Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

Gość gość
Zastanawia mnie trochę ta wycieczka do domniemanego słusznie lub nie żydowskiego pochodzenia. Czy komuś to przeszkadza? Chyba nie osobom, nazywającym siebie liberałami. Nie rozumiem też, dlaczego ktoś popierający Janusza K***ina Mikke, który do znudzenia sto razy powtarzał hasło "prawo nie dziala wstecz" może mieć wątpliwości co do trwania przywilejów nabytych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba przypomnieć, że ulubieniec "mam dość takiego kraju" czyli JKM też służył bez zmnróżenia oka systemowi totalitarnemu jako członek SD, korzystający np ze stypendiów fundowanych przez komuchów tym którzy im lizali tyłek. Chodzi oczywiście o stypendia na zachodzie. Ale to już "mam dość takiego kraju" nie bulwersuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale gdzie ja napisałam, czy mi to przeszkadza czy nie??? Wszyscy krzycza, ze Polacy to banda homofobow i rasistow. Jezeli faktycznie tak byloby z pewnoscia Zydzi nie osiedlaliby sie tak chetnie w polsce, a co dopiero poswiecali swoj cenny czas na "sluzenie Polsce", poprzez sprawowanie tylu funkcji w naszym kraju??? Gdy K***in umrze na pewno nie oglosza zaloby narodowej :D To po pierwsze. Po drugie K***in krajowi sie jakos specjalnie poki co sie nie przysluzyl (a jedynie nieudolnie probowal). Tak samo jak i Mazowiecki- stad jednak roznica, ze ten drugi przy okazji powaznie zaszkodzil. I nie da sie juz tego odkrecic- to boli najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kiedy dzisiaj wybiegli na boisko w Gdańsku piłkarze Lechii Gdańsk i Śląska Wrocław, jakiś facet przez megafon ogłosił minutę ciszy, aby uczcić pamięć Tadeusza Mazowieckiego. Lekko się zdziwiłam. Ale bardziej ode mnie zdziwieni byli kibole Lechii i Śląska! Minutę ciszy po prostu wygwizdali. Oburzeni sprawozdawcy jęczeli – takie rzeczy w Gdańsku? W kolebce Solidarności?! Panowie komentatorzy nie wiedzieli, że oto w kolebce Solidarności spotkali się kibice Lechii i Śląska – drużyn o głębokich korzeniach patriotycznych i Solidarnościowych właśnie. Dla nich Mazowiecki jest zdrajcą, dzięki któremu komunistyczni zbrodniarze żyją jak pączki w maśle zamiast wisieć lub gnić w więzieniach. Mazowiecki umożliwił resortowym dzieciom, pociotkom komunistów stać się biznesmenami, gwiazdami medialnymi i ważnymi urzędnikami. Dołączam się do tych gwizdów oraz do hasła, które niezmiennie od 20 lat wisi na gdańskim stadionie: „A na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści” ---> BRAWO BRAWO BRAWO!!!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JKM o emeryturach: "To jest obrabowanie ludzi z dwóch lat. Niektórzy nie dożyją tego 67. roku życia i w ogóle emerytury nie zobaczą. Ci ludzie, którzy mają obiecane emerytury, będą je mieli. Ja chcę znieść przymus płacenia na emeryturę, ale ci, którzy płacili całe życie na emeryturę trzeba ją oczywiście wypłacić. Co więcej, my przywrócimy wiek emerytalny i wypłacimy odszkodowania tym, którym bezczelnie wiek emerytalny podwyższono. Jeśli ja muszę pod przymusem płacić na emeryturę, to nie jestem w wolnej Polsce. W wolnej Polsce ja sobie będę płacił na emeryturę albo nie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmądrzałaś trochę
czy dalej taka samo głupia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oby się schował, albo zdechł marnie za to co gada. Będzie boska kara dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan Bóg nierychliwy, ale sprawiedliwy. Może dopiero na starość coś złego go spotka, ale na pewno coś złego jest mu pisane za to co gada. Swoim gadaniem zranił wielu ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modlę się co tydzień o zgubę dla tego człowieka. Ludzie przyłączcie się do modlitwy zanim będzie za późno i facet zdobędzie większe poparcie. Boję się rządów tego człowieka i dlatego się modlę żeby do tego nie doszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JKM to ży i agent dezinformacji, którego głównym celem jest skompromitować konserwatywny liberalizm, przyciągnąć i zmarnować energię młodych idealistów, tak by stary postkomunistyczny system mógł dalej działać bez żadnej realnej konkurencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem czy jest ży*em i nic mnie to nie obchodzi, bo do ży*dów nic nie mam. Wśród nich też są porządni ludzie. Oceniam go tylko za jego działalność i słowa, a nie pochodzenie. To zły człowiek i dlatego się modlę co sobotę o zgubę dla niego. Wielu ludzi przez niego się martwiło, wielu ludzi przez niego płakało. Tak być nie powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest jedynym, który nie zmienił swoich poglądów od ponad 20 lat. Po drugiej stronie masz tuska idacego do wyborow jako liberal, a podnoszacy podatki, nie prywatyzujacy niczego, zatrudniajacy kolejnych urzednikow i rozbudowujacy administracje panstwowa. Nie mowiac o robieniu dlugow, ktorych nie jestesmy w stanie splacic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz Jarka, ktory przedstawia sie jako prawicowiec, a jest przeciwny prywatyzacji czegokolwiek, jest zwolennikiem zasilow i tym podobnym. PSL to d****** SLD to komunisci i konfidenci gotowi za stolki i sowite wynagrodzenie kolaborowac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palikot to zwolennik tego, na co jest akurat koniunktura. Jak 10% spoleczenstwa okaze sie pedofilami, to obnizy dopuszczalnosc inicjacji sexualnej do 4 lat, a jak 10% spoleczenstwa okaze sie zoofilami dopusci malzenstwa miedzy gatunkami. Ciekawe tylko co postanowilby gdyby te 10% spoleczenstwa okazaloby sie nekrofilami.....cmentarze czynne 24/24/7???? * sezon chorobowy uwazam za rozpoczety :O pozdrawiam z łóżka :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
życze Ci zdrowia i zmądrzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:14 -ty Shatyn nigdy nie zmadrzejesz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn chyba zmądrzał bo już nie podbija tego jełopowatego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONR
Ja głosuje tylko na ONR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
onr tez jest dobre , ale ja chce dac szanse k***inowi. Niech dokonczy to co zaczął 20 lat temu , jak nie teraz to kiedy. Czas na dzienna zmiane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzw.sluzba zdrowia jest PANSTWOWA (niech zyje socjalizm!!!) i jest finansowana ze skladek PANSTWOWEJ UBEZPIECZALNI pn. ZUS (niech zyje socjalizm!!!!), a poniewaz skladek nie wystarcza na pokrycie swiadczen zdrowotnych, wiec ZUS kazdego roku dostaje dotacje z BUDZETU PANSTWA w kwocie ok. 40 MLD ZL (niech zyje socjalizm!!!)...we wszystkich trzech instytucjach (ZUS, NFZ, MINISTERSTWO FINANSOW) zwiazanych z obsluga swiadczen zdrowotnych, czyli zwiazanych z finansowaniem PANSTWOWEJ tzw. sluzby zdrowia, jest planowany i zatwierdzany budzet, ktory moze byc nowelizowany w dowolnym momencie roku finansowego (i jest nowelizowany i to nawet kilka razy w ciagu roku!!!).....co to oznacza w kontekscie corocznego czynu spolecznego organizowanego przez WOSP ???....we wszystkich tych instytucjach moze nastapic obciecie srodkow finansowych przeznaczonych na tzw.sluzbe zdrowia dokladnie o taka sama kwote pieniedzy jaka zebral J.OWSIAK (a nawet o wielokrotnie wiekszxa kwote...hehehe)....np.NFZ mial zaplanowany w budzecie zakup inkubatorow dla szpitali na kwote 50 mln zl, ale.... poniewaz zrobila to WOSP, wiec zaoszczedzone w ten sposob pieniadze NFZ moze juz spokojnie przeznaczyc na premie dla swoich pracownikow.....hehehe... zupelnie podobne ,,manewry" moze przeprowadzic Prezes ZUS lub Minister Finansow...i teraz nasuwa sie pytanie...co w zasadzie w takiej sytuacji sfinansowala WOSP???..ZAKUP SPRZETU MEDYCZNEGO???, czy PREMIE dla URZEDNIKOW??? ......hehehe...w kazdym razie w takiej sytuacji tzn. w REALNYM SOCJALIZMIE nigdy nie wiesz i nie mozesz byc pewny na co tak naprawde sa przeznaczane twoje pieniadze!!!......no i oczywiscie, jak to w SOCJALIZMIE, nikt nie liczy kosztow.....WOSP korzysta z czasu antenowego TVP, czyli PANSTWOWEJ i DEFICYTOWEJ firmy (niech zyje socjalizm!!!).....a cena 1 min. reklamy w TVP dochodzi do 100 tys. zl!!! .... korzysta z uslug wojska (godzina lotu F-16 kosztuje 4.182 $ !!!), policji, strazy pozarnej, korzysta z pomocy samorzadow terytorialnych..... w ub. roku bylo glosno o premiach dla urzednikow, w kwocie ponad 40 MLN ZL, ktore zostaly zatwierdzone przez samego PREMIERA....proponuje, zeby w tym roku WOSP zbierala kase na premie dla urzednikow, a PREMIER niech przeznaczy z rezerwy budzetowej 40 baniek na ekstra zakup sprzetu medycznego dla szpitali....hehehe.....nie tak dawno ZUS zwiekszyl skladke zdrowotna o 70 ZL, co daje w skali kraju 1,7 MLD ZL.... WOSP zbiera 2-3% tej kwoty....jesli ZUS podwyzszy jeszcze skladke tylko o UWAGA!!!.. 1 ZL 50 GR!!!.... to z ,,uslug" CZERWONEGO PAJACA bedzie mozna SPOKOJNIE zrezygnowac (nie bedzie generowal kosztow TVP, wiec bedzie wiecej kasy na zakup sprzetu medycznego, a wolontariusze, ktorzy biegajac z puszkami ,,bija piane", niech sie zajma np. zmienaniem pieluch niedoleznym i samotnym staruszkom, tylko nie w panstwowych szpitalach!!!, a najlepiej w prywatnych domach i mieszkaniach)....hehehe..... sensowne rozwiazanie??? WOSP to zludna i magiczna sztuczka...zludna i magiczna sztuczka jaka jest SOCJALIZM (,,no przeciez widzialem w szpitalu inkubatory z naklejonymi serduszkami"!!!...hehehe), a tzw. czyny spoleczne (zbiorka pieniedzy przez WOSP) nie rozwiazuja zadnych problemow....tak jak nigdy jeszcze sie nie zdarzylo, aby LEWACY rozwiazali jakikolwiek problem......szlachetne ludzkie odruchy i wrazliwe ludzkie serca sa wykorzystywane albo przez glupola, albo przez cwaniaka (niestety, ale tylko takie dwa gatunki LEWAKOW wystepuja w przyrodzie....albo glupole, albo cwaniacy) doskonalym przykladem na to, ze RZAD moze moze dowolnie ,,manewrowac" naszymi pieniedzmi jest wycofanie skladek z OFE do ZUS-u...czyli zamiana realnych pieniedzy (ktore zostana przeznaczone nie wiadomo na co) na pieniadze wirtualne w postaci elektronicznego zapisu na koncie ZUS-u....gdyby tak nie bylo, to po co by RZAD to robil???......czyli bay, bay kochane pieniazki...hehehe...bay, bay WOSP, bawcie sie dobrze, do czasu!!!!...hehehe... (czyny spoleczne nie uratowaly przed bankructwem PRL-u,nie uratuja rowniez tzw. sluzby zdrowia) ---> cudne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
narodowe prymitywy nie mają wstępu do sejmu tak jak weszpolska hołota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
knp ze skompromitowanym jkm nie ma wstępu do sejmu bo tam się byle kogo nie wpuszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popierający
popieram JKM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam was wszystkich w glebokim powazaniu JK-M to prostak i cham!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do sejmu nie powinien mieć wstepu pokomunistyczny pomiot- skazony wirusem komuny. To samo tyczy sie mediow- wojewodzki, lis, smoktunowicz, weglarczyk, olejnikowa- wszystko komunistyczny pomiot, ktory ksztaltuje mlodziez, a dokladniej koslawi jej umysly wpierajac w ich swiadomosc hasla takie jak "robta co chceta" czy sugerujac, ze od polityki trzeba sie trzymac jak najdalej, a zajmowac sie jedynie golymi babami, gender i tolerancja dla wszelkich zwyrodnien. Narodowcy, wolnorynkowcy- ave ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×