Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niezdara

co mam teraz zrobić

Polecane posty

widzę że dobrze się bawisz ror. tak trzymaj a uwierz mi że karta sie odwróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie chcesz placic podatkow to nie plac.znajdz se robote na czarno:P ktos kiedys na ciebie moze pracowac jak bedziesz stara i niedolezna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"[zgłoś do usunięcia] ica oj ror,kiedys zycie da ci nagle po dupie! np.ulegniesz wypadkowi bedziesz niezdolna do roboty zobaczymy co wtedy poczniesz.albo zachorujesz ciezko." to jest sytuacja losowa - dlatego uwzgledniona w sytuacji kazdego podatnika poa tym ja nie zakladam czarnowidztwa - aczkolwiek realnie biore pod uwage wypadek/chorobe czy po prostu starosc za kilkadziesita lat - dlatego wykupilam dodatkowe ubezpieczenie sytuacja autorki jest ciut inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @ Pendrive.
ica kij ma dwa konce uwazaj zeby to przeciw tobie sie obróciło to co napisałas, no jak brak argumentów to tak głupio pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"[zgłoś do usunięcia] niezdara widzę że dobrze się bawisz ror. tak trzymaj a uwierz mi że karta sie odwróci." i znowu to smieszne czarnowidztwo;-) kazdy jest w takiej sytuacjji n ajaka sobie zapracowal a osobiscie ci zycze zebys przemyslala swoje decyzje - to bolesny proces - ale potem mozna zaczac wreszcie budowac cos sensownego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady B...................xxxxx
w polsce jest tyle alkoholików, patologii, emocjonalnych popaprańców, złodzieji, nieudaczników chowających się po kątach i przygłupich absolwentów socjologii, politologii i innych filozofii ciągnących grubą kasę polskich podatników na piwo, wódkę, szlugi i kupony lotto, a Ty się czepiasz kobiety, która właśnie straciła pracę? no przepraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie kij ma dwa konce.uwazaj bo mozesz zostac z dnia na dzien bez pracy i pierwsza wyciagniesz reke po zasilek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz gdzie mozesz sobie wsadzic swoje zyczenia i swoje wypowiedzi. tak naprawde to opisałas sie jak głupia wylałas swoje frustracje tutaj . jestes pełna radości taraz. więć zamknij swoją buźkę bo szczerze to mi to wisi co masz do powidzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady B...................xxxxx
wszystkich uczciwie pracujących absolwentów socjologii i pokrewnych przepraszam, ale chciałam zobrazować skale zjawiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @ Pendrive.
lady B...................xxxxx a co w uk. nie ma pijaków złodziei narkomanów czy morderców nie uogólniaj ze wszyscy polacy tacy są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
utrata pracy to tez jest sytuacja losowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"[zgłoś do usunięcia] lady B...................xxxxx w polsce jest tyle alkoholików, patologii, emocjonalnych popaprańców, złodzieji, nieudaczników chowających się po kątach i przygłupich absolwentów socjologii, politologii i innych filozofii ciągnących grubą kasę polskich podatników na piwo, wódkę, szlugi i kupony lotto, a Ty się czepiasz kobiety, która właśnie straciła pracę? no przepraszam..." przeprosiny przyjete;-)) przypadki ktore opisalas powyzej wystepuja w kazdym spoleczenstwie, nie rozumiem jak to sie ma do watku glownego? znowu retoryka pt"bo inni sa jeszcze gorsi"?;_)) zdarzaa sie wiele absolwento socjologii - niezbyt elokwentnych - ale nie wyadje mi sie zeby z samego tego faktu panstwo ich dotowalo w jakikolwiek sposob;-)) niw iem moze sie cos zmienilo - nie sledze na biezaco - nowinek w polskim systemie opieki splolecznej - ale naprawde teraz panstwo przydziela bony na piwo i wodke?:-))))))) " ciągnących grubą kasę polskich podatników na piwo, wódkę, szlugi i kupony lotto"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady B...................xxxxx
pendrive, durniu... nie chce mi się tego komentować... ręce mi opadły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"[zgłoś do usunięcia] ica no wlasnie kij ma dwa konce.uwazaj bo mozesz zostac z dnia na dzien bez pracy i pierwsza wyciagniesz reke po zasilek." nie mierz mnie swoja miarka, ok? kazdy jest w takim samym stopniu narzaony na utrate pracy - z reszta utrata pracy to nie koniec swiata - w koncu umiejetnosci zostaja ktore zwykle docenia nastepny pracodawca - a w miedzyczasie mozna zyc z oszczednosci z nie zasilkow - as easy as it is;-)))))))) no tragedia z utrata pracy jest zwykle dla ludzi ktorzy sa niepewni z jakiegos powodu swoich szans na uczciwym i wolnym rynku pracy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady B...................xxxxx
nie wierzę w to, co czytam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" niezdara wiesz gdzie mozesz sobie wsadzic swoje zyczenia i swoje wypowiedzi." i po co ta agresja?;-)) " tak naprawde to opisałas sie jak głupia wylałas swoje frustracje tutaj ." napisz dwa razy ze jestem bardzo glupia a jak nie pomoze to sprobuj drukowanymi literami, ok? whatever makes you feel better;-))) "jestes pełna radości taraz" ja z natury jestem pogodna;) " więć zamknij swoją buźkę bo szczerze to mi to wisi co masz do powidzenia!" nie przywyklam stosowac sie do zyczen wyglaszanych niegrzecznym tonem zlotko;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" ica utrata pracy to tez jest sytuacja losowa." na ktora sa narazeni wszyscy pracujacy - nawet ci z zarzadow wielkich korporacji;-) " dziekuję i pozdrawiam wszystkich tych którzy dali dobre słowo" dobre slowo zwykle nic nie polepsza realnie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @ Pendrive.
do lady B...................xxxxx wiesz co mnie to może obrazic tylko osoba inteligentna a nie taka szmata jaką ty jestes wiec wali mnie to czy bedziesz mnie obrazała i rzucała w moją strone epitetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli masz powyzej 16000 funtow oszczednosci nie naleza sie zasilki w zwiazku z utrata pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady B...................xxxxx
Twoja wypowiedź ucementowała moje postanowienie poprzestania prowadzenia polemik z ludźmi o węższych horyzontach i niekoniecznie wysokim poziomie intelektualnym. Nasza rozmowa dowodzi, że niekoniecznie nawet średnim. Życzę zatem dobrej nocy, you made my day, lot's of thanks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady B...................xxxxx
*bez apostrofu! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"[zgłoś do usunięcia] lady B...................xxxxx nie wierzę w to, co czytam " nie musizz ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oszczędności mam nie wiele. z tego co zdazyłam sie dowiedzieć nalezy mi sie zasiłek dla bezrobotnych. moge starac się o dofinansowanie do mieszkania . i zasiłek na dziecko. ... mam nadzieje ze szybko znajde pracę ( nie chcę zabierać ludzią benefitów ( to zgryżliwość do ror) ).chociaż na part time.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @ Pendrive.
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"lady B...................xxxxx Twoja wypowiedź ucementowała moje postanowienie poprzestania prowadzenia polemik z ludźmi o węższych horyzontach i niekoniecznie wysokim poziomie intelektualnym. Nasza rozmowa dowodzi, że niekoniecznie nawet średnim. Życzę zatem dobrej nocy, you made my day, lot's of thanks" 23:24 [zgłoś do usunięcia] niezdara własnie widzę po twoich wypowiedziach jaka jesteś szczęliwa" hahahhahahahah - zawsze mnie bawia takie wycieczki personalne gdy argumenty soie koncza;-) ps. nie u kazdego jest teraz noc - to ad "szerokich horyzontow myslowych";-))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @ Pendrive.
niezdara tobie sie chce tak pracowac jak mnie orac na polu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie szczesliwi na wysokich stanowiskach bardzo dobrze zarabiajacy nie przypieprzaja sie do tego ze ktos korzysta z ich podatkow tymczasowo.jak sie z dziadow panstwo zrobi to wychodza takie ror.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"[ ( nie chcę zabierać ludzią benefitów ( to zgryżliwość do ror) ).chociaż na part time. " rozumiem ze tamat wiec zalozylas z nudow ?;-)) [przeciez zasilki cie ine interesuja;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×