Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Jutro wielki dzień dla mojego synka... pierwszy dzień w przedszkolu :) Mam nadzieję, że szybko się zaaklimatyzuje i nie będzie płakał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korbelia_28
Witam Dziewczyny ja chce dać swojemu dziecku ładne nie przekombinowane ale nie oklepane imie.Będzie trudno. Wszyskie imiona typu kubuś Antoś Zosia, Julka, Zuzia są bardzo ładne ale tak czesto nadawane dzieciom, przekonacie się o tym jak wasza pociech pójdzie do przedszkola i będzie tam masakra( Zuzuia nr 1,2,3,4,5) Przedszkolanki muszą dzieci ponumerwać bo zdarza sie, że jest kilka i o tym samym imieniu. Na Necie czytałam artykuł że w jednym z przedszkoli było w grupie 8 Amelek:). Także moze warto być troche orginalnym. Sama mam na imie Kaśka, imie popularne kilkanaście lat temu. W bloku na każdym prawie piętrze mieszkała Kasia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ja od rana na nogach bo dzis urodzinki i przed poludniem przyjdzie ciocia mojego z kuzynka a po moi rodzice i babcie wiesz sprzatam i cos szykuje :P samopoczucie ok tylko ciagle mi sie plakac chce lapie dolka i jestem glodna tzn bylam cala noc heheh ale mialam lenia zeby wstac i zjesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasoleczka masz dziś ur? TO WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :):):) U mnie też dziś wielki dzień związany z rozwojem mojej firmy, jak się przyjmie to będę mogła spokojniej zająć się ciążą i maluszkiem jak się urodzi.... bez ciągłego stresu że zawale wszystko.... 3majcie kciuki ;) Prawie nic dziś nie spałam tak się denerwowałam niestety.... a jak zasnęłam śniło mi się że miałam majtki całe we krwi i jechaliśmy do szpitala :(:(:( masakraaaaaaaaaa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasoleczka24 - wszystkiego najlepszego! Elena - powodzenia i sukcesu z biznesem:) Sylvia - powodzenia dla synka w przedszkolu:) Ja sie dzis obudzilam i mam straszna ochote na lazanki! Niestety do 17.30 w pracy bede wiec nie wiem skad je wezme:) Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Fasolka Wszystkiego Naj Naj Najlepszego!!!!!!! Jak tam u Was dziewczyny? W swoje spodnie jeszcze wskakujecie?:P ja za tydz w piatek wizyta qrde juz bym poszła ale kumpela jeszcze na urlopie sama siedzę i niema sie jak wyrwać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
larissa85 za mną wczoraj tak spagetii chodziło i robiłam po pracy hihi:P przynajmniej mam na dzis odrazu obiadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, Ide w sobote na wesele, sukienke kupilam kilka miesiecy temu. Baaaardzo dopasowana, pomyslalam, ze do wrzesnia nie uda mi sie pewnie zajsc w ciaze wiec moze jeszcze zeszczupleje troszke. W pon przymierzylam i w biuscie to sie ledwo mieszcze. Jakbym wciagnela powietrze to wszystko strzela:) Wiec napredce szukalam krawcowej, ma mi poszerzyc w biuscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mam dusze na ramieniu..mały w przedszkolu..niby nie płakał ale taki smutny był... No ale jakoś damy rade ... Myślałam że bedzie mi łatwiej..a tak na razie tylko ryczę..tak głucho w tym domu.. cały czas myśle co on tam robi, czy nikt mu nie zrobi krzywdy..on taki delikatny jest, ale za razem wszedzie wejdzie i mam stracha by sam sobie nic nie zrobił... a moje samopoczucie tak sobie..ostatnio miałam tyle na głowie ze moje myśli krążyły wokół tego ze nie jestem w ciąży..i tak mnie jakoś strach ogarnął.. dzis jade do gin po L4 to sie wypytam i moze mnie zbada zwłaszcza ze ostatnio bolał mnie brzuch... a o 15 mam wizyte u dentysty i znów stres... no i na 16.30 musze zdarzyć na zebranie do przedszkola __________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamy kwietniowe, mogę do was dołączyć? Wczoraj dowiedziałam się o ciąży - która jest już w moim brzuszku od 5-6 tygodniu:) termin mam na 24 kwietnia. to dopiero lub już 1,5 miesiąca - bardzo dziwnie się czuje. !6 lipca wyszłam za mąż, sądząc ze długo nam zajmie zachodzenia w ciążę zaczęliśmy od razu po ślubie i rachu ciachu- 15 dni później poczęła się mała fasoleczka. Najpierw wygrzewała się w Turcji na miesiącu miodowym, na podstawie braku okresu podejrzewałam ciążę- ale testy były negatywne. Ginekolog tez niczego nie widział i chciał dać mi tabletki na wywołanie okresu. Wczoraj odwiedziłam innego ginekologa i już widziałam moją mróweczkę ma 2 mm. Czuję się średnio, od tygodnia towarzyszy mi silny katar- co mnie bardzo martwi. Poza tym mdłości od 3 dni i rozchwianie emocjonalne Witajcie przyszłe mamy kwietniowe :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick............wiek.......tydzień......... TP ... (które dzidzi)....miasto miholichol...........32........7/8..............03.04.... .....(1).....W-wa Hannelka........26.........9................04.04..... ......(1) Blanka6.............28.........7/8.............05.04. ........(1) nati_24.............24.........7/8..............05.04.... .....(2) Maria.D83.......27.........9..................7.04....... .... (1)..Z.pomorskie justazg.............28..........6................08.04... ......(1).....Dublin martita__85.......26.........6/7..............09.04...... ....(2)...Cz-wa pocahontas85.....26.........7................10.04....... ....1.....Poznań buteleczka85......26.........6................12.04.. .......(2)....Gliwice kwietniowka-26....25........6/7.............14.04........ .(1) ml0da19..............28........7..............15.04 .......... (1) kornelia_28..........28........6 ..................15.04........2 Fasoleczka ........24.........6/7.............15.04..(2).....Częstocho wa różyczka83........28..........6..............19.04... .......(1) _elena_ ............26...........6.............20.04........ ...(1) Kafka28............29...........5..............23.04..... ......(1) uleczka90.........21...........5...............23.04..... ......(1)..ok. Bielska-Białej agula1708 .........24 ..........5/6..........24.04. ........ .(1).... Śląsk Zysiolinka..........24...........5...........28.04....... ..(1)...Warszawa mala szczesliwa kobieta..19....4/5.........??.04...........(1) paulisiaa59...............24.........4/5..........29.04.. .......(3) natalia2012...............21.........6/7..........14.04.. ........(1) Indianka25................25..........5/6..........24.04.........(1)wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole mialam sie zapytać czy którejś z Was też tak strasznie zimno tzn że stopy strasznie marzną i dłonie? bo ja tak mam chyba 3 dzień masakra lodowatość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buteleczka, ja mam tak samo. Marzna mi stopy a reszta ciala goraca. Gratulacje Indianka25:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, ciekawa jestem czy wy tez czujecie się tak źle. myślałam ze mdłości są tylko z rana, a ja cały czas czuje się jak bym połknęła wirujący balon i jestem bardzo zmęczona. Poza tym mogła bym płakać godzinami bez powodu... to znaczy powód zawsze się znajdzie w chwili obecnej przezywam to ze nie mam pracy na umowę stałą i ze od września będę bezrobotna- czyli nic mi się nie będzie należało. Dobrze ze mąż ma prace ale czy to wystarczy. Fasolka- wszystkiego najlepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, Indianka25 witaj w naszym gronie i nie martw się brakiem pracy trzeba być dobrej mysli a zwłaszcza teraz kiedy nosisz pod sercem malutkie serduszko. Jeśli chodzi o stopy to ja również mam lodowate i ogólnie jest mi zimno. dziś mam wizytę u ginekologa ale tym razem u prywatnego to się zapytam czy te nasze odczucia są jak najbardziej normalne czy to raczej wpływ pogody (w Szczecinie jest zimno).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indianka25 - wiem, ze sie martwisz, ale pomysl, ile jest takich kobiet, ktore pracuja a nie moga miec dzieci i na pewno jakis odsetek z nich by sie z Toba zamienil. Nie stresuj sie - jakos byc musi. Ja do tej pory codziennie sie stresowalam czyms. Teraz najbardziej zalezy mi na tym, zeby dziecko bylo zdrowe - tego pragne najbardziej. W nd widzialam pare malzonkow, po 30. z dzieckiem z zespolem Downa. Bylo mi ich bardzo szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny , dawno mnie tu nie bylo ...czasu brak PO USG ok :) dzidzia ma 2.29 mm i ruszało głowka nawet :) Witam nowe dziewczyny :) Musze nadrobic zaleglosci :) U mnie mdlosci powoli mijaja ale ogolnei jestem słaba i boli mnie czesto glowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati - chyba 2,29 cm! 2 mm to strasznie mało :-) Moja fasola w 7 tygodniu miała 12 mm. Ja wczoraj czułam się zajefajnie a dziś już 2 razy zwierzałam się kibelkowi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
larissa85 : Ja jestem wegetarianką od 19 lat :) Póki co nie jem mięsa i wyniki są dobre. Lekarka w sumie nie wtrąca się w to, powiedziała, że jak wyniki się pogorszą to będziemy myśleć. Ponieważ jestem po operacji tarczycy więc poza kwasem foliowym muszę brać wapń, wit D, potas i magnez, Euthyrox 150 i Jodid 200 dlatego też nie biorę już konpeksów witaminowych. A jak to wygląda u Ciebie? Co do imion to ja obstawiam Adama lub Adriannę/Hannę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka6 - baaardzo sie ciesze, ze znalazla sie tu przyszla mama niejedzaca miesa:) Ja tez mam bardzo dobre wyniki. Moja ginekolog nalezy do lekarzy, ktorzy uwazaja, ze odpiowiednio zbilansowana dieta bezmiesna potrafi byc w porzadku. Ja pije duzo mleka (rano mleko plus musli), maslanek, codziennie jem jogurty, pije sok pomaranczowy, jem ciemnoziarniste pieczywo plus ser zolty, ewentualnie pasta rybna plus warzywa, suszone morele, pestki slonecznika i daktyle, co do obiadow to ciemne makarony z warzywami/szpinakiem lub warzywne zupy, wczoraj np jadlam zupe z soczewicy. Myslalam zeby zaczac jadac ryby, ale zwiekszylo mi sie obrzydzenie do miesa. Jak tylko o nim pomysle to mam gesia skorke. Martwia mnie tylko wieczory, bo po 18 juz nic nie moge jesc, poniewaz wszystko zwracam. A jak wyglada teraz Twoj jadlospis? Pozdrawiam goraco!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Larrisa85: Mój jadłospis wygląda dokładnie tak jak przed ciążą (tylko słodyczy już nie jem bo nie mam na nie ochoty). Jem dużo warzyw, pełnoziarniste pieczywo i makaron, brązowy ryż. Nie przepadam za soją natomiast lubię soczewicę, zastępuję nią mięso w spegetti, lazanii czy w krokietach. Bardzo lubię szpinak, natkę pietruszki więc chyba żelaza mi nie brakuje. Ryby jadam choć ostatnio wymiotowałam wędzoną makrelą i mam wstręt teraz :( U mnie mąż jest typowym mięsożercą więc będzie karmił dziecko mięsem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam wstręt do mięsa. Wystarczy pilnować się i jeść dużo nabiału, sera żółtego i warzyw a nie ma potrzeby napychać się mięchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka6 - mam nadzieje, ze uda nam sie utrzymac dobre wyniki przez cala ciaze! Ja na razie lykam tylko kwas foliowy, nie mam nic innego. Czytalam gdzies ostatnio, ze soja w ciazy wcale nie jest taka zdrowa, zwlaszcza mleko sojowe wiec ja tez na razie ja odstawilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niejedzeniem mięsa wcale się nie przejmuję, jakoś 19 lat nie jem i żyję, dopiero by organizm zwariował gdybym nagle zaczęła jeść mięso. Bardziej martwię się tarczycą czy nie odbije się to na dziecku. Niby jestem pod opieką endokrynologa ale... strach zawsze jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam Hashimoto... potem guzek i operacja całkowitego usunięcia tarczycy. Biorę od poniedziałku do soboty 150mg, w niedzielę 200mg. Do tego jodid 200. Co miesiąc kontrola TSH i FT3 i FT4. Leczę się na Banacha w szpitalu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :) Dziewczyny czy wam się pokrywa tydzień z OM z tygodniem z USG? Po mi niestety nie bardzo, mam nadzieje, że to nic takiego, a USG w poniedziałek rozwieje wątpliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×