Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adgjm

..nastoletnie mamy oraz ciaze do lat 19..

Polecane posty

Gość beatka, ty to dopiero jestes
to pisz normalnie, ze to ty albo twoj chlopak macie konto, a nie ze konto ma dziecko. sama nie wiesz co piszesz (nie tylko o was i waszym zyciu, ale i na tematy ogole, m.in. o aborcji itp.) i jeszcze sposob w jaki to robisz jest tak mdly, ze az nie chce sie czytac. ty nie jestes porywcza tylko jestes jeszcze psychicznym dzieckiem. strach pomyslec jak dacie sobie rade z wychowaniem tego waszego dziecka. bywaj! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba masz racje zal mi tylko ich i ich rodzicow ciekawe czy sie pochwalily ze im wnuki w kiblu spuscily..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i ja kkkkk
i nawzajem,kochana-jak ty mozesz mowic tak o kims kogo nie znasz? uwierz mi,nikt ci zycia nie zazdrosci.probujesz sie dowartosciowac w jakis sposob na tym topiku.Masz ze soba jakis problem-czuc z kilometra. ach dziecko drogie,idz na spacer,przewietrz resztke szarych komorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz sama nie wiem jak sobie damy rade z wychowaniem .. ale napewno go nie zabijemy mysle ze lepiej opierac sie na pomocy rodzicow i rodzenstwa w wychowaniu nic zabic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co???co???
jestem w b powaznym zwiazku mam 17 lat i poronilam raz staramy sie dalej mieszkamy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty ile masz lat ze mowisz o mnie dziecko drogie? nie mam ze soba zadnego prblemu jak juz pisalam jestem porywcza osoba i jak wczoraj weszlam tutaj i poczytalam jak pisaly dziewczyny ze one sobie nie wyobrazaja zycia z bachorem itd to myslalam ze mnie rozniesie ale mam w sobie malutkiego synka i ze wzgledu na niego nei moge sie denerwowac takze uciekam stad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co??co?? powodzenia w staraniu sie o malenstwo jestes bardzo mloda i napewno dasz rade:) najwazniejsze ze masz wsparcie od partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
oj dziewczyny przestańcie już sobie dogadywać. każdy ma prawo do własnego zdania i już. Ty myślisz tak a Ty inaczej no i ok. Nie oceniajcie się skoro się nie znacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
Moj chlopak jest w anglii. Myśleliśmy o tym żeby tam zamieszkać bo tu w polsce są trudne warunki ale nie wiem czy to wypali. ja jestem w 39 tyg ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
Mam kolezanke co poronila a teraz miala ciaze pozamaciczna. strasznie to przeżyła. ona niedługo skończy 18 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adgjm jesli masz taka mozliwosc to jak najbardziej to i dla Ciebei i dla dziecka bedzie lepszy start ja wybieram sie tutaj do szkoly juz nawet jestem zapisana poza tym dziecko bedzie 2 jezyczne.. bedzie miala obywatelstwo polskie i anglielskie tutaj jest duzo pracy i napewno bedzie wam lepiej niz w Pl.. ja jestem juz 2 dni po terminie i wyczekuje na porod mojego synka juz sie nie mozemy z mezem doczekac.. bardzo sie boje ale chciala bym juz urodzic dzidzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....1234
Nie moge czytac beatki! No doslowie szlag mnie trafia jak widze co wypisuje. Dziewczyno przestan sie zblazniac! W Europie nie ma prawa ziemi i dziecko urodzone przez Polakow w innym kraju nie dostaje obywatelstwa tego kraju, tylko obywatelstwo polskie po rodzicach. Podwojne dotyczy tylko dzieci z malzenstw mieszanych, dzieci rodzicow z ktorych jedno posiada obywatelstwo nabyte lub prawny status osiedlonego. Nie rozumiem jak tak glupia osoba moze miec dziecko? Powinna byc jakas selekcja naturalna i takie puste osoby nie powinny sie rozmnazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie dzidzi urodzi to sklada sie wniosek o przyznanie obywatelstwa i sie czeka Ty idiotko tutaj nie mieszkasz nie wiem co i jak to sie nie wipier..zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ze le wut
Sie sklada po okreslonym czasie pobytu :D Jak chcesz miec swiatle dzidzi (WTF?) to lec rodz do Ameryki jak Meksykanki i murzynki. Tam jest prawo ziemi. A co do twoich pogladow... Jak mialam 20 lat wpadlam i przeprowadzono na mnie aborcje. Od dziecka choruje na serce i odstawienie lekow byloby grą w rosyjską ruletke. I co glupia k*rwo?! Wg ciebie jestem morderczynią? Mialam epicko oddac swoje zycie? Nie znasz zycia kretynko... Mowisz o innych ze daly dupy a ty co? Wiatropylna czy partenogeneza (nowe trudne slowo dla ciebie). Jestes tylko niedojrzałą psychicznie dziewczynką (dzidzi?) ktora sie puscila a wszystkich poucza i robi za Matke Terese. Selekcja naturalna w twoim przypadku niestety zawiodla. Darwin by sie powiesil gdyby zobaczyl ze osobniki twojegp pokroju są zdolne do rozrodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie jakaś paranoja! jak można zabić własne dziecko?! to tak jakby wasze matki usunęły ciążę z wami bo zazdrościły swoim rówieśnikom imprez,wolności!! ryje mózg normalne! jak wam tak szkoda rezygnować ze szkoły to weźcie się kurwa do nauki a nie jebcie się po katach!! bo potem tylko lamenty słychać jakie to jesteście biedne ograniczone przez dziecko! każdy normalnie myśląc człowiek wie jakie mogą być konsekwencje sexu!! A jeśli wybieracie sobie kolesi meneli to czemu się dziwicie ze was zostawiają???!!! Jak was tak bardzo swędzą to albo się podrapcie albo umyjcie!! a do takich szmat które zostawiają dziecku po śmietnikach zero litości! takie to powinno się z wiatrówki po wystrzelać jak kaczki!!!! wiele jest nastoletnich matek które są suuuper matkami nie jedna starsza kobieta taka ie jest!! autorko trzymam za ciebie kciuki:) powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
Wiem że w anglii można starać się o pieniądze dla dziecka tylko że zostaną wypłacone po 16 roku życia dziecka tylko że trzeba pracować. boję się że tam sobie nie poradzę że będę za bardzo tęsknić. chyba mu tam za dobrze skoro jeszcze siedzi w brzuszku=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do beatki
ja tez cie juz nie moge czytac,to chyba jakies prowo,bo srednio mi sie chce wierzyc,ze takie idiotki po ziemi chodza! Dziewczyno,oddaj twoje dziecko do adopcji ze wskazaniem,bo bedzie mialo przesrane zycie u boku takiej matki jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
ewelka masz racje i dziekuje=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....1234
Jedyne co widze prosta beatko, to ze nie wiesz na jakich zasadach funkcjonuje spoleczenstwo i prawo w miejsu w ktorym przebywasz i masz zamiar urodzic. Masz ty dziecino przynajmniej ubezpieczenie w tym twoim UK, czy nie wiesz co to takiego i do czego bedzie ci potrzebne? :) O rany. Co za okazy tu pisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha nie pisalam ze daja dupy czytaj dokladnie ale ja nie mowie o tych ktore musialy to zrobic ze wzgledow zdrowotynych tylko o tych 17stoletnich panienkach ktore nawet pewnie z nikim o tych nie rozmawiajac poprostu to zrobily jak pisaly nie chca siedziec w pieluchach nie wiem czemu waszym zdaniem jestem glupia ze bede miec dziecko ktore bede wychowywac jak bede umiala i jestem z siebie dumna ze zdecydowalam sie na to wszystko porod wychowanie.. Adgjm nie prawda ze dostaje sie pieniadze po 16 roku zycia ja juz dostaje pieniadze tz moj maz dostaje bo on pracuje i stara sie wszystkie zasilki bo ja jeszcze nie chodze do pracy ale jak dzidzia sie urodzi to zamierzam isc... popieram ewelka Ubezpieczenie moja droga posiadam mam takze kolezanke ktora pracuje w joc center jesli wiesz co to.. i wszystko mi wyjasnia bo nie jestem taka wszech wiedzaca jak Ty ale moze mnie oswiecisz jesli tak dobrze znasz warunki oanujace tutaj w moim miescie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mailo byc job center.. poprawiam sie bo zaraz banda dziewuch naskoczy ze nie umiem pisac i jestem glupia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co;* taka jest prawda;) sama mam 20lat i gdym zaszła w ciąże aborcja nawet przez myśl by mi nie przeszła.! choć najbardziej przerażający jest dla mnie PORÓD!;( ja jestem nie wytrzymała na bólu;/ ja bym chciała cesarke ale nie wiem ile by to kosztowało jedni mowią że naturalny poród jest lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do beatka@@@
do beatka@@@ jesteś jakaś stuknięta, nie mogę już czytać twoich wypocin. Ja kiedyś przerwałam ciążę i co? i żyję, bardzo dobrze zrobiłam, nie wyobrażam sobie siebie w roli matki i długo nie będę się do tego nadawać. I dla jasności- nie zrobiłam tego dla żadnych imprez! Zrobiłam to dla siebie bo wiedziałam że to było najlepsze rozwiązanie dla mnie. Patrząc w przeszłość stwierdzam że się nie pomyliłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....1234
Branie zasilkow to nie powod do dumy beatko. :o Ty mnie po prostu zalamujesz swoja postawa. Powiedzcie mi ludzie, czy ona jest jakims projestem? Prowokacja? :D Nie chce mi sie wierzyc w to co czytam! Dziewczyno, jesli nie jestes osoba fikcyjna i naprawde istniejesz to wspolczuje wam z calego serca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marina901
Witam czy mozna sie przyłaczyc??? Mam 21 lat,pierwsze dziecko urodziłam w lutym 2010 roku. Tez koszmarem dla mnie było powiedziec rodzinie. O ciazy dowiedziałam sie pod koniec licpa a swojej mamie powiedziałam dopiero w pazdzierniku jak juz nie dawało sie tego ukryc. mama domyslała sie ale nic nie mowila,teraz moj synek ma 17 miesiecy i mama jest zajebista babcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak powiedziałyście swoim rodzicom o ciąży jaka była ich reakcja? Gdymbym sobie wpadła to Dla mnie powedzenie im o ciąży by było najtrudniejsze ojciec to pewnie wpadł by w szał hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma nie przeginaj. laska
nie jest zbyt rozgarnieta, ale nie wolno nikomu pisac takich zlych rzeczy. nie znizaj sie do jej poziomu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma nie przeginaj. laska
ewelka456, to moze po prostu trzymaj nogi razem i nie wpadaj? czyz tak nie byloby o wiele prosciej? jaki problem? nie masz silnej woli czy co? jak juz koniecznie chcesz sie pobawic to rob to z glowa - zabezpieczaj sie porzadnie i nie bedziesz miala takich rozkminek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×