Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sheisnot

WRZEŚNIÓWKI 2011

Polecane posty

Dokladnie tak jak obydwie napisalyscie. Ja nie moge przezyc tego, ze zeby miec normalne zycie bez martwienia sie o kase non stop musialam zostawic cale moje zycie, rodzine i wyleciec na drugi koniec swiata. Co prawda Kanada akurat byla moim wyborem, nie musialam tak daleko leciec, ale zreszta co z tego jak nie jestem w Polsce... W czym jestesmy gorsi od amerykanow? w niczym! To nasz rzad nas tak "ladnie" urzadzil :O i znowu sie zdenerwowalam. Ide stad haha :P milej nocki dziewczyny 🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie sąsiad budził po 3:30 muzyką głośną, ale postanowiłam nie wstawać do kompa... a co u ciebie - bóle, wierci się maleństwo?? co się stało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Byłam wczoraj na koncercie na rzecz chorej dziewczynki. kurczę szkoda taka mala i tak ciężko chora. zresztą nie o tym chciałam napisać. był zaproszony jeden ze znanych zespołów i co oczywiście odwołali swój przyjazd na 2 dni przed koncertem :( żal... jak tak można zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do bojoks sheisnot jest w 36 tyg ciąży a możliwe jest to ze zwykłego logicznego myślenia! przykład : 34 tc + 1 dzień = jest 35 tc bo nie ma zerowego tygodnia ciąży jest pierwszy i wtedy można zapisać to tak : 0 tyg + 1 dzień= czyli 1 tydz ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny:)wczoraj byłam na wizycie i dowiedziałam się że moja kruszynka waży 2300g w 36tc.trochę jest malutka ale myślę że podrośnie bo zostały jeszcze tylko 4tyg. z czego lekarz mi powiedział że mogę nie wytrzymać do 2 września bo wtedy mam termin z racji że szyjka macicy zaczyna już się otwierać:)wiec stwierdził że spotkamy się albo jeszcze w gabinecie albo już w szpitalu:)jestem ciekawa jak to faktycznie będzie:)w przyszłym tygodniu planujemy już z mężem przyszykować łóżeczko dla malutkiej bo teraz to nie znam dnia ani godziny kiedy mała przyjdzie na świat a czasu już dużo nie zostało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie może ile noworodek od razu po porodzie jest wyzawijany w pieluchy?:) tak się ostatnio nad tym zastanawiałam i nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrz, iza, nawet ja nie wiedziałam ... ja myślałam, że on mi z okresu liczy (za zaszłam tydzień po okresie, trochę dziwne, ale...). ciężko mi się dziś myśli... no "wielkim gwiazdom" można odwoływać koncert, a może się coś stało, nigdy nic nie wiadomo... specjalnie na nich "szłaś"?? na ja się nie dziwię, że się wku,,,rzyłaś... ja nie mogę patrzeć na chore dzieci ostatnio. ze strachu i obawy. no rzeczywiście paulina, mały ten twój maluch ;) ale wiesz że usg się "myli" bodajże o +/-10% tak we wsi gadały, więc kto wie...:) że co z tym noworodkiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo liczy się tak jak mówisz tylko że jest to przyjmowane za pierwszy tydzień ciąży a nie zerowy. bo nie ma takiego czegoś jak zerowy tydzień ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dlaczego odwołali swój przyjazd.ale zrobili to na dwa dni przed przyjazdem nie podając przyczyny, a chciałam tam pojechać bo raz że chciałam pomóc te parę groszy za bilet to nie majątek ale jak policzy się że przyszło ponad tysiąc osób to uzbiera się spora sumka. do tego losy z loterii, kasa za parkingi i takie inne.a dwa właśnie dla zespołu Video

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja przyznam też ciągle myślę o akcjach charytatywnych, ale nie mam zaufania do sponsorów, może też trochę ciężkowydająca kasę jestem... no to 2 to napewno- wygrałam raz 1000zł od chłopa (nieważne jak ;P) i on jechał w delegację, ja po sklepach w tym czasie i wydałam całe.....60ZŁ!! no NIE UMIEM!! czasem tylko smsa wysyłam dla fundacji tvn nie jesteś sam... wyprać już ciuszki miesiąc przed terminem czy jeszcze za wcześnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w przyszłym tygodniu zabieram się za pranko i prasowanko ubranek bo komoda już czeka na uzupełnienie:)myślę że to nie za wczas bo już dużo czasu nie zostało a to tak przeleci że ani się obejrzymy i dzidzia będzie z nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualnienie:):):) nick___________wiek___gdzie mieszkasz__termin porodu__płeć/imię Lila1976__________ ? ____opolskie_________1________Dariusz Paulina2409_______24___małopolskie_______2________dziewczynka zapamietam_cie____?_______?____________4_________dziewczyn ka babysol___________?________?____________5________dziewczynka sheisnot__________26____Bydgoszcz______7________chłopak< br aurinko to ja______33____Finlandia________9________Niko miki90____________21____Puławy_________14_______Kacperek mamade___________?________?___________15_______chłopiec< br iza19_02__________25____Gródek________16________Dominika< br marcia1983________28____Kraśnik________18________Maja randomLady_______23____Lethbridge______22_______Emma malutka363________21____Białystok_______23_______dziewczynka jimjam____________29____Niemcy_________24_______Oliver Kasia22___________22____Wrocław________25_______Agatka dertalexiarka_______?_______?____________25_______dziewczynka 782651____________?________?____________26______dziewczyn ka? xxxDOTKAxxx_______?________?____________29______chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już mam poprane, czeka aż je wyprasuję. Daga chyba dołączę do wyścigu która pierwsza się rozpakuje. a ja się dziś na maxa wkurwiłam. byłam dziś u mojego taty na cmentarzu ( 19 rocznica śmierci) podchodzimy do nagrobka a tam dwa rowery sobie stoją. dobrze że na płycie pomnika nie postawili. a oni do nas że tam cień był i nie spodziewali się że ktoś przyjdzie.nosz cholera mam grafik zostawiać kiedy przychodzę na grób, żeby państwo mogło sobie rowery postawić. ludzie to za grosz taktu nie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka, o tym zawijaniu w pieluchy tez kiedys myslalam - oni robia to po to, zeby dziecko czulo sie jak w brzuchu mamy, gdzie caly czas jest mu ciasno :) Jade na sniadanie i zakpy z mezem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak.... rower o nagrobek....;/ mają ludzie fantazję...;/ ja mam rożek, mogę wziąć do szpitala i opatulić ciaśniej tym też się niby da nie?? no chociaż nie wiem, mojemu chyba się moja brzuchowa ciasnota nie podoba, bo się rozpycha jak podkurczam nogi leżąc np....;) wózek mi się podoba, ale dziewczyny- HAMULEC NIE DZIAŁA- aż się dziś poryczałam.... nie wiem niby się układa, a fotelik nosidełko ok, więc nie wiem czemu tak zareagowałam histerycznie... chyba chciałabym wszystko idealnie, a że nie zawsze wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobolewa mnie podbrzusze... a, niech ćwiczy sobie przed "wielkim finałem" ta moja macica, już za blisko żeby brać nawet nospy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!!! dzisiaj z moja Mają zaczynamy 35 tydzień, co bardzo mnie cieszy, bo moja macica też nieźle trenuje, a każdy kolejny tydzień to większe szanse na zdrową dzidzię. Mam nadzieję, że jakby "coś" mnie złapało to będzie już dobrze, ale lepiej niech malutka jeszcze sobie siedzi spokojnie. Mam pytanie czy stosujecie jakiś krem na bolące brodawki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarze u mnie czekają, wiadomo do 38 wtedy już "donoszone" ale jak od 35 urodzisz to już ponad 2kg i nawet pod intensywną duża szansa że nie trafi... mnie to uspokoiło i sobie teraz funkcjonuję znacznie spokojniej... choć trapi mnie to że w wózku nie ma hamulca ;/ nie mam wanienki ;/ no i nie wiem jak dać na imię oraz co do nazwiska się nie zzgadzamy z narzeczonym ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zobaczysz śliczna buziuńkę synka to imię samo się dopasuje i nie będzie już problemu. A wózek trzeba podrzucić do naprawy, pewnie bez problemu da się go naprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, ale nie wiem gdzie...szukałam na google "naprawa wózków dziecięcych" i tylko w wa-wie widzę... nie wiem....opcja żeby kupić samą gondolę też jest niezła.. zawsze gwarancja jakaś mnie uspokaja... chyba, że wiesz gdzie takie rzeczy naprawiają??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przed urodzeniem chciałam do USC jechać bo ja bez związku małżeńskiego i tomek nie będzie mógł jeździć załatwiać becikowych itede itepe... no masz rację, mogę po porodzie do malusiego człowieczka "dobrać" imię, też nic się nie stanie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej w nocy dostałam skurczy takich delikatnych myślałam że to już ale stwierdziłam że poczekam aż akcja się rozwinie, bo było ich tylko kilka ale na tyle mocne że mnie obudziły. ale wszystko samo się wyciszyło :) już nie mogę się doczekać kiedy to nastąpi bo ja już chciałabym moją księżniczkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja do 38 tc chcę doczekać, ale też już chciałabym być po akcji, choć z drugiej strony wózek, imię kurcze BOJĘ SIĘ!! ja w nocy mam bóle podbrzusza- Iza, może razem nam się na poród zbierze :D ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he może jak będę już po wszystkim to dam Wam znać. napiszę ze szpitala jeszcze bo mam dostęp do internetu z telefonu. ja jakaś szczęśliwa jestem :) poprasowałam rzeczy dla Misi do szpitala i zastanawiam się czy się spakować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty nie masz terminu gdzieś pod koniec września?? nie, no ja powoli się pakuję od tygodnia (tak powoli), zawsze coś dokupić, coś z allegro dojdzie... no ja wczoraj miałam super humor- może na ciebie przeszedł ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam na 16 września. ale mam już pewne objawy które zwiastują nadchodzący poród przynajmniej tak mi się wydaje, chociażby to że już mam dość nisko brzuch ale to może potrwać nawet jeszcze 3 tyg. więc spoko luz, tylko chce być przygotowaną. teraz tak się zastanawiam bo do szpitala trzeba zabrać: grupę krwi, morfologię, mocz, HBS i WR. i właśnie na te dwa ostatnie nie mam skierowania. tak sobie myślę że poradzę się położnej i najwyżej zrobię prywatnie. a panu doktorowi to kupię koniaczek i rozwalę mu go na głowie! na morfologię i mocz dał mi z wielką łaską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×