Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nesia

TERMIN MARZEC 2012

Polecane posty

loarra, fakt my możemy ją dać każdemu, ale same możemy przyjąć tylko 0rh- Dla świata jesteśmy bezcenne :-), same mamy trochę gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka tak, ja mam mieć cc. Mam lekarza stamtąd, ale chodziłam do niego prywatnie. Wrażenie z przychodni przyszpitalnej super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny skad macie jeszcze sily zeby tyle pisac...:) ja dzis od rana czuje sie fatalnie :( boli mnie brzuch tak nisko nie mam apetytu glowa mnie boli nie wiem co jest grane a termin mam na 21 marca wiec musze jeszcze pochodzic 2w1 :) mam nadzieje ze rano bedzie lepiej o nocy nie mam co marzyc bo juz od miesiaca sa kiepskie lapia mnie skurcze cierpna dlonie powoli mam dosyc tego ''cudownego stanu'' :) ale mowia ze koncowka ciazy do najlepszych nie nalezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje dziewczyny za te miłe słowa:) Bużke ma papuśną to może dlatego wygląda na większą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak rodziłam Olka i leżałam już na sali wpada Pan Położnik lat około 28-30 i mówi proszę pokazać czy się macica obkurcza sete załapałam koszula w góre nogi w proce i wio pierwsze koty za płoty,później się już śmialiśmy bo mówiłam do Niego Doktore,a On taki zawstydzony,że jest tylko położnym,ciekawa jestem czy teraz też będzie.Położnej swojej teraz nie mam oficjalnie nie można u nas,a ostatnim razem musiałam opłacić aż trzy Panie położne to troszkę mnie to kosztowało,mam plan zabrać ze sobą koperte ale czy bede ją miała odwage dać tego nie wiem,a czy mój Mąż by potrafił tego nie wiem,jak bedzie CC to nie daje nic nikomu pożyjemy zobaczymy. Dzięki za ciepłe słowa ferajna niezła zgadza się wesoło jest zawsze nigdy się nie nudze bo nie ma czasu na to. Zmykam golić paprotki bo jutro wizyta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilke, aby się pochwalić. 16-02-2012 urodził się mój kochany synek :D. 10. pkt, poród przez cc, 3300 g i 54 cm. dziś wyszliśmy ze szpitala, oboje czujemy się dobrze i jesteśmy baaaardzo szczęśliwi. na razie tylko tyle, bo przez ostatnie 4 doby spałam łącznie 5 godzin.... mam nadzieję że dziś się trochę uda nadrobić. Buziaki i lecę karmić Jasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielonytulipan gratulacje. Cieszę się, że wszystko dobrze. Wyśpij się (a przynajmniej postaraj) i napisz trochę więcej o prodzie jak już odpoczniesz. Dużo zdrowia dla Ciebie i maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielinytulipan Gratuluję serdecznie i życzę zdrówka dla Cielie i Twojego Maluszka odpoczywaj i odezwij się czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszk@@ ten drugi fajny nawet do ćwiczeń później,bo myślę, że fajnie będzie wypacał tkankę tłuszczową. Powiem Wam kochane co jest cudownego,ale to już jak dojdziemy do siebie. Zanim zaszłam w ciążę, prze 8 mies spadłam z wagi 68 na 52kg. Cudów oczywiście nie ma...dieta , ćwiczenia, wyrzecznia. Pomogło mi w tym bardzo coś takiego jak BodySpace-bieżnia w podciśnieniu. W okresie od marca do października starałam się od pn do pt biegać, do tego ćwiczenia w domu i tabletki poprawiające przemianę materii i spalanie tkanki CleanBurexin. Mimo tak dużego spadku wagi ciało rewelacja, 2 razy w tyg słoneczko, no i kosmetyki ujędrniające. Nastawiam się na karmienie piersią, więc liczę , że będzie to pomocne w stracie kg,których nabrałam w ciąży, A jak tylko skończę karmienie wspomogę się zapewne Cleanerem, bo ułatwia odchudzanie w znacznym stopniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielonytulipan wielkie gratulacje. cudownie. Wyśpij się i pisz potem więcej:-) Malinkazzz hamak piekny. Ja dziś uprasowałam klejną partię ciuchow, wypralam powłokę na wózek, na bujaczek i matę, które wróciły z pozyczenia i po prostu padam. Jutro mam doktora, wreszcie ma bć pobrany posiew. Trochę późno, no ale tak zaplanował. Oby dotrwać do wyników. Ile czekałyście na wynik posiewu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loarra........25......Inowrocław..22.05.11......01.03.2 012 ...dziewczynka Loma..........30.....Warszawa.....25.05.11....02.03.20 12 ...dziewczynka szatynka84.....27.....Białystok......24.05.11....03.03. 2012 ...córeczka Nesia........35........Warszawa.....26.05.11.......04.03. 20 12 ...dziewczynka nieszka2000.....35......Szczecin.....30.05.11....05.03. 2012....chłopiec Madzia0808...22...Ruda Śląska...31.05.2011...07.03.2012....dziewczynka? nikaa87..........24.....kraków........30.05.11......07.0 3.20 12.....dziewczynka Happy_mom......27......Wrocław....01.06.2011.....07.03.2 012.... TeczowyElfik......27......Lublin........02.06.22......08. 03.2012..... inez2108........31......Bydgoszcz....01.06.11....08.03.20 12...... gocha g ........... ..28....................03.06.11......09.03.2012.....dziewcz ynka scooby84........27.....Poznań ..... 02.06.11.....09.0 3.2012......chłopiec agnieszk@@....25l.....anglia.......02.06.11 ....09.03.2012.....dziewczynka myszka151984..27....anglia...........27.05.11.....09.03.2 012..... carmen37.....27.....Dublin.........04.06.11.......09.0 4.2012.....chłopiec Kasiulka!........28 l.....Wawa.........29.05.11 .....10.03.2012...chłopiec latka29....28...D.Tarnowska.....04.06.2011...11.03.2012.. .dziewczynka Agniesia1979.........01.06.2011...........11.0 3.2012.......dziewczynka monika2712....27.....Szczecin......08.06.11.12.03. 20 12.......chłopiec muffka_27...27....Warszawa....05.06.2011...12.03.2011..dz iewczynka Kasia G......35....Kalisz...........15.05.2011.....20.02-12.0 3......Synek Malamianu......24 ....Warszawa.....14.06.11......13.03.2012.... nati olsztyn....26...Olsztyn....06.06.2011....13.03.2012 chłopiec klaudyna_86.....25.....UK-podkarpacie.....06.06.11.....13 .03 .2012.....dziewczynka eudaiomonia...25....Górny Śląsk.....17.06.11......13.03.2012... rogal86..........25.......Niemcy.........22.05.11.....14. 0 3.2012....dziewczynka kajaka31........31.....Gdynia...........27.05.11......15. 03 . 2012....dziewczynka Marcowe_szczęście..31..G.Śląsk......11.06.2011.....18 .03.2012.....synek Agula0501.....26.... Warszawa...... 18.06.11......18.03.2012..... dziewczynka amr2...........28.....Kraków/Gdańsk..12.06.11....19.03. 2012.... Marzec19......26.....Kraków............13.06.11......19. 03. 2012.... Lilka79........31.... Warszawa........13.06.11......20. 03.2012....dziewczynka Jagoda 20marzec..26..Zielona Góra..13.06.11...20. 03.2012...dziewucha ada111..........23.....zachodz.......14.06.11.. ....21.03.2012........ lasica29.........29.....Londyn.........14.06.11.....21.0 3 .2012.....dziewczynka my_kalimba...29...Gdańsk...........16.06.11..........23. 03.2012.... Basiolek........28.....GórnyŚląsk.....19.06.11.....25. 03.2012..............dziewczynka Eulalia.........31.....Białystok........20.06.11....25.0 3.2012..............chłopczyk Ania_33.........33.....GórnyŚląsk....08.06.11......25. 03.2012.....dziewczynka Angelowa......25.....Londyn...........20.06.11..... .26.03.2012.... majakilato....29.....Września........26.06.11.......29.0 3 .2012.... Marghi...........36.......N.Sącz.........29.06.11....... 29.03.2012.......chłopczyk angel5568........22......Siedlce.........22.06.11......29 .03.2012..........chłopczyk Madasiek.................Pasłęk..............29.03. 2012......................chłopiec Miholichol............Warszawa............30.06.11 .......01.04.12............chłopiec LISTA ROZPAKOWANYCH MAM NICK.......... TERMIN....DATA PORODU.....IMIĘ.......WAGA/WZROST......SN/CC gosiaczek29......08.03......27.01......Kinga/Jul ia...1900 /46..2000/48....CC betty29.............04.03....12.02......Natalia. .......25 00/48........SN zielonytulipan. ..04.03. 16.02 ....Jan.... 3300/54.........CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula0501 - mam nadzieje że będziemy z tych wózków zadowolone :) niby dobre a tak ciężko trafić na kogoś kto taki posiada Zielonytulipan - gratulacje i całusy dla Jasia :) Jak dobrze mieć to już za sobą... Ja mam dzisiaj koszmarny wieczór. Dzień zaczynał się super, śnieg stopniał i mrozy zniknęły, więc w frampkach pojechaliśmy po buty dla mnie, bo poniedziałek i wtorek wizyty u lekarzy, a ja nie wychodzę z domu bo w japonkach nie mogę ;) Od kilku dni czuje się dziwnie więc nadrobiliśmy prawie wszystkie zaległości zakupowe. Pozostaje apteka i moge pakować torbę. Ledwo dowlokłam się do teściów ale dla kapuśniaka teścia było warto ;) Strasznie stawia mi się brzuch i potworne mam bóle, mała się wypina, nie mogłam powstrzymać łez... Dopiero od pól godzinki jest lepiej, ale jak poczytałam opowieści o paprotkach to stres mi minął ;)))))) To tak żeby być w temacie, ja w ciąży tylko krem. Lekarz powiedział że póki nie wpadnę na pomysł wysmarowania dziecka to nie widzi przeciwwskazań. Musiałam zmienić maszynkę elektryczną na krem po tym jak przyłożyłam maszynkę a mała podskoczyła mi w brzuchu i myślałam że ucieknie :) Ale przynajmniej dowiedzieliśmy się że słyszy ;) U mnie dłonie są olbrzymie dzisiaj i tak mam od tego tygodnia. Jestem w 35 tc ale od środy nie czuję się dobrze... Nogi też mam jak baleroniki ale szczególnie prawą (w tej nodze mam uwięzłą przepukline więc może dlatego). To ja prosiłam o info o cc - dziękuje :) Bardzo boje się rozruchu z uwagi na tą przepukline. Nie chce też za chwile wylądować na stole operacyjnym żeby musieć ją zamknąć. Mam nadzieje że się wchłonie chociaż mój lekarz twierdzi że w większości przypadków trzeba zamknąć. Co do zapasów to bawię się w chomika :) Mam już zamrożone pierogi i będę robić mrożonki gulaszowe, a dodatkowo chcę zapeklować mięso w słoikach. Potem tylko się podgrzeje i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta, a my się nie ugotujemy w tych gorsetach? Zakładam że urodzimy w marcu, miesiąc podobno należy się wstrzymać, no to mija kwiecień i w maju wskazujemy w gorsety :) czerwiec/lipiec w gorsetach - ćwiczeń nie trzeba, będziemy niknąć w oczach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki gorący okres, że postów przybywa aż miło :) Zielony Tulipan - GRATULACJE - witamy Jasia na świecie - pisz Kochana, jak tylko się wyśpisz, chcemy wiedzieć wszystko! Mój brzuszek się dzisiaj obniżył - nie da się tego przeoczyć! To chyba już niedługo - ja sobie wymyśliłam, że urodzę w środę, bo 22.02.2012 to taka ładna data by była :) Ale mogę sobie planować, jak wybór należy do małej panienki! Mój gin pytał na ostatniej wizycie, czy gotowość porodowa jest - no jeszcze nie było, ale muszę przyznać, że powoli się pojawia - z jednej strony lęk, a z drugiej chciałabym już byc po i mieć Maleńka z tej strony brzuszka. Dobrej nocki golaskom, paprotkom i przystrzyżonym trawniczkom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielony tulipan:):):):):) GRATULACJE:):):):):) oj zaczyna się dziewczyny zaczyna :):):):) już się nie mogę doczekać kto następny :):):) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielony tulipan- gratulacje. !!!! Od wczoraj zaczełam dużo częściej odwiedzać łazienkę, dziś w nocy wstawałam aż 5 razy, gdzie do tej pory było raz. No i 3 dni temu zauważyłam, że piersi mi się powiększyły, może wypełniły. Brzuch mi bardzo często twardnieje, ale, żeby się obniżył, to nie zauważyłam. Nie moge się doczekać porodu.Tylko nie chciałabym rodzić 08.03. U was też się powiększyły piersi? Miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane:) Zielonytulipan-gratulacje Kochana!!!!!!!!!!!!!!!Ale radość:D:D:D Trzymajcie się cieplutko i niech Jasiu rośnie zdrowo:D Co do pasów to z tego co zauważyłam w sklepach emdycznych królują pasy wciągane a nie na haftki..dlatego musimy poczytać kobietki,które lepiej działają... Co do wielkości piersi to mi nie rosną...już:P Tak czy siak mam miseczkę E a do karmienia kupiłam G -narazie wystarczy:P Kasia.G-piękna ekipa:)-chyba nigdy się nie nudzicie,co?:) Ja nadal czuję twardnienie brzuszka,z tego co obserwuje chyba jeszcze nie opadł (ciagle się modlę o marzec :) ) i biegam do wc już na wszystko:P...do tego wczoraj wieczorem synek (nie mam pojęcia którą częścią ciała) dowalił mi w pęcherz (leży główką w dół) i prawie nie dobiegłam do wc...Może się głowką próbuje już wydostać:P Śmiałam się z mężem,że będziemy musieli mu nagadać jak się urodzi;) Nati-czemu nie chciałabyś rodzić 8 marca?:)-ja wtedy mam termin cc i się bardzi cieszę;) Marghi-Twoja paprotka króluje:D MarcowaMama-trzymaj się ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcowe_szczęście- Dzień kobiet jest i chciałabym z mężem gdzieś pójść, a nie w szpitalu męczyć się z bólami.niby termin z usg na 4.03 a om na 13.03 . Jak ja nie lubie przedwiośnia :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielony Tulipan Gratulacje :* kurcze a od jutra mam 2 tyg do terminu a tak bardzo chcę dotrwać czasem boli mnie brzuch ale tak jakby na kupe, a czasem plecy ale to zalezy jak siedze czy spie, dzis noc średna wstawałam raz ale budzilam się bo coś kości łonowe bolały jak się przewracałam :/ juz znose wszytsko byle jeszcze trochę wytrzymać choć już 38 tydzień ostatki najgorsze ale wytrzymam ile trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Madziu:) Napewno dasz radę...wszystkie damy:)-ale ponarzekać czy pomarudzić musimy (rzecz ludzka:P )tym bardziej( jak np. w moim wypadku) mój mąż jest dzielny,wysłuchuje, przejmuje się, doradza..ale czasami widzę,że porozmawiałby o czymś innym...więc wtedy was zasypuje swoimi dolegliwościami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany, a urodzić 29 lutego. Dopiero teraz o tym pomyslałam:-) Śmiesznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze mam dziś posiew a nad ranem jakos nas naszło z M. W ogole nie pomyslałam...Czy to nie zafałszuje wyniku? Miholichol - przychodnia przyszpitalna fajna, tylko jak bylam po terminie i chodziłam na ktg codziennie, zawsze 4-5 h czekania bylo niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ciągle wierzę w moja teorie :P mam termin wg okresu na 6 marca wg usg tez ale ja nie miałam cyku 28dni tylko 35 dni więc ten wzór dla mnie nie wiele daje więc może pare dni więcej by szło doliczyć do 6 czyli może do marca dotrwam przynajmniej do początku :) a marudzenie to juz chyba bez się nie da :P ale dobrze że mam forum :) na szczęście dziś mam troszkę pracy pare klientek na pazurki więc czymś się zajmę bo inaczej bym chyba oszalała z myślami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka-nie mam niestety pojęcia więc nie pomogę:/ Madzia-Ty jeszcze pracujesz?Czy ja mam na Ciebie nakrzyczeć? Proszę się oszczędzać!!!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka-nie mam pojęcia więc niestety nie pomogę:/ Madzia- Ty jeszcze pracujesz?Rozumiem klientka ale klientki??Czy ja mam na Ciebie nakrzyczeć? Oszczędzaj się!!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ale napisałyście ;) Zaraz muszę nadrabiać. W międzyczasie mam pytanie: czy wiecie gdzie w Warszawie można kupić te biustonosze do karmienia firmy Alles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×