Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ananika

Szukam wolnego pana koło 40..do partnerkiego związku

Polecane posty

Hej! Hej!:) Hmm...Strasznego? Pewnie śniło Ci się, że zamknęli Twój topik;) Niepotrzebnie, jak widzisz zadbaliśmy o to aby coś tu się działo Uwierzycie? U mnie nie pada! Trzeba korzystać, bo nie wiadomo jak długo taki stan się utrzyma ... Kto ma ochotę na rowerową przejażdzkę?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara41
trzeba myśleć pozytywnie :) Wszystkie obszary są dobre, wszędzie można trafić na "tę" jedyną... Osobiscie jestem zielona w temacie sympatii, raz tam zajrzałam z czystej ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara41
Hej! U mnie tez nie pada, ale zimno jak cholera...:D Podobno od jutra ma być lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara41
dlaczego raf tak to odebrałeś? Nie ganię tego, no coś Ty? Nawet podziwiam ludzi za odwagę i otwartość w tym względzie! Ja jestem zielona, bo w ogóle jestem zielona w takich sprawach, mało nowoczesna. I w sumie to nie lubię siebie za to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara41
ja jestem z południa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara41
raf, to może piszesz zza ściany? :D Fajny ten internet...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara41
jednak bezpieczna odległość zachowana, bo ja wschód. Ale puknąć mogę :) Sąsiad właśnie odjechał z parkingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara41
A Pomarańczka znad morza może? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O proszę:) Ciekawe...zauważyłem że najwięcej samotnych osób w naszym wieku, które na cafe sie udzielają pochodzi właśnie z południa....A może po prostu jesteście odważniejsi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara41
nie Kraków, choć przyznaję że śliczny. U mnie bardziej swojsko:) A ja zauważyłam, że W - wa wiedzie prym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara41
z tym "bezpieczna", to taka przenośnia...:) Nieraz zastanawiałam się, ze może sąsiad z sasiadką pisać :D Nigdy nie byłam na Mazurach, podobno tam pięknie! Nad morzem byłam jako dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×