Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Angelowa

Nowy wątek dla dziewczyn oczekujących na okres/ zrobienie testu!

Polecane posty

Kochana moja andi :) Już muszę tak powiedzieć bo zawsze mi coś doradzisz heheheh, oczywiście jak pozostałe kochane osoby na tym forum:) Nie wydaje mi się żeby to była ciąża, sądzę że owulacja mi się przesunęła. Pamiętasz jak parę dni temu pisałam, że te testy jakieś takie dziwne wychodziły aż w końcu po takiej jakieś niby najmocniejszej kresce testowej (choć była i tak bledsza od kontrolnej) to zaczęły prawie wogóle wychodzić negatywne. Temperatura tez inna niż w tamtym cyklu i przestałam mierzyć ale z ciekawości jutro rano zmierzę sobie. Ale tym razem ta kreska testowa tak mocna wyszła, mocniejsza od kontrolnej i właśnie z powodu tego, że może to zwiastować ciążę zrobiłam test ciążowy ale wyszedł negatywny a mam ten ultraczuły więc to chyba jednak owulacja. Cykle mam od 28 do 31 dni ale ostatnie miałam 28-29 dniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba będziemy się musieli dzisiaj postarać bo aż szkoda taką mocną krechę zaprzepaścić. Pęcherz już mnie nie boli tabletki pomogły:) Jak zawsze:) Andi a ty jeżeli miałaś owulację dopiero ok 20 dc to normalne że test owulacyjny (jakby się udało) wyszedł jeszcze negatywny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, wydaje mi sie ze na test ciazowy jakikolwiek by on nie byl jest jeszcze za wczesnie. Pamietasz ze Surfitce tez wyszedl pierwszy negatywny a po kilku dniach juz byly dwie krechy? Szkoda ze nie masz wiecej tych owul. zeby powtorzyc jutro i zobaczyc czy byl to jakis jednodniowy wyskok albo opozniona owul. albo faktycznie jest cos na rzeczy bo mysle ze jesli pozytywny utrzymalby sie tez jutro to moze cos zwiastowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci ze ja czuje sie kiepsko, najgorsza czesc cyklu to jest dla mnie. Nie mam takiego parcia ze musze zajsc w tym miesiacu itd ale czekanie mnie dobija.. wolalabym po owulacji po 5 dniach dostawac @ i wiedziec ze sie nie udalo i tyle... czekanie 2 tyg. jest masakryczne... zreszta o ile mnie @ nie zaskoczy wczesniej (a pewnie tak bedzie) to chce testowac dopiero w weekend po Wszystkich Swietych wiec jeszcze 8 dni czekania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie mimo że się nie ma parcia to i tak ten okres po owulce jest cholernie długi. Kupiłabym w aptece testy owu ale szkoda mi kasy bo są drogie. Poczekam co będzie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie ze moglo Wam sie udac i skoro owul. masz zawsze ok.14 dni to 7 dni po na pewno cos sie juz z hormonami zaczelo dziac i dlatego ten test owul. tak wyszedl... no ale trzeba czekac na ciazowy bo przeciez to na tym najbardziej nalezy sie opierac... no ale tez nie chce Cie nakrecac bo naprawde nie wiem jak to interpretowac. Ja po pozytywnym tescie nigdy juz nastepnych nie robilam wiec nie wiem jak to jest... ale trzymam kciuki zeby bylo dobrze. A pisalas tez cos ze Cie piersi zaczely bolec nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mierz teraz codziennie temp. Jesli sie udalo to powinna ona byc poniesiona i przede wszystkim nie zacznie opadac przed @ no i pisz na biezaco co i jak! strasznie jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak piersi mnie bolą ale tak jak zawsze nic a nic inaczej:) Także na to też patrzeć nie mogę:) Choć piersi zaczynają mnie boleć dopiero po owulacji a nie przed lub w trakcie.....ja mam jakiś miż maż w tym cyklu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze.. widzisz.. cos moze byc na rzeczy. Mnie tez juz bola bardzo... jakbym w nich wode miala... strasznie mnie prawy sutek boli (sorki za wyznania :)... nigdy mnie tak nie bolal... w tym miesiacu zaczely mnie bolec pozno bo dopiero w 26 dniu... mam nadzieje ze znow nie szykuje mi sie jakis dlugasny 37 dniowy cykl bo chyba zupelnie sie zalamie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na 100% pozytywny, kreska widac ze nawet ciemniejsza od testowej... Agata.. mi sie cos wydaje ze to moze byc naprawde zwiastun ciazy... mam takie przeczucie... Musze teraz uciekac ale pisz jak tam dalej sytuacja wyglada. Sciskam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, az sprawdze z tym owulacyjnym czy to prawda ;) Ja oczywiscie trzymam mocno kciuki za was dziewczyny. U mnie jest ok. Malenstwo rosnie. Wczoraj betka juz 2268 :) I chyba moge sie przepisac do tabelki na dole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: .......NIK ..............CYKL ..... TESTOWANIE ......WYNIK TESTU tofikowa ................1.........ok. 10.10.2011 ... pozytywny Zniecierpliwiona........9.............12.10.2011....... ... negatywny alcia25...................14........ok 23.10.2011.........?............ kasial28..................1..........ok.24.10.2011....... ......?...... k@mika..................10......... ....01.11.2011.........?........... Mitka89..................2.............3.11.2011........ . .....?...... Andi_2011 ...............3......... ok. 3.11.2011. ..........?......... agata_08................4...........ok.5.11.2011........ ...?......... Euphoria83..............1...........ok15.11.2011....... .......???.... niecierpliwa85..........6.........ok. 25.11.2011... ..........?....... SZCZĘŚLIWE PRZYSZŁE MAMY: .........NIK ...........ILOŚĆ CYKLI....TERMIN PORODU..........PŁEĆ.. każdy nik zajęty.........13..............24.02.2012............Córec zka Madlen ......................2..............25 .03.2012..chłopak sztuk 2 Angelowa....................1..............26. 03.2012................?.... Malaczarna06..............1..............27.04-3 .05.2012..........?..... Arszenika*..................1..............25.04.12-01.05 .12.........?.... Taka sobie..................4......Coś ok.12 maj 2012 tak myślę ...?... surfitka...................16..............24.06.2012..................?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen :)
kochane mamuśki, prawie mamuśki i przyszłe mamuśki... :D! U nas burza mózgów nad imieniem a właściwie imionami i chyba coś mamy... Na razie są spory ale stanęło na JEREMI i JOACHIM!! Co wy na to :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen :)
każdy nik zajęty a wy macie już jakieś propozycje dla córeńki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata, co tam u Ciebieeee???? Wiesz co, pamietasz jak ja dwa miesiace temu mialam pozytywny test owul. a po 8 dniach dostalam @... czyli w sumie mialam identyczna sytuacje jak Ty teraz. tez juz mnie bolaly piersi i zaczelam myslec ze moze jestem w ciazy a potem @ przyszedl za wczesnie.... czyli widzisz.. wszystko możliwe... ale mam nadzieje ze u Ciebie to bedzie zwiastun ciąży.. daj znac co tam dzisiaj słychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam:) i o zdrówko wszystkich pytam:) Surfitka jestem strasznie szczęśliwa razem z tobą, że w końcu wam się udało :) I super, że wszystko dobrze przyrasta i jest ok:) Całuski Madlen Super dla mnie oryginalne te imiona:) nie koniecznie mój typ ale ważne żeby wam się podobały najbardziej:) ale jak się nie mylę już wcześniej też przy jednym chyba z nich obstawialiście:):) No a u mnie na 99% wydaje mi się, że owulacja mi się przesunęła o ponad tydzień. Ostatnio według testów i temperatury miałam 13 dc a teraz z głupoty zrobiłam wczoraj test i same widziałyście krecha grubsza od kontrolnej a temperaturę dzisiaj mierzyłam to jest podwyższona i taka jak w zeszłym cyklu po owulacji 36,9. To owulacja musiała być wczoraj :/ i przez to wszystko niestety nie wstrzeliliśmy się odpowiednio :( Trudno cykl się zmarnował:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madlen, mi zawsze osobiscie podobaly sie imiona ktore mozna jakos zdrabniac typu wiecie: Mateusz- Mateuszek-Mati, Hubert-Hubi, Maciej-Maciek, Macius, Julia-Julcia itp. Ale wiadomo ze decyzje podejmuja rodzice i jesli juz sie zdecydowaliscie to oczywiscie gratuluje wyboru, to Wam sie maja podobac imiona wiec nie sugerujcie sie opina innych bo wiadomo ze kazdemu co innego sie podoba. Jak sie wogole czujesz? Chlopcy juz pewnie niezle sie tam rozpychaja co? Brzuchol juz duzy? :) Pozdrawiam Cie serdecznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe mamy jakieś przyciąganie:) No też mi się wydaje, że to nic innego jak owulka cholera, będę miała albo krótką fazę lutealną albo @przesunie mi się o ponad tydzień i będę miała długaśny cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe... ja wlasnie wtedy mialam cykl 28 dniowy a test wyszedl pozytywny w 20 dniu wiec albo cos z testem nie tak albo lutealna byla krotsza... Tylko wiesz Agata ze ta podwyzszona temp. tez moze swiadczyc mimo wszystko o ciazy wiec dbaj o siebie... ciekawa jestem co z tego wyjdzie... za tydzien sie okaze :) A jajniki Cie bolaly jak na owul. czy cos? (sluz itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem ci andi, że jajnik mnie tak niekiedy zaboli więc tego pod uwagę nie biorę, w poniedziałek byłam na urodzinach i wypiłam parę drinków i jak byłam w toalecie to (sorki, że tak bezpośrednio ale inaczej tego napisać nie umie ;)) na papierze zobaczyłam tak jakby śluz płodny i właśnie się zdziwiłam. Ogólnie śluzu też nie obserwuje bo u mnie ciężko jest cokolwiek zauważyć. Przed owulacją właśnie widzę go jedynie raz na papierze toaletowym i nigdy więcej (nawet niekiedy w ogóle) także wydaje mi się że owulacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Agata, nie wykluczaj tego najlepszego rozwiązania, bo nigdy nie wiadomo :) Objawy mogą sugerować przesunięty cykl ale też ciążę, więc masz 50% szansy :) niedlugo się okaże, mam nadzieję, że to ciąża :) Madlen, bardzo oryginalnie :) A już wiesz na 100% , że będą to dwaj chlopcy?? No wlaśnie, jak tam brzuchol ?? Surfitka, cieszę się z Twojego "awansu" do tabelki "ciążowej" :) Obyśmy wszystkie tam dolączyly do końca roku :) A u mnie 13dc, czyli najpóźniej w weekend będę mieć owulację, jakoś szybko czas zlecial, ale potem najgorsze czekanie na zrobienie testu... Masakra :( szkoda, że nie można sobie przewinąć tego czasu jakimś pilotem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euphoria to masz najlepszy czas i szansę którą możesz ładnie wykorzystać a potem czekanie.........................................:/ :):):) Ale szybko zleci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euphoria, nie liczę na ten cykl z tego powodu, że miałam te zapalenie pęcherza....fakt, że ujawniło się dopiero we wtorek ale bakterie mogły się już rozwijać wcześniej co zahamowało owulację i dostałam ją dopiero teraz:) Trudno jak nie ten to będzie następny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to czekamy dalej razem. Napisz mi Agata w jaki dzien testujesz to o ile nas @ nie zaskocza wczesniej umowimy sie na dzien :D ale ja mysle ze odczekam jeszcze dobry tydzien. Chociaz wydaje mi sie ze @ tuz tuz. Euphoria, owocnych staran!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze, jak widzę każdy cykl jest inny i zawsze któraś z nas ma jakiś problem do omówienia:) Przynajmniej jest o czym pisać:):) To lecę bo na popołudnie do pracy trzeba iść papap całuski dla was:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×