Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nesia

TERMIN MARZEC 2012

Polecane posty

Conajmniej jakby były w jakimś klubie:D:P A jak jeszcze jedna z nich powie,że też skończyła politechnikę jak druga(która kiedyś o tym pisała)to będzie,że znowu zaczynają pokazywać,że niby podobne:D:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szatynko - to ty masz najlepsze ułożenie do porodu. Grzbietem do brzucha i buzia wtedy rodz się tak jakby do Twojej pupy a nie odwrotnie - ja chyba też takie mam, przynajmniej tak mi się wydaje. Najbardziej anatomicznie. Klaudyna - ktoś tu pisał o efekcie rechoczącej żabki, i jest to coś innego niż czkawka. może o to chodzi. Ja tego nie odczuwam, natomiast czkawke b. często. Ja też uważam,że basen w ciąży jest niebezpieczny. Wobraźmy sobie wszystkie te niedomyte tylki:-) Ja w nocy jak zasnęłam o 23 tak obudziłam się o 3 rano w tej samej pozycji - na prawym boku z noga na nogach mojego M. Efekt był taki, że ze zdretwienia nie mogłam nawet drgnąć - ból byl straszny, nie mogłam nic zrobić. Dziecko w międzyczasie przywedrowało do naszego łóżka w nocy, więc nie chcialam jej budzić a tym samym M. Więc cicho jęcząc centymetr po centymetrze uwalnialam się z tej odrętwiałej sytuacji aż po 20 min. udało mi się wstać do lazienki. Masakra to jakas była. A w dzień jak rozchodzę to mnie nie boli nic, najgorzej jest jak leżę i potem próbuję wstać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudyna_86- u mnie też jest takie telepanie, ale rzadkie , dosłownie jak piesek się otrząsa.najczęściej czuję po prawej stronie na dole brzucha. Najczęściej to przebieranie nóżkami u góry a po bokach jak leżę na którymś boku ,tomachanie rączkami- tak mi się wydaje. Ogólnie jest bardzo ruchliwe i mało śpi. Jak urodziłam córkę to b. dużo spała i wogóle nie płakała, kolek nie miała. może dlatego, że w aptece kupiłam wit. K i jej podawałam. Na wszelki wypadek dla synusia jak się urodzi też tą witaminke kupię. Ona właśnie działa na układ pokarmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka-oj bidulko nie zazdroszczę tego bólu-mnie też starsznie boli po zastaniu się a co dopiero jak jeszcze się zdrętwieje..współczuję;) Nati-słyszałam,że na kolki dobre są kropelki Sab Simplex(podobno najlepsze) -niestety trzeba je sprowadzać z Niemiec..Super jednak,że znalazłaś sposób,żeby do nich nie doprowadzić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati dokładnie jak piszesz nie zdarza to sie często ale faktycznie moze to takie przebieranie nozkami :) ja tez balabym sie basenu, jeszcze na początku ciazy pod koniec lipca byłam z siostra nad jeziorem weszlam moze z dwa razy do wody bo sie bałam jakiejś infekcji no i po kilku dniach moze dwóch dostałam jakiejs wysyłki po wewnętrznej stronie ud wystraszylam sie okropnie ale skontaktowalam to z lekarzem stwierdził ze wszystko ok. A na basenie to i chlor i jakos wiecej ludzi na m2. Lilka mam tak samo jak rozchodze to nic nie czuje chyba ze chodzę za duzo po mieście ale wstawanie z łóżka czy fotelu to masakra, to sami z zakłada urn butów czy skarpetek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcowe szczęście to nieźle ;) Fajnie jest mieć pokrewną duszę gdzieś na świecie :P Lilka79 właśnie mój gin powiedział mi to samo, że to najlepsze ułożenie do porodu. Pocieszył mnie jeszcze, że ta główka też fajna i niezbyt duża. No i powiedział też, że mam najlepszą grupę krwi z możliwych, ale to już nie chodziło o poród, tylko o przechodzenie żółtaczki fizjologicznej przez dziecko. Także w zasadzie ostatnia wizyta była bardzo pozytywna. Boję się tylko tego, żeby się nic nie spieprzyło na sam koniec, a tak to spoko. Co do basenu mam podobne wyobrażenia ;) Współczuję tego zdrętwienia, bo też nie lubię tego uczucia, chociaż odpukać w niemalowane jeszcze oprócz sporadycznych skurczów łydek, nie miałam drętwienia kończyn ani ciała. Nati olsztyn ja też zamierzam kupić witaminki D i K dla malutkiej - oczywiście w odpowiednim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goga88
hej ja juz po wizycie polozna bardzo mila opowiedzialam mi wszystko co i ja noi umuwilysmy sie na 4 marca mam przyjsc do szpitala zrobi mi ktg no i zbada,powiedziala mi ze mam dzwonic o kazdej poze dnia i nocy gdyby cos zaczelo sie dziac:)takze jestem zadowolona ze spotkania a i pytalam o znieczulenie nie maja tylko stosuja gaz rozweselajacy i co lepsze powiedziala ze sam gaz na bole nie pomaga tylko dziala na szyjke ze sie lepiej rozwiera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga88 to pozytywne wieści :) O gazie rozweselającym słyszałam dobre opinie, ale nie znam żadnej osoby, która by z niego skorzystała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja witaminę D i K już kupiłam. Wiem, która ordynuja w moim szpitalu i każą dawać więc już mam. Każą podawać zarówno D jak i K - w książeczce zdrowia jest wpisane dawkowanie i lekarka instruuje przy wypisie. Ale nie wiedziałam, że wit K przeciwdziala kolkom. Moja córcia nie miała ani jednej kolki, więc może rzeczywiście dzięki tej witaminie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goga to fajnie. Mozesz miec wesolo z tym gazem, tez nie znam nikogo kto go dostawał, ale ciekawa jestem efektów:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ależ się koleżanki porozpisywały, aż się zmęczyłam zanim nadrobiłam zaległości. Piszecie o tak wielu sprawach, że po przeczytaniu 4 stron sama już nie wiem kto o czym pisał :( co do ruchów maleństwa to moja mała też uwielbia kąpiele i polewanie brzuszka wodą powoduje, ze baraszkuje sobie wesoło :) a dźwięk lejącej się wody ewidentnie ją uspokaja :) betty 29 dziękuję za tak optymistyczny opis porodu :) każdej z nas życzę takich wspomnień, wiadomo, że boli ale widok maluszka: BEZCENNY :D dzisiaj w końcu spakowałam torbę do szpitala, niby mam mieć tylko rzeczy dla siebie ale i tak jest tego troszkę, sam szlafrok i koszule zajmują trochę a gdzie cała reszta? właśnie dostaję od córeczki serię kopnięć w okolice żeber...chyba czas do spania :) jeszcze w brzuszku a już ustawia mamę do pionu :) przespanej nocy wszystkim życzę :) ps. witam wszystkie nowe dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9 miesięcy
Witam polecam strone www.9miesiecy.blogspot.com gdzie znajdziecie wiele ciekawych artykulow o ciazy www.9miesiecy.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Wczoraj w ciągu całego dnia miałam 3 skurcze takie dłuższe z silnym bólem lędźwi i twardością brzucha i dużym bólem w podbrzuszu jak przed okresem... Większość tego się zgadza..(apropo tego co wkleiła Szatynka) II. Ucisk w miednicy i na odbytnicy - narasta ucisk najczęściej w okolicy nerwu kulszowego, oraz w miednicy małej. Może wystąpić ból w okolicy pachwin, oraz w okolicy krzyżowej. Objawy te spowodowane są: nisko usadowioną główką płodu, oraz gotowością macicy do porodu. III. Objawy ze strony przewodu pokarmowego - może wystąpić: biegunka, wymioty, wzdęcia, czy też brak łaknienia I to,że zmienił mi się nastrój-nie chce mi się gotować,sprzatać,czuję się jak przed grypą i najchetniej leżałabym w łóżku...sama;) Goga-super-njaważniejsze,że jesteś spokojniejsza,zadowolona i czujesz się bezpieczna:) Teraz już tylko będzie lepiej:):):) Co do gazu też mnie intrygował:p i jestem bardzo ciekawa jakie będą Twoje wrażenia po;) Ania_33-to faknie:):):) A którą?:) Basiolek-mój synuś też lubuje się w kąpieli(podobnie jak mam i tata:P) Miejmy nadzieję,że gdyby podtrzebna była "inna forma" uspokajania naszych dzieci...lejąca się woda przyniesie skutki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Marcowe szczęście :) Widzę, że i Ty rano wstałaś :) Ja postanowiłam dziś porządnie posprzątać,bo jakoś w tym tygodniu to tylko po łebkach wszystko co związane ze sprzataniem robiłam ;) Też mi się nic nie chce jak się nałażę po podwórku. Postanowienie na dziś to tylko ewentualnie króciutki spacerek, porządki, pranie, prasowanie, obiad i może coś przeczytam w ramach odpoczynku. Co do tych objawów, które wkleiłam, to nawet nie wiem czy tam jest wszystko poprawnie napisane, bo też po łebkach tylko przeczytałam, ale zaintrygował mnie rysunek opadającego brzucha, to wkleiłam. U mnie na razie zgadzają się tylko te skurcze i jakby czuję, że główka tam jakby mi czasami trochę uciska (może się ustawia/wstawia do kanału rodnego) - myślę, że podczas opadania brzucha - choć jeszcze nie widać opadnięcia, ale podejrzewam, że to musi być to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczyny, właśnie nadrobiłam te kilka stron które napisałyście. Nie pamietam juz kto o co pytał ale postaram się odpowiedzieć na niektóre pytania. Co do Usg to chodzę prywatnie i mam na każdej wizycie. Koszt ogólnie 100zł. Wanienke mam zwykłą i ta polecam. Jest najwygodniejsza dla dziecka. czasem nie kupujcie tych gabkowych wkładek do wanienki bo to wielkie siedlisko bakteri. Co do wagi dziecka i cc, któraś pytała to zależy od lekarza kierującego. U nas jest tak że jeśli zapowiada się duże dziecko to lekarz w 38tc kieruje na patologię celem zrobienia usg i zdecydowania przez szpital czy do planowanego cięcia czy nie. Tzn mój lekarz akurat kieruje. Rodze w Bydgoszczy w dwójce. Właśnie wczoraj byłam na usg 36/37tc i mała waży 3626g więc nie jest taka mała. Przez ostatnie 2 tyg. przybrała 600g. Szyjkę mam uformowaną i zamknięta i wszystko jest wysoko jeszcze, więc wg. mojej gin. powinnam dotrwać spokojnie do marca. Następna wizyta za 2 tyg. i wtedy jak waga będzie ok 4kg to do szpitala na ustalenia czy do cc czy nie. Tylko u mnie jest troche inaczej bo jestem juz po jednym cc. W innym wypadku pewnie by z marszu kazali rodzic normalnie, a tak to sie zobaczy. No chyba ze pojadę szybciej. Jesli poród zacznie się szybciej to tez musze szybko jechać bo niestety tez mam ta bakterię paciorkowca. Byłam tez ostatnio zwiedzić szpital i powiem że sale super do porodu, wszystkie wyposażone w worki , piłki itp.Każda z swoim prysznicem, plus jedna z wanną do rodzenia. Znieczulenie zzo i inne przeciwbólowe dostępne. Tylko z tym zzo jest tak że musi byc dobry wynik krzepnięcia aby je dostać. Sale poporodowe 1-2-3 osobowe, w tym tylko dwie 3osobowe więc super. Połozna z oddziału z którą rozmawiałam super. Co do pytania o położna to ja nie mam swojej. Moja ginka ma dobre kontakty z tym szpitalem więc myślę, że będzie ok. Betty gratulację, niech się mała dobrze chowa. Co do spania to ostatnio to u mnie tez masakra. Idę zmęczona do łóżka, po czym kolejne 2 godzinki sie kręcę a jak juz usnę to co godzinka pobudka, wszystko mi drętwieje o przewróceniu lepiej nie mówić. No ale jeszcze chwilka i będzie dobrze. Ale się rozpisałam, przepraszam za błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie mozna was zostawic na pare godzin bo juz mnóstwo do nadrabiania:) Agniesia myslałam że tylko ja jestem z Kuj-pom a tu prosze:) Ja mieszkam w Inowrocławiu a w Bydgoszczy pracuję(tzn obecnie na L4) Tez słyszałam dużo dobrego o szpitalu dwójce :) zazdroszczę znieczulenia:) Ja kobitki chodze jak staruszka czasem nawet one mnie wyprzedzają:/maskara...czuje sie jak słoń a nie wydaje mi sie żebym miała duży brzuchol raczej średni...wczoraj miałam problem wyjść spod prysznica( bo mam taki wysoki)pomoc chłopa była nieunikniona:) Cieszę sie bardzo bo wcoraj w końcu przywieźli nam meble do kuchni i nasz domek zaczyna przypominac juz pomieszczenie mieszkalne heheh Miłej soboty:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szatynka a jaka masz grupe krwi???? Pytam odnośnie tej żółtaczki fizjologicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loarra........25......Inowrocław..22.05.11......01.03.2 012 ...dziewczynka Loma..........30.....Warszawa.....25.05.11....02.03.20 12 ...dziewczynka szatynka84.....27.....Białystok......24.05.11....03.03. 2012 ...córeczka Nesia........35........Warszawa.....26.05.11.......04.03. 20 12 ...dziewczynka zielonytulipan...27.....Warszawa.....25.05.11...04.03.201 2.....chłopiec nieszka2000.....35......Szczecin.....30.05.11....05.03. 2012....chłopiec Madzia0808...22...Ruda Śląska...31.05.2011...07.03.2012....dziewczynka? nikaa87..........24.....kraków........30.05.11......07.0 3.20 12.....dziewczynka Happy_mom......27......Wrocław....01.06.2011.....07.03.2 012.... TeczowyElfik......27......Lublin........02.06.22......08. 03.2012..... inez2108........31......Bydgoszcz....01.06.11....08.03.20 12...... gocha g ........... ..28....................03.06.11......09.03.2012.....dziewcz ynka scooby84........27.....Poznań ..... 02.06.11.....09.0 3.2012......chłopiec agnieszk@@....25l.....anglia.......02.06.11 ....09.03.2012.....dziewczynka myszka151984..27....anglia...........27.05.11.....09.03.2 012..... carmen37.....27.....Dublin.........04.06.11.......09.0 4.2012.....chłopiec Kasiulka!........28 l.....Wawa.........29.05.11 .....10.03.2012...chłopiec latka29....28...D.Tarnowska.....04.06.2011...11.03.2012.. .dziewczynka Agniesia1979.........01.06.2011...........11.0 3.2012.......dziewczynka monika2712....27.....Szczecin......08.06.11.12.03. 20 12.......chłopiec muffka_27...27....Warszawa....05.06.2011...12.03.2011..dz iewczynka Kasia G......35....Kalisz...........15.05.2011.....20.02-12.0 3......Synek Malamianu......24 ....Warszawa.....14.06.11......13.03.2012.... nati olsztyn....26...Olsztyn....06.06.2011....13.03.2012 chłopiec klaudyna_86.....25.....UK-podkarpacie.....06.06.11.....13 .03 .2012.....dziewczynka eudaiomonia...25....Górny Śląsk.....17.06.11......13.03.2012... rogal86..........25.......Niemcy.........22.05.11.....14. 0 3.2012....dziewczynka kajaka31........31.....Gdynia...........27.05.11......15. 03 . 2012....dziewczynka Marcowe_szczęście..31..G.Śląsk......11.06.2011.....18 .03.2012.....synek Agula0501.....26.... Warszawa...... 18.06.11......18.03.2012..... dziewczynka amr2...........28.....Kraków/Gdańsk..12.06.11....19.03. 2012.... Marzec19......26.....Kraków............13.06.11......19. 03. 2012.... Lilka79........31.... Warszawa........13.06.11......20. 03.2012....dziewczynka Jagoda 20marzec..26..Zielona Góra..13.06.11...20. 03.2012...dziewucha ada111..........23.....zachodz.......14.06.11.. ....21.03.2012........ lasica29.........29.....Londyn.........14.06.11.....21.0 3 .2012.....dziewczynka my_kalimba...29...Gdańsk...........16.06.11..........23. 03.2012.... Basiolek........28.....GórnyŚląsk.....19.06.11.....25. 03.2012..............dziewczynka Eulalia.........31.....Białystok........20.06.11....25.0 3.2012..............chłopczyk Ania_33.........33.....GórnyŚląsk....08.06.11......25. 03.2012.....dziewczynka Angelowa......25.....Londyn...........20.06.11..... .26.03.2012.... majakilato....29.....Września........26.06.11.......29.0 3 .2012.... Marghi...........36.......N.Sącz.........29.06.11....... 29.03.2012.......chłopczyk angel5568........22......Siedlce.........22.06.11......29 .03.2012..........chłopczyk Madasiek.................Pasłęk..............29.03. 2012......................chłopiec Miholichol............Warszawa............30.06.11 .......01.04.12............chłopiec LISTA ROZPAKOWANYCH MAM NICK.......... TERMIN....DATA PORODU.....IMIĘ.......WAGA/WZROST......SN/CC 🌼gosiaczek29......08.03......27.01......Kinga/Jul ia...1900 /46..2000/48....CC❤️ 🌼betty29.............04.03....12.02......Natalia........25 00/48........SN ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze blade,nadrobić WAs i zapamiętać która co pisała to prawdziwa sztuka;) Piszecie o dolegliwościach i ''nieruchałości'' ja mam to samo,tylko ja jestem jedną z ''młodszych '' wśród Was,mam dopiero 33tc i 3dni.Nie marzę o 40tc ,ale chociaż 38tc. Agniesia1979❤️ Piszesz,że i Ty masz paciorkowca streptococcus?Kochana czy Ty brałaś może jakiś antybiotyk czy globulki?,bo ja już wziełam globulki gynalgin i kapsułki laktovaginal i zaczynam już drugą serie. Biorę w jeden wieczór gynalgin w drugi laktovaginal,potem wieczór przerwy i znowu gynalgin i tak w kółko.Teraz dodatkowo mam jeszcze globulki pimafucin,ale to dlatego,że w moczu coś mi jeszcze wyszły troszkę bakterie i drożdzaki:( Nie stosowałam jeszcze pimafucinu i się zastanawiam czy go aplikować,bo w sumie to świądu w pochwie nie mam,upławów także nie mam,może gynalgin sam sobie poradzi;) Odnośnie bakterii,to bardzo boję się ,aby tylko zdążyć dojechać na czas do szpitala,by móc dostać zastrzyk okołoporodowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marghi ty też masz streptoccocus? Ja to się strasznie stresuje ta bakterią. Brałam pimafucin i antybiotyk ale u mnie wykryto w 24 tyg paciorkowca. Juz niie biorę nic dopochwowo od jakiegos czasu i tak to nic nie zmieni on bedzie do porodu. dziewczyny dowiedzialam się że w 8-9 mieś często dochodzi do nadciśnienia tętniczego. Czy wy regularnie mierzycie cisnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam tabletki na nadciśnienie i od pewnego czasu kontroluję to regularnie. Lekarz mnie nastraszył, że jak nie spadnie to w przyszłym tygodniu mam się zgłosić na patologię ciąży i będziemy rozwiązywać :( Zaczęły mi nogi puchnąć i przede wszystkim dłonie. Czasami do tego stopnia, że tracę czucie. A czułam się ok.Nic nie wskazywało na jakieś nadciśnienie. Więc radzę sprawdzać to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dzieki za przyjecie do grona i odp:) chyba stresuje sie coraz bardziej ale to chyba kazda z nas:) Czy wasze dziecinki tez sie tak mocno ruszaja teraz?? mowi sie ze maja coraz ciasniej i ze ruchy sa mniej wyczuwalne a moje dzidzi szaleje ze caly brzuch mi chodzi:) czy moze ktoras z Was interesowała sie wozkiem TAKO LARET?? a moze juz zakupil ktos?? bo wlasnie sie nad nim zastanawiamy ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam tabletki na nadciśnienie i od pewnego czasu kontroluję to regularnie. Lekarz mnie nastraszył, że jak nie spadnie to w przyszłym tygodniu mam się zgłosić na patologię ciąży i będziemy rozwiązywać :( Zaczęły mi nogi puchnąć i przede wszystkim dłonie. Czasami do tego stopnia, że tracę czucie. A czułam się ok.Nic nie wskazywało na jakieś nadciśnienie. Więc radzę sprawdzać to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie nie można Was zostawić :) Ja rownież ma ARh+ więc się ucieszyłam :) Co do dolegliwości to dostaliśmy telefon że łóżeczko jest do odbioru. Niestety dzisiaj spuchłam totalnie... Nie mogłam ustać pod prysznicem, więc dzisiaj prysznic był na siedząco. Moczenie nóg w lodowatej wodzie nie pomogło - żadnych butów nie udało się ubrać - tatuś małej pojechał sam :/ A to była pierwsz dobra noc od wielu - raz się tylko przebudziłam w nocy i wstałam o 7.30. Co do ciśnienia to mam sprawdzane regularnie bo normalnie praktycznie go nie mam ;) Przez całą ciążę 80/120 teraz 75/120. Widzę że tylko moja mała pluje wodami :))))) To takie uczucie/odgłos jakby nabrać wody w usta pod prysznicem i szybko wypluć. Trochę laskocze tam gdzie akurat jest główka :) Poza tym to mała bardzo się wypina że aż mam wrażenie że pęknie skóra, a czasem rączkami jeździ mi po wnętrzu brzucha mniej więcej na środku i to bardzo łaskocze. Mam dzisiaj bardzo twardy brzuch, mała się wierci a mnie się okropnie pocą dłonie i stopy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My się zdecydowaliśmy na Navingtona seria Cadet - jestem drobna więc z każdym innym czułam się dziwnie, a ten jest zgrabny, bardzo lekki i szybko się składa. Podobno w 2011 i 2010 był uznany w czasopiśmie "Mam Dziecko" ale opinie na forach ma bardzo rożne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcowaMama ja czuje rzadziej ruchy ale za to dużo mocniej i silniej. Co do wózka to wiem że któraś z nas chyba taki kupowała ale nie wiem która...ja nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szaynko-u mnie to nic nowego z tym wstawaniem:P Od paru dni chodzę spać około 1-szej a i tak wstaję między 6 a 7 :/ Ja sprzątanie mam zaliczone wczoraj z zakupami włącznie...Dziś nawet nie gotuję:P-zamówimy pizzę...choć przy moich bólach brzucha nie wiem czy to wskazane...Przez to bieganie od wczoraj ciągle do wc mam 0,5 kilograma mniej...Teraz raczę się paluszkami;) Co do opadania brzuszka to pewnie masz rację... Agniesia1979-fajnie,że tak profesjonalnie masz urządzony szpital..Grunt żebyś czuła się tam dobrze:) Nieumiejetność spania dokucza już chyba każdej z nas...a jeszcze chwilka i nie będziemy spały z innego powodu;) Loarra-jeszcze chwilka i będziesz znowu biegała:) Co do mebelków to nie przemęczaj się,żebyś jednak wytrwała jeszcze do marca:P 76Gosia-aż wstyd się przyznać ale ja ciśnienie mierzę tylko na wizycie u gienkologa...Może to i źle ale ciągle miałam w normie albo troszkę poniżej normy i jakoś nie zwracałam na to uwagi:/ marcowaMama-mój synuś szlaleje o wiele bardziej i o wiele "boleśniej" dla mnie ale wybaczam mu to łaskawie:P Co do wóżeczka, któy pytasz to ja się nim akurat nie interesowałam więc nie jestem Ci w stanie nic o nim powiedzieć...ale może inna dziewczyna:) Co do gupy krwi ja mam niestety Arh-..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×