Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adgjm

..nastoletnie mamy oraz ciaze do lat 19..

Polecane posty

Gość ej tępaki
monisia-ja jestem żałosna? to ty się pierdoliłaś, a potem usunęłaś, bo miałam w doopie swoje dziecko, które poczęłaś z "ukochanym"...heheheh, i kto tu jest żałosny? zatkało kakało;p a ty: ja bym usunęła - tak,tak mam uwierzyć, że wszystkie wpadają na tabletach i po pęknięciu gumek hehehehe, jasne! jebiecie się bez zabezpieczenia, a potem wymyślacie historie o pękniętych gumach i nie działających tabletkach. owszem, znam takie przypadki, ale nie wkręcaj mi, że każdy tak wpada!:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym usunęła....
do "ej tępaki" No widzisz sama twierdzisz że znasz takie przypadki, więc zdarza się. Sama to potwierdziłaś. A naprawdę trochę tego jest, ja np. znam BARDZO dużo ludzi którzy właśnie tak wpadli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym usunęła....
do ty pusta debilko No nie wiem... coś w tym musi być bo inaczej nie pisałabyś/pisałbyś że "mniam". Skąd wiesz że niby takie dobre? ja tam się na tym nie znam, ale może ci smakuje własne gówno. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto ja wam powiadam
spotka was piekielna kara morderczynie płodów:o akysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym usunęła....
do "ty pusta debilko" Tak tak uciekaj jak nie masz nic mądrego do powiedzenia. Taką ironię o smakowaniu zafajdanego penisa to wiesz gdzie sobie możesz wsadzić? No właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisiaaaaaaa18
"kakało" heh :D:D:D:D inteligencja to ty nie grzeszysz :D http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,5327 poczytaj sobie kretynko. Kobieta powinna odpowiadac sama za swoje cialo. Aborcja powinna byc legalna, a skoro ktos nie jest za aborcja to by nie usuwal, ale niech nie decyduja za inne kobiety. Tyle na ten temat frajerko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym usunęła....
Też jestem zdania, że aborcja powinna być legalna, a jak ktoś nie chce to niech tego nie robi. Proste. Dostęp zdecydowanie do niej powinien być. I to na życzenie. Właśnie na tym polega demokracja, na prawie do wyboru. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do monisiaaaaaaaaaa jak zaczynasz wspolzycie to powinnas wiedziec ze moze sie to skonczyc ciaza a nie juz po fakcie usunelas ciaze i jeszcze sie tym szczycisz , idz do psychologa to moze ci pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisiaaaaaaa18
Zabezpieczalam sie i pilnowalam dni plodnych. Ale jak mnie nie znasz to nie oceniaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko, ciesz sie ciaza i ciesz sie zyciem bo dziecko w kazdym wieku to dar ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej tępaki
kretynką & frajerką jesteś ty, bo potrafiłaś się wyruchać, ale zabezpieczyć odpowiednio to już nie i do tego zabiłaś własne dziecko, wstyd:D...ja jakoś od lat uprawiam seks i nie musiałam tego robić! więc kto jest pustakiem to jest! a "kakało" to było potocznie, rymowanka, nie jestem na tyle głupia, żeby nie wiedzieć jak się pisze "kakao" - nie odwracaj kota ogonem i nie pouczaj mnie, bo jesteś strasznie głupiutka i daleko ci do mnie, spływaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym usunęła....
gonia35, Ale to chyba dobrze, że jest jej z tym dobrze i nie czuje się winna? To może oznaczać tylko tyle że dobrze wybrała. Ja jakbym wpadła to też bym usunęła i co? A co do tego przykładu przytoczonego na pierwszej stronie to się nie dziwię że kobieta po aborcji była rozbita skoro była zmuszona do niej przez własną matkę i teściową. Jeśli dziewczyna nie chce ciąży to niech ją przerywa! I to jest właśnie jej prawo. A polecanie psychologa już sobie odpuść. :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do goni
gonia, nie dyskutuj z nimi, one i tak wiedza swoje, glupie szczeniary, nie zrozumieja tego nigdy skoro posuwaja sie do takich czynow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o nie mogęęęęę!!!
Moooonisia... Facet z nią był gdy się dowiedział, a usunęła w 2 tygodniu - zaraz pęknę!!! :D :D :D ale dojrzali jesteście oboje - no pogratulować, buahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda, ze ich stare nie
wyskrobaly i chodza takie szczury po swiecie. żal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym usunęła....
do ej tępaki No właśnie pokazujesz jaka jesteś ograniczona. To że ty nie wpadłaś, to nie znaczy że inni nie mogą! przecież wpadki chodzą po ludziach niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda, ze ich stare nie
ta, w 2 tygodniu usunela, jak najwczesniej mozna sie dowiedziec o ciazu w jakims 5:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedac w ciazy to juz nie tylko jej cialo ale i poczetego dziecka rowniez zaczynasz wspolzycie to bedz odpowiedzialna to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prinzesska27
Czy was juz zupelnie pogielo? Wy czytacie co wypisujecie? Kim wy w ogole jestescie , ze w taki sposob sie wyrazacie? Tak sie wyrazaja inteligentni ludzie? Bez przesady... Do autorki... rodzice czesto tak reaguja na ciaze...z czasem wiekszosc z nich uwielbia do szalenstwa wnuki. Jakie masz plany na przyszlosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o nie mogęęęęę!!!
tak i jeszcze mają tupet żeby krytykować osoby które zdecydowały się urodzić! To wy morderczynie jesteście kurwami, bo nie bierzecie odpowiedzialności za swoje smarkate wygłupy! A dziewczynom, które zdecydowały się urodzić należy się mimo wszystko jak największy szacunek - bo to się dopiero nazywa poświęcenie i odpowiedzialność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wlasnie widze, szkoda ze tkich jak moniaaaa i tym podobne matki zdecydowly sie urodzic bo zrobie wiecej zlego niz dobrego w swoim zyciu a zaczynaja od pozbawienia zycia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda, ze ich stare nie
no oczywiscie! te mlode dziewczyny nie ida na latwizne i sie nie skrobią tylko dają zycie drugiemu czlowiekowi i poswięcają się jemu bez reszty...nie licząc patologii, ktora oddaje noworodki do domów dziecka lub zostawia swoim rodziców i idzie chlać i ćpać, bo sie nie wyszalały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisiaaaaaaa18
Hah, potocznie :D:D:D:D jak sie tlumaczy :D wez rwij pustaku. Dla ciebie moge byc glupia itp, szczerze? jebie mnie to. No chlopak byl ze mna ciagle, w sensie ze mnie nie zostawil gdy mu powiedzialam ze jestem w ciazy chcial zebym urodzila (mial wtedy 20lat) ale to byla moja decyzja, bo nie bylam gotowa i nie chcialam aby dziecko wychowalo sie bez ojca, poniewaz oboje sie uczymy i daleko od siebie mieszkamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym usunęła....
Ciekawe jest to że tylko te matki (najczęściej samotne) czepiają się tych co dokonały aborcji a w drugą stronę to już nie działa. Zazdrość? :D zrozumcie że nie każda chce rodzić i marnować sobie życie. Ja się zabezpieczam i nie wpadłam, nastolatką już nie jestem, a i tak bym usunęła zaraz na wieść o ciąży. Taka już jestem. Nie pogodziłabym się z faktem bycia matką na dzień dzisiejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o nie mogęęęęę!!!
nie no pomijając wszystko największą polewkę mam z monisi i jej dumy, że chłopak jej nie opuścił - co za dojrzałość :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda, ze ich stare nie
u swoich* rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to podobno nazywa sie demokracja ze takie dziewuchy wypisuja i obrazaja dziewczyny ktore podjely sie tak ogromnego zadania jakim jest wychowanie dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o nie mogęęęęę!!!
moooonisia - - weź już nic nie pisz! Ja pierdziele jaka ty jeszcze głupia jesteś!! Myślałam, że w wieku 18 lat ludzie są już nieco mądrzejsi , buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej tępaki
monia - wracaj do nauki kretynko:D i do wspaniałego chłopaka, który dał usunąć ci waszego dzieciaka. brawo dla was obojga, żegnam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×