Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Angelowa

Nowy wątek dla dziewczyn oczekujących na okres/ zrobienie testu!

Polecane posty

wczoraj robilam dwa testy Quixx i dzis rano tez, a o 12.30 robilam bobo test - tak wiec obydwa sa z czuloscia 25!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sądzę, że to jest na plus bo już masz wyższy poziom czułości czyli ciąża najprawdopodobniej murowana :) Gratuluję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj byly naprawde bladziochy, a dzis juz na tym bobo test byla naprawde widoczna druga kreska wiec nie zastanawialam sie czy cos widze:) ale mimo to martwie sie bo pierwsza ciaze poronilam w 5 tygodniu niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może jak już wiesz, ze test wyszedł pozytywnie idź zrobić sobie bete dwa razy żeby sprawdzić czy prawidłowo przyrasta. Będziesz miała pewność i od razu do ginekologa jak miałaś jedno poronienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na bete nie ma szans bo jest wekend wiec zobaczymy po wekendzie! mam jeszcze jeden test bobo test zrobie go w niedziele rano w dzien spodziewanej@ i jak beda kresi rownej intensywnosci to zaczne działac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I prawidłowo, dlatego napisz w niedziele rano czy wszystko się potwierdziło:) Czekamy na info..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcia, po cichu gratuluje :) U mnie ladnie betka przyrasta, o 94 % w ciazgu 48 h wiec jest dobrze . A nawet bardzo :) Mam juz 485. Wiyte mam dopiero 14.11. To bedzie skonoczne 8 tygodnie, wiec cos dzidzia powinna byc duza ;) Ale w przyszlym tygodniu byc moze bede miec usg w klinice. I moze cos z koncem 6-ego tygodnia uda sie zobaczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dalam rady do niedzieli ! zrobilam kolejny test - bobo i sa dwie kreski ta druga jest ciut ciemnijesza niz wczoraj!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, to kolejna wskakuje do ciążowej tabelki :D gratuluję :) Surfitka, to faktycznie beta ładnie przyrasta :) na usg chyba powinno bić już małe serduszko, to chyba musi być mega przeżycie, słyszeć coś tak pięknego :) może się przy okazji dowiesz, czy jest 1 czy 2 :) Agata i Andi, trzymam kciuki za Wasze 2 kreseczki :) jeszcze trochę czasu, ale szybko zleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Nie udzielam się, ale na bieżąco Was czytam. Dzisiaj mój dzień testowania, ale nie zrobiłam testu. Nadal nie mam @. Ostatnią miałam 15 września, ale jakoś nie czuję, żebym była w ciąży. Poczekam chyba do 50 dnia, bo ostatnio miałam taki długi cykl i zobaczymy... :) Boli mnie od kilku dni krzyż, a tak często miałam przed @, więc możliwe, że niedługo się pojawi. Czyli zmienie swoją datę testowania na 3.11. Gratuluję wszystkim szczęśliwym zaciążonym ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: .......NIK ..............CYKL ..... TESTOWANIE ......WYNIK TESTU tofikowa ................1.........ok. 10.10.2011 ... pozytywny Zniecierpliwiona........9.............12.10.2011....... ... negatywny surfitka.................16( 4 stym)..16.10.2011......pozytywny alcia25...................14........ok 23.10.2011.........?............ kasial28..................1..........ok.24.10.2011....... ......?...... . Mitka89..................2.............3.11.2011........ . .....?...... Andi_2011 ...............3......... ok. 3.11.2011. ..........?......... agata_08................4...........ok.5.11.2011........ ...?......... Euphoria83..............1...........ok15.11.2011....... .......???.... niecierpliwa85..........6.........ok. 25.11.2011... ..........?....... SZCZĘŚLIWE PRZYSZŁE MAMY: .........NIK ...........ILOŚĆ CYKLI....TERMIN PORODU..........PŁEĆ.. każdy nik zajęty.........13..............24.02.2012............Córeczka Madlen ......................2..............25 .03.2012..chłopak sztuk 2 Angelowa....................1..............26. 03.2012................?.... Malaczarna06..............1..............27.04-3 .05.2012..........?..... Arszenika*..................1..............25.04.12-01.05 .12.........?.... Taka sobie..................4......Coś ok.12 maj 2012 tak myślę ...?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K@mika
Witajcie dziewczyny, dawno tu nie zaglądałam, ostatni raz w lipcu. Niestety od tamtej pory nic się u mnie nie zmieniło. Z uporem maniaka na teście pojawia się jedna krecha. Teraz czekam do 1 listopada na testowanie. Sytuacja jest o tyle inna, że odwiedziłam gina i zrobiłam badania. Na lewym jajniku miałam 6 cm torbiel, która skutecznie przeszkadzała w zajściu. Torbiel to już przeszłość i przy okazji cykl trochę wyregulowany, chociaż mój doktor dąży do ideału i planuje żebym miała 28 dniowe cykle (poprzedni 29 dniowy go nie zadowolił:) W 13 dc miałam usg na którym doktor wypatrzył 14mm pęcherzyk, jednak podobno wszystko u mnie jest opóźnione... a teraz najgorsze- czekanie. Ależ jestem niekulturalna: piszę o sobie, a nawet nie zapytałam czy macie ochotę to czytać:). Drogie koleżanki staraczki i szczęśliwe przyszłe mamy, czy mogę do Was dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen :)
Hej dziewczyny! Witam nowe i gratuluje niektórym zaciążenia :D W każdym bądź razie GRATULUJE!!! co do wylewności uczuć męskich mój należy do tych zamkniętych w sobie... Co mnie nieraz potwornie irytowało ;P Wolałabym żeby i on wiecznie patrzył na te maluchy, na ubranka... mówił o ciąży a on ciągle ,,nie panikuj kochanie bo to nic nie da, musimy poczekać...,, A teraz zaczął się zmieniać... na początku też było żebym się nie nakręcała za szybko bo mieliśmy problemy z misiakami ale teraz jak lekarz mówi że jest wszystko w najlepszym porządku to on jest tak szczęśliwy ze czasem marzę o tym, żeby znów był zamknięty w sobie hehe... więcej gada z brzuchem niż ze mną ;) Już mnie nie ciąga do jubilera czy sklepu z odzieżą teraz jedynie dziecięce ubranka, łóżeczka, wózeczki i oczywiście body z napisem ,,będę taki jak mój tata!,, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mitka trzymam kciuki za to żeby @ nie przyszła, choć jestem pełna podziwu dla ciebie, że jeszcze nie zrobiłaś testu bo ja bym nie wytrzymała:) Kamika no pewnie, że możesz się przyłączyć...wpisz się do naszej magicznej ;) tabelki. Madlen cieszę się, że wszystko jest wporządku...:) Całuski dla was....a u mnie ogólnie dalej nic, piersi zaczynają jak zwykle delikatnie boleć i to wszystko. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh.. u mnie tez nic. 26dc... wg. obliczen powinnam miec @ ok.33/34 dnia wiec jeszcze sporo. Co mnie dziwi to ze jeszcze wogole nie bola mnie piersi (zazwyczaj bola mnie na 10-12 dni przed @)... pewnie jest to spowodowane tym moim dlugim wyjazdem i najprawdopodobniej nawet nie dostane @ w obliczonym terminie bo objawow poki co prak a zostalo teoretycznie ok.8 dni. Testowac bede pewnie w weekend, ok.5.11 (Agata czekamy razem! :) o ile wstrecziucha mnie nie zaskoczy wczesniej. Ogolnie jedyne co zauwazylam to to ze sutki staly sie bardzo wrazliwe, zazwyczaj bola mnie cale piersi przed @, zwlaszcza jak ucisne z boku a teraz tylko sutki.. no ale nic sobie nie wmawiam, nie nakrecam sie tylko byle jakos te dni zlecialy. Ten cykl na pewno bedzie jakis dziwny przez ten moj nieszczesny wyjazd i zupelnie wszystkiego moge sie spodziewac, nawet z 2 tyg. opoznienia... Pozdrawiam wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piersi juz mnie na dobre rozbolaly cale, tak jak przed kazdym @.... czyli pewnie w tym miesiacu znowu kicha... do bani to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Andi, z tego, co wiem, to w ciąży piersi bolą zupelnie jak przed @. Moja siostra zrobila test dopiero 10 dni po terminie @, bo nie brala pod uwagę ciąży i mi caly czas mówila, że ją "cycki i brzuch przecież bolą zupelnie jak na @" :) A tu niespodzianka :) Także wcale nie jest powiedziane... Uda się, zobaczysz. U mnie 10dc, niedlugo owulacja, ale już i tak "dzialamy" :D Mój ostatnio byl wielce zdziwiony, że w ciążę można zajść tylko w ten doslownie ulamek miesiąca... Co ci faceci robili na biologii?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K@mika
STARAJĄCE SIĘ: .......NIK ..............CYKL ..... TESTOWANIE ......WYNIK TESTU tofikowa ................1.........ok. 10.10.2011 ... pozytywny Zniecierpliwiona........9.............12.10.2011....... ... negatywny surfitka.................16( 4 stym)..16.10.2011......pozytywny alcia25...................14........ok 23.10.2011.........?............ kasial28..................1..........ok.24.10.2011....... ......?...... k@mika..................10.............01.11.2011.........?........... Mitka89..................2.............3.11.2011........ . .....?...... Andi_2011 ...............3......... ok. 3.11.2011. ..........?......... agata_08................4...........ok.5.11.2011........ ...?......... Euphoria83..............1...........ok15.11.2011....... .......???.... niecierpliwa85..........6.........ok. 25.11.2011... ..........?....... SZCZĘŚLIWE PRZYSZŁE MAMY: .........NIK ...........ILOŚĆ CYKLI....TERMIN PORODU..........PŁEĆ.. każdy nik zajęty.........13..............24.02.2012............Córec zka Madlen ......................2..............25 .03.2012..chłopak sztuk 2 Angelowa....................1..............26. 03.2012................?.... Malaczarna06..............1..............27.04-3 .05.2012..........?..... Arszenika*..................1..............25.04.12-01.05 .12.........?.... Taka sobie..................4......Coś ok.12 maj 2012 tak myślę ...?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomne sie, ze zyje :D Płci jeszcze nie znam, mam nadzieje poznac za 3 tygodnie :) madlen dobrze widze- bliźniaki??? GRATULACJE WOW! :) Reszcze tez gratuluje dwoch resek i zycze powodzenia oczekującym! Dopiero co sama czekalam na zrobienie testu a tu 19 tydzien sie zaczyna.. Ehh bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wpadam tylko na chwilkę. Zrobiłam prolaktynę i wynik jest bardzo dobry. Norma od 5 do 35 a ja mam 11,31. A więc jestem zdrowa. Już niczego nie będę szukać. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane Angelowa fajnie, że do nas co jakiś czas zaglądasz i że wszystko jest dobrze :) czekamy na info o płci:) Niecierpliwa super, że wyniki wyszły ci prawidłowe... A u mnie dzisiaj ból....ból pęcherza niesamowity....ja mam z tym problem bo wraca co jakiś czas...już dawno nie miałam bólu pęcherza jakiś rok temu ale jak przyjdzie to na maxa...musiałam wziąć tabletki bo bym nie wytrzymała więc mam nadzieję, że gdyby się udało w tym miesiącu zaciążyć to nie zaszkodzą w tak początkowej fazie.....brrrrr ale ból :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam:) Patrzę sobie na tą naszą tabelkę i okazuje się, że kasial i niecierpliwa powinny być po testowaniu...kochane odezwijcie się szybciutko.... a jak tam u pozostałych dziewczyn...andi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane mam problem .... katastrofa. Dzisiaj ma 21 dc i ....zapalenie pęcherza. Biorę furagin i z głupoty miałam jeszcze jeden test owulacyjny który mi został z zeszłego tygodnia. Zrobiłam go i ku mojemu zdziwieniu wyszedł super pozytywny bo kreska testowa wyszła zdecydowanie mocniejsza od kontrolnej. Od razu przeczytałam czy furagin ma wpływ na testy owulacyjne ale nie ma, ponieważ nie jest na bazie żadnych hormonów i takie tam. Ja sama teraz nie wiem co myśleć. Czyżbym dopiero teraz miała owulację??????? Ja już jestem cała głupia z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boję się, że mam coś nie tak z hormonami ale to dopiero w tym cyklu bo w tamtym testy wychodziły tylko w okresie owulacji...idealnie nie wiem o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata, nie denerwuj sie!! w najgorszym wypadku bedziesz miala jeden jakis dziwny cykl, moze na zmiane pogody cos Ci sie pozmienialo ale po jednym razie nie mysl ze to cos z hormonami. Pamietasz jak ja mialam? a teraz widzisz, wrocilo do normy wiec czasem tak sie zdarza. Wydaje mi sie ze mimo wszystko te leki ktore wzielas mogly miec wplyw... a owul. w 21 dniu jest calkiem normalna, ja mam prawie zawsze ok.20 dnia (nie pamietam ilu dniowe masz cykle bo ja licze sr. ok.33 dni i owul. wypada mi wlasnie ok. 20). Nie martw sie na zapas i juz nie testuj tylko czekaj cierpliwie... A sluchaj... bo gdzies czytalam (ale to nie jest potwierdzone wiec musialabys zobaczyc) ze w ciazy zawsze testy owul. wychodza pozytywne wiec moze Wam sie udalo? !! tylko poszukaj gdzies inf. na ten temat. A u mnie spokoj, 28 dc. nic sie nie dzieje ale jestem raczej pewna ze w tym miesiacu bedzie lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata, znalazlam to: Test owulacyjny wykrywa ciążę Dlaczego? to jest tak naprawdę jego wada bo krzyżuje się z hormonem ciążowym HCG w niskich wartościach, ale konstruując test i jego czułość zakładaliśmy, że człek będzie testował w okolicy owulacji. A teraz wstawka dla chemików, dlaczego tak jest Otóż podjednostka Beta HCG wykazuje bardzo duże podobieństwo do LH. Jak duże, aż ciężko uwierzyć ale jest to 91 aminokwasów !!! w łańcuchu o długości 121 reszt aminokwasowych Test krzyżuje się z HCG na poziomie 10 co oznacza, że przekroczenie tego poziomu powoduje pozytywny test owulacyjny (1-2 dni od zagnieżdżenia) Dużo testujących używa zatem 9-10 dni po owulacji testów owulacyjnych, żeby zobaczyć jak wyjdzie jak pozytywnie to testują ciążowym, ale UWAGA TEST OWULACYJNY zawsze WYCHODZI POZYTYWNIE W CIĄŻY ale POZYTYWNY TEST OWULACYJNY po owulacji NIE MUSI oznaczać ciąży dlatego wolę jak testujecie ciążowymi :) TEST OWULACYJNY jeżeli ma przepowiadać ciążę MUSI MIEĆ KRESKĘ TESTOWĄ CIEMNIEJSZĄ OD OWULACYJNEJ lub PRZYNAJMNIJE TAKĄ SAMĄ jeżeli testowa jest jaśniejsza to nie jest to zwiastun ciąży. Kurcze... moze Wam sie udalo i dlatego test jest pozytywny!!! ale nie wiem czy to prawda, na wielu forach ak pisza ale nie sa to opinie medyczne.... ale trzymam kciuki.. wydaje mi sie ze mozesz byc w ciazy :D duza szansa ale nie chce znow palnac czegos zeby nie zapeszac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie z ciekawosci tez zrobilam sobie test owul. ale u mnie negatywny, druga kreska bledziusienka.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×