Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Angelowa

Nowy wątek dla dziewczyn oczekujących na okres/ zrobienie testu!

Polecane posty

Gość kakaowaaa hania
dokładnie andi, los przekorny jest jak diabli :) połowa moich znajomych ma już kilkuletnie dzieci, choć ja sama jestem jeszcze młodziutka :) np taka moja znajoma - przytrafiła jej się 2 razy wpadka, cykl w cykl. Za każdym razem brała tabletki po. I co się okazało? Jest w ciąży i teraz nie wiadomo czy to tabletki nie zadziałały czy może była jeszcze jedna wpadka o której jej nie wiadomo? To pytanie zostawię bez odpowiedzi. Nam również w sierpniu pękła prezerwatywa i dlatego teraz tak się stresuję. Oddałam w/w koleżance ostatnie tabletki do metody yuzpe, no cóż, dla mnie zabrakło i teraz się stresuję oraz testuję. Mając na uwadze chociażby jej przykład wolę wiedzieć kiedy ta przeklęta owulacja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla przypomnienia wklejam nasza tabelke.. jak kogos nie ma to sie dopiszcie dziewczyny!! STARAJĄCE SIĘ: .......NIK ................CYKL ..... TESTOWANIE ......WYNIK TESTU niecierpliwaJa............4.... ......31.08.2011........negatywny.... Taka sobie................4?............2.09.2011.........YES,YES ....... agata_08..................2...........10.09.2011............ ...?.......... Mitka89....................1.............10.09.2011......... ...?........... Foka100............... ...2.........ok14.09.2011................?......... andi 2011 ................ 2........ok.23.09.2011................?......... SZCZĘŚLIWE PRZYSZŁE MAMY: .........NIK ........ILOŚĆ CYKLI.... 2 KRESECZKI .....TERMIN PORODU każdy nik zajęty.......12.................tak..............24.01 .2012 Madlen ...................2..................tak..............25 .03.2012 Malaczarna06...........1..................tak........ .....27.04-3.05.2012wg moich obliczen blizsza date bede znala po usg pewnie Arszenika*...............1.................tak........... . ..25.04.12-01.05.12 Taka sobie......4...........tak.......Coś ok.12 maj 2012 tak myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andi, niecierpliwa się jeszcze nie wpisała więc chyba ona jest ostatnia, a jak mi nie wyjdzie to ja będę na szarym końcu...i sie tak mijamy...oby nie długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No miedzy nami sa dokladnie 2 tyg. wiec jak Ty testujesz to ja czekam na owul. i sie role zamieniaja,... ja teraz trzymam kciuki i Was uspokajam a za chwile sama bede odliczac dni pewnie i sie denerwowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehehe taki nasz los oczekujących, ale dobre jest to, że jesteśmy tu razem i się wspieramy, przynajmniej ja tu będę do ostatniej starającej się heeheheh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malaczarna, ja już miałam 3 miesiączki od poronienia. Pierwsza od zabiegu przyszła po 54 dniach, druga po 31 dniach i trzeacia po 36 dniach, a teraz jest już 41 dni po..., nie mam pojęcia kiedy miałam owulacje. Piersi zaczynają mnie boleć coraz mocniej, więc możliwe, że zbliża się @... Ja kupowałam testy na allegro i płaciłam 25zł za 10 testów i były dobre, bo wykryły moją ostatnią ciążę, ale nie wiem czy czasem te w aptece nie bardziej czułe... Madlen co się stało? Odpoczywaj jak najwięcej i dbaj o siebie ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwaJa
STARAJĄCE SIĘ: .......NIK ................CYKL ..... TESTOWANIE ......WYNIK TESTU agata_08..................2...........10.09.2011......... ...?......... Mitka89...................1............10.09.2011...... ... ...?......... Foka100............... ...2.........ok14.09.2011.............?......... andi 2011 ................ 2........ok.23.09.2011.............?......... niecierpliwaJa............5.... .......08.10.2011.............?......... SZCZĘŚLIWE PRZYSZŁE MAMY: .........NIK .............ILOŚĆ CYKLI.... .....TERMIN PORODU każdy nik zajęty...........12......................24.01 .2012........ Madlen ........................2......................25 .03.2012........ Malaczarna06................1.....................27.04-3.05.2012wg moich obliczen blizsza date bede znala po usg pewnie........... Arszenika*....................1................. . ..25.04.12-01.05.12 Taka sobie....................4............Coś ok.12 maj 2012 tak myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwaJa
Pozwoliłam sobie porobić porządki w tabelce. Ja spadłam na sam koniec. Tak późno testuje ponieważ tym razem nie będę już patrzeć na żadne, ale to żadne "objawy" tylko poczekam aż @ nie przyjdzie. Mój najdłuższy cykl wynosi 35 dni stąd test dopiero w październiku. W przyszłym tygodniu wybieram się porobić badania - morfologia, hormony tarczycy, prolaktyna i może cos jeszcze, ale najpierw muszę sobie poczytać co warto zbadać. A dziś kończy mi się @ i zaczyna się ta lepsza część cyklu:) Mało piszę dziewczyny, bo korzystam z neta w pracy a mam teraz masę roboty. Pozdrawiam wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niecierpliwa, Ty sie nic nie martw bo ja za chwile bede na szarym koncu... wczoraj maz mi powiedzial ze na czwartek i piatek wysylaja go na delegacje (dodam ze jutro jest 14 dzien a ostatni cykl byl 28 dniowy wiec spodziewam sie owulacji albo jutro albo w piatek wlasnie).... moze mi sie cos poprzesuwa i bedzie w weekend ale jak sie sprawdzi to przegapimy.... a do tego o ile kolejny cykl tez bedzie 28 dniowy to na nastepna owul. ja juz mam zaplanowany wyjazd z pracy :-S maskara jakas... no ale z tym moim @ nigdy nic nie wiadomo wiec moze sie poukladac tak ze bede testowac.... eh... ale sie porobilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niecierpliwa, napisz tez co bedziesz badac bo tez chce sie przejsc na morfologie. Moja kolezanka ktroa jest w ciazy radzila mi zrobic: morfologie zwykla, HDL, magnez i zelazo, TSH, cytomegalia i toksoplazmoze no i ta prolaktyna chyba tez bylaby wskazana zeby zobaczyc czy wszystko jest ok nie? daj znac co Ty badasz. Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mitka na ulotce jest napisane jak bardzo jest czuly ten test to nie zalezy od tego czy jest z allegro tylko od rodzaju testu jeden mozna zrobic ok 6dni po owulacji, inne 2tyg po a sa tez takie co i chyba 3tyg po, wiec musisz zwrocic uwage na to co jest napisane na ulotce danego testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym radzila tez sprawdzic poziom progesteronu gdyz hormon ten umożliwia implantację zapłodnionego jaja w błonie śluzowej macicy i utrzymanie ciąży, wiec jak progesteron bedzie za niski to i beda problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwaJa
Ja na pewno zrobię sobie morfologię, TSH, T3, T4 i prolaktynę i chyba tyle. Niedawno miałam robioną toksoplazmozę i wyszła ujemnie. Cytomegalii też nie robię, bo mi chodzi tylko o to co może mieć wpływ na płodność. Progesteronu nie będę robić, bo to chyba w trochę innym kierunku, bardziej na utrzymanie już zapłodnionej komórki a u mnie problem leży w jej zapłodnieniu. Ciąży którą straciłam w tamtym roku nie poroniłam, po prostu nie było akcji serca płodu, nawet wywołnie sztucznego poronienia się nie powiodło, tak sie mocno trzymało, że pozostało jedynie łyżeczkowanie. Prolaktynę się robi pomiedzy okrsem a owulacją więc chyba w poniedziałek pójde na badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwaJa
andi - Ja masz owu w czwartek lub piątek to dzisiaj się postarajcie, to też jest szansa, że się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Hej. Jakim termometrem mierzy sie tempke??? w pochwie tak??? przed miesiaczka tempka rosnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mierzylam temp termometrem w pochwie ok4min z rana od owlucji rosnie i ze 2 3 dni przed okresem moze opasc ze 2 3 kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
A jki termometr najlepszy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam dzis u gin ze stanem zapalnym lepiej robil mi usg cos tam widac niewielkiego wskazujacego na ok5-6tyg za 2tyg ide znow na usg wtedy bedzie widac na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Ale fajnie...zazdroszcze Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowil ze dalej traktujemy to jaka ciaze zagroznona ale mam wrzucic na luz sie nie martwic brac luteine i byc dobrej mysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
O Matko:( nie smuć się, faktycznie lepiej być dobrej myśli...będzie dobrze Kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
W niedziele mam zrobić test...ale będe musiała kupić termometr bo takim zwykłym nie idzie zmierzyć nie? pod pachą???ale ja glupia jestem. Tak szczerze to wczoraj zrobiłam test tak mnie kusiło,i zrobiłam nawet temu Mojemu niec nie powiedziałam heh...i jedna kreska wyszła co mówisz malaczarna za wczesnie na prawdę zrobiłam??? pewnie w niedziele na 1000000000000000% też się pojawi jedna kreska!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foka napewno za wcześnie także nie bierz tego wyniku pod uwagę wogle. Zwykłym rtęciowym też można mierzyć, ja takim mierze teraz od owulacji co jakiś czas, więc nie musi być elektroniczny wyświetlacz. Ale napewno jest wygodniejszy bo nie musisz się wpatrywać czy jest kreska wyżej czy kreska niżej i spokojnie będzie dobrze. Małaczarna u ciebie napewno także będzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam dwa termometry, jeden elektroniczny i jeden stary rteciowy i ten drugi jest zdecydowanie dokladniejszy. elektroniczny podawal temp nierealne, cos z nim nie tak, mialam np. 36,1.... a rteciowy mierzy dobrze. ja mierze codziennie rano, przed wstaniem z lozka, w pochwie o tej samej godzinie. Przed owulacja mam temp. ok. 36.8-37 po owul. 37.3-37.5... w zeszlym miesiacu na 3 dni przed @ zaczela sie obnizac i spadla do 36.9. Przy ciazy powinna sie ona utrzymywac na podwyzszonym poziomie i nie ma tego spadku.... a mnie cos jajnik boli.. chyba sie zbliza owulacja wiec jeszcze musze dzisiaj meza przed wyjazdem pomeczyc... ale dam glowe ze bedzie jutro wieczorem i sie nie wstrzelimy bo tak mi wychodzi... na jutro... czyli zostaje dzisiaj wieczor (ewentualnie jutro rano) i dopiero potem piatek wieczor... eh... zly moment na wyjazd ale bede probowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahh.. co do mierzenia temp. i interpretacji chyba wiem sporo i mam tez taka ksiazeczke z interpretacja wiec w razie czego piszcie.. jedna wazna rzecz ze temp. mierzy sie albo w ustach (tu jest najtrudniej bo pod jezykiem sa "plamki" z rozna temp. i odczyt moze nie byc codziennie z tego samego dnia a tym samym bedzie nie do konca miarodajny, w pochwie lub w odbycie... pod pacha absolutnie sie nie mierzy w celu ustalenia owulacji. Ja mysle ze najwygodniej w pochwie, potem latwo go przemyc, ja mam termometr ktory tylko ja uzywam i jest ok. ja mierze 4-5 min. codziennie ok.6:30-7:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Dzięki Andi:) rtęciowy po pachą mierzyc? czy raczej w pochwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
a...już wszystko wiem dzieki dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×