Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Angelowa

Nowy wątek dla dziewczyn oczekujących na okres/ zrobienie testu!

Polecane posty

No i po jakiego grzyba włazisz na nasze forum, masz dziecko to się ciesz a ja twoich rad akurat nie potrzebuję, każdy robi co mu się żywnie podoba więc żegnam Panią.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez komentarza... niestety wciaz sa tak nieswiadome siebie kobiety.. jak sie Kochana czujesz? Jejku.. nawet nie wiesz jak bardzo trzymam za Ciebie kciuki.. strasznie chce zeby ktorejs z nas sie w koncu udalo :) pisz jak tylko bedziesz cos wiedziala... sciskam mocno i milego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Najlepszym sposobem, moje drogie dziewczynki, na takich trolli forumowych jest całkowita ignorancja postów :) Agata, z tego co pamietam którejś z naszych przyszłych mam dwa testy wyszły negatywne w ciąży :) Może trochę za wcześnie... Trzymam kciuki za te dwie kreseczki :) Mąż wczoraj wyjechał... :( Całą noc nie spałam, pierwszy raz sama w domu na noc. Dziwnie się czułam, jakiś taki irracjonalny lęk i niepokój mnie dopadł. Może dziś już będzie lepiej. Zobaczymy się dopiero 26.11. Jezu ile to czasu... :( Ciekawe jaki będzie wynik testu, pewnie zrobię go w poniedziałek za tydzień. Na razie bolą mnie bardzo piersi i, co dziwne, od paru dni brzuch jak na @, a zawsze boli mnie dopiero 3-4 dni przed... Moja siostra się śmieje, że na bank jestem w ciązy bo wczoraj jak u nich byłam, to każde jedzenie było dla mnie "be" i wietrzyłam mieszkanie bo mnie jakiś zapach denerwował :) Ale grunt, to się nie nakręcać, bo potem jest rozczarowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już wkrótce się zobaczycie:) Myśl o tym tak a nie, że jeszcze tyle czasu...będzie ci łatwiej:) To ja myślałam, że wyjeżdża na całe 3 miesiące bez przerwy a tu taka niespodzianka:) A który masz dzień cyklu i ile jeszcze do @?? U mnie narazie @ nie widać. Temperaturę mierzyłam i nadal podwyższona 37,2 i to dla mnie bardziej podwyższona bo zawsze miałam 36,9...to była moja najwyższa jaką zaobserwowałam:) Dziwne bo w tym cyklu przed owulacją miałam bardzo niską 36,3 a po owulacji 37,2, duża różnica;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja się pochwalę bo w końcu zobaczyłam 2 kreskę - była blada ale była. Fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to serdecznie gratuluję :):)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tego się chyba nigdy nie zapomina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata super wiesci!!!! Jolla gratulacje!! Jestem ciekawa co jutro rano napiszesz :) czekam z niecierpliwoscia. Na pewno bedzie pozytywnie!! :) Milej niedzieli dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata, ja mam lecieć do niego na weekend za 3 tygodnie (chyba, że jestem w ciąży, to wtedy nie polecę, podobno na początku nie powinno się latać). Potem wraca 17.12 na całe 2 tygodnie i leci z powrotem :( chyba jednak nie jest tak tragicznie ... Ja mam dziś 23dc, więc wydaje mi się, że trochę za wcześnie na objawy. Za tydzień mam dostać @. Jola, wielkie gratulacje!!! Cieszę się bardzo :) Agata, kurde, coś musi być na rzeczy :) :) taka temperatura w dalszym ciągu?? No, no, czyżbyśmy jednak znów były ciociami?? :P Ale bym chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie, czy
w będąc w ciąży można brać nospę? Pozdrawiam i zycze powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiona kobietka
Hek Kobietki:) Nie piszę nic ale regularnie Was podczytuję....Agata mnie też się wydaj ę że jest coś na rzeczy...Daj znać szybciutko co i jak :) Trzymam mocno kciuki Jolla GRATULUJĘ!!! Zdrówka !! Madlen wszystko będzie dobrze, zobaczysz :) Jesteśmy z Tobą :) Euphoria trzymam kciuki:) Mam nadzieję, że się udało:) U mnie zbliża sie kolejny termin @. W tym cyklu jakoś szczególnnie się nie staraliśmy bo jak mówiłam odpuszczam na jakiś czas...Mam objaey jak na @ i nieco powiększone piersi alezawsze tak mam przed @ zatem czekam cierpliwie na małpę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalezaloby to skonsultowac ze swoim lekarzem, poniewaz nospa zawiera substancje przenikajace do lozyska, najlepiej zapytac prowadzacego ciaze lekarza. najbezpieczniejszy w ciazy jest apap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki za odpowiedz
Pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie ogolnie nudy, 10dc, spokoj i z niecierpliwoscia czekam na piatek bo planujemy z mezem wypadzik na weekend wiec oby ten tydzien szybko zlecial. Fajnie ze jest tak slonecznie i w tym roku ten listopad nie jest taki okropny, szary i deszczowy... przynajmniej poki co, jakos ta pogoda na mnie bardzo pozytywnie dziala :) Udanego tygodnia dziewczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooo... jest tam kto??? ale tu dzisiaj cisza.... a ja siedze w domu, dzisiaj wolne, wlasnie robie obiadek i popijam kawke.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxanna29
Cześć dziewczyny! Chciałabym do Was dołączyć. Jesteśmy z mężem 3 lata po ślubie i jak na razie bobas nam się nie przytrafił,mimo że się nie zabezpieczamy,ani też do tej pory nie staraliśmy się o dzidzię. Ostatnio okres miałam 29.10 to jak sądzicie kiedy te dni płodne przypadną? Mój cykl trwa średnio 30-32 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo jestem już:) Właśnie z pracy wróciłam więc jestem teraz na bieżąco:) Nie wiem co myśleć.....@ dalej nie ma, dziś 33dc, temperatura nadal podwyższona choć troszkę niższa niż w ostatnich dniach bo dzisiaj miałam 37. Więc sądzę, że nadchodzi spadek, choć nie miałam jeszcze tak długiego cyklu. Zobaczymy co będzie jutro z temperaturą. Ogólnie nic nie czuję, jedynie takie jakieś dziwne napięcie w podbrzuszu ale to może być również moja bardzo bujna wyobraźnia:):) Surfitka więc jest dobrze...........rośniesz heheheh:) Oby tak dalej:) Zniecierpliwiona trzymam kciuki:) Andi fajnie że znowu wyjeżdżasz z mężem, ty się najeździsz:) Witaj Roxana :) Fajnie, że jesteś, Twoje dni płodne dopiero będą sądzę, że tak tydzień między 10 a 17 listopada, wtedy powinnaś się intensywnie starać:) To trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxanna29
Agata 08 dziękuję za odpowiedź. Będę się intensywnie starać między 10 a 17 :-) skoro tak radzisz. A Ty kiedy robisz teścik? A chciałam się jeszcze zapytać czy warto jest kupić testy owulacyjne? Bo nigdy czegoś takiego nie stosowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test zrobię w czwartek jeżeli do tego czasu nie dostanę @ bo wydaje mi się, że w tym cyklu coś mi się poprzesuwało. Testy owulacyjne stosowałam dwa miesiące narazie i tak mniej więcej pokazują kiedy masz owulację, mi pomogły łącznie z mierzeniem temperatury ogólnie poznać swój organizm. Niektóry kobietom pomagają juz za pierwszym razem a jak widać na moim przykładzie narazie pomagają poznać siebie:) Polecam ale spróbuj narazie bez nich może akurat wam się uda:) Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Roxanna, witamy w naszym gronie :) też myślę, żebyś na pierwszy raz spróbowała po prostu trafić z mężem w "te" dni. Możesz też brać kwas foliowy jeśli będziecie starać się o dzidziusia :) Surfitka, dużo zdrówka życzę Tobie i maleństwu, daj koniecznie znać po usg :) Zniecierpliwiona, mam nadzieję, że tym razem się udało. Często tak właśnie jest, że para "odpuszcza" i nagle się okazuje, że w brzuchu siedzi mały groszek :) trzymam kciuki :) Agata... Kurde, nie ma @, temperatura podwyższona nadal. Kobieto, ja już bym dawno była po becie :) ile to przypadków znam osobiście, gdzie dziewczynom w ciąży wychodziły negatywne testy :) U mnie bez zmian, czyli ból piersi (a jeszcze do tego mam ból w klatce piersiowej z prawej strony, bo wczoraj mnie zawiało :( ), trochę mniejszy, ale nadal ból brzucha. I druga noc prawie bezsenna. Niby całe wyrko dla mnie, a jakoś nie potrafię sobie miejsca znaleźć. Śpiąca jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euphoria tak to jest jak pierwszy raz śpisz sama w łóżku bez męża:) Ja mam to w normie bo mój chodzi na zmiany i często go na nockach w domku nie ma więc jestem przyzwyczajona choć jest mi często zimno samej pod kołderką heheh:) No ja mam zamiar na bete iść....i chyba zrobie tak, że jak do środy nie będę miała okresu to rano zrobię test a jak wyjdzie negatywny to w czwartek pójdę na bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxanna29
Dziewczyny ja to się obawiam że jestem niepłodna,bo tak jak pisałam przez te 3 lata się nie zabezpieczaliśmy z mężem a jednak nie udało nam się "wpaść".Fakt że na seks też mało czasu mieliśmy,bo ciągle zapracowani. I w dodatku ja ostatni raz u ginekologa byłam (wstyd się przyznać) 6 lat temu.. bo jakoś mi nie po drodze do lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxanaaaaaaaa!!!!!!!! To ty najpierw do ginekologa zamiataj!!! Ustal sobie taki dzień żeby ci po drodze było:) Poproś o usg, zrób sobie cytologie niech cię przebada porządnie i będziesz spokojniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie dobrze, malenstwo rosnie. Ma juz 9 mm i wielkie bijace serduszko :) Agatko, pamietaj, ze mi tez pierwszy test nie wyszedl! Ja wierze ze ty tu nam oglosisz wspaniale nowiny :) Euphoria, dasz rade ;) Roksana, no fakt, idz lepiej do lekarza. Zrob cytologie, prolaktyne i testosteron, bo jednak 3 lata seksu bez zobowiazan to w sumie juz troche i cos generalnie powinno sie kluc ;) Mam nadzieje, ze obejdzie sie bez dluzszego czekania. Powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia dziewczynki testujące!! Wkoncu sie uda.. nie nakręcać się- ale zaufac sobie i swojemu organizmowi :) Trzymajcie się ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka, super!! bardzo sie ciesze ze Malenstwo zdrowo rosnie. Oby tak dalej, zobaczysz jak Ci przeleci :) Agata podziwiam Cie, ja na pewno bym juz test zrobila, ciekawe co sie z tego wykluje.... Ja wlasnie sie szykuje do pracy i STRASZNIE mi sie nie chce :) ale mam dzisiaj lenia. U mnie ten cykl tez dziwny bo dopiero 11 dc i ciagle mam temp. ok.37 stopni. Normalne to to chyba nie jest. Nigdy przed owul. nie maialam niskiem temp. tak jak pisza na roznych stronach, nigdy nie mialam 36,6 tylko zawsze ok.36.8/9 ale nigdy nie mialam powyzej 37 stopni. Dziwne. Boje sie ze to cos z hormonami i tarczyca bedzie ale do grudnia wstrzymuje sie z wizyta u gin. Poobserwuje jeszcze z dwa cykle i potem pojde... Ale ta temp. chyba normalna nie jest. No nic dziewczynki, milego dnia i do uslyszenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam Angelowa:) A o sobie i maleństwu to nic nie napisałaś???? Co tam u was słychać ??? Surfitka to bobasek już gigantyczny jest;) Zaraz będziesz pisała nam, że za tydzień masz termin porodu heheeheheh:) Andi widzisz jak ten cykl też miałam jakiś nie taki bo ja znowu miałam bardzo niską tempkę jak na mnie ale ty rzeczywiście masz wyższą, choć z drugiej strony ty nigdy nie miałaś niskiej temperatury po @, zawsze wahała ci się tak w okolicach 36,8. Dobrze mówię???? A tak w ogóle to ja też dzisiaj siedzę w pracy więc nie jesteś sama kochana heheheh:) U mnie dalej to samo....temperatura stała 37,1. @ brak:) Już powoli zaczynam wierzyć że w tym dziwacznym cyklu coś się udało nabroić:) Dzisiaj zakupię test i jutro rano robię...w końcu bo też już nie umie się doczekać a zarazem się boję że znowu wyjdzie negatywny:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×