Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaBlondynka

Panie, Panowie i Kafeterianie...

Polecane posty

Ja idę już spać ale wrzucaj linka chętnie jutro posłucham :classic_cool: Dobrej nocy wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam wszystkie i muszę napisać, że ONA JEST CUDOWNA ❤️ normalnie udała Ci się jak nie wiem :D fajna dziewczynka ale pewnie też daje Ci popalić czasem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Torcik jest naprawdę super i apetycznie wygląda :P Jak minęły urodzinki, obyło się bez chomików? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda dostała aż DWA chomiki! Na szczęście zabawkowe ;) Urodzinki fajnie, po drugiej butelce wina to nawet ze śmiechu się poryczałam ;) A dzisiaj na pocieszenie zyebanego humoru buty sobie kupiłam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MB, gdzie kupujesz we Wrocławiu buty? Bo ja tak łaże i łaże i nic sobie nie moge znaleźć fajnego. Kupuje najczęściej w Deichmannie, albo w CCC wiecznie ten sam styl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walnij fote butów, potraktuj to jak rozkaz :classic_cool: tak się składa, że też kupiłam w sobotę buciki do śmigania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boti w lekreku :classic_cool: 🖐️ Na zeszłą jesień szukałam, na tą wiosnę.. i kurwa nigdzie ładnych prostych nie mogła dorwać, a jak już to za szeroka góra, te trafiłam idealnie :classic_cool: Jeszcze w brązie jakieś muszę dorwać, te są tylko czarne i granatowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładne są :) Mam podobne gdzieś na dnie szafy z zeszłej jesieni, tylko chyba mają z boku jakąś kokardkę czy inne gówno :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia O to takie miałam kupić rok temu :) Identyko jak te prawie, ale u góry takie coś zawiązane na supełek, lub jak chciałam to kokardkę... ale szukałam szukałam innych i na tamte się już rozmiarem nie załapałam To jeszcze nie wszystko - jeszcze dwie pary mam na oku :classic_cool: Ale jednych nie było już wcale, a drugich nie w rozmiarze :( Jutro będę się szlajać w poszukiwaniu ;) miła jak zawsze 🖐️ Witam, chyba po raz pierwszy w moich skromnych progach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja je właśnie kupiłam będąc w Polsce, i wiem, że chyba była moda na kokardki bo dużo było butów z takimi pseudokokardami czy supełkami jakimiś dziwnymi. Dwie pary masz na oku? To dobrze, wiesz, prawdziwa kobieta musi mieć buty do każdej torebki, na każdą okazję aaa najlepiej to jak ma buty do każdej sukienki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×