Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3nadzieja3

starające sie o kruszynkę - zapraszam :)

Polecane posty

ewwwa-----------26--------Rzeszów--------3cykl starń--------08.05.2012--12 t *Lia*--------------26--------Cork-------------4cykl starań-------22.05.2012 OlaIAndrzej-----30--------Gdańsk----------4cykl--------- -------jeszcze nie... Gossia_GA-------23--------Gdańsk----------1cykl starań-------23.05.2012--6tc katastrofaaaa!!!!!-25----Praga------------19cykl starań-----brak efektów mamalolka-------30---------Sopot----------- ok. 8 cykl -------- --------------- lia jesteś wv końcu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
gosia mnie zauwazyłam mdli jak mam zaraz poczuc głód, więc przejadam cos i te mdłości przechodzą a u ciebie tez z głodu??? pozdrawiam kobietki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! jak sie macie ? ja zaraz zmykam na zakupy :) cos co lubie najbardziej! dzisiaj nam sie zaczął 10 tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
hej kobietki ale mi pogoda na tym dłuuuugim urlopie dopisuje Lia jestem w tym samym tygodniu co ty termin mam na 21 maja koko 128 mi na mdłości nic nie pomaga a głodna nie jestem nic a nic a zawsze dużo jadłam;-( ale zauważyłam że spacery rano lub pod wieczór na chłodnym powietrzu trochę pomagają pierwsze usg za dwa tygodnie już nie mogę się doczekać... lecę zrobić obiadek trochę późno ale nie lubię jeść sama poczekam aż przyszły tata wróci papapa i 3majcie się ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
To znowu Ja .... ;-( zwariuje zaraz wiem już pisałam o tych okropnych mdłościach ale może naprawdę któraś z was zetknęła się z jakimś artykułem na ten temat przecież coś musi pomagać. dostałam tabletki od lekarza torecan ale NIC nie pomaga;-( Nie wiem co robić jem na przymus a i tak wymiotuje w czoraj przez cały dzień nie musiałąm iść do łazienki tylko po gruszce... KATAFTROFA aż chce się płakać;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
gosia znalazłam cos takiego, może pomoże tobie:) www.poradnikzdrowie.pl/ciaza.../ciaza/sposoby-na-ciazowe-nudnosci_36378.h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
ten drugi link jest ok. poczytaj🌻 duzo rad na temat mdłości.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki u mnie starania i starania wlkasnie zbliza mi sie okres plodny wedlug moich wyliiczen o ile moj organizm nie plata mi figli. Aczkolwiek po obserwacji sluzu wszytsko jest ok. Trzymajcie kciuki zeby sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka a stosujesz olejek z wiesiołka? u mnie w pierwszym cyklu stosowania sie udało. Koko link swietny, z zainteresowaniem czytałam bo cos ostatnio tez mi zdłosci dokuczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki u mni ewszystko dobrze dzidziuś ma juz 48mm:Dto prawie 5cm to juz spora kruszynka,martwiłam się przede wczorajszym usg bo miałam jeszce plamienia.ale już wszystko sie wyczyściło po krwiaku nie ma śladu. dalej musze dużo odpoczywać co w moim przypadku oznacza cąły dzień w łózku. mam plan ze na poczatku 4 miesiąca zaczne troszke sprzatać,tak delikatnie,bo zwariowac mozna cały dzien z telwizorem. współczuje wam kobitki z tymi mdłościami. trzymam kciki z ate co maja dni płodne w najblizszym czasie.polecam olej z wiesiołka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
dzięki za link kochana ...dzisiaj jeszcze żadne wymioty mnie nie dopadły krakersy niby pomagają ale ja ich nie lubie, solone paluszki też są świetne :-) lilka powodzenia może ten olejek z wiesiołka faktycznie pomaga bo na każdym forum o tym piszą wiesz do tego trochę wiary i dzieją się cuda :-) ewwwa no faktycznie dzidzia spora ja usg mam 2 listopada już odliczam dni :-) pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ja usg mam dzien wczesniej ;) widzę ze jedziemy na tym samym, moze dlatego ze data porodu nam sie pokrywa :) Ewwwa ciesze sie ze po usg wszystko ok.Njagorszy okres juz chyba minął co? Cięzko tak pewnie wiele nie robic ale zdrówko dzidzi i Twoje jest najwazniejsze!Jeszcze bedziesz miała ręce pełne roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) u mni edziś pogoda do bani pada pada pada....................... na obiadek dziś sosik z karkówki ziemniaczki i buraczki z paryką chodziła za mna ta karkówka,i pyszny klopsik dziś kupiłam masakra jakie smaki łapie się w ciaży.wcześniej smakowały mi rózne rzeczy ,ale teraz to jak nie zjem w jeden dzien to chodzi za mną dopóki nie kupię(a jakie dobre wtedy:)) jak tam staraczki na jakich etapach jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie duzo tych wątków ale wkleje i wam może choć 1 osobie pomogę :) Witam powiem wam co mi pomogło przede wszystkim Baby-Comp to komputer cyklu który wyznacza precyzyjnie owulację i dni płodne. Jest bardzo drogi bo ponad 2 tys ale potem może służyć jako antykoncepcja. Ja pierw kupiłam go właśnie w tym celu i przez pierwsze 2 lata słuzył jako anty ( skuteczność jak przy tabsach 99,3%) a potem posłużył do starań o dziecko 2 sprawa to miałam nieregularne cykle i lekarz przepisał mi duphaston i myślę że to tez miało jakies znaczenie. Ale niestety plamiłam na początku i musiałam go brac aż do 13 tyg i szczerze czułam się w tym czasie strasznie źle tyle odemnie teraz jestem już mamą 9 miesięcznego dziecka :) życze wszystkim powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
witam a co tu taka cisza może przez pogodę i każda drzemie po obiadku ja się dzisiaj położyłam tylko na chwile a jak oczy otworzyłam było już 3 godziny dalej hehe ten link naprawdę ciekawy teraz wcinam krakersy których zbytnio nie lubię i słone paluszki ,pomaga bardzo nudności znacznie mniejsze, a wymiotów od dwóch dni w cale aż zaczęłam się martwić czy aby ok ale damy radę za 3 dni wizyta po zwolnienie dalej...dzisiaj na obiad spaghetti tak się objadłam że szok a u Was jak ??? Meldujcie się kochane :-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia spagetti mniam mniam:D rzeczywiście pogoda sprzyja dżemce. u mnie dzis bigosik na obiad marzy mi sie taki doprawiony:) dziewczynki co tam u was? koko? lia?i reszta ?kochane puk puk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas cisza - żeby nie powiedzieć nuda. Mnóstwo pracy, mało czasu:) i zima za chwilę.. już czuję w kościach. Gosia, super że odpuściło, znaczy idzie ku lepszemu. Dbajcie o siebie, miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Gosia mnie tez mdłości chyba juz opusciły, 2 dzien i cisza :) ale nie zapeszajmy :P ewwwa nie rób smaka tym bigosem :P ja dzisiaj na obiadek mam mielone z świeżą kapusta z koperkiem :) mamalolka u nas tez juz czuc w powietrzu zimę, nie lubie zimna ale nie ma zmiłuj sie niestety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
Witam kobietki:):):) Ufff juz po usg genetycznym i wszystko w porządku:):) i nawet wiem co w brzuszku rośnie 🌻 dziewczynka:):) tak jak chciałam!!!! tak strasznie się cieszę:) gosia ciesze sie że ten link ci pomógł, ja tam czasami wchodze i czytam porady i mi tez pare sposobób pomogło na różne dolegliwości:) ja ci zazdroszcze mi lekarz nie dał zwolnienia bo pracuje w biurze i nie ma zagrozenia ciąży..... od 5 rano do 23/24 jestem na nogach az czasami padam.... może na wizycie w listopadzie sie uda:) ewwwa jak dobrze że wszystko juz ok:):) czyli maluch rosnie zdrowy i już nie ma zagrożenia:):) superrrrr...... lia oj to jednak małe objawy były ale fajnie że przeszły. mi narazie nie ustepują i prawdopodobnie nie ustapia znając moje szczęście.....hm.... mamaolka a kiedy masz owulację??? życzę powodzenia:) 🌻🌻🌻🌻 ja mam ochote na chińszczyzne i ostatnio sie nia zajadam... wiem nie zdrowe ale tylko to mi smakuje:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny życzę Wam szczęścia.. ja starałam sie tylko 5 cykli ale tez przy kazdej @ przechodziłam załamanie w dodatku jak na złość wszystkie znajome z uśmiechem oświadczały że spodziewają się dziecka.. U nas jak u Kwiatuszka problem był zza wysoka prolaktyną kuracja bromergonem w 3 cyklu przyniosła spodziewany efekt 2 piękne kreski które teraz maja prawie 5 mies... i wiem co to znaczy tłumaczyć komuś że trzeba na luzie też długo w to nie mogłam uwierzyc i mało tego strasznie mnie to denerwowało.. natomiast w cyklu kiedy zaszłam w ciąże przestałam mysleć o zachodzeniu miałam wyznaczony termin hsg i moje myśli wędrowały tylko wokół tego badania bo bałam się okropnie na szczesscie nie wiem jak ono wygląda.. bedę mocno trzymać kciuki za wszystkie z Was wierze że już niedługo wszystkie utulicie swój skarb :) ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
prolaktynka gratuluje malucha:):) i witam na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko - a widzisz tak sie denerwowałas :) Zazdroszczę Ci córeczki :) tez sobie marze skrycie o dziewczynce (syniu tez chce miec siostrę) hmm zobaczymy :) prolaktynka u mnie było podobnie,zaszłam w cyklu w którym w ogole nie myslałam o zachodzeniu (synek wtedy zaczął przedszkole wiec byl stres, myslalmi byłam gdzie indziej) a tu miła niespodzianka i 2 kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko - gratuluje córki :) Ja teraz też chciałabym dziewczynkę - baaaardzo:) To teraz pewnie czeka Cię trudna praca nad wyborem imienia :) Ale to takie miłe zajęcie. Ja poczekam na owulacje jeszcze z tydzień czasu... a potem zobaczymy co i jak :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko no to super,dziewucha:) ja nie ma dzieci więc mi obojętne:) a jesli chodzi o cykl w którym zaszłam to ju zobmyslałam że w następnym cyklu odstawie kawe całkiem,bede pic siemie lniane(ochyda)noi jeść olej z wiesiołka a tu 2 kreseczki wyszły byłam zaskoczona bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki ja to juz zaczyam swirowac wiec zadam wam glupie pytanie ale mam nadzieje ze mnie zrozumiecie. Przedwczoraj tj sroda 19.10 sluz o konsystencji kurzego bialka czyli owulacja, kochalam sie z moim M ostatnio w piatek i sobote czyli 14-15.10 a @ miałam 8-9 .10 az dwa dni. Jak myslicie jakie sa szanse zajscia w ciaze w tym cyklu? Koko Gratuluje dziewczynki :) Buzaki dla wszystkich Mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha zapomnialam dodac ze nie mielismy mozliwosc pozniej poniewaz musial wyjechac w delegacje z pracy w niedziele i wraca dopiero jutro badz w niedziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka no szansa jest ;) ale tego nigdy nikt nie wie tak do konca.Bądz dobrej mysli !!! ja osobiscie trzymam za Ciebie kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×