Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

kasia_27_słupsk - he he ja wczoraj farbowałam włosy i doprowadziłam swoje brwi do porządku a w weekend kupiłam sobie nowe kremy na dzień i na noc tak żeby poczuć się bardziej kobieco bo ostatnio to często czuję się jak staruszka. U mnie też wykonują to obracanie dziecka jeżeli jest w złaj pozycji. Przynajmniej moja położna informowała mnie o tym tak ok 20tc, że jak by coś to to przedyskutujemy. Na szczęście mały jest dobrze ułożony i mam nadzieje,że tak zostanie a położna już nic o tym zabiegu nie wspomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata.sr też właśnie ostatnio myślałam o tym e będziemy obchodzić swój pierwszy dzień matki ;) co do leżaczków narazie nie planuje kupić może za jakiś czas, po chrzcinach, albo jak będzie becikowe ;) hehe Wiecie że ja nie myślałam o tym jak to będzie jeśli dziecko będzie inaczej ułożone. Mam nadzieję że u mnie robią cc. Mi do porodu zostało 48 dni ;) według OM . a z USG terminu nie znam . lekarz mi nie podawał. A wam podawał ? czy macie to gdzieś napisane ? Pozdrawiam gorąco przyszłe mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi lekarz powiedzial tylko ze moze byc dzidzi tydzien wczesniej. nie podawal konkretnej daty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ogólnie w karcie ciąży jak patrzyłam jest miejsce na termin według USG, no ale niestety ja tam nic nie mam. Wogóle mój lekarz już mnie denerwuje. Musze na następnej wizycie upomnieć się o USG bo dawno nie miałam także nawet nie wiem ile waży moje maleństwo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, Dziewczeta, ja wlasnie poczytalam sobie Marcowki. Czesc z nich juz rozpakowana, ale przerazilam sie relacjami z porodow tzn. ten bol i w ogole. Po co ja to czytalam. Teraz nie bede spac przez kilka najblizszych nocy :P Swoja droga, ciekawe ktora z nas bedzie pierwsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladam Wasze zdjęcia na o2. Gdzie wasza linia na pępku? Moja juz prawie czarna a na tych pieknych fotach brzuchy jak z zurnala :) miałam się dzisiaj połozyc wcześniej, ale wcale mi sie nie chce spac. poza tym to ukladanie sie na lozku sprawia mi tyle trudnosci, ze moze dzisiaj zasne na krzesle przy biurku :) Nie czytajcie o bolachporodowych. Bedzie bolalo, wiadomo, ale kazda znosi to inaczej, a takie historie czasami moga nas porzadnie zrazic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ja dzisiaj troszkę chodzę zestresowana bo straszne skurcze mnie łapią. Najpierw takie jakby mrowienie, potem twardnienie a potem ból. W pewnym momencie nawet pojawiało się to w regularnych odstępach czasu. Aż do momentu jak przyszła pora na fenoerol i magnez. Później się troszkę uspokoiło. Bo ja nie wiem czy to jeszcze przepowiadające czy coś się zaczyna już dziać. Jutro idę do lekarza, mam nadzieję że wytrzymam. A może to przez tą pełnie?! Czy wy też macie coś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. dzisiaj ja jestem pierwsza ,od godziny nie mogę spać :) Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do upiększania się :) ja planuje za 2 tyg iść do fryzjera przed porodem sobie główkę poprawić- balejaż i ścięcie , no i możesz pedicure sobie przed porodem zrobię - a ja taki seans piękności :) robię sobie w domu-peeling całego ciała cukrem z mlekiem i oliwką, maseczką na twarz i samoopalaczem się co jakiś czas uraczę na buzi dla ładniejszego koloru i od razu czuję się piękniejsza Ja jakoś żadnych takich bóli i skurczy nie mam , tylko mnie mały tak kopie u dołu brzucha że jak siedzę to muszę się odchylać . Ja może nawet nie wiem co to skurcze :) pamiętam jak za pierwszym razem chodziłam na ktg i do mnie mój lekarz po odczytaniu ktg mówił że ja już mam skucze :) a ja nic nie czułam :) Ja o porodach nie czytam i nie oglądam , bo później wiem ze będę myślała po nocach i nie spała , a co ma być to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy mi mąż dzisiaj kupi kwiatki. Ostatnio jak byliśmy w KAUFLANDZIE widziałam bukiety tulipanów i powiedziałam że taki bukiet mi się podoba i sobie na dzień kobiet kupię - to może mi je kupi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, dzien dobry! Ja tez czekam chociaz na zyczenia od mojego meza, bo kwiatow to mi nie jest wstanie dostarczyc . Niestety nie ma go dzisiaj ze mna. Tez nie wiem co mnie podkusilo czytac o porodach. Juz wiecej tego nie bede robic :P Tak, jak mowicie. Co ma byc to bedzie i nie da sie tego zmienic. Kazdy odbiera bol inaczej, wiec nie ma sensu opierac sie na czyichs doswiadczeniach. No nic. Najwyzszy czas popracowac troszke. Milego dnia zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już po śniadanku :) Synek sobie bajkę zażyczył i mam chwilę na poczytanie Kafe :) Również Wam życzę Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Kobiet !!! U mnie chyba z tej okazji śnieg spadł :( co nie jest wesołym prezentem. A słuchajcie wczoraj poszłam do kiosku i chciałam kupic sobie gazetkę o dzieciach tak dla rozrywki (i chyba już nawet wyglądam na taką biedną bezdomną sierotkę) i Pani dała mi za darmo powiedziała, że ma jedną za dużo :) Nawet miło, że obcy ludzie są dla mnie uprzejmi (wolałabym jednak aby to rodzina mnie wspierała). Te huśtaweczki są prześliczne, ale ja bedę mała w foteliku trzymala kiedy będe w kuchni czy gdzieś indziej dla synka też nie miałam. Moja dzidzia jest ułożona główką w dół już jakiś czas i mam nadzieję, że się już nie przekręci. Ale w szpitalu w Legnicy robią cesarkę wtedy nie kombinują z przekręcaniem. Myślę, że do takich rękoczynów to już mega specjalista jest potrzebny aby nie zrobić dzidzi krzywdy i aby mamę tak nie bolało. A na Dzień Kobiet dostalam z córcią w brzuszko narazie tylko życzenia ale liczę na kwiatuszka po pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobietki, wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet :) No właśnie jestem w trakcie śniadanka i oczywiście mój mały nic nie chce, po tej chorobie znowu będzie wychudzony :( Dobrze, że chociaż chętnie pije wszystkie lekarstwa które mu podaje. Ja zaliczyłam kolejną słabo przespaną noc :( Ostatnimi czasy strasznie boli mnie kręgosłup i nawet w nocy dostaje mocnych skurczy przez które się budzę. W pierwszej ciąży nie miałam takich rzeczy, a przynajmniej sobie nie przypominam. W nocy wstawałam tylko do toalety a teraz budzę się z bólem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mnie od rana glowa boli i zle widze jakos nie mam ostrosci ale ostatnio czesto mi sie tak robi :/ musze zrobic jakies sniadanko WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ W DNIU KOBIET !!!! tak na marginesie a od mojego na nic nie licze bo on jakis taki inaczej wychowany i nigdy nic nie dostaje od niego bo jego ojciec tez taki jest moze to geny ale nie powiem ze bylo by milo tyle ze wyplata dopiero w sobote a on nie ma kasy przy sobie tyle wiem na 100% co do tych lezaczkow no ten 1 za drogi i jak wiecie u mnie sie nie przelewa ale ja dla dzidzi nic nie kupowalam teraz bo mialam po corce wiec zaoszczedzilam i chciala bym kupic ten lezaczek za becikowe a to dostane raczej 2 tys wiec odloze na szczepionki bo znow chce szczepic 5 w 1 na potrzebne rzeczy takie jak pampersy itp i wlasnie jakis bajer chcialam ale moim rodzica tez sie podoba lepiej ten tanszy co do upiekszania ja tez planuje isc do fryziera bo mam odrosty juz a tak to lipa bo mam taki tradzik ze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet :-) Ojciec dziecka napisał mi sms: rób co chcesz i daj mi spokój..... odpowiedź na zapytanie czy poczuwa się w jakimś stopniu do ojcostwa. Nie mam na nic ochoty,dopadła mnie depresja i się boję bo po porodzie może być jeszcze gorzej. Trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
florentyna a zlozylas juz papiery o alimenty itp jesli facet tak latwo chce sie wymiksowac Ty nie powinnas miec zadnych watpliwosci przycis gada i tyle zbierz faktury na wyprawke na wszystko co potrzeba i zalatwiaj sprawy urzedowo jak z nim sie nie da inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki:) Już po sniadaniu, pierwszym sprzątaniu, obiad nastawiony, zaraz tylko biorę się za obieranie wszystkiego:) Ja tam raczej mogę liczyć na zyczenia;P OBY! Mój men to nigdy o niczym nie pamięta, a nawet jak mu przypomne to to olewa:/ przynajmniej ja też później nie musze kombinować z prezentami i innymi pierdołami;P A kasy też nie ma, bo czeka na wypłatę, to nawet o tym nie myślę;P Musze się pochwalić, że dziś wkraczamy w 9 miesiąc! Dziś zaczyna sie nam 36 tc! masakra, jak to zleciało! a dopiero się dowiedziałam:) Już zaczynam wszystkich uczulać(bo jak mojego nie ma w domu to nie mam jak się dostać do szpitala), żeby na wszelki wypadek jak już gdzieś jadą to biorą telefony, bo w każdej chwili mogę zacząć rodzić a na piechotę nie pójdę 10 km;P także trzeba będzie towarzystwo przypilnować;P A tak to noc nawet udana, znalazłam sposób(mam nadzieję) żeby trochę pospać, bo zasypiam powiedzmy 22-23, później jak mój idzie do pracy o 1.30 to się budzę ale nie do końca, zasypiam po 2 i budzę się ok 8! także wielki sukces:P Ale może to dzięki temu, że nareszcie spię na wygodnym łóżku, a nie jak do tej pory na wyleżanym tapczanie;P dobra ide obierać, bo zaraz zupa się ugotuje hehe;P Buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet (hmmm... same sobie składamy życzenia, ehhh "gdzie Ci mężczyźni"?). Czy Wy też macie problem z kupnem ubranek w neutralnych kolorach? Wszędzie tylko róż i niebieski... bleee Chcę kupować rzeczy uniwersalne bo planujemy szybko postarać się o drugie dziecko i przyznam, że jest ciężko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki. wszystkiego najlepszego dla nas wszystkich :) M4DZI4 i jak sie czujesz? jak po tych wczorajszych skurczach? Juz w porzadku? Wiecie co, ja mam nadziejje, ze mnie te skurcze przedporodowe omina, tzn przynajmniej zeb ynie byly w takim stopniu mocne, zebym sie nie zestresowala. Bo ja jestem taka panikara ze nie w glowie mi liczyc czy one regularne czy nie. jakb mpoczula taki bol to pewnie juz bym jechala do szpitala. i tak sobie wyobrazam że jeżdze tam iz powrotem w kolko bo nie umiem rozpoznac porodu. Ale to nie mozna tak, prawda? W razie czego musze sprawdzac z zegarkiem skurcze i dopiero jak beda regularne to jechac? I jak wody mi odejda, to tez jeszcze nie jechac tylko czekac na skurcze? czy jak wody odejda to juz czas? Kurcze jak to wszystko juz blisko... Florentyna alimenty alimenty i jeszcze raz alimenty. Nie miej żadnych watpliwości czy dobrze robisz, bo on widac, nie poczuwa sie do zadnego obowiązku, co wiecej mysli chyba ze mu sie to upiecze. I nie traktuj tego, jako cos złego nie chodzi o to, żebyscie prowadzili ze soba jakies wojny. Robisz todla maleństwa. Musisz miec za co, godnie go wychowac. O depresji nie mysl narazie. Ta ktora teraz Cie dopada sprobuj zwalczyc. Glowa do gory, musisz byc silna. Wiem, ze tym ktore sa same jest bardzo ciezko, ale wasze dzieci tym bardziej was potrzebuja. Bo nie beda mialy nikogo inego. teraz jestescie dla nich i to co robicie, musicie robic dla nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki:) Najlepszego z okazji naszego święta:))) Mój P. złożył mi życzenia, i ucałował brzuszek i powiedział że ma dwie kobitki w domu(jedna siedzi w brzuszku;P), idziemy dzisiaj na obiad do restauracji. Do 3 w nocy nie spałam, potem zasnęłam i obudziłam się o 7 i to był koniec mojego spania. Nic mnie nie bolało ale po prostu spać mi się nie chciało...Nie dokuczają mi też skurcze, ogólnie muszę powiedzieć że czuję się na prawdę dobrze. Czasami tylko krocze boli no i puchną mi dłonie i trochę nogi. Jeżeli chodzi o chwilę dla siebie. Mam siostrę kosmetyczkę i ostatnio położyła mi przyjemną maseczkę arbuzową na twarz a pedicure i manicure też zażyczyłam sobie przed porodem,żeby jakoś wyglądać;) Florentyna-->przykre jest to co piszesz, trzymaj się!i koniecznie walcz o alimenty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka tak, ja mam chlopca wiec kupilam kilka niebieskic hrzeczy, ale chcialam neutralne wlasnie zeby sie przydaly na pozniej gdyby np byla dziewczynka i ciezko cos znalezc. moje malenstwo ma wiec wiekszosc rzeczy w bieli, bo takie tylko sa oprocz rozu i niebieskiego. bedzie taki bialy aniolek, a co.. ale rzeczywiscie masakra z tymi ubrankami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co jest najgorsze?Kobieta nadal ponosi wszystkie konsekwencje.... Pomijam całą ciążę,strach,ból.......po tym wszystkim trzeba jeszcze iść do sądu ,poniżać się i żebrać o środki na dziecko, oraz udawadniać,że buc jest ojcem dziecka.... Ja tracę pracę....wszystko się wywraca do góry nogami a on dalej chodzi do pracy może żyć jak chce i robić co chce.....to przykre... Tym bardziej,gdy się mieszka na wsi...i jest się wytykanym palcami na każdym kroku i traktowanym jak trędowata.Przykre to.....ale jak buc powiedział: nie trzeba było dupy dawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
florentyna ja takiemu facetowi to bym pokazala dopiero co to znacza problemy i to juz teraz nie zastanawiaj sie idz juz teraz zalatwiac sprawy potem bedzie ci jeszcze ciezej i to nie jest ponizanie sie w sadzie i proszenie bo jesli facet jest dupkiem to tylko o nim swiadczy a ty masz swoje prawa a on jednak obowiazki nie chce was ok nale utrzymac musi wiec wyciagni z niego co sie da i glowa do gory pokarz ze nie jestyes kims gorszym nie chce byc z wami ok znies to z godnoscia a on jest dupkiem i musisz walczyc o swoje byc silna a nie tak jak on na to liczy szara niezaradna myszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet ;). Po raz drugi proszę o dostęp do poczty bo nie mam..a Wy chyba jakąś założyłyście.. ---> iwusia.buziak@o2.pl Ja leżaczek-bujaczek dostanę po synku szwagierki koło maja także kupować nie zamierzam :). Strasznie sie nie mogę dzidzi doczekać..ale zastanawiam się w czym ją kąpać do pierwszego miesiąca jak na kosmetykach z nivea baby pisze, żeby je stosować powyżej 1 miesiąca życia...?? Jakiś pomysł? Ja jak się obudziłam mężusia w łóżku nie zastałam i do tej pory go nie ma..chyba załatwia sprawy z tą stłuczką..pewnie o dniu kobiet nie pamięta..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki Wszystkiego najlepszego w naszym dniu! Myślę, że mój M kupi mi kwiaty i czekoladki tak jak co roku :) Co do takich spraw to on bardzo schematyczny jest :P Ale to fajnie bo akurat mam ochotę na coś słodkiego a wczoraj wszystko wyjadłam. Dziewczyny już jakiś czas temu poprałam wszystkie ubranka i poukładałam w nowej komodzie .Wczoraj wieczorem zaczęłam wybierać na wyjście ze szpitala i powąchałam je. Wszystko przesiąkło mi zapachem drewna :( a przecież komoda była rozłożona i wietrzyła się 3 tygodnie zanim tam coś włożyłam. Nie wiem co mam robić nie chce prać i prasować tego jeszcze raz już nie mam siły. Doradźcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Florentyna powiem Ci, że facet jest zwykłą świnią..zmykaj składać papiery..staraj się o alimenty i nie myśl w ten sposób, że o coś żebrasz to on powinien czuć się idiotycznie, że na własne dziecko nie chce łożyć i obcy ludzie musza Go do tego "zmuszać". Ubranek nie udało mi się kupić neutralnych większość różowa, część kremowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×