Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

krisii moja latem tez latala bez pampersa i jakos sie nie nauczyla na nocnik tylko po nogach dopiero teraz dorosla i rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastusiello- bo niektórzy tacy są dostają wszystko od rodziców i jeszcze im mało. a jak ty dostaniesz 100zł to już mają pretensje . U mnie rodzice dla siostry dali blok ja dostane dom, i siostra jeszcze dostanie dom na wiosce po dziadkach, a i tak ma jeszcze pretensje że dom więcej wart od bloku . a jak powiedziałam jej że do kogo ma pretensje- on miała wybór gdzie mieszkać i wybrała blok i dostanie jeszcze domek na wsi a ja już takie wyboru nie miałam i - ale to jest taki typ że zawsze jej mało ze zawsze czegoś mi zazdrości nawet jak majtki sobie kupie to zawsze jakiś podtekst :) także takie typy tak mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krisi- ja chce tak teraz góra za miesiąc, że jak pójdę na spacer to ją wysadzę na podwórku . ale wiesz co dziecko to każde inne . A mojej to przeszkadza jak mokre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam to u mnie tak samo brat zdrowy ja mam juz umiarkowany stopien niepelnosprawnosci to jeszcze sie pluje ze czasem cora zostaje u rodzicow albo ze ja nie mam prawa isc do pracy mamy zyc za 1459zl i splacac kredyt a on ma 11 tys miesiecznie i mu malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) pospałam dziś i to sporo do 12 :D co prawda z kilkoma przebudzeniami :D wczoraj otrzymałam awizo na karteczce z sądu i się aż przestraszyłam o cóż chodzi :D pobiegłam dziś na pocztę i okazało się że po prostu druczków na zwykłe awizo brakło na poczcie :D i zostawiają wiadomości na sądowych :D a to paczuszka z ciuchami które licytowałam dla Zuzy :D też właśnie się głęboko zastanawiałam ostatnio nad rodzajem przykrycia, jak na razie mam tylko kocyk, myślę o śpiworku co do pościeli to jak piszecie chyba za ciepło na ten czas. no i oczywiście jeszcze prześcieradełko do kołyski. w pierwszych dniach tez będziemy kłaść ją do "wiklinowego kosza" koło łózka sobie go postawię żeby mieć wygodnie ją brać do nocnego karmienia wózka jeszcze nie mamy - wciąż oglądam ale nie mogę się zdecydować :D co do twardnięcia brzucha też ostatnimi czasami to odczuwam, nie jest to jakiś mega ból ale dyskomfort, jestem w 33tc więc jeszcze nie czas na wyjście córki :) dalej biorę witaminki i magnez lecę się brać za wyjęcie torby i pakowanie jej - większość rzeczy już mam, może dziś uda mi się jeszcze wstawić ciuchy małej, ze 2 prania będą :D też mam program dziecięcy na 65stopni zobaczymy jakie będą po wypraniu, mam proszek dziecięcy i płyn. no nic życzę miłego dnia !! pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam szczerze że na zdjęciu mnie on nie zachwycał, Dla mnie spodobał się na żywo a później zamówiłam na allegro- kosztował 500zł( na wózek dostaliśmy 2tyś ale szkoda nam było tyle wydać) i jestem zadowolona bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dzis brzuch daje popalic masakra od rana caly boli i twardy do tego mala sie mocno rusza auuu na szczescie wieczorem wizyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastusiaelo - w sumie to się nie zastanawiałam nad tą podstawką bo myślę, że starszy syn będzie już chodził na nóżkach na krótszych spacerkach a na dłuższych pewnie będziemy wychodzić razem z mężem to w razie gdyby się zmęczył to go mąż weźmie na barana. anita - no jeszcze nie przerabiałam takich scen jak opisujesz :) no ale kto wie wszystko przede mną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvia- i lepiej żebys nie przerabiała :) lecę obiad robić dla mężusia bo już dzwonił że głodny a w domu będzie za 2 h :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvia- i lepiej żebyś nie przerabiała :) lecę obiad robić dla mężusia bo już dzwonił że głodny a w domu będzie za 2 h :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia myślę, że zdjęcia są dobre :) Ja wózka jeszcze nie mam ale kupuję od koleżanki Atlantic Espiro. A miałam wcześniej granatowy Tako Jumper ale oddałam do komisu i stał tam tak długo, że nie chciałam go zabierać jak zaszłam w ciążę a tu się okazało, że jednak go sprzedali. No ale i tak był chłopięcy kolor :) Ja też spadam robić obiadek bo mąż za godz z haczykiem będzie a synek śpi to dam radę no i wreszcie kuchnia wolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wózek mam z firmy Polak, ale chciałam kupić spacerówkę o ile dobrze pamiętam z firmy Graco bo się rozkłada praktycznie do pozycji leżącej i nawet malutkie dziecko może w nim spokojnie spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój brzuch twardnieje w sumie cały czas tak samo od jakiś 2-3 miesięcy więc dla mnie to normalka ;) Co dzisiaj jecie na obiad? Mam na coś ochotę i nie wiem na co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola tylko ja mam od rana twardy jak kamien i nie umie sie ruszac bo bardzo mnie boli po calosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff... spakowałam torbę do szpitala :) Powiedzmy, że wziełam wszystko z listy (no 2 a nie 3 paczki bella mama bo są ogromne). Pozostało mi dorzucić jeszcze moje kosmetyki i kapcie ale to już jak zacznę rodzić. Jestem gotowa :) To na czym stanęło? Wspólny mail czy galeria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wstawiałam ziemniaczki :) Robię smażony ser (wiem że kalorii cała masa ale lubię no i szybko się robi) i surówki. Szybki obiadek. Ja się zastanawiam nad spacerówką dla córci. W zasadzie wózek będzie trzy w jednym, ale cosik mi te spacerówki nie odpowiadają w wózkach 3w1. A spacerówka po synku nadaje się na śmieci :( mój mały szaleniec jest mistrzem niszczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kasia zjadłabym serek smażony :) Ale od wczoraj chodzą za mną naleśniki ale nie chce mi się za bardzo robić. Młody właśnie zasnął, zbiera go jakieś choróbsko :( kaszle, ma katar i zaczęła mu wychodzić gorączka :/ Żal mi go bo biedaczysko znowu się męczy a nie umie jeszcze za bardzo wysmarkać się do chusteczki i ten katarek mu spływa do gardełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Pewnie mnie juz nie pamietacie, daaaaawno temu pisalam :) Ja tez ma mtermin na kwiecien (04.29), chociaz moje melenstwo jest 2 tygodnie wieksze :) Nie wiem czy moge sie ponownie doloaczyc, bo nie jestem do konca na biezaco, ale mam nadzieje ze mnie nie wyrzucicie :P Ja caly czas pracuje i mam zamiar do konca ciazy. Czuje sie super, nie mam zadnych dolegliwosci. W ten weekend jestem sama bo moj maz pracuje i moim celem jest nadrobic zaleglosci na Forum :) Pozdarwiam wszytkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×