Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

A zapomniałam napisać o najważniejszym!:P Wczoraj nareszcie rozłozyliśmy łóżeczko:) teraz wietrzeje i czeka na maluszka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata ja też staram się zastępować słodycze owocami, wczoraj kupiłam pyszne truskawki i śliwki w biedronce, zwykle mnie zaspokajają, ale ostatnio mam ochotę np na mleczko w tubce i choćbym nie wiem co zjadła zastępczego to i tak będzie za mną chodzić póki nie kupię i nie zjem;p A mleczko w tubce jadłam przed ciążą chyba ostatnio w podstawówce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czy wasz stan udziela sie waszym M bo moj tak jak by przejol moje nastroje i jakos nie umiemy sie delikatnie dogadac on sie facha i ja tez o nic eh i to juz 2 ciaza i on tyje razem ze mna a to gdzies nawet bylo napisane ale juz nie pamietam tzn na tych stronkach kiedy bedzie syn a kiedy corka co do poczty ja za FB nie jestem bo dla mnie wlasnie to bzdura wole kolorowe NK a co do naszych fotek to albo ten mail albo stronka na galerius.pl jesli chcecie powiem jak to dziala ale prosciej chyba ta poczta dzis mnier boli w dole brzucha po prawej stronie ale jade o 18 do gina wiec luz i zastanawiam sie ile wazy moje slonko bo 2 tyg temu miala niecale 1500 a to podobno dopiero 34tc co do mojej stopki hmm musze zobaczyc :D ale chodzi o to ze jedna królewnę mam w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też niedawno rozłożyliśmy łóżeczko, jak je zobaczyłam to zdałam sobie sprawę jak już niewiele czasu zostało do tego wielkiego dnia...:) Dziewczyny a w czym będą spały wasze maluszki na początku? Myślałam o zakupie śpiworka, ale wcześniej kupiłam już pościel leciutką w ikei i bratowa mi powiedziała, że ona od razu przykrywała taką kołderką i szkoda wydawać pieniądze na dodatkowe gadżety. Naczytałam się, że dziecko może sobie zakryć buźkę itp. i nie wiem czy się skusić czy to to tylko kolejny chwyt producentów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam kupioną kołderkę z płaską poduszką i nie będę świrować z nie wiem czym, co kołdra to kołdra;P maluszek będzie metr od naszego łóżka więc jak będzie się wiercić czy coś to będę słyszec:P tak sądzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata im dłużej przeglądam allegro tym więcej znajduję gadżetów, które "mogą się przydać". Oczywiście większość z nich zbędna, dlatego wolę podpytać, zanim coś kupię... w takim razie ja też zostaję przy kołderce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na allegro to sie poznajduje kupe rzeczy, które są "niezbędne":P ja nie wchodze na all, chyba, że mam już zły humor:P Zresztą na dobrą sprawę, to jak maleństwa się pojawią, to dopiero(dla tych niedoświadczonych) będziemy wiedzieć co jest potrzebne a co nie:P Przynajmniej ja do tego tak podchodze:P a na chwilę obecną jest tyle sklepów w zasięgu ręki, że zawsze można jechać na szybkie zakupy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka_81
martusia_mala... mi w szpitalu podawali FENOTEROL przez pompe- 12ml/h. Teraz jestem w domu,lezakuje i biore 5szt/dobe (10x0,5tabl) do tego isoptin 3x1 i 1 acard. Acard biore od samego poczatku ciazy ze wzgl na wczesniejsze poronienie. Jak dobrze,ze chociaz przez komorke mozna Was podczytac:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na poczatku bede przykrywac tylko kocykiem bo lato cieplo a potem starszej kupie wieksza kołderke a ta mniejsza odziedziczy siostra :) co do lozeczka moj nie chce rozkladac ;/ ale moze i racja bo ja do corki mialam kolyske z coneco i super sie sprawdzila niestety sprzedalam i teraz tez bym chciala kupic ale fundusz hmm tylko becikowe a zanim dostane to bedzie dzidzi niepotrzebne i mysle czy by mi moja babcia nie pozyczyla na ta kolyske a potem jej oddam ona nie potrzebuje na nic bo mieszka z moimi rodzicami wiec zle nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazlam takie cos :P ALE JA POLOWY Z TEGO NIE MIALAM I TERAZ TEZ NIE MAM :P a juz jestem doswiadczona ze tak powiem Proszę bardzo oto podstawowa wyprawka: WALIZKA RODZĄCEJ, czyli z czym do szpitala * dokumenty - karta ciąży i cała dokumentacja medyczna z przebiegu ciąży, badanie grupy krwi (wynik z laboratorium), książeczka ubezpieczeniowa * Przybory toaletowe (mydło, szczoteczka do zębów, pasta, kremy, płyn do higieny intymnej, grzebień) * 2 ręczniki (jeden ciemny, może być czerwony) * Skarpetki (cytuję, to co na liście "białe - dobrze i szybko się rodzi" :hah: ) * Kapcie oraz klapki pod prysznic * Szlafrok * Figi (4-6 par) bawełniane lub jednorazowe siateczkowe z dziurkami - nie fizelinowe (lepiej te siateczkowe, bo niektórzy lekarze zakazują używania majtek - wszystko ma się wietrzyć * Wkładki laktacyjne do biustonosza (znajoma odradza bella, ale jakie są ok, to nie wiem :? ) * Chusteczki nawilżające lub woda w sprayu * Spinka do włosów, frotka * dmuchane koło ratunkowe dla dzieci (chodzi chyba o trudności w siadaniu po ew. nacięciu krocza) * Podpaski duże bez ceratki (tu podobno bella OK) :wink: * Może być suszarka do włosów * Golarka zwykła (gdyby doszło do cesarki lub trzeba było gdzieś podgolić) * Kubek, woda niegazowana * 2 koszule najlepiej rozpinane z przodu - do karmienia * Batonik dla męża :mrgreen: Generalnie można rodzić w czym się chce, w koszulce typu T-shirt też... WYPRAWKA DLA DZIECKA (DO SZPITALA) To co poniżej powinno wystarczyć, przy założeniu, że mama i dziecko zostaną wypuszczeni ze szpitala w 2-3 dobie po porodzie * becik lub kocyk bawełniany (odradzają rożki, bo są sztywne, nie można dziecka dobrze otulić w związku z czym je zawiewa) * kaftanik rozpinany z przodu 3 - 4 szt. * śpiochy 3 - 4 szt. * czapeczka 2 - 3 szt. * skarpetki 2 -3 pary * rękawiczki (łapki niedrapki) 2 - 3 pary * body z długim rękawem 1 - 2 szt. * pieluchy typu Pampers, Huggies lub inne - najmniejszy rozmiar * maść linomag * inne rzeczy wg uznania rodziców (czyli wg mnie na pewno mokre chusteczki, pieluchy tetrowe etc., ale nie za dużo, bo przecież dostaniemy wyprawkę ;) ) WYPRAWKA DLA DZIECKA (DO DOMU) czyli to co w szpitalu + to co poniżej * rożek lub kocyk bawełniany z dwoma poszwami * kaftaniki bawełniane rozpinane z przodu lub boku (7 szt.) * body (3 szt.) * śpiochy (3 szt.) * czapeczka (2 - 3 szt.) (bawełniana 1 szt, na spacery, ciepła) * skarpetki (3 pary) * rękawiczki (2 pary) * kombinezon lub ciepły sweterek * pieluchy tetrowe (ok. 10 szt.) * pampersy lub tetrowe (ok. 40 szt.) * łóżeczko + materac + blat do przewijania * poduszka + kołderka + 2 kmpl. poszewek * wanienka do kąpieli * toaleta dziecka o waciki o gaziki o myjka bawełniana o pojemnik z przegotowaną wodą do toalety o woda destylowana lub sól fizjologiczna * kosmetyki o mydło o oliwka (pomocna przy przewijaniu i wycieraniu zaschniętej kupy, nie do smarowania dziecka) o krem ochronny (linomag, sudocrem - z tym ze w moim szpitalu dostaje sie probke sudocremu wiec nie wiem czy jest sens kupowac) o chusteczki higieniczne * do toalety pępka o gaziki sterylne o spirytus 70% (3 kieliszki 96% spirytusu i 1 kieliszek wody) o 1% gencjana na spirytusie * pojemnik na brudne pieluchy * wózek + kocyk do wózka * fotelik samochodowy (o ile rodzice zmotoryzowani)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uwazam ze na poczatku w beciku :) a potem mam spiworki takie male ( z ciucholandu :P ). kolderke z poduszeczka tez mam kupione ale na nie tez przyjdzie odpowiedni czas. Obawiam sie ze ja nie moglabym spac jakbym wiedziala ze dziecko sie moze zakryc i przyducic bo jestem histeryczka w tych sprawach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odnośnie Karoliny
20:05 [zgłoś do usunięcia] Karolinkaaa2 mia ja cale zycie bylam szczupla 52kg przy wzroscie 168 a teraz jak waze juz 62 to dla mnie katastrofa....ale co zrobic wcale sie nie objadam a waga rosnie ......................................................................................... 12:26 [zgłoś do usunięcia] Karolinkaaa2 lady mia poszlo o te za nazwalam pochwe-c*pka i ogolnie jakies dziwne dziewczyny, ciagle ktos pod pomaranczem mial do mnie jakies pretensje i wyzywal za to np. ze napisalam ze nie zamierzam sobie zalowac na znieczulenie przy porodzie.... albo jak zapytalam czy jakis tam wozek nie jest za tami-chodzili mi o to czy nie jest bylejaki... itd dziwne zdewociale mlode kobiety ....................................................................................... 21:59 [zgłoś do usunięcia] Karolinkaaa2 madzikulka... czytalas ostatnie strony???? i te ich wypowiedzi??? masakra poprostu juz myslalam ze to ja jakas jestem pie**olnieta a le tam nie mozna bylo sie wypowiedziec jak napisalam o tym ze nie zamierzam sobie zalowac na znieczulenie to bylo zle-bo przeciaz nie kazda stac jak napisalam ze nie mam rozstepow to pewnie mama w dodatku jestem brzydka oszukuje a maz mnie zdradza itd ........................................................................................ 21:28 [zgłoś do usunięcia] Karolinkaaa2 moj facet tez teraz sie smieje ze mnie ze jestem dziewica... no ale co zrobic? ciesze sie ze normalne z was kobietki, takie wyluzowane a nie ciagle tylko pie**olace o pieluchach a niektore to juz od miesiaca spakowane do szpitala byly na moim poprzednim forum... ....................................................................................... 20:45 [zgłoś do usunięcia] Karolinkaaa2 moj maz ma 30 prawie- w maju skonczy jest trenerem personalnym ma wlosy na klacie-fuj i na glowie tez ma hehe widze ze wy jestescie normalne dziewczyny bo tam to chyba jakies same krowy co przytyly juz po 20kg i sie wyzywaja bo maz ich nie chce juz ogladac... ....................................................................................... 20:25 [zgłoś do usunięcia] Karolinkaaa2 dziewczyny mam termin na 30.04 +- 2 d ni wiec moze i bedzie to maj czy moge do was dolaczyc???? bylam do tej pory na forum kwiecien 2012 ale nie potrafie sie tam odlaleaz a za to ze nazwalam pochwe-c*pka zostalam niemale zlinczowane przez te kobiety czy u was tez tak jest??? ........................................................................................ 20:31 [zgłoś do usunięcia] Karolinkaaa2 dla niech wielka roznica... wiec zapytalam czy jak ida sie kochac ze swoim facetem to tez mowia do niego kochanie wsadz prosze swojego penisa w moja pochwe.... heheh wiecie mnie tez to smieszy a udawanie swietoj**liwych kiedy jest sie w ciazy to chyba same sie nie zaplodnily???? boze co za ludzie????a i jeszcze oburzyly sie kiedy napisalam ze ktos wystawia stare szmaty na allegro-bo moze one chcialyby skorzystac....olaboga bylam wczoraj na usg i jestem teraz w 31tc i moja mala wazy niecale 1500 mam na imie karolina i jestem z okolic warszawy, zamierzam rodzic w szpitalu sw zofii na ul. zelaznej W sumie powinnyście czytać od dołu ale już mi się nie chciało tego zmieniań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Wczoraj złapałam jakiegoś doła i płakałam przez tel. mojemu R., że mam różne myśli i biedny się przestraszył, ale już mi przeszło:) Widocznie hormony buzują i to całe napięcie przed porodem dają o sobie znać. Indianka ja mam synka, który 28 lutego skończył 9 lat a mój R ma córcię, która w sierpniu kończy 9 lat. Prawie bliźniaki;) hihi Jeśli chodzi o to co tutaj poruszamy to uważam, ze to tylko nasza sprawa o czym piszemy i wiadomo, że głownie pisze się o ciąży i dzieciaczkach, bo takie było założenie, ale zauważcie, ze jak któraś ma inny problem czy po prostu chce napisać o czymś innym to nikt jej nie omija szerokim łukiem tylko staramy się pomóc kto jak może:) I właśnie chyba o to chodzi:) Kafka i inne Mamusie ja wiem, że obawa przed karmieniem zawsze jest i będzie. Jak wcześniej wspominałam, ja synka karmiłam rok, z czego pół roku samą piersią i było super, ale teraz też mam obawy czy się uda. Różnie to bywa, ale na pewno nie wolno rezygnować od razu, bo często jest tak, że przychodzi to z dnia na dzień i jest zupełnie naturalnym odruchem, nie ma znaczenia czy ktoś ma małe piersi czy ogromne i jakie są brodawki i otoczki:) Dzis można sobie i z takimi problemami poradzic. Najważniejsze by podejść do tego spokojnie. To tak z mojego doświadczenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kWIETNÓWKA 26- chodzi mi o wstawianie zdjęć tych nie płatnych :) jaki ty hosting miałaś ? Bo u mnie coś za małe zdjęcia wychodzą jak wstawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ODNOŚNIE KAROLINY> hahahahhaha ale się uśmiałam :D zobaczcie jak wpłynęłyśmy na Jej życie skoro aż tyle o nas musi pisać:) Jeszcze się okaże, ze jakiś psycholog będzie potrzebny, bo taką traumę Jej wyrządziłyśmy:) A jeśli chodzi o pomarańczowy NICK to kto wie czy to sama Karolinaaaa się pod tym nie podszywa:) Jestem wręcz pewna, ze wchodzi tu i dalej czyta (w jakimkolwiek celu, ale na pewno to robi). I uważam, ze powinnyście olać sobie Ją i nie czytać to co pisze, bo każdy jest inny i skoro Jej tam lepiej to mogła tu się nie udzielać:) A mimo wszystko pisała i wręcz pytała o różne rady:) Oj...dużo bym mogła o tym napisać, ale naprawdę szkoda tego forum na akurat ten temat:) i szkoda Waszego czasu na czytanie tego i pisanie o Niej;) To jest ten typ kobiety która musi być w centrum uwagi i jak na razie sprawiacie, ze własnie tak jest;) To tyle z mojej strony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Powiem wam, że trochę mnie zszokowało to co przeczytałam no ale co zrobić. U mnie dalszy ciąg remontu, teraz zostało pomalować ściany położyć podłogę i w końcu można sprzątać :) Lubie remonty ale będąc w ciąży mnie to drażni bo nic nie mogę zrobić a taka bezczynność mnie dobija :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wracając do TEMATU:) Ja już pisałam wcześniej, że kołderkę zostawiam na później, może na czas jesienny:) Bo jak urodzimy będzie ciepło i wystarczy kocyk a mam ich 5 szt. i jeszcze mama dokupiła mi takie dwa fajne jakby ażurowe na lato:) no imam śpiworki, które na pewno wykorzystam, bo jest to wygodna sprawa, nawet już nie chodzi o nakrycie się, ale też o odkrywanie:) Tak sobie teraz przypomniałam, bo jest tu dużo pierworódek i wiadomo nie ze wszystkim jesteście świadome, co jest oczywiste:) A chyba pisałam juz o tym, bo mi kobiecie z doświadczeniem, też kiedyś przypomniała o tym moja mama, ale napiszę jeszcze raz, zeby nie umknęło niektórym:) Chodzi o to, ze gdy nasze Kruszynki sie urodzą to nie zdziwcie sie jak będziecie pierwszy raz przewijać, ze miejsca intymne sa baaaardzo napuchnięte i nie wyglądają zbyt ładnie i naturalnie. To tak byście się nie przeraziły:) Uważam, ze to ważne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwiam te które zdecydowały się na remont:) Naprawdę to duże wyzwanie:) Ja ma do malowania pokój i kuchnię, ale odpuszczam:) Nie chciałoby mi się już sprzątać tego bałaganu i mimo, ze obydwa pomieszczenia nie mają już wyglądu (tzn. brudne są już ściany) to i tak chyba dopiero po porodzie coś z tym zrobimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anita ja używałam strony http://imageshack.us/ Można wstawiać wtedy ile chcesz zdjęć za darmo:) Jak wstawisz zdjęcie to rozwiń strzałkę przy "zmiana rozmiaru na" i tam są do wyboru różne, między innymi dla stron internetowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Ja już sama nie wiem co myśleć o tym przykrywaniu dziecka. Na początku napewno rożek a potem? Bo piszecie, że kołderką może się przykryć i udusić a w "mamo to ja" fizjoterapeuta się wypowiadał, że właśnie bardziej niebezpieczne są śpiworki i że je odradzają bo z kołderką dziecko ma szanse sobie poradzić a jak już zsunie się do śpiworka to już może sobie nie poradzi. Ogólnie polecam do pooglądania na tvnplayer.pl 3 sezony "mamo to ja" za darmo. Z innej beczki to po przeczytaniu waszych wpisów odnośnie wietrzenia łóżeczka zdecydowaliśmy się kupić je już teraz, chociaż pierwotny plan był żeby się wstrzymać po porodzie a najpierw dziecko kłaść w takim wiklinowym koszyku który pożyczyłam od znajomych. No ale nie mogłam się już doczekać i dzisiaj będziemy składać. A dla tych którzy łóżeczka jeszcze nie mają w ikei (przynajmniej w krakowie) jest promocja łóżeczka mammut niebieskiego (http://www.maderacentrum.pl/mammut-%C3%85%20ozko-dzieciece-ikea-p-495.html ). Przecena z 499 zł na 299 zł bo wyprzedają kolekcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dziś równo 35tc :) Jeszcze 2 tyg i mogę rodzić :) (szpital przyjmuje od 37tc). Co do okrywania to planuję najpierw rożek, potem śpiworek a na zimę spróbujemy kołderki. Ogólnie nie zamierzam przegrzewać dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia :) wiec spiworek musi byc dostosowany do wzrostu dziecka :) one maja rozmiary tak jak i ubranka. bo wiadomo ze bedzie bardziej niebezpieczny jak kolderka jezeli bedzie 2 razy wiekszy rozmiar niz dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwietniówka 26 - a tam nie trzeba się gdzieś rejterować? i czy te zdjęcia gdzieś zostają? czy jak sie zarejestruje to link do zdjęcia będzie na poczcie przychodził. Bo ja tam wchodziłam bez rejestracji i i mi wychodzi z muszę pocztę podać . I jaki format zdjęcia na all najlepiej wybrać ? Sory że ci głowę zawracam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale zawsze będzie dłuższy od dziecka jak to śpiwór:( więc zawsze ma szanse się zsunąć do wysokości noska. Nie wiem mnie chyba przekonali i nie będę ich używać, lepsze kocyki i kołderki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski :) Ja do okrywania mam kocyk. Myślałam nad rożkiem i innymi takimi bajerami, ale póki co chyba przy kocyku zostanę. Czy oprócz wyprania kocyk trzeba ubrać w poszewkę? Ja w końcu mam wszystko - ostatnie drobiazgi takie jak sól fizjologiczna w ampułkach i gaziki jałowe wczoraj dołożyłam do rzeczy malucha. A tak w ogóle to już jest marzec!!! Lekarze mówili, że dobrze jak do lutego dotrwam a tu proszę! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie wydaje, że kołderka teraz może byc za ciepła, jestem za kocykiem. Rozglądałam sie za tymi spiworkami, ale teraz mnie nastraszyłscie, a że ja nie wiem nic o opiece nad dzieckiem, to jak usłysze takie informacje, to od razu rezygnuje. No ale to może później bedziemy dawały kocyki itp, narazie opatulimy dziecko w becik albo rożek.. musze kupic jakis bawełaniany bo mam jakies grube wszystkie. Poza tym nigdzie nie moge znaleźć normalnego zwykłego becika, wszedzie tylko te rożki... Co do karoliny.. hehe w szoku jestem :) ale macie rację, że na pewno tu przychodzi i czyta i może nawet komentuje jako pomarańcza :) i wiecie co, wstawałam dzisiaj chyba tylko2 razy w nocy (ostanio nawet 4, 5 razy) i całkiem niezle mi sie spało. A myslalam że już do porodu będę niewyspana, bo ostatnio to tragedia z tym była.. Czytam czasem o waszych skurczach, tych co to sie macica do porodu przygotowuje... Nie widze tego u siebie. Moge nie mieć? Albo przechodzą niezauważalne>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jeden spiworek corka dostala od chrzestnej kupila w biedronce za 10 zl ale to bylo ponad 2.5 roku temu ale jakos nie nastawiam sie na niego bo dla mnie rozek i kocyki ja duzo jeszcze nie mam ani kremu do pupy ani pudru nic ale przy corce nie uzywalam moze to smieszne ale nie miala odparzeń ani nic wiec nie bylo potrzeby tylko oliwke z bambino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastusiaelo to tylko się cieszyć, ze nie miała odparzeń:) I oby było tak z drugim dzidzi:) Mi zostały do kupienia tylko kosmetyki, ale to jak będę w środę u mamy to z Nią pójdę, bo obiecała, że kupi:) I zostaje tylko prześcieradełko, bo okazało się, że mam tylko jedno na gumkę a drugie jest za małe:/ Wózek chcemy kupić po porodzie, ale już upatrzony mamy:) i chciałabym kupić herbatkę na kolkę z kopru od 1 tygodnia, żeby w razie W była;) no i jeszcze te pieluchy tetrowe białe, bo mam 5 szt. kolorowych. Na upartego mogę dokupić później:) To już niewiele zostało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już dla małego mam wszystko :) Dzisiaj dla starszego syna ma przyjść paczka z allegro z pościelą, którą dla niego zamówiłam i jeszcze przy okazji muszę mu dokupić jedno prześcieradło i to wszystko :D A co do wózka to mamy po pierwszym synku ale dodatkowo dla małego kupimy nowy wózek spacerowy żeby miał też coś nowego :) bo spacerówka po starszym synku nie jest już za fajna bo dostaliśmy ją po mojej chrześnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×