Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3nadzieja3

starające sie o kruszynkę - zapraszam :)

Polecane posty

Gość Gość
lia....to musi byc super uczucie napewno, uslyszec serduszko maluszka ktore sie nosi pod serduszkiem... no tu w Niemczech tez sie psuje kurcze zimno sie robi brrrr az sie nie chce nigdzie wychodzic ale jeszcze 14 dni od jutra i do domku.... pewnie witamy nowa staraczke .....pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nowe przyszłe mamy :) Pozdrawiamy z mglistego i ponurego wybrzeża :) U nas nuda,jesień, plucha, katary i dużo pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzę że więcej starczek przybywa:)to dobrze:) dziś był piękny dzień słoneczny. połowa 15 tyg o matko niedługo będzie 16 :)jakos teraz szybciej leci czas,bo piersze 3 miesiace ciągneły się okropnie. jak tam Wasze brzuszki?i na jakich etapach starania jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
Witam nowe staraczki i życze owocnych starań:):) ewwwa jesteś no pieknie już zaraz 16 tydzien:):) lada chwila a poczujesz maluszka swojego:):)u mnie juz czuc ruchy:):) jestem w szoku jakie to fajne uczucie, wizyte u lekarza mam 15 listopada i mam nadzieje że wszystko ok:):) no.... na ostatnim usg malutka tak szalała po brzuchu że lekarz aż był w szoku że takie ruchliwe dziecko i da mi w kość:):):) no cóż ....... energiczna po rodzicach:):) brzuch coraz bardziej mi rośnie i już odczuwam troche alr da sie przeżyć:) a co u was dziewczyny??? gosia, lia, mamalolka jak starania, magdalenka fajnie że wracasz do nas:):) pozdrawiam:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
lilka a u ciebie widze, że pojawiła sie możliwość:):) to do dzieła kochana :) trzymam mocno kciuki 🌻[kciuk}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko.. pierwsze ruchy są cudne, pamiętam do dziś to łaskotanie i kopniaczki. Potem już troszkę boli jak dostanie się prosty, mocny strzał prosto w żebra albo pęcherz, no ale miejsca mało, a nogi rosną :) U nas starania z braku czasu stanęły w miejscu. Za to przyszły wirusy i przeziębienia.. eh:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane. Koko tak jest szansa ! Płodne zaczynaja mi sie w poniedziałek (z obliczen) a owulka powinna byc sroda czwartek a moje Kochanie jedzie w srode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane trzeba brac sie do dziela zeby w swieta oznajmic nowine rodzince :) ale by byl prezent pod choinke :) kurcze jakas magiczna energia mnie dzisiaj od srodka rozpiera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko kiedyś wieczorem jak sobie już leżałam ,położyłam ręke n abrzuchu i poczulam takie bąbelki w brzuchu wydaje mi sie że mały się poruszył,tylko że nigdy nie czułam rchów dziecka więc pewna nie jestem.za to na usg ciągle się wierci teraz będe w 18 tyg na usg to może juz mi powie kurcze co mam w brzuszku. lilka to starac się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
Hej kobietki co słychać co za ponura pogoda witam nowe staraczki mamusie czy was też tak zgaga męczy możę podsuniecie mi jakieś domowe sposoby aby się jej pozbyć.. ewwa ja jestem w 14 tygodniu a już czuje jak mi w brzuchu bulgocze fajne uczucie w pełni się zgadzam super. no ja już w domu z nudów umieram dobrze że jesteście... 3mać się cieplutko i nie dać się chorobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM :) nie no starac sie bede bede i to bardzo zsazywszy ze plodne zbiegaja sie z okresem rozstania na dluzszy czas wiec bedzie czule :D tylko oby sie cos z tego wykluło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM :) nie no starac sie bede bede i to bardzo zsazywszy ze plodne zbiegaja sie z okresem rozstania na dluzszy czas wiec bedzie czule :D tylko oby sie cos z tego wykluło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no ja nie za bardzo hahaha u mnie swieta nie ma a nawet jakby bylo i tak trzeba pracowac niestety......pozdrawiam milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenka wiem jak to jest ja w tym roku pracowałam w święta wielkanocne,bo byłam za granicą:(tam nie ma zmiłuj. siedze i spac mi się już chce,ale nie klade się bo znów się obudze o 23 wyspana i co wtedy robic? dzis odwiedziałam bratową w szpitalu urodziła synka śliczny bobasek:) kolorowych snów dziewczynki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie tez nie ma reguły czy to swieto czy nie poniewaz pracuje w gastronomii a na to nie ma raguly jakki dzien, ludzie jedza zawsze :) Ale faktycznie jakos cicho na naszym forum sie zrobilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
nio racja cisza jakas hahaha ale o czym pisac jak dopiero 5 wizyta u gina....pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się ż episać można dosłownie o wszystkim o tym jak nam mija dzien itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
hej babeczki :-) co tam porabiacie no piszcie co tam nowego... ja mam doła wiecie co już dość mam ciągłej kłótni z babcią o moje wesele, aż płakać się chce jak ją słyszę co prawda ja chcę za dwa lata a ona mi truje że teraz mam i koniec chyba jej wstyd przed rodziną, aż się słuchać nie chcę i wogule radość cała mija....nie wiem co robić???ach szkoda gadać a co tam u was jak brzuszki mamusie czy to tylko mój rośnie jak zwariowany??aż się dziwię że tak szybko :-) a jak tam staraczki nasze no roboty się zabierać może będzie prezent świąteczny??? Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
co niektore staraczki czekaja az do domku zajada hahahahah...... Gosia ...wiesz jakie sa babcie troche starmodne chyba co niektore.....ale to wy musicie wiedziec czy teraz czy potem to od Was przeciez zalezy, a moze babcia sie boi ze tyle musi czekac??? wiesz jak to jest do tego przetlumaczyc graniczy z cudem cio????? u mnie w rodzinie bylo ogolnie wielkie zdziwienie jak sie dowiedzieli bo nie znalismy sie zbyt dlugo a tu taka decyzja w tak krotkim czasie hahaha....dlatego na slub wyznaczylismy date za ponad rok od momentu jak sie wszyscy dowiedzieli.....bo ja juz wiedzialam wczsniej.....pozdrawiam ne daj sie babci sprobuj moze jakos wytlumaczysz, moze sie uda...nie stresuj sie to chyba wazne cio????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w koncu jakies zycie na naszym forum :) juz myslałam ze nic sie nie ruszy! a ja sobie siedze w pracy jeszcze 2 godzinki a juz tak mi sie nie chce... Jutro zaczynam dzialac a powtorka we wtorek a pozniej to juz tykko czekaaaaanieeee :) he he a co do tegl prezentu na swieta to był by zacny :D a jak Mamusie? Jak sie czujecie? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
nio u mnie by byl podwojny razem ze slubem kto wie moze po takim rozstaniu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie tak s obie myśłe że kiedy jest się w ciaży w Boże Narodzenie to tak wtedy bardziej przeżywa się te święta,no pomyslcie sobie urodzić w stajni ,nawet ja na tamte czasy to szok. a chyba już zupełnie wyjątkowa jest pierwsza Wigilia z dzieciątkiem kiedy już jest na świecie,obchodząc w domu męża Wigilie czułam ogromną pustkę(choć po pojechaliśmy do mojego domu)czulam taką samotność ,myśle ze kiedy maleństwo bedzie z nami już nigdy się tak nie poczuje. dziś biorąc kąpiel zauważyłam że oprócz wystającego brzusia uda mi przytyły:(dodam ż enigdy nie miałam szczupłych,kurcze chyba musze o warzywkach pomyśleć,taką porcje dziennie na talerzu,wcześniej tak jadałam(czasy diet:) )a właśnie wsadziłam ciasto szarlotke do piekarnika i napewno zeżrę kawał przed snem:) dziewczynki koko? lia?mamalolka?śpicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gossia babci jak babcia w jej czasach jak by to wyglądało dziecko przed ślubem,martwi sie o Ciebie dlatego napiera na wcześniejsza date.Wytłumaczyć babci raczej się nic nie da bo ona i tak wie lepiej:) powiedz jej tylko że niech się nie martwi bo slub będzie,a Ty jesteś szczęśliwa i nie traktujesz ciąży przed ślubem jako jakiejś hańby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
Hej wicie co przespałam się z tą moją myślą i tak mi do głowy przyszło że może chociaż cywilny weźmiemy moje kochanie jest za no wiecie kościelny ok ale za dwa lata bo teraz z kasą cięko...:-( no a jak jednak obrączka na palcu będzie no to będą same korzyści no zwłaszcza że staramy się o kredyt na mieszkanie może na jakąś dopłatę się załapiemy ewwa co do ud to moje też strasznie przytyły no i brzuszek też ale to mnie akurat cieszy :-) nie wiem czemu tak szybko rośnie trochę dziwne ale jest śliczny :-) a gdzie reszta kobiet pisać co u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
gosia .....no i juz babcia bedzie zadowolona a cio????? milej niedzieli wszystkim zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×