Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość KinjaOlczak

Skuteczne wybielanie zębów

Polecane posty

Gość hielo
dzis ide do dentysty, zasięgnę przy okazji porady o wybielaniu zebów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hielo
dentysta zaproponował mi wybielanie u siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki awerina, już sobie zamówiłam iBrighta, czekam teraz na przesyłkę, w sumie może zrobię fotkę zębom przed i po wybielaniu, i to będą poważniejsze zdjęcia niż to wrzucone powyżej... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giżo
hielo a ile dentysta zaśpiewał Ci za wybielanie u siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hielo
dokładnie to nie wiem ile, znam tylko przedział cenowy: od 600-1500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytat nilreni: "Dzięki awerina, już sobie zamówiłam iBrighta, czekam teraz na przesyłkę, w sumie może zrobię fotkę zębom przed i po wybielaniu" Zrób tak! Trzymamy za słowo! Chętnie zobaczę efekty takiego sposobu wybielania zębów, a lepiej chyba nie można tego sprawdzić, niż porównać fotki, tylko zrób je w takim samym świetle i w tym samym miejscu, żeby dokładnie można było porównać. Jak będziesz się wstydziła wrzucić na forum, to prześlę Ci maila, dobra, i mi wyślesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giżo
też chętnie zobaczę fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz to się nilreni wkopałaś, ja też chcę zobaczyć zdjęcia Twoich zębów :P. Zaczęłaś już to wybielanie iBrightem? Ile mamy czekać?;) I prześlesz nam jakoś na maile te zdjęcia, czy jak, bo nie widzę tutaj żadnej możliwości przesyłania sobie prywatnych zdjęć, chyba że nie jestem jeszcze na tyle obcykana z forum, żeby to poszukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fenix_z_popiołu
nie wiem, czy jest inny bardziej skuteczny sposób na wybielanie zębów, jak wizyta w gabinecie. Ja sama się nad tym zastanawiam, ale zobaczę jak moje zęby się będę prezentować po usuwaniu kamienia nazębnego w Galerii Uśmiechu. Przyznam, że po ostatnim usuwaniu kamienia moje zęby wyglądały naprawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giżo
muszę przyznać, że jestem mile zaskoczony tym hollywood smile, używam go od tygodnia i zęby faktycznie zrobiły się jaśniejsze i nawet żółte plamy zniknęły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam, że MOŻE wkleję fotki, ale się rozmyśliłam, onieśmieliliście mnie, forumowicze, ale na stronie iBrighta są zdjęcia osób przed i po wybielaniu, mi dziś został ostatni dzień, wypowiem się jakoś szerzej, jak już będę po całej kuracji, ale póki co jest zajebiaszczo ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam, że MOŻE wkleję fotki, ale się rozmyśliłam, onieśmieliliście mnie, forumowicze, ale na stronie iBrighta są zdjęcia osób przed i po wybielaniu, mi dziś został ostatni dzień, wypowiem się jakoś szerzej, jak już będę po całej kuracji, ale póki co jest zajebiaszczo ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giżo
nie wierzę zdjęciom ze strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nilreni, narobiłaś smaka, a teraz się wykręcasz, na stronie ibrighta już dawno wszyscy sobie posprawdzali, i tu chodziło o konkretne zdjęcie forumowicza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hielo
zgadzam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fenix_z_popiołu
to będą te zdjęcia czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giżo
powoli staje się fanem hollywood smile naprawdę jest skuteczny w tym wybielaniu zębów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzona.......mmm
Jeśli ktoś mysli ,ze białą perłą , whitestripsami czy jakims ibrightem osiągnie sniezną biel niczym na okladce czasopisma to sie myli :O w gazetach jak kazdy wie poprawiają paszcze photoshopem, zęby tez. Kilka klikniec i masz bielutkie ząbki. Gwiazdy i gwiazdki z tv i filmow najczesciej mają licówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dali-a
niestety to prawda :( Używałam białej perły i niestety efekt był kiepski teraz dostałam w prezencie ten hollywood smile i chyba go wypróbuję chociaz nie mam złudzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś już wcześniej chyba podawał tę stronę iBrighta, jakoś w środku tematu jest, i ktoś jeszcze pisał o oficjalnej stronie, skąd też można to zamówić. Jeśli chodzi o samo wybielanie, to są jednak osoby, które mają bielsze zęby niż inni i oni na pewno wybielali, patrzę nawet po swoich znajomych - i od razu widać, kto ma ładne, białe, ale naturalne zęby, a kto raczej nie dba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkkkkkkkkkkkkkkdd
zalezy od koloru kosci ,moja znajoma ma zęby jak śnieg, nigdy nie wybielala, od dziecka super biale ,myje zeby porządnie 2 razy dziennie od zawsze ... tez bym tak chciala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giżo
a moje zęby jeszcze nigdy nie były tak białe jak po tym hollywood smile, ciekawe ile ten efekt sie utrzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uky
Próbowałem już białej perły i przyznaję, że efekt był ale tylko przez jakieś trzy tygodnie, teraz kupiłem hollywood smile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolona...........
ja jestem niezadowolona z Białej perły , zęby bielsze ale nie idealnie białe ( kiedys takie mialam). Wczoraj pytalam w innym wątku o paski wybielające (kupilam 3 lata temu w USA w markecie za kilka groszy) . Nazywają się one CREST i takie teraz sprobuje. Wal-Mart sprzedaje podobne ale tańsze pod wlasną marka z tego co pamietam. Podajcie skład Holywood Smile jesli ktos ma , ile jest w nim karbamidu / lub wody utlenionej. w Internecie jest tylko pasta holywood

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabella2514
Uky, jak już będziesz po zastosowaniu hollywood smile, to bardzo bym prosiła, żebyś napisał jakie są efekty. Ja próbowałam już różnych metod- białej perły, pasków blend-a-med whitestrips, nie wspominając już o pastach wybielających. Nic jednak mi nie pomaga. Fakt, że naturalnie mam dość białe zęby i nie osiada się na nich kamień ani żaden osad. Chciałabym jednak uzyskać naprawdę spektakularny efekt. Bardzo proszę, napisz po zastosowaniu, czy jesteś zadowolony. I gdybyś mógł, napisz mi też, czy masz na zębach kamień lub osad z kawy, wina itp. Bo mnie się wydaje, że to też może mieć wpływ na efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabella, jasne, że picie kawy, wina ma wpływ na kolor zębów, jest coś takiego jak biała dieta, można w internecie znaleźć informacje o tym, czego unikać podczas wybielania zębów, właśnie jak ja wybielałam, a stosowałam nakładki z żelem, to unikałam na przykład zielonej herbaty, bo ona też niby sprawia, że zęby zmieniają barwę. Ja w każdym razie z wybielania byłam zadowolona, iBright dał radę moim zębom, ale każdy musi poszukać coś, co jest dla niego najbardziej odpowiednie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabella2514
Ale mnie nie chodziło o przebarwienia, które się tworzą po wybielaniu zębów, tylko o te, które się nazbierały przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iciunia
ja mam prosty domowy sposud jak jestes w domu to chodz sobie z pasta kolgejt poprostu miej ja dokldnie nalozona na zeby ja mialam tak po tygodniu wybielone o minimum 2 ODCIENIE polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×