Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adgjm

..nastoletnie mamy oraz ciaze do lat 19..

Polecane posty

Gość Adgjm

hej. jestem agnieszka lat 18 w lipcu 19. jestem w 39 tyg ciazy. spodziewam sie dziewczynki, to moja pierwsza ciaza. do 6 miesiaca ciazy mama nie mogla pogodzic sie z mysla ze bede miala dziecko.A wy jak sobie radzicie? jak reakcja rodzicow? zalujecie? ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
zadna sie nie przylaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
ze to za szybko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemanko!!!
pewnie sobie spokojnie nie pogadacie, bo zaraz się zlecą wredne cipska sraczki staraczki i te gorące 30-40stki i będą was wyzywać, no ale powodzenia! pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemanko!!!
o wilku mowa...:) ja pani wasza- kurvą to ty jesteś, nie mierz wszystkich jedną miarą paskudo pyerdolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
no dokladnie masz racje. jakby nie mogly dac sobie spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemanko!!!
a offerma to największy cwel na kafeterii - koń go nie chce ruchać i stąd jego zawiść & jad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
A ty offermo tez spadaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
zal ci w dupe sciska? spadaj offermo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisiaaaaaaa18
Hej kobietki, tych jebnietych prawikow ignorujcie.. Ja pol roku temu usunelam w 2tygodniu ciazy.. nie myslalyscie o aborcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem mama nastolatki ...znaczy sie,.,jak urodzi bedzaie miala 20...skonczone...w tej chwili skonczyla 3 klase...mature bedzie robic jak urodzi...mam zamiar jej pomoc i zajac sie dzieckiem..poza tym chce studiowac wiec rowniez bede jej potrzebna...to dalej moja corka i mam zamiar stworzyc jej takie warunki aby jej marzenia o studiach sie spelnily...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
nie moglabym usunac i ciesze sie ze tego nie zrobilam. miauczydelko - dobrze ze ja wspierasz bo to jest najwazniejsze dla ciezarnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stasia154879
Ja myslalam o aborcji, ale bylam z tym sama, nie wiedzialam jak to zrobic, gdzi kupic tabletki itp. urodzilam w wieki 17lat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym usunęła....
ja bym usunęła. W życiu bym sobie tak nie zmarnowała życia! To za wcześnie na pieluchy i bawienia dzieciaka. Nie mówię tylko o tym że najważniejsze są imprezy, ale po prostu na wszystko przychodzi czas, a co do tego co napisał offerma to jest w tym trochę racji- ludzie nie szanują takich dziewczyn. Ale powiedzcie nie przeszło wam przez myśl żeby usunąć? Niektóre moje znajome usuwały i dziś są szczęśliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemanko!!!
offerma ty pizdusiu, kiedyś cię namierzę i wszystkim pokażę twój wstrętny niewyparzony ryj!!!! dobrze, że są takie matki jak miauczydełko. gdyby moja córa znalazła się w takiej sytuacji również bym wspierała ją ze wszystkich sił! nieważne ile miałaby lat!!!! znam jedną kobietę, które x lat temu matka i przyszła teściowa kazały usunąć ciążę (miała 16lat), do dziś pamięta ten psychiczny i fizyczny ból, a jej życie to pasmo niepowodzeń - ona, jak sama mówi, nie wierzy w przypadki, wie, że to kara...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaAdasia
Witam :) Ja urodziłam swojego synka miesiac przed 19 urodzinami a slub wzielam 7 miesiacu ciazy i nie wyobrazam sobie zeby mialo byc inaczej ;) Maz mial 20 lat . Slub i tak byl planowany tylko ze rok pozniej wiec bylismy z mezem szczesliwi . Dla mnie powiadomic rodzicow bylo koszmarem ale nie bylo tak zle ;) teraz moi rodzice sa 100% dziadkami i sa strasznie zakochani w moim 8 miesiecznym synkiem . Najlepsze jest to ze moi tesciowwie sobie wpadli w nasz slub i teraz Adas ma mlodszego od siebie wujka ;) teraz zamierzam isc na studia zaocznie a maz pracuje na nasza trojke i wynajmujemy sobie mieszkanko a w niedalekiej przyszlosci chcemy sie budowac. Wiec jak narazie jest wszystko ok ;) A Tobie zycze powodzenia i duzo sily na pszyszlosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym usunęła....
stasia154879, A co ojciec dziecka Cię oczywiście zostawił w ciąży? bez komentarza w ogóle, ale najczęściej te gnoje się gdzieś zawijają. Dlatego tym bardziej nie chciała bym zostać sama jak jakaś ciota i się męczyć z obsranymi pieluchami. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemanko!!!
której* a ty tam powyżej tak nie namawiaj do tego usuwania, nawet nie wiesz jak taka kobieta potem cierpi! może twoje koleżanki to zimne wyrachowane suki bez uczuć, a może tylko udają...chyba dziecko nie wiesz co to jest skrobanka!:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym usunęła....
siemanko!!! stul morde... nie każda musi rodzić bachory w młodym wieku, środki antykoncepcyjne zawodzą i co wtedy? moje koleżanki to świetne dziewczyny, nie żadne suki, nie wiesz co gadasz, jeśli ktoś chce usunąć to nie będzie cierpiał one były pewne swojej decyzji i na dobre im to wyszło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisiaaaaaaa18
A kto tu mowil o skrobance?????????????? ja usunelam w 2tygodniu!!!!!!!! tam nawet czasteczki dziecka nie bylo!!!!!!!!! na skrobanke nigdy bym sie nie zgodzila. A aborcja farmakologiczna powinna byc legalna. Nie wyobrazam sobie chodzenia z brzuchem w wieku 17lat. Nie zaluje tego, ze usunelam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym usunęła....
Monisiaaaaaaa18, Ja mam takie samo podejście, na szczęście takich jak my jest coraz więcej, a te świętojebliwe osoby zaraz się pochlastają ze złości. :) Ja nie wyobrażam sobie być nastoletnią matką, może jeszcze samotną? żyć z zasiłków? zawalić szkołę? patrzeć jak rówieśnicy się świetnie bawią a ja muszę marnować sobie życie... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisiaaaaaaa18
No dokladnie. Ja akurat samotna nie bylam, bo ciagle byl ze mna chlopak, nie zostawil mnie gdy sie dowiedzial..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej tępaki
a wiecie co to antykoncepcja? na biologii i WuDeŻecie się nie uważało, a potem się dzieciaka usunęło...masakra:o i żeby nie było nie jestem świętojebliwa, bo do kościoła nie latam, pierdolę kiecoli i Rydzyka, ale takich jak wy puste kretynki nie zrozumiem nigdy! jak można łyknąć tablety i spuścić zarodek/płód w kiblu albo iść się wyskrobać! no masakra! z resztą powinnyście się wziąć były za naukę, a nie jebanie, a nie teraz tu takie gadki, że by szkołę zawaliły czy nie mogły się bawić! a niech was pies wyjebie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym usunęła....
Monisiaaaaaaa18, To dobrze, że z Tobą był, ale czasami faceci też odchodzą w trakcie ciąży bo jednak stwierdzają że się nie nadają...:O super a dziewczyna zostaje sama z brzuchem. ALE! nie mówię że Twój by tak zrobił, po prostu pisze że często tak jest. A tak w ogóle to coś czuję że zalegalizują wkrótce aborcję farmakologiczną. No bo jak jest legalna marihuana(małe ilości na własny użytek), jak zrobili W POLSCE paradę równości to i aborcji się doczekamy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisiaaaaaaa18
Heh zalosna jestes. Nie bede nawet tego komentowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym usunęła....
do "ej tępaki" Jak już pisałam środki antykoncepcyjne zawodzą. NIE! nie mówię wcale o kalendarzyku, czy stosunku przerywanym. Zobacz sobie nawet tematy na kafe "wpadłam na tabletkach" czy coś w tym stylu. Na gumkach też można wpaść. Więc nie wyzywaj ludzi bezpodstawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisiaaaaaaa18
" chooja w dupie sie doczekasz, a nie legalizacji aborcji sorry, pewnie już go miałaś w doopie, a potem w buzi, mniam" Mniam??:D hahahaha :) widac co lubisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×