Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3nadzieja3

starające sie o kruszynkę - zapraszam :)

Polecane posty

NICK-----------WIEK---------MIASTO-------CYKL STARAŃ---- PRZYSZŁE MAMUSIE ewwwa-----------26--------rzeszów--------3cykl starń-----08.05.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3nadzieja3
ewwwa dobry pomysl z ta tabelką :) NICK-----------WIEK---------MIASTO-------CYKL STARAŃ---- PRZYSZŁE MAMUSIE ewwwa-----------26--------rzeszów--------3cykl starń-----08.05.2012 3nadzieja3------26---------Cork-----------4 cykle staran---22.05.2012 dziewczyny starajace ;) wpisujcie sie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katastrofaaaa!!!!!
Cześć dziewczyny My się staramy prawie 2 lata.. już jestem tym bardzo zmęczona, zestresowana, jestem nerwowa.. właśnie czekam na @.. nie staramy się 4 lat, ale mieszkam w kraju gdzie każda kobieta ma prawo do 3 razy in vitro za darmo gdy ma ubezpieczenie zdrowotne ehh własnie mam 29 dzień cyklu 4 dni temu odstawiłam progesteron, w sumie miałabym już dostać póki co nie mam nawet plamienia ale i tak wątpię że się mogło udać ja już w to zupełnie nie wierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczowa zupa
katastrofaaaa!!!!! robiliscie badania? partner tez???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczowa zupa
katastrofaaaa!!!!! wiem co to znaczy po staram sie juz 3 lata o dzieciatko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaIAndrzej
ewwwa-----------26--------Rzeszów--------3cykl starń--------08.05.2012 3nadzieja3------26--------Cork-------------4 cykle staran-----22.05.2012 OlaIAndrzej-----30--------Gdańsk----------4 cykl---------------jeszcze nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katastrofaaaa!!!!!
tak robiliśmy nasienie męża PERFEKCYJNE ja nawet miałam operację usunięcia mięśniaka mam problemy z owulacją :( właśnie jestem na terapii clostilbegyt + provera ale wątpię aby to coś dało ja już w to nie wierzę, że spotka nas to szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczowa zupa
katastrofa a nie mysleliscie nad inseminacja? ja tez walcze juz 3 lata leczymy sie w klinice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaIAndrzej
Katastrofaaa, spokojnie! Kto jak kto, ale Ty musisz wierzyć,że się uda! Wiem, że nie jest łatwo... Ważne,że masz dostęp do nowinek medycznych! Leczysz się! Wiesz,że Twój mąż jest zdrowy! Działacie! Zobaczysz, że się uda! Powiedz nam jeszcze w jakim to cudownym kraju mają tak niesamowitą politykę ProRodzinną??? Japonia? Norwegia czy Szwajcaria? Bo na inne nie postawiłabym złotówki... (no może jeszcze Australia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katastrofaaaa!!!!!
wyobraźcie sobie, że Czechy... badania nasienia bez skierowania plus badanie ogólne narządów męża za darmo u mnie całe leczenie za darmo (wszystkie usg, histeroskopia, regularnie histeroskopia, jedynie przy wizycie każdej płaci sie małą opłatę ogólną, na polskie jakieś 5 złotych) in vitro tutaj każda kobieta ma prawo wykonać jak jej się nie udaje za darmo, 3 raz ubezpieczalnia koszty pokrywa ah dziewczyny.. 29 dzień cyklu, cykle mam 28 tak bym chciała aby sie udało!! ale boję się aż chcieć, bo zawsze, każdego miesiąca przychodziło to ogromne rozczarowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katastrofaaaa!!!!!
no własnie lekarz mówił w sierpniu, że jak sie nie uda w ciągu 3 cykli (minął już 1) to zbadamy drożność i robimy inseminację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katastrofaaaa!!!!!
miało być REGULARNIE KOLPOSKOPIA - nie histeroskopia, przejęzyczyłam się, histeroskopie miałam raz i poza mięśniakiem który wycięli - wszystko niby ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczowa zupa
katastrofaaaa!!!!! jezeli macie u was w kraju taki dostep do zabiegów leczenia to glowa do góry ja staram sie juz 3 lata leczenie kosztuje mnustwo kasy juz poszlo nie mowiąc o ewentulanej inseminacji czy i n vitro koszty sa ogromne kazde badanie kosztuje leczenie nieplodnosci w PL jest koszmarnie drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katastrofaaaa!!!!!
ale to czekanie... tak boli serce od tego każda @ to taki smutek :( zresztą sama wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczowa zupa
wiem co to znaczy ja juz dawno przestlam liczyc dni plodne @ itd itd dalismy sobie z mezem spokoj bo i tak to nie mialo sensu boli bardzo boli ale juz sie przyzwyczailismy do tego leczymy sie w klinice i wierze ze sie uda u nas to 3 lata juz ale jestme dobrej mysli musze byc bo bym nie dala rady czasem przychodzi zalamka ale trzeba walczyc mimo wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczowa zupa
OlaIAndrzej a co do rad to latwo sie innym mowi a tak naprawde trzeba przez to przyejsc zeby móc cokolwiek zrozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny? Moge dołączyć? Tez zaczynam staranka o drugiego dzidziusia mam 1,5 rocznego synka i teraz chcemy postarac się o rodzeństwo dla niego. Miło bedzie pogadać. .Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaIAndrzej
Barszczowa zupa - co do rad.... hmmm, to jest forum, nie blog i pisze się tu by usłyszeć słowa wsparcia i także jakieś porady! Od prostych, zwyczajnych ludków - takich jak ja, bo specjalistyczne porady i wiedzę dostaje się u fachowców... Nic głupiego i naiwnego nie napisałam. Gdy mi dziewczyny pisały,że mam wierzyć i być cierpliwa... fajnie mi się na serduchu zrobiło... Ot tak, po prostu --- po ludzku;) Hej NIKAMO. Witaj w klubie i pisz jak tam staranka! Życzę, aby jak najszybciej. Katastrofaaa: Czechy... SZOK! Trzymam mocno kciuki by się udało!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3nadzieja3
Ola swietnie to ujęłaś ;) zgadzam sie z Tobą, po to sie tu zaglada zeby sie wspierac nawzajem. Katastrofa moze akurat sie udało skoro zawsze masz 28 dniowe cykle,3mam kciuki ;) Nikamo witamy ;) wpisz sie do tabelki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3nadzieja3
Dzewczyny zaczerniam sie tzn zmieniam nick 3nadzieja3 = *Lia* :P i zmienie tez przy okazji tabelkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewwwa-----------26--------Rzeszów--------3cykl starń--------08.05.2012 *Lia*--------------26--------Cork-------------4 cykle staran-----22.05.2012 OlaIAndrzej-----30--------Gdańsk----------4 cykl---------------jeszcze nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick---wiek-----miasto-----cykl starań---d.porodu----t.ciaży ewwwa--------26--------Rzeszów--------3cykl starń--------08.05.2012--9t *Lia*--------------26--------Cork-------------4 cykle staran-----22.05.2012 OlaIAndrzej-----30--------Gdańsk----------4 cykl---------------jeszcze nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katastrofaaaa!!!!!
Oh dziewczyny dzięki za miłe słowa dobrze jest pogadać na forum czasem mam wrażenie, że na forum ludzie sa bardziej życzliwi i "słuchają uważniej" niż bliska rodzina a może to po prostu kwestia tego, że wszystkie się staramy i może dlatego tak świetnie się rozumiemy.. mam nadzieję, że nie będziecie musiały dziewczyny starać się aż tak długo jak ja i barszczowa zupa barszczowa zupa - jeśli leczycie się w specjalistycznej klinice to napewno w końcu się uda, w tych czasach mają takie metody.. jedynie trzeba swoje wyczekać... ehh :) od tego czekania można ześwirować u mnie @ nie ma, ale mam takiego stracha, że się pojawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katastrofaaaa!!!!!
najchętniej rzuciłabym pracę i wyjechała na dłuuuuugie wakacje albo po prostu leniuchowała w domu, czytała godzinami ksiązki, gotowała, po prostu relaksowała się, miała czas na spacery może gdybym się odstresowała to by wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
no i popatrzcie trochę mnie nie było i takie poruszenie na forum powstało witam nowe koleżanki i życzę powodzenia.ewwwa fajna ta twoja tabelka też się wpisuje tylko dane porodu sama obliczyć musiałam bo ten mój gin to d.... a nie lekarz jak na następnej wizycie będzie tak samo i mi tego zwolnienia nie da to go zmienie..tylko nastrój mi psuje bo wyobraża któraś sobie wykładanie towaru na początku ciąży??? martwię się przez to... nick---wiek-----miasto-----cykl starań---d.porodu----t.ciaży ewwwa--------26--------Rzeszów--------3cykl starń--------08.05.2012--9t *Lia*--------------26--------Cork-------------4 cykle staran-----22.05.2012 OlaIAndrzej-----30--------Gdańsk----------4 cykl---------------jeszcze nie... Gossia_GA-------23--------Gdańsk----------1cykl starań-----23.05.2012--6tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia poczytaj stronke jaką podesłałam.tydzień ciązy liczony jest od dnia ostatniej @. nie masz możliwości aby iśc prywatnie na wizyte i dostaniesz od ręki zwolnienie,Gosiu nie chce Cię straszyć ale ja bym nie ryzykowała chodząc do pracy,gdyby coś odpukać stało sie malęństwu nigdy byś sobie tego nie wybaczyła.Idź prywatnie 100zł fakt u mnie tyle wizyta kosztuje,ale warto dla bezpieczeństwa maleństwa.potem możesz na ubez.chodzic i powinien Ci wypisywac tamten zwolnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ja jestem tego samego zdania co ewwwa, idz gdzies prywatnie- na pewno Ci gin.zwolnienie wypisze.Moja kolezanka tez ma taka pracę jak Ty i od początku ciązy siedziała w domu.Jednak to jest cieżka praca :-o Gosia czyli my jestesmy w tym samym tyg.ciązy ;) ewwwa no wlasnie niby termin porodu oblicza sie według ostatniej miesiaczki, wiec ja powinnam dzisiaj zacząc 8 tydzien a usg mi obliczyło wielkosc zarodeczka (czyli od zapłodnienia które było 2 tyg.pozniej) i zmieniło mi termin porodu,teraz mi powiedz którym tyg.powinnam sie sugerowac??? jeszcze dojdzie do tego ze na nastepnym usg powiedzą mi co innego :P tak miałam w pierwszej ciązy 3 terminy porodu :) Katastrofa a nie chcesz zrobic sobie testu??? juz Ci sie spoznia 2dni, tak ? dobrze liczę? ps.dopisz sie do tabelki ;) cos dawno sie nieodzywała Koko- halooo napisz jak sie czujesz? Daria jak tam starania? Karolcia 🌻 pozostałe dziewczyny - pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lia dzis mam wizyte to zapytam jak to jest z tymi datami.bo ja od początku liczyłam od okresu. nie wiem jak Ty ale ja najpierw mam mdłości a potem wcinam parówke z musztardą:)mniam właśnie jem na wędline w plasterkach nie moge patrzeć ewentualnie konserwa gulasz angielski albo pasztecik profi wiem wiem wszystko niezdrowe ,ale co pradzisz:D koko?włanie gdzie się podziewasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×