusia, ale na slub chcemy uzbierac kase, ze jak wejde do salonu, to powiem "o, ta" i kupie taka sukienke, jaka bede chciala i w ogole... po drugie obiecalam sobie, ze nie poddam sie presji "dziecko=ślub, bo jak to tak?" Moi rodzice byli przygotowywani i stwierdzili, zebym robila, jak uwazam....i ja mam zamiar tak zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się dowiedziałam o ciąży pierwszej dwa tygodnie po ślubie i moi rodzice byli przeszczęśliwi. A za to eście zareagowali tak sobie i w ten sposób nie wiedzą jeszcze, że bedą dziadkami po raz drugi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAŁAMANA 1
Cześć dziewczyny w końcu mogę się odezwać byłam u lekarza zrobił mi USG i na razie wszystko w porządku zaczął się 9 tydzień. Gin próbował mnie uspokoić ale ja nadal bardzo się boję. Generalnie to czuję się dobrze tylko bardzo boli mnie głowa i sutki rano zaraz jak wstanę muszę coś zjeść bo aż boli mnie żołądek z głodu wtedy też mam mdłości ale ani razu nie wymiotowałam, i tyle z objawów. U mnie gorąco jak cholera ledwo przeżyć można o ciąży wie nadal tylko moja mama, tata, siostry. Ale już niedługo i chyba sekret zniknie bo mój brzuch jest coraz większy a jak zjem obiad to już całkiem wyglądam jak w 7 miesiącu w dodatku jestem szczupła więc rzuca się to w oczy jak mnie teściowa zobaczy to od razu się domyśli. Siedzę sama w domu bo mąż pracuje do głowy można dostać do pracy nie chodzę bo mam ciąże zagrożoną w związku z tym że już raz poroniłam i w tej ciąży leżałam już w szpitalu. Ogólnie nudy nudy i nudy!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj pochwaliłam się że dobrze się czuję, że słabe mdłości a dziś znów wszystko do kitu. mdli mnie od rana, co chwila a właściwie non stop! po pracy zjadłam frytki tylko i nawet nie wypiłam herbaty bo na jej widok aż mi się coś dzieje :( juz mnie to wkurza. wstret do jedzenia został :( juz niewiem co kupić zeby spokojnie moc zjesc i nie martwic sie ze znow bedzie nie dobrze :( właśnie nad tym sie zastanawiam i za chwile jade do tesco, moze znajde cos ciekawego :( a ja kolejny juz wieczor sama w domu :( zaczyna mnie to wkurzać że widujemy sie od 2 tygodni po 2 godziny dziennie - no chyba ze licząc ranki, kiedy przez 2 godziny po wstaniu moge patrzec jak on spi :( a najgorsze jest to ze prawdopodobnie bedzie non stop i juz na zawsze pracowac w nocy :(( fajne mi małzeństwo :( dziewczyny doradźcie co zjeść by było dobrze?? :(( badan wciąż nie zrobiłam, dzis pojechałam rano przed praca a tu 50osobowa kolejka, zwątpiłam. jutro idę prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dziś taką chcicę na kebaba z fytkami, że już nie mogę:P Ale mój postawiony na nogi i jak będzie wracał z pracy to kupi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie pomogę w sprawie jedzenia. nadal na myśl o nim mnie odrzuca, ale nie jest już tak źle jak na początku :) na pocieszenie powiem, że to kiedyś minie :) moje dziecko już śpi. miał do wyboru albo kąpiel i sen, albo mamusia by nie wytrzymała i ukatrupiła gada! straszny dziś był, chyba bunt mu się znów włączył :O gryyyy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena0
Haj dziewczyny czy mogę dołączyć? Do tej pory śledziłam topik: "Co pomaga zajść w ciążę?" :) Już opisuję moja historię: Od kilku 4 mcy brałam duphaston na uregulowanie cyklu - miałam po nim idealne 28dniowe. W dniu spodziewanej miesiączki i 3 dni z rzędu robiłam testy ciążowe bo miesiączki brak i testy wyszły negatywne - dopiero w 5 dniu po test był pozytywny. Byłam u gin 14.06 - nic nie było widac, ponowna wizyta 28.06 - widziałam serduszko! Ale ciąża jest młodsza niż powinna bo zaszłam ok. 3 tyg po miesiączce. Ostatnia miesiączka 11.05.2011 wiec licząc od niej to 9tc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena0
Hej dziewczyny czy mogę dołączyć? Do tej pory śledziłam topik: "Co pomaga zajść w ciążę?" :) Już opisuję moja historię: Od kilku 4 mcy brałam duphaston na uregulowanie cyklu - miałam po nim idealne 28dniowe. W dniu spodziewanej miesiączki i 3 dni z rzędu robiłam testy ciążowe bo miesiączki brak i testy wyszły negatywne - dopiero w 5 dniu po test był pozytywny. Byłam u gin 14.06 - nic nie było widac, ponowna wizyta 28.06 - widziałam serduszko! Ale ciąża jest młodsza niż powinna bo zaszłam ok. 3 tyg po miesiączce. Ostatnia miesiączka 11.05.2011 wiec licząc od niej to 9tc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena0
Hej dziewczyny czy mogę dołączyć? Do tej pory śledziłam topik: "Co pomaga zajść w ciążę?" :) Już opisuję moja historię: Od kilku 4 mcy brałam duphaston na uregulowanie cyklu - miałam po nim idealne 28dniowe. W dniu spodziewanej miesiączki i 3 dni z rzędu robiłam testy ciążowe bo miesiączki brak i testy wyszły negatywne - dopiero w 5 dniu po test był pozytywny. Byłam u gin 14.06 - nic nie było widac, ponowna wizyta 28.06 - widziałam serduszko! Ale ciąża jest młodsza niż powinna bo zaszłam ok. 3 tyg po miesiączce. Ostatnia miesiączka 11.05.2011 wiec licząc od niej to 9tc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LenaO witaj :) a ja Dziweczyny mam starcha jak nic mam krostkę na wardze nie wiem czy to opryszczka zjadłam nieumytą papierówkę (głupia) a teraz się trzęsę Co mam robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, opryszczka to reakcja obronna organizmu, więc nie masz sie o co martwic;) tak czytam, widze że same tu mamusie u których jest wstret do jedzenia. też tak mam a z drugiej strony cały czas jestem głodna więc ani w te ani we wte. jedyne co mogę jesć bez przerwy to frytki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z samego rana dzisiaj ja pierwsza :-) Witam nowe mamusie. Wczoraj wieczorem nie mogłam odpisać bo mi ze strony wywalało. Kupiłam wczoraj gazetę dobra mama dla kobiet w ciąży bardzo polecam nie tylko dla nas ale i dla tatusiów mój wczoraj przed snem całą przeczytał. Jest tam pytanie czytelniczki odnośnie jazdy na rowerze i to jest nawet wskazane jeśli lekarz nie abroni spokojnie pojeździć w każdym trymestrze. Dziewczatko a byłaś prywatnie czy państwowo u dentystki? Co do niedomykalności zastawek nie wiem czy to to samo bo ja w liceum miałam wypadanie płatka serca zastawki i zastanawiam się czy powinnam o tym powiedzieć ginekolog. Co do studiów ja mam nadzieję że się wkońcu obronie we wrześniu i chcę iść na magisterkę zaocznie ale sporo osób mi odradza bo małe dziecko będe mieć ale pamiętam że u mnie sporo dziewczyn chodziło w ciąży i dawały radę. Ja mam za tydzień USG i boje się go, wczoraj po tygodniu dostałam plamień małych które zaraz praktycznie przeszły a nadal biorę Duphaston 1 tabletkę i zwalam że to może przez zmęczenie bo dzieciaki wczoraj dały mi popalić w żłobku. Dobra już się nie rozpisuje. Miłego dnia pozdrawiam idę wcinać czekolaę z rana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia21
hej dziewczyny nie wiecie co sie dzieje z mamadzieci ? juz od dłuższego czasu nie pisze... Witam Nową Mamusię :) Gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lutowka 2011
hej dziewczyny gratuluje ciazy :) na mdlosci polecam platki czekoladowe z zimnym mlekiem na sniadanie :) moze Wam pomoga tak jak mi pomogly :) za rok o tej porze bedziecie przytulac 5miesieczne dzieciaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lutowka 2011
a jazda na rowerze jest ok w ciazy tylko w 7 miesiacu jezdzi sie juz dosc ciezko :D trzeba uwazac na zakretach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki:) Mój ma dzisiaj wolne to ja się byczę i właśnie wcinam cieplutkie bułeczki z dżemem wiśniowym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniawasde
:) witam wszystkich. w Wawie dzień zaczął się od burzy ale mam nadzieję że zaświeci słoneczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniawasde
o !!!!! dżem! :) tak, dziś na śniadanie będzie dżem . a co do wolnego partnerów to mój będzie miał całe 3 tygodnie poślubne :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syll19
a ja musze byc w pracy :( ale szefa nie ma to luz... tylko ustawa do napiania i tyle 12 do dommu... ej kurde a ja sama nie wiem co mi sie chce jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×