Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcesięzmienic

Chcę zmienić siebie i swoje życie

Polecane posty

Gość chcesięzmienic
Od prostowania także, a do tego rozjaśniacz (bo odcień mam platyny w sumie taki ładny blond, mimo że platynowy to naturalny odcień jasnego bardzo jasnego blondu)to jest mieszanka wybuchowa, i moje włosy są straszne kruszą się i łamią. Nie chcą rosnąć,stoją jakby w miejscu. ALe najgorzej z tymi wycieniowanymi, a ma cieniowane na całej długości teraz kazałam fryzjerce by mi tylko z długości ścięła dwa cm. Ale za to ten przód wycieniowany taki wykruszony:(nie sądziłam że włosy wycieniowane bardziej się niszcżą, ale z doświadczenia widzę że chybatak jest neistety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooo
Ano nadmiar pielęgnacji też szkodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooo
Co prawda mam wrażenie, że już nie mam tak rozszerzonych porów jak kiedyś, ale kiedyś nie miałam takich wyprysków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesięzmienic
No krem dla dzieci bed time taki biały z delikatnie fioletową nakrętką . To jest w sumie balsam jakby krem do ciała, to jest chyba z lawendą ułatwiający zasypianie. Naprawdę jest super, nie zostawia tłustej warstwy, ładnie się wchłania i ślicznie pachnie. Tak sobie raz użyłam jak był bratanek, bo ten zapach mnie urzekł. A z tego względu, że chciałam posmarować ręce jakoś tak wyszło że posmarowałam też twarz:)he i powiem Tobie, że całe ciało tym smaruje i naprawdę jest extra. Właśnie jutro pójdę do sklepu i się zaopatrzę w to i tą maseczkę z gruszki ją także polecam jeśli macie cerę tłustą świecącą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesięzmienic
No właśnie ja także, ale teraz coś mi na czole się rozsypało.. Ten kremik dla dzieci mi bardzo pomógł, w sumie na prawdę na całe ciało jest świetny. Tak wnika w głąb skóry, i dosłownie czuje się jak ona oddycha:)taakkk nadmiar pielęgnacji też szkodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesięzmienic
I od tego kremu nie zauważyłam, bym miała jakoś więcej pryszczy. Tak naprawdę, w moim odczuciu pomógł mi on bo tak wyrównał skóre:)jutro się w niego zaopatrzę:)a co do kremu bambino to mi także on pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooo
tak bambino też ok, ale chyba tylko to stosować na starosć, to za mało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesięzmienic
ale ten bed time jest zdecydowanie lepszY:) i nie aż tak drogi, bo w drogerii nie całe 10zł płaciłam, a jest wydajny opakowanie chyba 200ml, taki delikatny o fajnej konsystencji i mało wystarczy użyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesięzmienic
haha no własnie:)a ile masz lat?? ja też muszę pomyśleć nad jakimś kremem na zmarszczki mimiczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooo
29 lat ;). a wy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesięzmienic
tak dokładnie, tylko ten co ja kupuje ma polskie napisy bed time na sen.. z lawendą czy coś takiego, w każdej drogerii dostaniesz na bank bo to chyba taka trochę nowośc jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooo
aha, spoko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesięzmienic
ja mam 26lat:)czyli jesteśmy w podobnym wieku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooo
Dziewczyny uciekam, ale chętnie jeszcze z wami pogadam :), odzywajcie się, ja tez się postaram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooo
Powodzenia :), dzięki za rozmowę i miłego reszty dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesięzmienic
to ja w takim razie także uciekam:)ja także chętnie z Wami popiszę:) będę wieczorkiem jakoś, moze też będziecie to się odzywajcie:)dziękuję i również miłego dnia i dziękuję za rozmowę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtlinka
ja jestem w Twoim wieku chcezmieniczycie :) ano, zagladaj tutaj :) Dzieki za rozmowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtlinka
No to i ja zmykam, do uslyszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesięzmienic
A już myślałam, że będziesz młodsza:)jak co wieczorkiem będę:)Buziaki dziękuję za rozmowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesięzmienic
hi hi ile nas łączy;)fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtlinka
O tak, ja też bardzo gorąco polecam ten topik,sama często go podczytuje :) A tymczasem życzę miłego dnia, u mnie okropna pogoda,siąpi deszcz i szaro,a ja musze jechać do PUP-u :O Do usłyszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla autorki topiku
w necie pod hasłem "Vademecum zdrowia- jak żyć żeby żyć" znajdź temat STRES i dostosuj się do wskazówek, poza tym postudiuj i zastosuj "4 warunki determinujące życie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooo
Hej! Jak się dziś macie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooo
chce się zmienić----> Jeszcze naszły mnie takie refleksje po wczorajszej rozmowie ;). Mam wrażenie, ale oczywiście to tylko domysły, Ty znasz siebie najlepiej i nigdy o tym nie zapominaj, choćbyś miała do czynienia z najlepszym psychologiem na świecie ;). No i wydaje mi się, że właśnie za bardzo bierzesz słowa innych do siebie...a dokładnie chodzi mi o to, że wczoraj Ci pisałyśmy, że może niepotrzebnie się otworzyłaś przed innymi, że coś takiego miało miejsce...i powtarzałaś po nas, jak mantę, że niepotrzebnie, że to źle...Myślę że powinno się podchodzić z taką krytyczną postawą, wysłuchać, rozważyć, ale spróbować wysunąć argumenty, znaleźć je, że dobrze że się otworzyłaś, a dopiero jak faktycznie uznasz, że to złe posunięcie było, to dopiero przyznać rację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtlinka
hej:) U mnie w miarę ok dzisiaj, trochę dobija mnie pogoda, bo ciągle pada i nie bardzo mozna gdzieś wyjść :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesięzmienić
Witajcie:)co u Was? Anoo dziękuję za kolejne rady, i innym którzy jeszcze napisali postaram się zastosować do wszystkich rad, i poczytam te artykuły itd:) Kejtlinka, no coś Ty że u Ciebie pada, u mnie dziś jest śliczna pogoda cały dzień praktycznie świeci słoneczko, troszkę chmur było ale szybko zniknęły:)dzięki czemu dziś trochę poopalałam się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtlinka
Ano pada od samego rana i tak juz od dluzszego czasu:O A Ty z jakiej czesci Polski chcesiezmienic? :) Pewnie z poludnia,bo tam dzis mialo byc sloneczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesięzmienić
A u mnie dziś w miarę dobrze:) staram się pozytywnie myśleć, powinnam się uczyć bo jutro się bronie:)ale jakoś tak mi się niechce, trochę poczytałam podczas opalania ale nie za dużo. Byłam też dziś szukać pracy, więc mam nadzieję że ktoś mi się odezwie Tobie Kejti też tego życzę:)a u Ciebie Anoo jak tam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×