Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3nadzieja3

starające sie o kruszynkę - zapraszam :)

Polecane posty

Cześć dziewczyny zaczerniłam nick tak się cieszę, że Wam się udało, że możecie cieszyć się już dzidziusiem w brzuchu ja dzisiaj w nocy przeżyłam koszmar, obudził mnie tak SILNY ból brzucha.. myślałam, że będę musiała wzywać pogotowie z 3 godziny się wiłam aż zasnęłam krwawienia dalej nie ma, nie wiem co się dzieje, wydaje mi się, że to te wszystkie hormony, które przyjmowałam w tym miesiącu poza tym rano miałam odrobinę przezroczystego - ciut żółtawo pomarańczowego plamienia, to chyba zwiastuje @... jutro rano jeśli @ nie przyjdzie zrobię ten test, ale tak bardzo się boję, czuję, że będzie wynik negatywny.. Gosia - masz rację, jeśli lekarz nie da Ci L4, zmień lekarza, w ciąży nie powinno się dźwigać i przemęczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewwwa--------26--------Rzeszów--------3cykl starń--------08.05.2012--9t *Lia*--------------26--------Cork-------------4 cykle staran-----22.05.2012 OlaIAndrzej-----30--------Gdańsk----------4 cykl---------------jeszcze nie... Gossia_GA-------23--------Gdańsk----------1cykl starań-----23.05.2012--6tc katastrofaaaa!!!!!-25----Praga------------19cykl starań----brak efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katastrofa a może i tobie się udało ,sprawdź dla mnie niepweność była gorsza niz cokolwiek.i kiedy już byłam pewna że @ przyjdzie zrobiłam test i 2 kreski tylko na tym czułym teście a robiłam w dniu spodziewanej@.trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLCIA22
dziewczyny jakis mam dziwny ten cykl,chyba wogule nie miałam owulacji znowu;(otóz na początku cyklu zaraz po@miałam wyzsza tempetarure niż w środku cylku 36.7 i 36.8 a wśrodku cyklu 36.2 a teraz mam 29 dzień cyklu i od wczoraj mam znowu wyższą temperature 36.7 (ogólnie to ja mam niska ta temperature,mierze juz 5 cykl i jeszcze nigdy nie miałam powyzej 37 tak jak inne dziewczyny)rozumiecie cos z tego?bo ja sie juz pogubiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia moim zdaniem to każda kobieta ma inaczej,nie można sugerowac się ze skoro 10 dziewczyn ma pow 37 ty tez musisz miec skoro z reguły masz niską.w temperaturze chodzi o skok tak więc nie wązne liczby tylko ten skok.masz wyraźny skok temperatury? moze jesteś troche chora labo stres,nawet godzina lub zmiana termometru może zachwiać wykres.ja jeśli już mierzyłam to w pochwie a ty jak mierzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie znów wydłużony cykl.. prawie 50dni. a myślałam, ze po ostatniej luteinie trochę się poukładało, była owu i czułam już koło 30dc, ale przeszło bokiem... witajcie nowe dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewwwa--------26--------Rzeszów--------3cykl starń--------08.05.2012--9t *Lia*--------------26--------Cork-------------4 cykle staran-----22.05.2012 OlaIAndrzej-----30--------Gdańsk----------4 cykl---------------jeszcze nie... Gossia_GA-------23--------Gdańsk----------1cykl starań-----23.05.2012--6tc katastrofaaaa!!!!!-25----Praga------------19cykl starań----brak efektów mamalolka-------30---------Sopot----------- ok. 8 cykl -------- ---------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
Witam kobietki 🌻 długo mnie tu nie było, poniewaz miałam urwanie głowy i duzo przygód z problemami....:( na szczęscie z maluszkiem wszystko dobrze:) uuuffff.... 3nadzieja3 jak samopoczucie, czy nadal nie masz objawów??? bo u mnie jak narazie coraz to różne dochodzą a stare bjawy nie odchodzą....... mamalolka a może jednak sie udało????? ewwwa a co u ciebie??? który to juz tydzień będzie?? karolcia bądź dobrej myśli... ja np. dziwne ale temperature mam 36,4 ogólnie jestem osoba z tak niska temperaturą więc na niej sie nie opierałam:) olaiandrzej a jak się układa u ciebie??? witam nowe staraczki:) Dziewczyny powiedzcie mi kiedy trzeba przynieść do pracy zaświadczenie od lekarza odnośnie ciaży???? A co się dzieje z Darią......... 🌻pozdrawiam serdecznie🌻 :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaIAndrzej
Hejka Koko! Fajnie, że tu zaglądasz:) Objawy...pewnie masz cały pakiecik;) Ale czego to się nie zniesie dla swojego malca...;) U nas w tym miesiącu spontan, tzn ja walczę o powrót do pracy po kontuzji kolana i niedługo będzie się wszystko rozgrywało, wiec stresu co nie miara - a co za tym idzie, nie liczymy na jakiś cud, więc tylko realizujemy swoje zachcianki i bawimy się świetnie. Pełen luz... Mój w poniedziałek ma badania nasienia, a tu jakaś grypa mu się przypałętała;/... I zastanawiamy się czy nie wpłynie to na wyniki. Bierze Tabcin... Szkoda nam trochę kasy na drogę (70km w jedną stronę) + 50zł badanie (ale to akurat tanio, bo w tej klinice kosztuje ono 150 zł - ale że wykupiliśmy GRUPPONA jest dużo mniej --- za rozszerzone badania)... Nie wiem, doradźcie - może przełożyć wizytę? Kto tak miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaIAndrzej
Katastrofa!!! - jak tam brzuch? Powiedz nam ze @ nie nadciągnęła! Test na jutro przygotowany? Może te wakacje to nie jest zły pomysł;)?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
olaiandrzej może zadzwoń do lekarza bądż przychodni w której będzie badanie i spytaj czy ma to wpływ, bo powiem szczerze nie znam sie za bardzo na tym ale lepiej spytać:) ojej a co się stało????? co z kolanem - lepiej juz?? biedaku wracaj do zdrowia szybko:):)🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie - nie jestem - sprawdzałam 2 razy, poza tym starania były marne w tym cyklu z braku czasu... no nic.. czekam. koko - dbaj o siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini krwawienie, test negatywny :( OlaiAndrzej- może lepiej przełożyć badanie, bo będziesz się później zastanawiać czy czasem to nie wpłynęło lepiej poczekać tydzień-dwa i zrobić to gdy jest zdrowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej Ty!!!
niby-przystojny......... s....s.....s.....PADAJ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kochane:) niby przystojny dziękujemy ale nie potrzebna nam Twoja pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamalolka- a robiłaś test ciązowy?moze się udąło hmm? koko- u mnie to już 9 tydzień.wiesz jesli chodzi o zaświadczenie to wydaje mi się że im wcześniej tym lepiej,zalezy jaka masz prace bo jak ciężką to ja bym brała zwolnienie.Czasem nawet umysłowa praca moze meczyc siedzieć 8h na krześle mi by tyłek odpadł:) olaandrzej-wydaje mi się że skoro męza łapie chorubsko to lepiej odłożyć badanie,bo szkoda sie martwić na zapas jak by coś wyszło nie tak przez tą chorobą. katastofaa- trzymam kciuki uda sie już niedługo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! ewwwa a Ty nie mialas miec wczoraj wizyty? nic nie piszesz jak tam było :) Ola - kurcze sama nie wiem czy dziewczyny nie maja racji, ja pewnie bym tam zadzwoniła i zapytała czy to bedzie miało jakis wpływ na badanie. Katarstrofa! przykro mi naprawdę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba miec warunki
katastrofaaaa!!!!! ja bym ci radzial udac sie do jakieis kliniki leczenia nie plodnosci bo to jednak juz dwa lata a to sporo czasu mozesz sie starac i starac i sien ie bedzie udawalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lia tak miałam wczoraj wizyte pobral cytologie szyjka macicy wporzadku potem było usg:D to juz mały człowieczek jest:) 2cm:) najbardziej cieszy mnie to ż enie ma plamień. wyniki wszystkie super wyszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewwwa bardzo sie cieszę :) po wizycie jest sie bardziej spokojnym :)swietnie! 2 cm to juz fasolka :) bo u mnie przy ostatnim usg była mróweczka 3mm :P teraz juz na pewno podwoiła swoją wielkosć!jej ja dopiero usg mam 1 listopada - bedzie mi sie dłuzył ten miesiac... ja poki co nadal bezobjawowo, choc troszkę piersi zaczynaja mnie pobolewac, czasami kręci mi sie w głowie ale da sie to przeżyć :) a jak u Was dziewczyny z wagą? ja mam lekka nadwagę...i mam nadzieje ze wiele nie przytyję.w pierwszej ciązy przybyło mi 20 kg :-o ale z niczym sie nie ograniczałam, teraz staram sie jesc bardziej racjonalnie i zdrowo, mniej pustych kalorii.ale nie ma co ukrywac - waga strartowa nie jest najlepsza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ma jakies niecałe 62 kg i przytyłam moze ze o.5kg co do objawów to 1 biust wymyka się ze starych staników 2 mdłości (delikatne ale zdarzyły3 razy bardzo silne) 3 zaparcia (jem śłiwki suszone ,aktiwie ,woda niegazowana,płatki owsiane troche pomaga)wczesniej nie było problemu 4 zachcianki w jednej sekundzie zjadłabym coś za 2 sekundy już mi niedobrze na myśl o tej rzeczy dziwne ale prawdziwe 5 brzuszek się zaokrągla zawsze miałam plaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lia 1 listopada matko to strasznie długo ja bym tyle nie wytrzymała ja mam wizyte 29 października ale dodatkowo usg 11 października bo strasznie się boje o maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLCIA22
skok temperatury miałam w 5 dniu cyklu czyli jeszcze w czasie @ a testy owulacyjne pokazywały mi owulacje w 25 dniu.juz nic z tego nie rozumiem,a temperature mierze zawsze w pochwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
no powięsza się forum no i bardzo dobrze, coraz więcej nas... ja już leże w łóżku i chyba zaraz spać lecę po prostu padam w pracy dzisiaj byłam równą 12stkę,ach już nic się nie chcę no i w czoraj dopadły mnie pierwsze mdłości, koszmar jeśli chodzi o chwilę w pracy tak bardzo bym chciała już wszystkim poswiedzieć ale boję się co będzie bo zaświadczenie dostanę dopiero za dwa tygodnie.może w tedy zrobi mi 1 usg??? zazdroszczę, ja jeszcze muszę czekać... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj Lia ja to bym chciałabym coś porobić,posprzątać,pobiegać,pograbić liście...............ahhhhhhhhh a tu łóżko,ale jeszcze miesiąc potem będzie już tylko lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLCIA22
jutro moja pierwsza rocznica ślubu a ja wcale nie mam ochoty jakoś wyjatkowo ja spedzic.kadzy mi dopowiada co sie ociągamy tak z tym dzieckiem jak juz rok po slubie jestesmy i juz czas.a mi wtedy tak przykro z tego powodu ze nie moge nic zrobic by miec maleństwo.;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
część ale pogoda dzisiaj ładna a ja zaraw do pracy wychodzę Karolcia22 nie przejmuj się tak musisz sie optymistycznie nastawić, pamietaj jak czegoś chcemy to zawsze jest na odwrót..nie słuchaj ludzi którzy nic nie wiedzą o twoich problemach, nooo i gratulację z okazji rocznicy, może akurat teraz się uda wiesz taki prezent..pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia miałam tak samo.nie wszyscy wiedzieli o tym ż ebyłam w ciaży i poroniłam.i kiedy spotykałam znajomych pytali a wy kiedy maleństwo?już pora popatrz nasze miało by się z kim bawić.Oni nic nie wiedzieli o tym co przeszłam i cięzko miec do nich pretensje ,bo i skad mieli wiedzieć.wiedziała tylko najbliższa rodzina. ćzasami trzeba z wymuszonym uśmiechem powiedzieć przyjdzie na to pora teraz mamy troche spraw do załatwienia(ja tak mówiłam) po co mi litość i pocieszanie ciąłe to jest bardziej dołujace. wierze gorąco że na każdą z nas przyjdzie pora. uwierz mi że ja już jestem w ciaży koniec 9 tygodnia ale z każdym dniem boje sie żeby go przetrwać,żeby donosic............. w życiu nic nie jest tak jakbyśmy sobie wymarzyły,ale grunt to się nie poddać nie załamać:) jestem z Wami wszystkimi i z Każdą z osobna całym ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×