Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Gość do Bronka
w uk , sa jogurty z plum, annabel karmel i ellas kitchen, sa calkowicie bez cukru tylko pure owocwe, moj synek ma 6 mcy i tydzien i wlasnie te dostaje, reszta ma bardzo duzo cukru, a to naszy maluszkom nie jest potrzebne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dzisiaj pierwszy raz Hanke do spacerówki wzięliśmy, no i trzeba było założyć kombinezon, ale jazda była:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dziś pobudka o 6,00, ja leżę w łóżku i patrzę że z łóżeczka wystaje główka Czarka do mnie i się uśmiecha , dziś idziemy do Tęczowej Krainy - placu zabaw dla dzieci , na urodzinki do mojej siostrzenicy Miłego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my właśnie wróciliśmy z targów ślubnych w Toruniu:) Jechaliśmy pociągiem z Klarką i bardzo miło nas zaskoczyła, grzeczniutka była jak nigdy, chyba po mamie będzie lubiła podróżować;)Śmiejemy się że Klara to cygańskie dziecko, bo wszędzie dobrze się aklimatyzuje i spała w innym miejscu też bez problemu. Marudna jest czasami ogólnie nadal nie widać ząbków więc nie wiem, może to skok rozwojowy. Kaśka81->nic nie wmów o kombinezonie!u mnie to samo, krzyki, wiercenie się itd..ale mam nadzieję że mała się z czasem przyzwyczai. Nie wiem kompletnie jeszcze co na święta małej kupić, ale troszke czasu jeszcze jest. Ja też daję jogurty dla dzieci. ok, lecę się rozpakować. Miłej niedzieli Wam życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka - to fajną wycieczkę mieliście :) my kombinezonu nie kupujemy bo u nas zima jest dość ciepła a poza tym mam śpiworek, więc mały nie zmarznie. Mam taki od kumpeli za duży na 18mies i raz próbowałam go w niego ubrać to był wrzask :P zresztą mój nie cierpi sie ubierać i zawsze wrzeszczy :D do Bronka- wiem że są takie jogurty w sprzedaży w UK ale jak na razie widziałam je tylko w gazetkach a w sklepach obok mnie jak boots sainsbury czy tesco nie widziałam mimo że na ich stronach internetowych są niby w sprzedaży. A ty gdzie je kupujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! u nas ok, pokarmu nie udalo mi sie uratowac i tylko w nocy daje malej troszke possac cyca ale chyba tam nie ma juz nic Zonia ladnie spi w nocy budzi sie 2 razy wczoraj zasnela o 21 obudzila sie ok 1.30 dalam jej butle 120 zjadlaprzez sen i spalysmy do 6.30 pozniej zasnela znow o 8 do 9.30 ja biore nadal zastrzyki na ta pokrzywke, a od jutra juz tylko zyrtec ja ladnie zupke z dynia ale musze dodawac gruszke bo inaczej jej nie smakuje karola -slyszalam ze a stanach jest dostepny zel na zabkowanie oral b podobno jest super! kolezanka mi mowila ze jak posmarowala sobie na palec to jej zdretwial bo te nasze masci to sie nie nadaja do niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka, tak sa u nas te zele. Ja to mam ale zadko smaruje bo rzeczywiscie dziala natychmiastowo (wyprobowalam na sobie :)) i dretwieje na maxa. Ja na codzien uzywam homeopatycznego zelu i tabletek ropuszczalnych pod jezyk i jest ok. Czasem w nocy posmaruje tym mocniejszym. wczoraj np tak zrobilam bo juz mu widac biala kreseczke i bedzie sie przebijalo przez dziselko wiec wole zeby go mniej bolalo. Moj maly super znosi zabkowanie, jestem z niego bardzo dumna. W dzien nawet mu zelem nie smaruje bo nie marudzi tylko troszke w nocy. W zeszlym tygodniu budzil sie kilka razy a teraz w weekend wcale. Czekmy na zabka :) Ciuszki sie sprzedaja super :) JUz ma Mati cala koperte pieniazkow :) POszlam wczoraj na zakupy dla niego i zapomnialam kupic z jego kasy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola szkoda ze u nas tego nie ma... wiesz moja znajoma mieszka w Davis i wlasnie na dniach spodziewa sie coreczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to jest amba ze piciem mleka przd spaniem. PLacz, ryk i nie chce. Ale jus chyba wiem dlaczego. W dzien samo mleko pije z butelki z atakim smoczkiem: http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=12934553 A na noc jako ze daje z kaszka mam tez Avent ale inny smoczek i butelka: http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=2415434&searchURL=false I ten smoczek na noc ma taki ksztalt ze mu drazni tego zabka i dziaselko i nie moze biedaczek pic :( Muze poszukac nowego smoczka albo butelki zeby mogl pic kaszke. Tomee Tepee chyba ma podobne do tych nowych Aventu, bo te nowe to nie widzialam tego przeplywowego smoczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawalyscie juz dzieciom kasze w zupce? Ja w piatek dalam kukurydziana a dzis gotuje jaglana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK , juz sprawdzilam Davis jest kolo Sacramento. Ja jestem w Los Angeles. Jakies 10 godzin drogi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka, widze ze poszukujesz podgrzewacza do butelek. Nie wiem czy jest cos takiego w PL ale pllecam to: http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=11929435 wlewasz w to wody i masz zawsze wlaczome i zawsze jest ciepla woda na mleczko. Bez podgrzewania :) Ja uwazam ze to jest super. Mam podgrzewacz b dostalam na baby shower ale dalam niani :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola ja nie dawałam jeszcze kaszy do zupki. Tylko tyle co glutenowej manny dawałam. Na temat smoczków się nie wypowiem bo nie używamy. Malutka to fajną wycieczkę mieliście. Ja wczoraj miałam wieczór wychodny :) poszłam na koncert (zaprosiła mnie koleżanka w ramach prezentu urodzinowego). NIe za bardzo chciałam iść, ale okazało się to strzałem w dziesiątkę. Zrelaksowałam się. A mąż sobie super poradził z dzieciakami. Tzn wyszłam jak dzieci już spały. Ale Nadia się obudziła i chciała cyca a mamy nie było, więc mąż ją sam usypiał i lepiej spała niż jak ja ją usypiam. Chyba się z mężem zamienię i ja będę kładła spać Frania a on Nadię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola szkoda ze u nas tego nie ma... wiesz moja znajoma mieszka w Davis i wlasnie na dniach spodziewa sie coreczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moja mala ma juz okolo 3 tyugodnie mokry kaszel, caly czas nie ustepuje nie jest chora nie ma goraczki ani zadnych innych objawow co wiecie na ten temat? bo moja pani dr dala nam tylko flegamine... czy to moze byc oznaka alergii np na kota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Bronka
W lodowkach Tesco, saisbury , malutkie opakowania, znajdziesz napewno, polecam plum to są delikatne jogurty , ellas kitchen to fromage frais i są kwasniejsze ;-) pozdrawiam x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola>> ja dawałam kasze jaglaną ale w gotowym daniu ze słoiczka i było ok, Karolinka>>> ja mam taki problem z kaszelkiem, chodziłam do pulmologa, moja Lena ma już drugą serię kaszlu, za pierwszym razem trwał ok 7 tygodni, ale u niej słychać granie w nosku i czasami w piersiach, jakby chrapała i ten kaszel to odrywa, jak zakaszle to granie ustępuje i tak cały czas :( Osłuchowo jest o dziwo cały czas ok. Za pierwszym razem brała 2 różne antybiotyki, które nie pomogły, do tego były inchalacje, pulmolog stwierdziła że skoro nie ma reakcji na anytybiotyk to może to być taka 6 tygodniówa, i faktycznie odtawiła leki, robiliśmy tylko inchalacje i wszystko minęło, tylko że po ok miesiącu mamy to samo, dostaliśmy teraz skierowanie na badania z krwi pod kątem alergii zobaczymy, co do kota też się zastanawiałam bo mamy w domu i Lena go czsami targa :) Z tym że pulmolog mówiła że alergia może być pokarmowa, kontaktowa(ma też gdzieniegdzie delikatnie sucha skórę) lub wziewna, i być tu mądry :( Teraz też mieliśmy inchalacje i flegaminę, w końcu kazała odstawić i zobaczymy... Moja za każdym razem pyta czy są spacerki, mówi że trzeba tego pilnować i jak dziecko nie ma gorączki to spacerować. Moja najbardziej kaszle po spaniu i jak sobie poleży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiwo dziekuje kochana za wyczerpujaca odpowiedz i nas narazie tylko flegamina, i osluchowo tez jest ok ale ja nie chodze codzienni na spacerki ale chyba zaczne skoro to wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka i iwo czy wasze dzieci mają dodatkowo katar? BO moja ma objawy takie jak iwo też kaszle, że jej się odrywa i charczy w niej oraz dodatkowo furczy w nosie tak jakby gdzieś głębiej np w zatokach siedział jej katar. Tak to jej z nosa nie cieknie ale jak przyłożę aspirator to sporo takich gęstych zielono-żółtych glutków odciągam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie u nas jest wrażenie niesamowitego kataru a odciągając z nosa nic nie leci, dosłownie ZERO. Katarek miała ze 4 dni taki gesty i zielony, a teraz nic, podobno ząbki mogą też być przyczyną, Anita pisała że u niej tak było, a u nas właśnie wyszły 2 i kolejne się pchają :) Zobaczymy, grunt że osłuchowo zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Bronka- dziś byłam w sainsbury i pytałam o te jogurty to powiedzieli mi, że tylko w ich większych lokalach je mają, a że mieszkam w centrum to są tylko te mniejsze sklepiki. Chyba muszę się wybrać na peryferia miasta do dużego. Dzięki za odp. też pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znowu sie wtrace... moj tez kaszle takim juz sama nie wiem jakim kaszlem. najpierw kqszlam tydzien i pediatra nic nie wysluchal. mowil ze to albo zeby albo suche powietrze. nie dawwlo mi to spokoju i poszlam do innego pediatry gdzie osluchowo wyszlo zapalenie pluc. bez goraczki bez kataru bez marudzenia. sam kaszel kilka razy dziennie. tydzien bral zinnat i inhalacje z soli fizjologicznej p tygodniu odstawiony anybiotyk. zpstaly same inhalacje. w plucach juz czysto. niestety kaszle choc mniejszy to nadal jest. juz sama nie wiem czy po zapalneniu choc w pllucach czysto to nadal moze kaszlec. kaszel niby slychac ze suchy ale kaszle krotka sera jakby na koncu cos odkaszlal sobie. pytalam jeszcze dwoch innych lekarzy o kaszel w zwiazku z zebami ale spojrzeli na mnie jak na debila :-| Od poniedzialku bez antybiotyku i w po i w srode byl pediatra osluchac. myslicie zeby jeszcze czekac czy isc znow do lekarza? Pediatry czy od razu laryngologa czy pulmonologa? Saa w tym czasie mialam zapalenie pluc i antybiotyk tyle ze 2 tyg i nadal kaszle. mam w domu bardzo suche powietrze a nawilzacz chyba wzmogl tylk chorobe. na spacer dopiero dzis poszlismy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam u 2 różnych lekarzy i osłuchowo jest czysto, a latam na badanie 2x w tygodniu czy nie ma zmian, już przestałam panikować:) Ja kaszle już ze 4 miesiące codziennie, szczególnie rano i nic mi nie jest, a suche powietrze działa mi dodatkowo na gardło, często piecze, szczególnie po nocy, już sama nie wiem, może z nas takie alergiczne typy :) Po zapaleniu płuc warto chyba osłuchać, choćby dla Twojego spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwoo ja mam tak samo po nocy, że mnie strasznie pieką górne drogi oddechowe. Ale powietrze u nas jest nawilżone na poziome 50-60 więc powinno być ok. Chyba nad Polskę jakieś świństwa zawisły :( Moja pediatra mówila, że od kataru który gdy dziecko leży spływa do gardła może być taki kaszel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiadomo jak traktować takie dziwadło, czy dziecko w końcu chore czy zdrowe, my mielismy się szczepić i termin ucieka, jutro znowu idę na osłuchanie, zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka moja mala niby nie ma kataru, ba nawet nie byla przeziebiona, poprostu taki kaszel sam sie pojawil nie wiadomo skad ja chyba zmienia przychodnie bo nasza pediatra to sie gowno zna a w dodatku robi mi problem z przepisywaniem nutramigenu na recepte z refundacjaa roznica w zecie znaczna, z ref 3,20 bez ref 40 zl.... a ona mowi ze bez zaswiadczenia od alergologa moze mi przepisac tylko 5 puszek na miesiac wiec kto karmi mieszanka wie na ile to starcza,puszka na ok 3 dni mala po nutraigenie stala sie innym dzieckiem nie ulewa, lepiej , spi, nie placze tak bardzo, ma ladna skore, nie boli ja brzuszek ale to dla tej niedouczonej pindy za malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×