Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

A ja już od dawna chodzę w spodniach ciążowych, może dlatego, że brzuszek mam spory. Nie chciałam go uciskać a w biodrówkach było mi zimno i wiało po plecach. Zresztą uznałam, że lepiej wydać te 150 zł od razu a potem skupię się już na rzeczach dla dziecka. Kupiłam też bluzki ciążowe i płaszczyk typu grzybek. Teraz noszę się z zakupem zimowych butów które łatwo się wkłada bo coraz ciężej mi się schyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już musiałam pożegnać wszytkie spodnie sprzed ciąży-dziś ostatnie co były dobre bardzo mnie uciskały w brzuch...ale z pasem ciązowym mam już 2 pary-jedna kupione w mieście na używce - za 35 zł, czarne - bardziej eleganckie, drugie nowe jeansowe w vero modzie za 29 zł były w wyprzedaży;-) ale są takie trochę "szmaciaste", luźnawe, choć w pasie ok, nawet lekko luźne i mają wysoki pas ciązowy-myślę,że posłużą mi do końca ciąży:-) no a tak to też kupiłam leginsy- do długich ciepłych sweterków jak znalazł:-D no a bluzki to tuniki albo bombki mi pozostały;-) tylko martwię się o kurtki i płaszcze zimowe, w te co mam się jeszcze dopinam ale coś czuję,że za jakie 2 miesiące nie będzie szans....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
ja cale szczescie nie pracuje wiec az tak b.duzo ubran wtedy nie potrzeba kurtka zimowa mam taka wspaniala akurat ze spokojnie wystarzy do konca zimy ja nosze jeszcze dluzsze koszule np w kratke przytylam jak narazie tylko 2 kg noi wymienilam juz wszystkie majteczki a stanika nie nosze wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita1978
Hej. Ja na USG też chodzę prywatnie (do wujka :) )także jak zabiorę swojego to nie będzie problemu.Ja nawet nie chciałam żeby ze mną był bo mi robione było dopochwowo i jednak nie chciałam żeby mąż to oglądał . Ból w pachwinie to tez mam ale nie tak silny jak twój.Mi za to boli cały dół jakby kto mi dłutem walił-ponoć macica i biodra się rozszerzają. Też tak macie? A co do ubrań ciążowych to 2 mieś temu kupiłam sobie dżinsy trochę z lajkrą i mi się w pasie bardzo rozciągają. Pomimo że nie przytyłam jeszcze ani gr to brzuch mam już o większy (wcześniej też małego nie miałam :) ) A co do babcinych przepowiedni mówi się jak kobieta w ciąży pięknieje t będzie syn. jak jest brzydsza-to dziewczynka. Tylko różnie z tym bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita1978
A na zimę kupiłam krótszy płaszczyk że w razie czego da się przeszyć guziki.A buty kupiłam na niższym obcasie i krótkie ale pod spodniami nic nie widać.Normalnie sobie bym takich nie kupiłam ale wolę dmuchać na zimne. Mi w poprzedniej ciąży tak spuchły nogi i stopy że nie widziałam kostek tylko balony.Jak wciskałam palec do łydek do pózniej zostawała dziura po palcu. Także wolę kupić wygodne i praktyczne buty. A kozaczki na obcasie kupię sobie za rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
ja mam chyba 7 par kozakow wiec kupowac juz nie bede w tym sezonie kupilam tylko 1 za kostke wiazane na plaskim z futerkiem tak jak tu ktoras pisala ze obciela wlosy ja wczoraj tez z 15 cm bo mi przeszkadzaly teraz mam do ramion moze tyl troszke dluzszy ale sa ladne i lsniace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita1978
A co do włosów to farbowałyście je same będąc w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
ja w cale nie farbuje , jestem szatynka i najlepiej mi w moim kolorze ale slyszalam ze mozna normalnie farbowac tylko w 1 trymestrze nie przeciez nikt nie bedzie chodzil zapyzialy z odrostami na pol glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja farbowałam z miesiąc temu i nic się nie stało złego;-) kozaki będę musiała sobie właśnie kupić bo te co mam to wszystkie z 10 cm obcas mają...a już jak ściągnę je po całym dniu to chodzę jak połamana;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też słyszałam,że jak kobitka w ciąży pieknieje to będzie chłopak jak odwrotnie to dziewczynka;)ja osobiście chciałabym dziewczynkę, ale czuję że będzie chłopczyk:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
ja tez slyszalam ze dziewczynka zabier a urode mamie ale ja sie z checia podziele ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
nie powinno sier tak mowic ale ja. baaardzo bym chciala miec mala coreczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w planach malowanie włosków. A spodnie ciążowe sobie zakupiłam na allegro jakiś czas temu ok.455 zł za parę. Miałam je co prawda na razie tylko raz, bo z reguły chodzę w getrach, leginsach, bo nie wygodnie mi w dzinsach. Już brzusio przeszkadza. Ja mam przeczucie, że dziewczynka :) ale oczywiście może wyjsć chłopak. Będą ewentualnie dwa zbójki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
ja jestem teraz w 18 tyg od soboty zaczne 19 a w poniedzielek ide na wizyte, myslicie ze jest szansa poznac plec???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
ja nie zamierzam kupowac zadnych typowo ciazowych ubran bo bede zmuszona je poznij wyrzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak najbardziej można poznać płeć. Ja właśnie w 19 wiedziałam że będzie chłopak w pierwszej ciaży. Ale ponoć chłopaczki są śmielsze i chętnie się pokazują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
chlopaki od malego pokazuja co maja miedzy nogami a dziewczynki chowaja to podobno b . dobry lekarz wiec moze dojrzy to i owo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita1978
Ale jak się przyszła mamuśka zaniedba to nawet chłopczyk w brzuchu nie pomoże :) :) Ja w pierwszej ciąży robiłam pasemka u fryzjerki.Ale teraz nie mogę jezdzić co 2 mieś do fryz 50km bo z małym dzieckiem to problem,dlatego postanowiłam sama farbować w domu dlatego się pytam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
no najgorzej to sie zapuscic w ciazy ale ja sie juz wiecej na ten temat nie wypowiadam..... bo juz byla zagorzala dyskusja niech kazde sobie tyje , je , pije lub sie nie myje ile chce hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anita>Moj maz tez jeszcze nie byl na badaniu USG, ale teraz bedzie plowkowe, wiec jesli bedzie taka mozliwosc, to go wezme ze soba. Niech sie chlopak cieszy i moze wreszcie dowiemy sie co to za plac dzieciaczka. Mnie sie mazy chlopaczek, ale dziewczynke tez bede kochac :) Bajua>Ja tez szybciej sie irytuje, ale w sumie prawie nie klocimy sie. To chyba bardziej zasluga moje meza, bo ktos mu doradzil, ze kobiet w ciazy nie wolno denerwowac. Wzial sobie to bardzo do serca i wykazuje anielska cierpliwosc. Jestem bardzo dumna z niego i doceniam jego starania, bo to rzadko zdarza sie u mezczyzn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anita>Moj maz tez jeszcze nie byl na badaniu USG, ale teraz bedzie plowkowe, wiec jesli bedzie taka mozliwosc, to go wezme ze soba. Niech sie chlopak cieszy i moze wreszcie dowiemy sie co to za plac dzieciaczka. Mnie sie mazy chlopaczek, ale dziewczynke tez bede kochac :) Bajua>Ja tez szybciej sie irytuje, ale w sumie prawie nie klocimy sie. To chyba bardziej zasluga moje meza, bo ktos mu doradzil, ze kobiet w ciazy nie wolno denerwowac. Wzial sobie to bardzo do serca i wykazuje anielska cierpliwosc. Jestem bardzo dumna z niego i doceniam jego starania, bo to rzadko zdarza sie u mezczyzn ;) Dziewczynki, czytam ksiazke, ktora poucza jak szybko uspic malucha bez koniecznosci noszenia itd. Dostalam ja w wersji elektronicznej od doswiadczonej juz mamy. Podobno metoda ta dziala i ona to potwierdza. Jesli bedzie interesujaca, podesle ja Wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
moj maz byl ze mna na badaniu usg 3d w 12 tci nie wyobrazam sobie zeby bylo inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczęłam 19 tc i też jestem ciekawa jaka będzie płeć dziecka. Mam nadzieję,że dowiem się niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita1978
Karolina-Ja nie mówię tu o przytyciu=zaniedbanie.Mi chodziło o to że to kobieta zaniedbana w ciąży wygląda tak- z tłustymi włosami i 10cm odrostem w dresach rozciągniętych i tak chodzi po mieście,bo ja jestem w ciąży i tak mogę .Można w ciąży przytyć a być zadbanym-włosy ładne ,czyste i błyszczące,delikatny makijaż dla podkreślenia urody jak ktoś lubi,ładna bluzka i wszystko. :) Kafka28- ja czytałam tą książkę o tym usypianiu i próbowałam to wcielic w życie i na próbach się skończyło,każde dziecko jest inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anita> mozliwe, ze masz racje, ale mojej kumpeli wyszlo to nawet na obcych dzieciakach, ktorymi opiekowala sie. Zawsze mozna sprobowac, a noz wyjdzie :) Bardzo fajnie sie czyta te ksiazke. Podaje Wam tytul: "Uśnij wreszcie! Jak pomóc dziecku zasnąć" autorzy Dr Eduard Estivill, Sylvia de Bejar. Mozna sciagnac z internetu. Milej lekturki! Byla mowa tez o zadbanych kobietach w ciazy. Ja bardzo lubie jak kazda kobieta jest zadbana (jak i mezczyzna, i dziecko), czy to jest w ciazy ,czy tez nie. Oczywiscie nie oznacza to, ze musi wygladac jak malowana lala barbie. Po prostu czysto i schludnie bez popadania w jedna lub druga skrajnosc. Takie jest moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś też dostałam taki poradnik o usypianiu. Niestety nic to nie pomogło, a gdzieś przez tydzień męczyłam się okropnie. Ale u mnie to było możliwe, bo chciałam za późno to wprowadzić w życie (mały już miał ponad pół roku), zamiast od samego początku, od urodzenia. To może wtedy jakieś efekty są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita1978
Kafka-Ja rodziłam 4 czerwca rok temu.i właśnie jak wróciłam do domu to zaczeły się te upały i moja przez upały prawie wcale nie spała tak było gorąco ,czego myśmy nie próbowali to nie będę tu pisać bo to dużo pisania,i tego też a wiecie co pomogło-suszarka do włosów.moje dziecko spało w dzień przy suszarce do włosów, Tę metodę próbowałam pózniej ale nie dałam rady słuchać płaczu małej i poprzestałam na stosowaniu tych metod. Ale moja koleżanka nauczyła swoją córkę zasypiać w ten sposób tylko to trwało około tygodnia i zaczeła koło 3 miesiąca życia. Także może tobie się uda. Ja w poprzedniej ciąży pod koniec byłam spuchnięta jak balon bo miałam gestozę ale zawsze miałam włosy ładne i lubiłam się delikatnie umalować- nie tapetować się :) ,Tylko to mi zostało ładnego do patrzenia na mnie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziewczyny!!! chciałam Wam życzyć miłego dnia...Poznań dziś jakiś biały ale niestety to nie śnieg :( co do usypiania to poczytam ten poradnik jak najbardziej, ja z moim Kuba miałam przerą....ne, ale tylko do 4 m-ca, pamiętam ze potem ładnie nocki mi przesypiał, tym bardziej że musiałam pójść do pracy -pewnie wyczuł że mamusia musi być w miarę wyspana, jednak tzw. ziuzianie było przynajmniej do 2 latek, ale to robota teściów, po prostu nie zasnął inaczej jak będąc ziuzianym poduszką, koszmar. W tym najlepszy był potem mój kochany maż bo ja wysiadałam, ręka mi drętwiała. Dlatego też teraz powiedziałam sobie ze zrobię wszystko aby to się nie powtórzyło. Mam przyjaciół którzy mięli jedno a potem zaraz drugie dziecko i to co oni robią to jest dla mnie do dziś zadziwiające, drugi ma już 1,5 roku ale od samego początku oboje byli po prostu zostawiani w łóżeczku i oni wychodzili, ot tak, zwyczajnie, powiedziałam ze będą u mnie przez pierwszy miesiąc i mi tego dziecko nauczą! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×