Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

a! już teraz zakumałam nie na dwie królewne tylko na druga królewnę:) hihi to mi jednak podstawówka się kłania :P Zresztą tak mi ta pierwsza wersja nielogicznie napisana się zdawała:) Chyba zmęczenie juz wychodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawa pierwsza - dziewczyny mysle żeby nie reagowac na pula-bzdura, bo po co nam ktoś takina forum, niech sobie pisze jak chce, czytac nie bedziemy. Niechnas obraża, niech sie udziela, jak się musi człowiek dowartościowac w jakis sposób to dajmy jej szanse :P ale niech pisze do siebie. nawet jesli sie zwraca do ktorejs z nas bezposrednio, po prostu to omijajmy, bo zacznie sie jak wczesniej z karolina. a co do dwóch księzniczek, to tak sobie teraqz mysle że nie ma wsród nas nikkogo kto by się spodziewał bliźniaków, prawda? czy cos przeoczyłam? beata, dodatkowa wizyta na pewno nie zaszkodzi. a wrecz przeciwnie, pomoze, bo Cie uspokoi. A spokojna mam to spokojny dzidzius :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexiasz też mi się wydaje że nie ma wśród nas mam przyszłych bliźniaków. i zgadzam się że na wypowiedzi pulahula nie ma co reagować. zawsze znajdzie się ktoś kto będzie robił nam na złość. A my teraz nie powinnyśmy się denerwować. Chyba żadna z Nas nie chce za wcześnie urodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co racja to racja:) Ja się obawiałam bliźniaków...albo jeszcze więcej:) Mój R ma córcię ja synka a tu jeszcze bliźnięta:) O mammamia! Ale by było! W mieszkaniu to w ogóle bym się nie pomieściła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mnie już chyba pora:) życzę wszystkim spokojnej i przespanej nocy:) Papatki i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Wasze dzieci też mają tak często czkawkę? Moja ma codziennie, czasem nawet dwa lub trzy razy w ciągu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulahula...
kieruje swoje słowa do konkretnych osób, a że wy się udzielanie w obronie ucieśnionych to trudno Dragoniki pieknie Ci się udało za pierwszym razem przesylabizować, bo Indianka do tej pory ma problem nie wspomnę o słowie "wogule" które u niej się pisze przez "u otwarte" pięknie to wyglada prawda? No ale wystarczy, życzę lekkich porodów i zdrowych maluchów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam właśnie od ginekologa, nie potrzebnie tak cały dzień się stresowałam. Synek rozwija sie prawidłowo, łożysko niestety się nie podniosło ale już się tak nie martwię. Obym donosiła małego do 38 tygodnia i będzie git. Patrze na pieluchy tetrowe i te co mam tez są cienkie i jakieś kiepskie się wydają. Dragoniki a w jakim wieku są twoje pozostałe dwa szkraby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pula-bzdura widzę, że moja prowokacja działa, nie martw się kiedyś znajdziesz akceptującą cię grupę. Z mojej strony to wszystko co mam ci do powiedzenia. Oficjalnie przepraszam za moje niedbalstwo w pisaniu pozostałe dziewczyny. Życzę wam przespanej nocy, do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki.;) Ja również sie nie udzielam ale czytam Was cały czas.;) Jutro mam wizyte u lekarza (zaczynam 35tc) i dowiem sie wreszcie co z małą.;) Nie mam siły już pisać kregosłup mi wysiada i wogóle' zmeczona jestem już ehh wybaczcie .;* A z tą pocztą e-mail to dobry pomysł.;) tylko ustalcie w jaki sposób to zorganizujemy ja bede chetna jak najbardziej.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulahula...
prowokacja? gdzie? konkrety uboga dziołcho śpij i śnij ciemnogrodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka25
chyba zeszłyscie z tematu:) ja kobietki rówenież mam termin na kwiecien:)18-go wg miesiaczki a z usg na 14.juz nie moge sie doczekac.powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pulahula...- a co to oznacza słowo prze Ciebie napisane? -kochajką ??????? Bo pierwsze o takim czymś słyszę :) Skoro kogoś krytykujesz za błędy naucz się pisać sama dobrze. A jak dla Karoliny te forum nie odpowiadało to po co na nim się udzielała przez jakiś czas ???? A że teraz jedzie na nas na tamtym forum i obzywa nas od grubych świń które wszystkie utyły po 20kg to tylko świadczy o niej , jaką jest osobą Najpierw z nami pisze a później na nas sra - to widać jaką jest osobą. Tak samo jak dla Ciebie nie pasuje tutaj to po co się udzielasz ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ignorujcie takie pomaranczki to jest nasze forum i to my mamy się tu dobrze czuć Proponuje wogóle nie raeagować na to co piszą takie osobki Ja jestem za wspolnym mailem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, Mile Panie! Ja jak zwykle spac juz nie moge, wiec postanowilam nadrobic zaleglosci na forum. Zauwazylam, ze znowu jakas pomaranczowka nam tu psuje atmosfere. Ech, nie warta uwagi. Co do Karolaaa czy jak jej tam bylo, to dziewczyna chyba pogubila sie w realiach i nie zrozumiala zupelnie, ze to nie chodzi o jej "bezposrednie nazywanie rzeczy po imieniu", a raczej styl pisowni i zachowanie. Juz samo obgadywanie nas za naszymi plecami na innych forach swiadczy o braku jej bezposrednosci, o ktorej tyle tutaj wspominala. Tutaj potulna dla nas, a tam mowi co mysli.. No, ale bylo, minelo i juz jej nie ma, wiec nie ma, co drazyc tematu :) Nastusiaelo> Tobie chyba wychodza taka maciupenka czcionka. Pewnie uzywasz laptopa. Nacisinij jednoczesnie "CTRL" i literke "o" lub zero (juz teraz nie pamietam) i wszystko powinno wrocic do normalnych rozmiarow. Jestem za, jesli chodzi o dodatkowe konto do zdjec. Nie koniecznie facebook, bo ciezko tego sie pozniej pozbyc. Nawet po skasowaniu pewne dane zostaja w archiwach ich bazy na zawsze, a to jest juz naruszenie prywatnosci jak dla mnie. Ale musze przyznac Nastusielo, ze pomysl jest bardzo fajny. Dziewczyny, im blizej porodu, tym bardziej mnie nurtuje karmienie piersia. Czy faktycznie to takie trudne na poczatku? Zawsze myslalam, ze to takie proste, ale po przeczytaniu kilka komentarzy i artykulow zaczelam w to watpic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Podczytuję was codziennie, tylko udzielam się rzadko... Ja też już nie śpię od 5:( Ostatni miesiąc, w którym można pospać, a się nie da;( Karolinaaa się skarży, że na tym forum mówi się tylko o dzieciach, ale to jest chyba forum dotyczące dzieci/ciąży? Czy coś przeoczyłam?;) Kafka28 ja też się martwię o karmienie piersią. Od 3 dni nurtuje mnie pytanie czy nie mam płaskich brodawek. Nie wiecie jak to poznać? U mnie normalnie sutki nie wystają ponad otoczkę, ale jak je podrażnię/jest zimno to wychodzą... Też tak macie czy u was sutki cały czas są ponad otoczkami? Bo już sama nie wiem czy mam problem czy przesadzam... Zastanawiam się też nad nakładkami formującymi sutki, ale nie wiem czy to nie za późno i czy ja w ogóle ich potrzebuję... Poza tym oglądałam film jak kobieta karmiła i miała sutki wielkości naparstka, a ja mam malutkie:( I zastanawiam się czy mała będzie umiała chwycić...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafka- to faktycznie spać nie możesz :) z ciebie to ranny ptaszek :) A co do karmienia rożnie z tym bywa :) U mnie np mała nie umiała trzymać cyca i się bardzo denerwowała i płakała i ja razem z nia cały pobyt w szpitalu :) ale w domu to było już z górki, A boisz się że nie będziesz wiedziała jak - po urodzeniu będziesz wiedziała na pewno :) A u moich koleżanek które miały dziecko nie było z tym żadnych problemów, także nie myśl negatywnie i będzie ok :):):) Witaj kwietniówka :) ty patrze też ranny ptaszek :) Wy juz się przyzwyczajacie że jak urodzicie będziecie tak wcześnie wstawać :):):) A z tymi sutkami u ciebie to normalne, tak samo biedzisz na początku robiła przed karmieniem a późnej już się same wyrobią Tak z tego co wiedze po temacie to jest forum o dzieciach :) I wolę tu czytać o dzieciach i przygotowaniach i o innych rzeczach z życia wziętych, a mnie nie interesuje intymne życie innych osób i opisywanie tutaj tego ze szczegółami :jak , co kiedy i czym się smaruje żeby było fajniej , Karolina- Nas tutaj wypytywała o wszystko , udzielałyśmy jej rad jak prosiła a teraz nas tam obsmarowuje- widocznie ten ty tak ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - pytanie z innej beczki, Czy któraś z was wystawiała coś na allegro , bo zaczynam wystawiać ubranka po Hani i mam jedno pytanko.A wcześniej nigdy nie robiłam, Jak coś odezwijcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anita.1978-> jak coś to ja wystawiałam, to służę pomocą, jak coś;P A dziś miałam niezły sen! Że odeszły mi wody i zaczęłam rodzić hehe:P ale póki co, to dobrze, że tylko sen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata :P ja mialam taki sam sen. a cala noc mi strasznie brzuch twardnial.. i rano sie stresowalam ze mojego malenstwa nie czulam w nocy i go zaczelam zaczepiac a on nic :(:( ale juz na szczescie kopnal (mam nadzieje ze mi sie nie zdawalo -bo tylko raz) wiec jestem spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uleczka90-> też czasami mam tak, że przez noc jakiś ten brzuch jest nienaturalny, i rano czekam na pierwszy ruch, ale wydaje mi się, że on też potrzebuje czasu żeby sie obudzić:) a teraz to ruchów tym bardziej wyczekuję, bo mały jakoś mniej ruchliwy, ale pewnie mało miejsca już ma;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anita dziękuję za odpowiedź. Pocieszyłaś mnie, już myślałam że coś ze mną nie tak... Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze bo bardzo chciałabym karmić piersią, przynajmniej przez jakiś czas... Na allegro też wystawiałam kilka razy rzeczy więc służę pomocą:) Ja właśnie wsuwam biszkopt z galaretką, mam ostatnio taką ochotę na słodkie że mogę śniadania nie jeść tylko od razu ciacho albo drożdżówkę, wciskam na siłę "normalne" śniadanie, ale później kawałek czegoś słodkiego i tak muszę zjeść;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe słodycze, ja mam czasami ochotę, ale tylko czasami, ostatnio jem płatki z kakałem, ananasy z puszki albo pomarańcze hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulahula...
Witaj Anitko, a co to znaczy obzywa, bo też tego nie znam? czyli czerpiesz ze mnie, a mówicie , że się czepiam Indianko zrobiłam z Ciebie dyslektyka, a Ty co? publicznie się do tego przyznałaś i przeprosiłaś za błędy no to komu prowokacja wyszła? Mi czy Tobie? Oczywiście dopiszesz sobie swoją własną ideologię wygodną dla Ciebie. Jak obiecałyście nie komentujcie mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×