Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Gość hexsa
Czesc dziewczyny :) Mam nadzieje, ze moge sie podpiac pod ten temat... bo innego jakos znalezc sie nie dalo, a termin mam na 12 kwietnia - synek. Jest mi juz tak strasznie ciężko, chciałabym już urodzić, bedzie to moje pierwsze dzieciatko i wpadam powoli w lekka paranoje... Nie wiem jak w ogole wygladaja skurcze, jak to jest? Obecnie boli mnie caly czas kregosłup i czuje "jakby obnizalo mi sie wszystko na dół" czy to juz symptomy porodu? Niestety nie bylo mi dane uczestniczyc w szkole rodzenie, bo przez wiekszosc ciazy lekarz mowil o cesarce, dopiero niedawno dowiedzialam sie, ze urodze normalnie... W ogole czy da sie to jakos przyspieszyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu - jak już pisałam wcześniej głowa do góry z dnia na dzień będzie już tylko lepiej, żółtaczka szybko minie niestety jest ona często u maluszków. My tu możemy cię jedynie powspierać psychicznie ale doskonale rozumami, że się martwisz każda z nas na pewno by tak samo reagowała w Twojej sytuacji. Życzę zdrówka dla malutkiej Oliwki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale spanikowałąm z tego wszystkiego pomylilam dni wzyt zaszlam do lekarza i pocałowalam klamke.... Jutro jest wizyta ehhh troche przeszlo ale nadal mam bole brzucha juz slabsze ale caly czas chodze siku... W dodatku synus ma 38 stopni goraczki i kaszel yhh wszystko na raz jutro moje serduszko ma na badania jechac do nowej pracy a ja na 12 do lekarza ciekawe jak to sie wszytko jutro ulozy. Ogladalam zdjecia na naszej poczcie jakie fajne brzuszki haha cakie okraglutkie a mamusie tylko licza dni do porodu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, tu najstarsza córka Florentyny. Mama prosiła bym przekazała, że Orest waży 3,640 kg. Mierzy 51 centymetrów i zdobył 8 pkt. Chłopczyk zdrowy- prawdziwy przystojniak z niego. Oboje dobrze się czują. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow :) Dziękujemy za info... Ucałuj Mamę od Nas :) Duży mężczyzna z Oresta, z niecierpliwością czekam na zdjęcie przystojniaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Jak miło, ze Córka Florentyny napisała :) Dziękujemy za wiadomość i gratulacje dla szczęśliwej Mamusi:) Taki niezbyt długi, ale pulpecik:) 51 cm przy takiej wadze, ale słodki musi być bobasek:) hihi Najważniejsze, ze wszystko dobrze poszło, bo Florentyna tak się zamartwiała a jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Florentynie gratulujemy dużego synusia ;) Asiu nie martw się zobaczysz wszystko będzie dobrze ;) A ja dzisiaj się obudziłam rano ze skurczami. Pojechałam do szpitala to stwierdzili że fałszywy alarm bo się wszystko uspokoiło i nawet rozwarcia nie mam. A już miałam nadzieję że malutka dzisiaj będzie ze mną. A tu lipa. Dzisiaj panie w szpitalu uświadomiły mnie że wcale nie jestem jeszcze w 37 tygodniu tylko jutro dopiero wchodzę w 37 tydzień. No po prostu ja już sama nie wiem jak to się liczy. Według ostatniej miesiączki w poniedziałek zaczął się 37 tydzień, a jak one liczyły od terminu porodu to ze mam ostatni dzień 36 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po wypowiedzi widać, że Córka zachwycona braciszkiem;) Teraz musicie dbać o mamę i Oresta;) Pozdrowionka dla całej Czwóreczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super!No to Orest już jest ze swoją mamą:)to bardzo fajnie,że corka do nas napisała. A my wiemy że wszystko jesy ok. Gratulacje dla kolejnej rozpakowanej mamusi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....................Wiek.....Data porodu...Płeć.....Imię......Który poród...Miejscowość Bajua....................22.........01.04.......M......Fi lip...........1..........Zakopane słoneczko81..............30.........02.04.......K......L ena............?..........Rzeszów Dragoniki................28,........03.04.......K(?)...Maja......2..........Wrocław Czuprynaa................22.........04.04.......M......Le on............1..........Radom Bronka w kropki..........32.........04.04.......M......Adrian........ ..1..........Szkocja Hannelka.................26.........05.04.......M......Ka mil........1..........ok.Bydgoszczy M4DZ1A...................28.........06.04.......M......Ad am............1..........Kraków Blanka6..................29.........06.04.......K......Ka rina..........1..........ok.Warszawy suri.......34............7.04.............M............?. ..........slask......... Florentyna Anna..........42.........08.04.......M......Orest........... 3..........ok.Suwałk alexiasz.................25.........10.04.......M......Al eksander......1..........Krosno Brinka...................19.........11.04.......K......Ju lia(?)........1..........ok.Suwałk beata.sr.................24.........11.04.......M......Do minik.........1..........Jaworzno buteleczka85.............26.........12.04.......K......?? ?????.........2..........Gliwice Iwonaa19.................19.........12.04.......K......Ju lia...........1..........ok.Radomia Nastusiaelo..............25.........13.04.......k......Mi lena..........2..........śląsk kwietniowka26............25.........14.04.......K......Ol ga............1..........woj.dolnośląskie ani00....................29.........14.04.......M......Ja kub...........1..........Tychy Kiniu ...................30.........14.04.......M......Wiktor..... .....2..........???????? Kafka28..................29.........14.04.......M......Da nielek........1..........Niemcy Kasiek81legnica..........30.........18.04.......K......?? ??????........2..........Legnica agaf.....................26.........18.04.......M......Ku buś...........1..........Reszów Nadia_2012...............35.........19.04.......K......?? ??????........2..........Poznań różyczka83..........................20.04.......M...... Szymon..........1..........Wrocław martusia_mala............21.........20.04.......M......Ko rnel......................Jelenia Góra uleczka90................21.........21.04.......M......Pi otr...........1..........ok.Bielska Białej Anita1978................33.........22.04.......M......?? ??????........2..........ok.Białegostoku malutkaa28...............28.........22.04.......K......Kl ara...........1..........Gdańsk gwens....................24.........24.04.......K......Zu za............1..........Śląsk kika1603.................35.........25.04.......M......Da wid ..........2..........W-wa Zysiolinka...............25.........26.04.......M..... Wojtuś..........1..........Warszawa Indianka25 ..............25.........28.04.......M..... Maciej..........1..........Wrocław/ Lubin li_la_li.................29.........29.04.......?......?? ????..........2..........Śląsk Karola11.................31.........29.04.......M......Ma teuszek.......1..........USA/Szczecin Sylvia4709..........................30.04.......M......Mi chałek........2..........?????? MAMUSIE JUŻ ROZPAKOWANE: Nick...........Data porodu....Waga.....Wzrost...Imię dziecka.......Miejscowość IZAMAMA.............29.02......3050g......52.........Jaś ................(?)..... AsiaOliwka..........24.03...........................Oliwk a............Lubin kasia_27_słupsk....25.03......3370g......47cm...Kajetan. ... ......Słupsk 28......22.04.2012......K......Klara......1.... ...Gdańsk FlorentynaAnna......28.03.....3640g.....51cm......ok. Suwałk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj nie dodałam imienia:( Nick....................Wiek.....Data porodu...Płeć.....Imię......Który poród...Miejscowość Bajua....................22.........01.04.......M......Fi lip...........1..........Zakopane słoneczko81..............30.........02.04.......K......L ena............?..........Rzeszów Dragoniki................28,........03.04.......K(?)...Ma ja......2..........Wrocław Czuprynaa................22.........04.04.......M......Le on............1..........Radom Bronka w kropki..........32.........04.04.......M......Adrian........ ..1..........Szkocja Hannelka.................26.........05.04.......M......Ka mil........1..........ok.Bydgoszczy M4DZ1A...................28.........06.04.......M......Ad am............1..........Kraków Blanka6..................29.........06.04.......K......Ka rina..........1..........ok.Warszawy suri.......34............7.04.............M............?. ..........slask......... Florentyna Anna..........42.........08.04.......M......Orest........... 3..........ok.Suwałk alexiasz.................25.........10.04.......M......Al eksander......1..........Krosno Brinka...................19.........11.04.......K......Ju lia(?)........1..........ok.Suwałk beata.sr.................24.........11.04.......M......Do minik.........1..........Jaworzno buteleczka85.............26.........12.04.......K......?? ?????.........2..........Gliwice Iwonaa19.................19.........12.04.......K......Ju lia...........1..........ok.Radomia Nastusiaelo..............25.........13.04.......k......Mi lena..........2..........śląsk kwietniowka26............25.........14.04.......K......Ol ga............1..........woj.dolnośląskie ani00....................29.........14.04.......M......Ja kub...........1..........Tychy Kiniu ...................30.........14.04.......M......Wiktor..... .....2..........???????? Kafka28..................29.........14.04.......M......Da nielek........1..........Niemcy Kasiek81legnica..........30.........18.04.......K......?? ??????........2..........Legnica agaf.....................26.........18.04.......M......Ku buś...........1..........Reszów Nadia_2012...............35.........19.04.......K......?? ??????........2..........Poznań różyczka83..........................20.04.......M...... Szymon..........1..........Wrocław martusia_mala............21.........20.04.......M......Ko rnel......................Jelenia Góra uleczka90................21.........21.04.......M......Pi otr...........1..........ok.Bielska Białej Anita1978................33.........22.04.......M......?? ??????........2..........ok.Białegostoku malutkaa28...............28.........22.04.......K......Kl ara...........1..........Gdańsk gwens....................24.........24.04.......K......Zu za............1..........Śląsk kika1603.................35.........25.04.......M......Da wid ..........2..........W-wa Zysiolinka...............25.........26.04.......M..... Wojtuś..........1..........Warszawa Indianka25 ..............25.........28.04.......M..... Maciej..........1..........Wrocław/ Lubin li_la_li.................29.........29.04.......?......?? ????..........2..........Śląsk Karola11.................31.........29.04.......M......Ma teuszek.......1..........USA/Szczecin Sylvia4709..........................30.04.......M......Mi chałek........2..........?????? MAMUSIE JUŻ ROZPAKOWANE: Nick...........Data porodu....Waga.....Wzrost...Imię dziecka.......Miejscowość IZAMAMA.............29.02......3050g......52.........Jaś ..........(?)..... AsiaOliwka..........24.03......................Oliwk a............Lubin kasia_27_słupsk....25.03....3370g......47cm...Kajetan. ... ....Słupsk 28......22.04.2012......K......Klara......1.... ...Gdańsk FlorentynaAnna......28.03.....3640g.....51cm.....Orest.....ok. Suwałk Teraz już chyba ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no chyba nie
nie skasowałas florentyny z wczesniejszej czesci tabelki i wkleiłas jakas klare...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....................Wiek.....Data porodu...Płeć.....Imię......Który poród...Miejscowość Bajua....................22.........01.04.......M......Fi lip...........1..........Zakopane słoneczko81..............30.........02.04.......K......L ena............?..........Rzeszów Dragoniki................28,........03.04.......K(?)...Ma ja......2..........Wrocław Czuprynaa................22.........04.04.......M......Le on............1..........Radom Bronka w kropki..........32.........04.04.......M......Adrian........ ..1..........Szkocja Hannelka.................26.........05.04.......M......Ka mil........1..........ok.Bydgoszczy M4DZ1A...................28.........06.04.......M......Ad am............1..........Kraków Blanka6..................29.........06.04.......K......Ka rina..........1..........ok.Warszawy suri.......34............7.04.............M............?. ..........slask......... Florentyna Anna..........42.........08.04.......M......Orest........... 3..........ok.Suwałk alexiasz.................25.........10.04.......M......Al eksander......1..........Krosno Brinka...................19.........11.04.......K......Ju lia(?)........1..........ok.Suwałk beata.sr.................24.........11.04.......M......Do minik.........1..........Jaworzno buteleczka85.............26.........12.04.......K......?? ?????.........2..........Gliwice Iwonaa19.................19.........12.04.......K......Ju lia...........1..........ok.Radomia Nastusiaelo..............25.........13.04.......k......Mi lena..........2..........śląsk kwietniowka26............25.........14.04.......K......Ol ga............1..........woj.dolnośląskie ani00....................29.........14.04.......M......Ja kub...........1..........Tychy Kiniu ...................30.........14.04.......M......Wiktor..... .....2..........???????? Kafka28..................29.........14.04.......M......Da nielek........1..........Niemcy Kasiek81legnica..........30.........18.04.......K......?? ??????........2..........Legnica agaf.....................26.........18.04.......M......Ku buś...........1..........Reszów Nadia_2012...............35.........19.04.......K......?? ??????........2..........Poznań różyczka83..........................20.04.......M...... Szymon..........1..........Wrocław martusia_mala............21.........20.04.......M......Ko rnel......................Jelenia Góra uleczka90................21.........21.04.......M......Pi otr...........1..........ok.Bielska Białej Anita1978................33.........22.04.......M......?? ??????........2..........ok.Białegostoku malutkaa28...............28.........22.04.......K......Kl ara...........1..........Gdańsk gwens....................24.........24.04.......K......Zu za............1..........Śląsk kika1603.................35.........25.04.......M......Da wid ..........2..........W-wa Zysiolinka...............25.........26.04.......M..... Wojtuś..........1..........Warszawa Indianka25 ..............25.........28.04.......M..... Maciej..........1..........Wrocław/ Lubin li_la_li.................29.........29.04.......?......?? ????..........2..........Śląsk Karola11.................31.........29.04.......M......Ma teuszek.......1..........USA/Szczecin Sylvia4709..........................30.04.......M......Mi chałek........2..........?????? MAMUSIE JUŻ ROZPAKOWANE: Nick...........Data porodu....Waga.....Wzrost...Imię dziecka.......Miejscowość IZAMAMA.............29.02......3050g......52.........Jaś ..........(?)..... AsiaOliwka..........24.03......................Oliwk a............Lubin kasia_27_słupsk....25.03....3370g......47cm...Kajetan. ... ....Słupsk FlorentynaAnna.....28.03.....3640g.....51cm.....Orest... ..ok. Suwałk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba nie> może tak pod czarnym nickiem? :P Nie skasowałam, by było wiadomo jaki termin porodu miała:) Któraś proponowała by to dodać, więc na razie nie będę kasować... I już poprawiłam, zauważyłam, ze dodałam stopkę Malutkiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny znowu jest zamieszanie z tabelka... na str 325 poprawiłam tabelkę żeby był termin z OM a Wy skopiowałyście wcześniejszą tabelkę ehh :) hmm mogę mieć uwagę? nie nazywajcie cudzych dzieci pulpetami bo to nie jest miłe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he no to mały Oreścik jest już na świecie :) Córko Florentyny- Ucałuj braciszka pogratuluj i wyściskaj mamę powiedz, że czekamy tu na nią. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zysiolinka- nie przejmuj się tabelką tak jest OK to tylko orientacyjnie dla nas. Termin z OM jest nie ważny, ważne że zdrowe dzieciaczki nam się rodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widzę następne zmiany wsród nas :D Floretyna gratuluje synka i ciesze się , że wszystko poszło dobrze. :) dziewczyny mam problem moze troche nie na temat ale byc moze jest on zwiazany z ciazą (?) Co umyje włosy , wysusze to za chwile wyglądają na przetłuszczone :o ale to dosłownie zaraz po uczesaniu i ułozeniu ich.. Miała lub ma któraś z Was tak ? Kurcze nie nakładam juz nawet zadnych odzywek a i tak rezultat taki sam.. szał mnie juz ogarnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bronka - nie przejmuje się :) tylko dziewczyny chciały żeby był termin z OM i razem z którąś (przepraszam nie pamiętam nicku)poprawiłyśmy tabelkę.. jak widać nie potrzebnie... a teraz Florentyna jest w 1 i 2 części i związku z tym w ogóle nie będzie widać jak nas ubywa w 2 w 1 ale tak jak mówisz nie przejmuje się i niech będzie tak jak jest... a mój malutki chyba schodzi w dół bo cały dzień czuje smyranie poniżej brzuszka :) i niestety coraz częsciej nachodzą mnie czarne myśli :( czy dam rade, czy lekarze nic nie schrzanią i czy maluszek będzie zdrowy.. już bym chciała żeby było po wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Florentyna--> GRATULACJE widzisz pomimo przeciwnosci wszystko jest w porzadku i mały jest zdrowy;)Pewnie sobie teraz lezycie razem na lozku ojj takim to dobrze;) Mi tez wlosy se tluszcza musze myc dziennie ale nie przejmuje sie tym w koncu koncowka ciazy:D A mam takie pytanie do Was czy chodzac do gina macie ogolone okolice bikini??? I dziekuje slicznie za odp. na swedzenie stosowalam pimafucin globułki i masc nic nie dzialao a klotrimazolum od razu pomoglo!!! Niema to jak dobre rady doswiadczonych kolezanek;) JESZCZE RAZ DZIEKUJE;*;*;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brinka ja zauważyłam podobny problem u siebie, muszę myć włosy codziennie a i tak w południe już są jakby przetłuszczone:/ Może to wina hormonów też? Zysiolinka uważam, że nazwanie dzieciątka Pulpecikiem to nic złego, ale skoro przeszkadza Ci to, to postaram się więcej nie używać takiego określenia:) Nie miałam nic złego na myśli, ale jak miałam nazwać, że jest pewnie pucułowaty, grubiutki albo pulchny? Pulpecik przyszło mi akurat do głowy, bo to takie słodkie określenie:) A z tabelką leciałam strona po stronie do tyłu i brałam ostatnią tabelkę, ale widocznie gdzieś mi umknęła ta co mówisz. To chyba nie jest jakiś straszny problem??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się golę ogólnie cała, albo zostawiam irokezika. Ale teraz pod koniec to już całą golę, bo wygodniej mi tak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytalam wczoraj opis na suwaczku ze jesli wody jeszcze nie odeszly i mam na to niema zadnych przeciwskazan do unioslych chwil. Szczerze mowiac to nawet niemam ochoty w weekend pobawilismy sie ale strasznie ciezko mi bylo i brzuchol przeszkadzal nie wspomne o tym ze bylo ciasno tzn mi bylo dobrze do pewnego czasu ale szybko ta chwila sie ulotnila.... A mialam nadzieje iz w koncowce ciazy jeszcze wykorzystamy fakt iz nie trzeba zabezpieczen stosowac a tu lipa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ostatni weekend też czułam się jakoś niekomfortowo w tych sprawach..ale cóż się dziwić... Tym bardziej jak lekarz mówi, ze czuje główkę palcami :/ Świadomość tego jest dziwnym uczuciem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brinka... moze sprobuj zmienic szampon. ja to musze ciagle robic. ale za to pomaga. moze u ciebie tez sie uda. ja poprostu mam np 2 szampony w lazience i raz uzywam tego a raz tego. a co do mycia glowy ... to jak to robicie ?? bo ja zawsze nachylam sie nad wanna i myje ale zaczyna to byc bardzo niewygodne... hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleczka ja też tak robię z szamponami, mam zawsze co najmniej 2-3 różne i teraz jakoś to nie działa:( Ja mam prysznic w domu, ale też staję przed kabiną i jakoś daję radę, choć bywa ciężko... Jeszcze trochę:) Wczoraj miałam ochotę na kąpiel w wannie..mmm..ale nikt ode mnie z rodziny nie ma wanny (moja stoi w piwnicy;) ). Muszę się obejść smakiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na szczęście z włosami nic się nie dzieje za to na udach i pośladkach od czasu do czasu pojawiają się wypryski myślę, że to może być od tego kremu na rozstępy w nadmiernych ilościach i pewnie dlatego, że ostatnio się strasznie w nocy pocę. Bikini jadę maszynką elektryczną na łyso bo już nie mam siły na wzorki :P Co do włosów to myję je jak biorę prysznic bo jak się za długo nachylam to mam zawroty głowy, więc pod kranem czy samym prysznicem odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata.sr - Trzymam kciuki za Ciebie i dzidzię. Rzeczywiście tak z dnia na dzień ustalili Ci termin cc pewnie jesteś w szoku. Wierz tak jest chyba lepiej bo nie będziesz miała czasu na rozmyślanie i niepotrzebne czarne myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×