Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nesia

TERMIN MARZEC 2012

Polecane posty

dziewczyny a ja znikam na 2 tygodnie bo jedziemy nad morze dzis w nocy. bosko, ale sie cieszę. Spadam spać, 8 godzin drogi przed nami. Napiszę po powrocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoMałejGwiazdki - a co robicie na basenie? Ja chodziłąm na basen do 8go tc i niezmiernie mi tego brakuje,zwłaszcza, że podczas kąpieli widzę jak moja Zuzanka jest w swoim żywiole. Pytałam o szkółkę pływania ,ale szkolą dopiero od 6mies (Wrocław). Agatko 30 - mi się krwawienia pojawiły dzisiaj. A jest to 11 tydz od porodu. Jestem po zastrzyku Depro-Provena, a do tego karmię głównie piersią (dokarmianie mam ok godz 22 bo mała dostaje leki z mleczkiem). Dlatego jestem troszkę zdziwiona,bo zastrzyk minimalizuje,bądź wyklucza krwawienie,a przecież też karmię piersią.... Powinnam iść do gina? Czy odpuścić z racji tego, że "moj organizm tak ma"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila - z tym trzymaniem mm od rana to proponuje uważać i raczej po półtorej godziny wylać :) nie chce rzucać nazwami ale tak sie składa że pracuje dla koncernu FMCG i troszkę sie w temacie orientuje - wystarczy powąchać takie mleko które stoi pól dnia... Dla szpitali mieszanki są nieco inne z uwagi na różnorodność dzieciaczków, są czystsze, bardziej uniwersalne i przeważnie gotowe, jak np. NAN w buteleczkach szklanych. Blackberries - zabierasz butelki, mleko, termos i juz. W butelce masz odlaną wodę a dolejesz tej z termosu - nic prostszego. Agata - co do basenu to każda szkoła ma swoje zasady które są opisane często na str www w regulaminie, reszty uczą na zajęciach, w tym wchodzenia i wychodzenia z basenu. Nela chodzi do swimmER'a i tam najpierw tata wchodzi do basenu a mama podaje pociechę z brzegu. Zabieramy wszystko co na dłuższe wyjście plus preparat do mycia i rzeczniczek. MalinkaZzz - na każdych zajęciach dochodzą dwa nowe ćwiczenia, na trzecich Nela juz plywala na pleckach, brzuszku i w kole dmuchanym :) oczywiście tatuś ją trzyma cały czas :) teraz jest juz mocno z konewki polewana wodą bo się przygotowuje do zanurzenia :))))) dzisiaj była na basenie ale jeszcze nie za każdym razem zaciska ustka gdy woda jej płynie po buzi więc sie nie zanurzała. Ale za to juz sie uśmiecha gdy poczuje że jest w basenie i jak płynie na brzuszku to macha rączkami - bo wcześniej tylko nóżkami a z przodu były zaciśnięte piąstki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :D Dawno mnie nie było, ale pamiętam i od czasu do czasu nadrabiam czytanie. Trochę wyjeżdżaliśmy jak była pogoda - a to nad jeziorko, a to na działeczkę, a to do parku i tak czas nam leciał. Mąż był na zwolnieniu. Miał okazję nawiązać więź z córcią. Niestety wszystkie inne obowiązki spadły na mnie. Czasami fizycznie byłam wyczerpana, ale psychicznie wypoczęta. To bardzo wielka pomoc jak ktoś w ciągu dnia zajmie się dzieckiem choć te kilkadziesiąt minut, a bywało i kilka godzin. Jeszcze karmię piersią. Okresu jeszcze nie miałam i jak Was czytam to mnie trochę przerażenie ogarnia jak z nim będzie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) U nas nawet nawe dzis konczymy 2 miesiace:D t-mały znów śpi ładnie w dzień tak po 4 i więcej godzin a w nocy pobudka co 3 :) Jednak mamy problem z ulewaniem-czego wczesniej nie bylo a do tego napady bolu brzuszka...:/nadal karmie tylko moim mlekiem. W domu tesc chory i boje sie zeby maly sie nie zaraził.... ehh mnie zostało jeszcze 5kg do zgubienia...:P A gdzie Wy kochane wszystkie jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moja córka od 3 tyg jest na bebilonie pepti i skończyła juz 3 mieś a w nocy je tylko raz- troche się martwie bo za chiny w nocy nie chce więcej jest spi od ok 20.30 21,00 ( czyli je o 20,00) do 2-3 w nocy i wtedy karmienie i do 6-7 znowu śpi. Czy to normalne u tak małego dziecka ? Do kiedy dzieci jedzą w nocy? Drugie pytanie to jakie butelki i smoczki nadają się do mleka z kaszką bo juz niedługo czyli od 5 mieś podaję się np przed snem kaszke. Ja karmie butelka Tommee tippee ale smoczi są silikonowe i np kaszka przez nie nie wyleci nawet te z szybkim przelewem 3. W niedz mam chrzciny i nie wiem w czym trzymać dziecko. Mam becik piękny ale juz nie nosi sie w becikach Nie bedzie też ubrana w kombinezon ani kurteczke ma sukienke , rajtuzki i cieple bolerko- myślałam żeby okryć delikatnym kocykiem białym co wy myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane U Nas się dzieje i to niekoniecznie dobrze..W czwartek byłam ze Stasiem u pediatry "starszej daty",która do tego jest gastrologiem dziecięcym żeby skonsultować z innym lekarzem to słabe trzymanie Stasia głowy,kolki itd. Uczucia mam mieszane-siedzielismy w gabinecie 45 minut i dowiedziałam się,że za grubo Go ubieram,że herbatki ułatwiające trawienie nadają się do kosza,że główkę nadrobi i mogę mu ją wzmacniać noszeniem w pewien sposób na rękach a niekoniecznie leżeniem na brzuszku,że ma starsznie mocny zwieracz i dlatego tak prze i prze(tragiczne badanie),że ma malusi szmer w okolicach serca,małego wodniaka jąder i 3mm przepuklinę pępkową-nie wiem jakim cudem wyczutą-załamałam się tą diagnozą a pani doktor kazałą się tym nie przejmować-do pół roku życia dziecka podobno się to wszystko normuje...czeski film.. Przepisała preparat ziołowy z bromkiem na kolkę zamaist debridatu-kolejna porażka-Staś dostał takich zaparć,że myślałam,że zwariujemy-krzyczał,płakał robiąc kupę-a ja wyłam razem z nim-lekarka stwierdziła,że niemożliwe,że po tym preparacie(podawałam go tylko 1 dzień-3 razy) ale po odstawieniu t6ego świństwa i powrocie na debridat-"dziwnym" trafem wszystko mineło.. Nie mam słów..nie wiem czy ja mam takiego pecha czy już w sumie nie wiem co..U pani doktor kolejki jak cholera..wszystcy zakochani-kiedy Staś tak parł w sobotę wieczorem-oddzwoniła i 30 minut nas kierowała przez telefon co robić.. Ja jednak mam mieszane uczucia.. Jutro idziemy na 2-gie szczepienie,zobaczę czy moje ćwiczenia ze Stasiem trzymania główki przyniosły rezultat po tygodniu.Zabawek nadal nie łapie ale łapie smoczek kiedy trzymam go niedaleko jego buzi i butelkę..przyciaga moją rękę z butelką do swojej buzi i trzyma...-to już chyba coś-jak uważacie???? Żeby wykluczyć wszystkie złe przypuszczenia i uspokoić się (miejmy nadzieję!!!!!!)zapisałam się z nim na rehabilitację i do neurologa. Joasiu-czy Nelka mocno i długo musiała trzymac główkę żeby iść z nią na basen??? Co do mnie to krwawię nadal..-ustaliłam jednak w sobotę z ginekologiem,że skoro jest to cały czas mało obfite krwawienie i nic złego się "tam" nie dzieje to narazie łyżeczkowanie odpuszczamy-mam skierowanie do szpitala jakby co-gdyby było gorzej-jadę odrazu na Łubinową. Dziś skończyłam antykoncepcję-jutro kończe tabletki,które biorę od środy-"czekam" na normalny okres a jesli po nim dalej będę krwawiła to pojadę do szpitala.. A jak u Ciebie Joasiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, chwilę mnie nie było, miałam troszkę wiadomości do nadrobienia :) nam już zaczął się 3 miesiąc życia, rany jak ten czas leci szybciutko. Malutka jest zdrowiutka, zaczęła wyciągać rączki do zabawek :) a najlepsze jest jak położymy ją w leżaczku bujaczku i jak mała rusza nóżkami żeby go rozbujać, jak bujanie ustaje to znowu parę ruchów nóżkami i kołysanie :) słodki widok a jaką ona ma radość a my razem z nią :) jak leży na brzuszku to podnosi główkę i trzyma chwileczkę, przekręca główkę na boczki, lepiej jej skręcić w stronę prawą ale ćwiczymy cały czas i myślę że już niedługo będzie kręcić główką pięknie w obie strony :) Ostatnio mała terrorystka poraniła mi brodawki :( i musiałam zrobić przerwę w karmieniu, od dzisiaj powoli wróciłam do przystawiania małej. W nocy budzi się raz, czasami dwa razy. W sumie to mamy naprawdę luz :) maleńka jest kochaniutka, guga sobie fajniutko i rozdaje uśmiechy :) W przyszłym tygodniu mamy ortopedę, żeby sprawdził odwodzenie, na moje oko wszystko jest ok ale zobaczymy co nam powie. W tym tygodniu ja idę do ginekologa, muszę pogadać o antykoncepcji. Przez te 3-4 dni jak nie karmiłam małej dostałam okres, tak mi się zdaje :) był taki lekki raczej jak na miesiączki które pamiętam sprzed ciąży, zobaczymy co powie lekarz. Dzidzia zjada 120 ml mleczka, średnio co 4 godzinki w ciągu dnia :) Czytałam, że niektóre z Was chodzą na basen z dzieciaczkami, my też byśmy chcieli ale u nas w okolicy nie ma takiej możliwości :( a mała uwielbia wodę, w kąpieli tak gaworzy i się śmieje, najchętniej siedziałby w wannie cały czas :) W weekend mamy chrzest, oby tylko nie padało, cieszę się, ze robimy je w restauracji bo będzie 30 osób i nie wyobrażam sobie gotować dla takiej ilosci osób ;) poza tym nie mamy miejsca w mieszkaniu dla tylu gości. Idę wstawić obiadek do piekarnika, nawet nie zauważyłam że już ta godzinka, miłego popołudnia dla Wszystkich. Trzymam kciuki za wszystkie Mamusie i maluszki, niech rosną te nasze skarbulki zdrowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane :) dawno dawno mnie nie było ale obiecuje nadrobie zaległości:) moja Paulinka w sobotę kończy 3 miesiące, zjada już nawet 150NANu z zageszczaczem na ulewanie, w nocy śpi od 22do 4 czasem nawet do 5 :) do picia pije głownie wodę, czasem właśnie daje jej herbatkę ułatwiającą trawienie i zaczęłam dawać od paru dni soczki te po 4 mies na początek jabluszko ale pół na pół z wodą i pije :) nawet kupiłam kubek niekapek 4+ i powoli ją ucze :) głowe trzymie mocno czasem troche pochwieje juz powoli łapie i nasladuje jak jej mówie uuuuuuuu to odpowiada juz nie umie sie doczekać aż jej dam coś jeść :) a co do mnie to 1wszy okres dostałam po 11 tyg od porodu trwał kolo tygodnia i już biore tabletki anty :) POZDRAWIAM Mamusie i dzidziusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny witajcie! jestem kwietniowka z 29.04 urodzilam swoja pierwsza coreczke 2750 i 54 chcialam was zapytac czy jest ktoras kogo dziecko bardzo ulewa? i cy ktoras miala do czuynienia z krostkami na buzke, na policzkach i brodce, takimi ktore raz widac araz nie, raz sa zaczerwnienione a niekiedy widac tylko pod sklonce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej za radą którejś z Was zaczęłam czytać książkę "Język niemowląt". Dopiero jestem na 70 stronie ale wiążę z tą książką wielkie nadzieje na unormowanie mojego dzidziusia ;) Jutro wizyta u pediatry... Karmię Patryka tylko piersią od tygodnia. Okaże się czy przybiera na wadze czy nie. Jak nie to odstawiam pierś i przechodzę na mm. Chociaż jak to mój M mówi nikt z głodu kupy nie robi ;) A Patryś robi ze 3-4 dziennie ;) Więc może z moim pokarmem jest wszystko ok ;) Mam pytanie z innej beczki: co dają na chrzest rodzice chrzestni? jakies pamiatki czy kasa? Jakie pamiatki i ile kasy? My chrzcimy dopiero we wrześniu, ale zostałam poproszona na matkę chrzestan w lipcu i nie wiem jakie sa standardy ;) Buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko, ja mam chrzest w ten weekend to Ci napiszę co malutka dostała ;) choć wiem, że mój brat chce dać małej 500 zł, dla mnie to aż za dużo, ja 2 lata temu dałam 300 zł i kupiłam pamiątkę chrztu za 25 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z racji tego że miałam to napisze-chrzestni dali po 600zł . My dziś bylismy na bioderkach-wszystko ok:) Ah mój maluszek już przewraca się z brzuszka na plecy -ale to śmiesznie wygląda jak on to robi :D:D Buziolki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bitee Cappucina mój też zaczyna się przewracać, także niedługo skończy się spanie na brzuszku ;) Na 12 jadę na kontole do pediatry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do basiolek
Z tego co wiem w bujaczku na funkcji bujanie dziecko można układać dopiero po skończeniu 3 miesiąca, z tego co piszesz kochana twoje dzieciątko skończyło dopiero 2 miesiące. Nie lubię się wtrącać w czyjeś sprawy, ale może lepiej na razie kładź swoją dzidzie w leżaczku z wysuniętą podpórką, tak żeby się nie bujał i dziecko leżało w odpowiedniej pozycji. Pozdrawiam Podczytująca wasz wątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za zwrócenie uwagi, wydaje mi się, że jak malutka pobuja się kilka minut to wielka krzywda jej się nie dzieje, aczkolwiek przyjmuje uwagę do wiadomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dłuższej przerwie. Nie pamiętam kto o co pytał. Tak to jest jak się od razu nie odpowie na pytanie. To może zacznę od karmienia: Moja córeczka była tylko na piersi przez półtora miesiąca. Później zaczęłam trochę dokarmiać mm. Jak maleńka skończyła 2 miesiące to już właściwie była karmiona tylko z butelki bo już nie umiała dobrze łapać piersi i się denerwowała. Czasem udało się nakarmić moim mlekiem 3 razy i mm 3 razy dziennie. Z czasem te proporcje niestety się zmieniały i mojego mleka było coraz mniej. Ponieważ Maja jest alergiczką, dostała receptę na bebilon pepti. Nie widziałam zbyt wielkiej poprawy. Teraz jest na Nutramigenie i już mojego mleka w ogóle nie dostaje. Trochę mi przykro, bo zawsze marzyłam o karmieniu piersią przynajmniej pół roku, no ale cóż, teraz przynajmniej nie ma wysypki. Wygląda o niebo lepiej. I z brzuszkiem nie ma problemu. Karmienie zakończyłam bardzo stopniowo. Dłuższy czas odciągałam mleko. Chociaż raz dziennie. Teraz już nie odciągam i nie mam problemów z zapaleniem czy zastojami. Marcowe_szczęście - Okres - ponieważ z karmieniem piersią było różnie, pierwszy okres pojawił się równo 8 tygodni po porodzie. Pierwsze 3 dni było bardzo obfite krwawienie, później dzień przerwy, dzień krwawienia, dzień przerwy i znowu dzień krwawienia. Czyli trwał tydzień ale samego krwawienia było 5 dni. Dokładnie 6 tygodni później (czyli wczoraj) pojawił się drugi. Zaznaczę tylko że nie biorę pigułek. Agatka_30, lilka79 - Jeśli chodzi o rytm dnia to u nas bardzo różnie. Można jakieś ramy czasowe podać ale bardzo ogólne. Najczęściej je około 4 rano, 8-9, 12-13, 16-17, no i około 21 po czym przesypia noc. Wczoraj na przykład ostatni posiłek zjadła o 23 i spała do 8 rano! W dzień nie ma żadnych reguł jeśli chodzi o spanie. Wczoraj mało spała przez cały dzień, za to po południu jakbym nie miała dziecka. MamaMalejGwiazdki - Maja też raczej obserwuje co się koło niej dzieje zamiast od razu wyciągać łapki w kierunku danego przedmiotu. Widzę, że reaguje, uśmiecha się, wodzi wzrokiem i odwraca główkę w kierunku dźwięku więc nie stresuję się tym, że nie próbuje złapać zabawki. Jak już jej dam do rączki to potrafi chwilę potrzymać, czasem nawet pomacha. Bitee Cappucina - A karmisz mm? Może spróbuj dodawać jakiegoś zagęszczacza? Ja dodaję kleik ryżowy za namową pediatry. blackberries - Maja od początku dużo na brzuszku leżała. Już od pierwszej doby życia potrafiła trzymać wysoko główkę. Może ze 2 tygodnie temu przewracała się z brzuszka na plecy. Teraz mniej czasu spędza na brzuszku i mam wrażenie, że troszkę jakby "zapomniała" jak to się robi. Jeśli Twoje maleństwo nie lubi tej pozycji to pewnie rzadziej ją tak kładziesz i to dlatego. Ale ma czas na naukę tej "sztuczki", więc się nie przejmuj i próbuj kłaść na brzuszek tak często jak się da. Co do karmienia piersią i mm też miałam wyrzuty sumienia, że to przeze mnie nie chce ssać piersi bo dałam butlę. Zrobiłaś to co uważałaś za najlepsze dla dziecka. Ważne, żeby dziecko było najedzone i szczęśliwe. lilka79 - miłego wypoczynku! :) 76gosia - Moja córeczka potrafi przespać (tak jak dziś w nocy) 9 godzin. Najczęściej jest to około 7 ale zdarza się więcej. Ja się z tego cieszę. Też jest na mm tylko na nutramigenie, to jest mleko dla dzieci z alergią na mleko krowie i sojowe (czyli bebilon pepti) jak również z nietolerancją laktozy, sacharozy i dla dzieci z kolką. Ja to mleko zagęszczam od niedawna kleikiem ryżowym. Daję go około 2-3 miarki mleka na 180 wody i przechodzi mi przez zwykły smoczek do mleka. Jeśli chcesz robić bardziej gęste kaszki to kup smoczek do kaszek z krzyżykowym nacięciem zamiast okrągłej dziurki. Karolinkaaa2 - Maja miała właśnie takie krostki od urodzenia. W szpitalu była właściwie cała wysypana. Oczywiście lekarze zwalali to na nieodpowiedni specyfik do prania jej ubranek. Po kąpieli w Emolium było zdecydowanie lepiej a po naświtlaniach się pogarszało. Po powrocie do dmu było zdecydowanie lepiej, wysypka była już tylko na buzi i główce. Najczęściej krostki i czerwone plamy pojawiały się w czasie karmienia lub bezpośrednio przed, a znikały w czasie snu na spacerze i po kąpieli. Próbowaliśmy znaleźć przyczynę, zmieniłam swoją dietę, specyfik do kąpieli malucha, częściej wietrzyliśmy mieszkanie i kąpaliśmy kota. Ale to niewiele pomogło. Dopiero przejście na Nutramigen rozwiązało ten problem. W tej chwili ślicznie wygląda. Czasem jej się gdzieś pojawi kilka maleńkich czerwonych plamek ale to nic w porównaniu z tym co było. Z zasypianiem nigdy nie było problemów. Od początku odkładałam po karmieniu do łóżeczka albo do naszego łóżka i zasypiała. Raz szybciej, raz więcej czasu potrzebowała, ale nigdy nie trzeba było nosić, kołysać.. Jak ma spać to uśnie. Jak chce się bawić to będzie się bawić i już :) Bardzo ładnie odpowiada na moje agu :) Przepięknie się uśmiecha jak mówię do niej. Miała kilka dni, że trochę gorzej jadła. Zaczęłam się martwić. Pediatra poradziła zagęszczać mleko i już rozszerzać dietę o zupki i deserki. Wczoraj Maja jadła swój pierwszy obiadek :) Pierwsze kilka łyżeczek całkiem nieźle poszło. Mimo że zamiast zgarniać z łyżeczki to ją ssała. Później jednak zaczęła "kwękać" opluwając wszystko dookoła, więc dostała butlę. Nie chciałam mieć marchewkowego mieszkania :P Dzisiaj kolejna próba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzec-właśnie myślałam o tym zagęszczaczu ,ale chyba jednak wcześniej wybiore sie do pediatry..:/ Kochane mam pytanie do karmiących piersią i nie tylko:P-ile podajecie albo jaką wit.D3 oraz czy podajecie wit. K ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i mam jeszcze pytanko-zastanawiałam sie czy mały nie ma tolerancji na laktoze lub już nie wiem co..:/ Czy pediatra zlecił Wam jakieś badania żeby przejść na jakieś mm ?? Ja bardzo bym chciała jeszcze karmić naturalnie-ale aż żal mi ściska jak mały się pręży albo przy jedzeniu albo po nim..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny mam problem z moją córeczką,a wiem że jest tutaj mnóstwo doświadczonych mam,więc może któraś będzie w stanie mi pomóc. Mała urodziła się w 35 tygodniu ciąży,obecnie ma 3,5 miesiąca i dwa tygodnie temu zaczął się problem z brzuszkiem,a konkretnie kupką.Robi zieloną,błyszczącą kupkę.mniejwięcej jak zaczęły się problemy,to skończyłam karmić Ją piersią i przeszłam na Enfamil(wcześniej dostawała 2 razy dziennie Enfamil i nie było problemu).Poza brzydkimi kupkami nie zauważyłam żadnych innych objawów,jest spokojna,nie pręży się.Lekarka kazała Nam zmienić mleko na bebilon pepti,ale mała ani myśli jeść to ohydztwo,próbowałam wprowadzać powoli 2 miarki enfamilu,jedna bebilonu,ale nie ma szans,pociągnie kilka razy i wypluwa.I tak od rana zjadła może ze 40ml!Pomóżcie bo już nie wiem co mam zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goga88
hej dziewczyny od paru dni zle sie czuje tzn jestem oslabiona bol glowy nudnosci dodam ze karmie piersia czy to moze byc spowodowane karmieniem czy moze tym ze sie za bardo nie wysypiam ai dodam tez ze po porodzie(CC)mialam bardzo niskie zelazo i nie jem zadnych witamin?mial ktoras moze tak jestem 11tygodni po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bitte Capuccina ja podaję wit. K do końca 3 miesiaca życia, czyli jeszcze tylko kilka dni :D oraz witaminę D3. Jeżeli chodzi o producenta to ja podaję juvit w kropelkach z pompką dozującą. Wybrłam je dlatego, że córcia ich nie wypluwa. A z tabletek twist off niestety większość lądowała na ubranku czy śliniaku... O nietolerancji laktozy nie umiem odpowiedzieć. Kramię w większości piersią. W razie potrzeby dokarmiam hippem biocombiotic i mogę polecić. Niestety innych mleczek nie znam. Moja córcia nie ma problemu z kupkami, więc tez nie będę zbyt pomocna. Mleczko hippa mi smakuje :D Goga88 ja proponuję przede wszystkim konsultację z lekarzem. Myślę, że może jesteś przemęczona lub faktycznie masz anemię. Lepiej sprawdź to. Ja biorę preparat witaminowy ten co w ciązy i od czasu do czasu (codziennie nie pamiętam o tym) żelazo, magnez i wapń łykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga ja też po CC i mi lekarz polecił przyjmować wyżej wspomniane suplementy witaminowe. Anemii nie miałam, ale Hgb było trochę poniżej normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goga88
dziewczyny jesli moge zapytac to jak u was z pierwszym wspolzyciem po porodzie u nas bylo to 8tyg po i po stosunku ktory trwal bardzo krotko zaczelam plamic tak dziwnie bo ciemno brazowo myslalm ze to bedzie okres ale po paru dniach tzn 4,5 przestalam czy to mogl byc okres? dodam ze caly czas bylo to takie dosc delikatne plamienie i caly czas ciemno brazowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie jak nowe
Dziewczynki zapraszam serdecznie, piękne ubranka dla chłopca :) Ubranka są dość duże jak na swój rozmiar. Jestem kwietniówką 2011 i bardzo chętnie odsprzedam ubranka w bardzo dobrym stanie http://allegro.pl/zestaw-na-lato-62-68-spoden ki-body-koszulki-9-szt-i2389439604.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzec20212
Goga współżylismy po 3tygodniach od CC.Nie miałam plamien.Karmie piersią i okresu tez jeszcze nie miałam.Przez te karmienie piersią moje libido jest bliskie zeru...Robię to tylko ze względu na to,że moja mała uwielbia ssac pierś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onlymeee92
Witam was wszystkie:) Postanowiłam włączyć się do tematu:). Moja córeczka urodziła się w 2 marca tego roku! I właśnie niedawno zaczęła 4 miesiąc. Jest bardzo grzeczna, chociaż zaczyna wymuszać noszenie na rękach.:D Uwielbia kąpiele i również chcemy niedługo wybrać się z nią na basen. Michasia lubi leżeć na brzuszku i od niedawno potrafi przekręcić się z brzuszka na plecy. Śmieję się i mówi po swojemu, a kiedy odejdę na chwilę krzyczy meme. Uwielbiam to ! Pozdrawiam wszystkie mamusia;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×