Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sheisnot

WRZEŚNIÓWKI 2011

Polecane posty

Gość malutka363
hej:) ja dziś byłam u swojej ginekolozki i mała w kącu ułożyła się główką do dołu, waży 2,125 nie wiem czy to dużo czy mało ale ona mówiła ze jak na mnie to jest ok bo ja jestem bardziej z tych mniejszych he. my z mężem byliśmy dziś na zakupach dla małej ale te ubranka małe sa cudne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U mnie nudy.. Kłucie, ból brzucha, skurcze.. też mam to wszystko. A też was mdli ?? Mnie już od tygodnia od rana do 16-17 trzyma :( Chyba znowu za dużo progesteronu mam, heh. A co do płci.. Ja ufam sobie i mojej ginekolog (specjalista od USG), która pokazywała mi cipkę Małej i od początku mówiła, że to dziewczynka :). Czy zbrzydłam ? Nie wydaje mi się. Bo też słyszałam, że nie wyglądam na dziewczynkę, heh. Bardziej przekonuje mnie przesąd, że jak ma sie zachcianki na słodkie to dziewczynka, a kwaśne to na chłopca. W moim przypadku by się zgadzało. Ale podejrzewam, że to nei jest regułą tylko 50/50. A chciałam się pochwalić Moim Skarbkiem :) Pokażę Wam jakie świetne są zdjęcia 3D. Kosztowało mnie to 180zł (a normalne USG 90zł), więc się skusiliśmy i było warto. Agatka będzie podobna do mojej rodziny :P hehe http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5bd4fb969dc7dafa.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza, a nie chcesz spakować mojej?? ;P mam opory przed dzwonieniem do gina!! NIECH MNIE KTOŚ WALNIE!!... iść czy nie iść na te ściąganie szwu... jezuuu, teściowie będą mi zarzucać, że jestem powalona, bo nie czekałam ;P ;> no i super- próbowałam przed chwilką odespać i co- ALARM NA KURWA JEDZENIE!! ;/ zajebiście... chociaż tyle dobrego, że zamówiłam wózek, więc jakąś decyzję potrafię podjąć. malutka to super, że jest główką w dół wiem jak takie "pierdółki" cieszą!! :) hahah klikam na te 3D zdjęcie a tam ss że niby film i duszę duszę czekam na film a tu NIC :D super... no fajna pamiątka takie 3d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i niektóre zabobony się NAPEWNO NIE spełniają- ja mam chłopca i zbrzydniałam... od środowej wizyty u "fryzjerki" :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga a czemu zamawiałaś wózek ?? Czytałam coś o hamulcu, ale jednak nowy kupujesz ?? My już ponoć jutro mamy mieć ten co zamówiliśmy 3 tygodnie temu ehhh.... Torby do szpitala to ja jeszcze nie mam spakowanej, ale większość rzeczy już mam. Brakuje mi tego wózka na dzien dzisiejszy, śpiworka do niego, czekam jeszcze na laktator, koszule do karmienia i matę do przewijania, i do kupienia zostało mi jeszcze nożyczki i szczotka do włosów dla dziecka, oliwka, sól fizjologiczna i płatki kosmetyczne :) i uff będzie już wszystko. A potem zacznę pakowanie samej już torby, pranie i prasowanie :D A i co do szwu... Nie mam zielonego pojęcia jakie są wskazania i przeciwwskazania do zdjęciu szwu w piątek. Ja bym się sugerowala tym, co lekarz jednak mówi. Bo czy to wiążę się od razu z porodem ??? Czy ściągną Ci szew i jak nie będzie skurczy to wracasz do domu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ten walony hamulec i w sumie problem z gondolką doszedł ciężko by ją było wyprać czy odświeżyć a śmierdzi... no to kupiliśmy to co nie do końca pasuje nam i git. zawsze to wydaliśmy 550zł a nie 1000zł jak w sklepie za komplet!! :) 3 tygodnie aż czekasz?? jezuuuuu to już 3 minęły?? tygosdnie?? dopiero mi ten wózek pokazywałaś... tak mi się wydaje...ale ten czas zapierdala... wózka nie mam śpiworka do niego nie chcę...laktator narazie nie kupię, oliwki nie kupuję aaaa sól fizjologiczna!! dzięki!! ja wanienki nie mam ;/ wskazania do ściągania są już takie że jak zacznie się i mogę przegapić moment i przy skurczach szew NIE pójdzie tylko szyjka...;/ a jeśli chodzi o rozwarcie to taki młodszy lekarz jak leżałam robił mi usg i zobaczył 3 tygodnie temu 3cm... a ja się uparłam żeby rodzić 38 tydzień a nie 37 jak będzie w pt!! wiem, wiem....napisz mi że jestem głupia, że się zastanawiam! jakbym na siłę chciała powstrzymać poród a tak się kurwa NIE da!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet nie wiem jak dziecku na imię dać!! jezus maria a przygotowania tak wcześnie zaczęłam...no i do tego moje niezdecydowanie.... dagmarą być...NIE POLECAM! ehhhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no 3 tygodnie, bo to z Niemiec sprowadzany był i do tego pracownicy na urlopach (tak się babka tłumaczyła) ehh... No cóż - bywa. Na szczęście do jutra pewnei nie urodze :P Ale tak sobie dziś uświadomiłam, że do terminu mam 5 i pół tygodnia. Jeśli zacznie się wcześniej o te np 2 tyg to zostało mi tylko 3 i pół :D zapierdziela ten czas niesamowicie. A ja wizytę mam dopiero na 22ego :P Ciekawe co powie mi gin :) AAAAA!!! I przytyłam kolejne 3 kilo.. Przeraża mnie to - w tydzień!!! no może dwa... Już mam 11kg do przodu, a jeszcze te co najmniej 3 tyg. Masakra :P To idź rodź dziewczyno :) Poza tym chyba nei chcesz, żeby Cie tam rozerwało jak Ci nie zdążą szwów zdjąć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem.... rozrywa mi się dusza tak często że chyba jak i ciało dołączy... dzwonię jutro do niego i się zaanonsuję na pt, jak jeszcze będzie miał dla mnie "czas" heh... no kasia, 11kg to nieźle, do porodu nawet jak będzie +15 też nieźle.... a i moja rada- lepiej być na zapas przygotowaną- wiem teraz, bo na szybko wszystko robię!! pakujcie się laski miesiąc przed. Nie oznacza to, że życze którejś porodu przedwczesnego, ale naprawdę... ps. ogłaszam casting na ładne nietypowe imię dla chłopca, jak się i mi i T. spodoba to naprawdę wymyślę jakąś nagrodę!! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, właśnie wróciłam ze szkoły rodzenia. rozmawiałam z moją położną i nieopatrznie wspomniałam jej o tych moich bólach i chciał żebym w szpitalu została ale udało mi się wykręcić. bardzo się zdziwiła jak jej wspomniałam o tym że lekarz nie dał mi skierowania na HBS i WR, a jeszcze bardziej że nie zrobił usg żeby sprawdzić ułożenie małej.a następna wizyta dopiero 7 września czyli 39 tc i może już być po wszystkim. doradziła żebym usg prywatnie zrobiła. bo ułożenie miednicowe jest w moim rejonowym szpitalu automatycznym wskazaniem do cesarki. czyli wg ostatniego usg zrobi mi cc, a ja wolałabym tego uniknąć jeśli jest to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza kurde faktycznie ten lekarz jakis nienormalny jest... Chociaz jesli chodzi o usg to ja mialam jedno i wiecej juz nie bede miala. Z tym, ze wiem, w Polsce jest inaczej i powinnas miec... Daga, kurde jutro usiade z ksiega imion i Ci dam jakies propozycje. Wierzyc mi sie nie chce tylko, ze jestesmy juz tak blisko porodu - Ty to juz wogole... Ja tez jakbym miala rodzic na dzien dzisiejszy to nie mam prawie zadnych rzeczy jelsi chodzi o kosmetyki i takie duperele. Nie kupuje, bo nie wiem co dostane. Kasia, mi sie tez wierzyc nie chce, ze ten czas tak zlecial i juz nie dlugo zobaczymy nasze malenstwa... Mam nadzieje, ze sie wszytskie pochwalicie fotkami maluszkow tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, no ja może nie urodzę, może te 3cm ten młody gin widział u siebie w spodniach a nie u mnie ...w środku :P ;) co do gina izy się nie wypowiadam, bo już na gg dałam upust swoim uczuciom. szkoda, że służba zdrowia nie jest sprywatyzowana, lekarze musieliby zacząć się przejmować pacjentami i rzetelnie wypełniać obowiązki!! no, może to uproszczona wizja prywatyzacji, może to tak ładnie nie wygląda, bo się nie znam na prze4pisach i polityce, ale po prostu moim zdaniem naprawdę służba zdrowia wymaga pewnych zdecydowanych zmian- choć wczoraj zdziwiłam się, bo pani położna, która dała mi nie tego pena do insuliny zadzwoniła i zapytała czemu nie dojechałam żeby go wymienić.... można? MOŻNA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) jak samopoczucie? ja w końcu przespałam całą noc tylko z jedna przerwą a juz nie pamiętam kiedy mi się tak dobrze spało bo ostatnio cały czas miałam problemy ze snem:) ja proponuje imię dla sheisnot w sumie tylko jedno ale nic więcej do głowy mi nie przyszło: Ksawery, bardzo ładne imię i ma duzo fajnych zdrobnień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mi się z Na Wspólnej kojarzy...:) ale chyba nie dla mnie... choć niezłe... Ksawcio ładnie brzmi. ale dzięki dobra kobieto :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak właśnie jest jak się wszyscy naogladają filmów to potem kojarzą imiona z innymi osobami:) ja np.oglądalam swego czasu film "Majka" a dla swojej córeczki właśnie podoba mi się imię Maja i przy wyborze nawet nie pomyślałam o tym filmie po prostu totalnie wyleciało mi to z głowy i jak powiedziałam męzowi to on sobie przypomniał że przecież był taki film...i w tym momencie mnie zatkało bo wogóle o tym nie pomyslałam...:):):) takie to jest każde imię sie z kimś kojarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tak mam że imiona mi się z ludźmi kojarzą, i to nie tylko o seriale chodzi... no tak mam takie moje "wypaczenie" ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się wymęczyłam dziś... Musiałam jechać odebrać nowy dowód :) W końcu oficjalnie jestem Wrocławianką :) heh Ale masakrę mam z chodzeniem, zwłaszcza po schodach. Strasznie mnie bolą te kości łonowe. Ciekawa jestem co mi się tam już dzieje.. A wizyta dopiero za 12 dni... Daga mówię Ci - Alan, mi się bardzo podoba to imię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się też podobało, póki co 2 znajoma nie mówi, że ładne imię :) mnie już kość łonowa nie boli, ale miednica cała przy chodzeniu... nie wiem czy już nie wyrabiam z powodu ciężaru tego mojego małego klopsa...:) nie, no nie jest mi do śmiechu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie też nie wiem czy to kość łonowa czy miednica boli.. Coś co utrudnia mi chodzenie i poruszam się żółwim tempem. A! Wózek mi przyszedł :D:D Śliczniutki :D Naprawdę wart swojej ceny, a i mógłby nawet więcej kosztować :P I fajnie się nim jeździ.. Szkoda, że tylko po domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha nie poszly rodzic :D Ja sie nie dawno obudzilam i tak jak Paulina juz nie pamietam kiedy ostatni raz mialam tak swietnie przespana cala noc! :D Czekam teraz na tesciowa i siostre meza, maja mnie odwiedzic. Kasia, ja rozmaiwalam z moim lekarzem - ja mam straszny bol kosci lonowej? niewiem czy tak sie nazywa po polsku :P Lekarz wytlumaczyl mi, ze to normalne tak samo jak wlasnie bol okolicy pachwin. Wszystko sie przygotowuje powoli do porodu... Nawet mi taki ladny obrazek narysowal :D Smiesznie bylo, bo jak chcial sprawdzic ulozenie malej to jak tylko zaczal ja dotykac- to tak zaczela sie wiercic i kopac :) Smialam sie, ze nie da sie dotykac jakims facetom haha Coreczka mamusi :) Wlasnie znowu ma czkawke a mi caly brzuch podskakuje;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w jaki sposób dokładnie sprawdzal ułozenie ? Włożył całą ręke i macał czy czuje główkę ?? Ja się nie mogę doczekać tej mojej wizyty. Nie wiem czego mogę się spodziewać.. Hehe. Wyobrażam sobie, że rozkładam nogi a ona do mnie że mam kilka cm rozwarcia i muszę do szpitala jechać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie wkladal mi tam reki, raz we mnie zagladal tylko na poczatku ciazy w 12 tygodniu zeby cytologie zrobic i to wszystko. Teraz "macal" brzuch z zewnatrz :) Moja mala juz ulozona do porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie dziwnie tam macie :/ a przecież w ciąży często się zdarza, że kobieta ma jakieś bakterie w pochwie i gin na podstawie wydzieliny z pochwy to stwierdza i przepisuje leczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×