Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3nadzieja3

starające sie o kruszynkę - zapraszam :)

Polecane posty

Milaja telefonistka - gratuluje Wam dziewczyny :) nasze grono sie powieksza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milaja! telefonistka witamy w gronie ciezarówek!!!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
oj dziewczyny jak Was czytam łzy mi sie do oczu cisna same gratuluje oczywiscie wszystkim i kazdej z osobna.....widze ze tu szczescie zaczyna wszystkim dopisywac mam nadzieje ze zarazliwe to szczescie.....i ze kiedys tez tak bede mogla napisac jak narazie jestem w pracy jeszcze 3 tyg i mam chandre jak diabli wiec same widzicie ale cieszcie sie swoim szczesciem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenka nie smuc sie ja tez jestem sama bo moj skarb w delegacji w pracy nie widzialam go juz miesiac i nie zapowiada sie zebym go zbyt szybko zobaczyla znowu wiec sama widzisz ze tez nie mam raczej mozliwosci dzialania i starania sie o malemstwo. Nie smuc sie na nas tez przyjdzie czas. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenka1976, lilka1987 - na pewno Wam też się uda, i niedługo my Wam będziemy gratulowały, a narazie zbierajcie siły i przede wszystkim myślcie pozytywnie. Wiem łatwo powiedzieć, sama miałam nie jednę chwilę zwątpienia a jednak doczekałam się. Teraz dla odmiany modlę się żeby wszystko było ok. Mój mąż mówi, że my "baby" nigdy nie przestaniemy się zamartwiać i że nie da się pojąć naszej natury ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
lilka....widzisz takie nasze zycia ja sama w Niemczech a u ciebie odwrotnie ale co zrobic pracowac trzeba moj ma stala prace wiec ja sobie jezdze dorabiam bo niestety w tym naszym durnym kraju inaczej sie nie da......pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie jesteście same, dopisujcie sie jeśli macie ochotę nick......wiek......ile cykli......kiedy termin kolejnej@......Skąd agus29......29..........3..........6.03...........górny ślądk/podkarpacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AH JAJAJA AJAJAA
[zgłoś do usunięcia]agus29 A TY NA ILE TOPIKACH JESZCZE BEDZIESZ PISAC BUAHAHAHHAHAHHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AH JAJAJA AJAJAA - a co Ty mozesz wiedzeć? głópia to chyab Ty Jesteś !!!! Zazdrość Cie bierze....Boże jakie te baby są niektóre wredne....Ty sie lepiej zabierz do roboty bo wiedzę nic nie robisz tylko siedzisz w necie i każdego krytykujesz!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogromna nadzieja
Czesc wszystkim, Chyba nie potrafie w sobie tego trzymac, wiec musze chociaz tutaj to napisac. Wydaje mi sie ze jestem w ciazy, znaczy mam straszna nadzieje. Juz tak dlugo sie staralismy ale zawsze nic, a teraz w tym cyklu mialam zastrzyk i ............ powinnam miec okres wczoraj, ale go nie ma:))))))))))))))) Bardzo mnie bola piersi, pobolewa brzych ale nie plecy, jak to zwykle bylo na okres. Czy moge juz sie cieszyc? Tak sie boje zrobic test, boje sie ewentualnego rozczarowania. Co sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, znalazłam forum na którym nikt nikogo błotem nie obrzuca, więc jak macie ochotę zapraszam, atmosfera zdecydowanie lepsza niż tutaj... I dziewczyny z wiedzą i można podpytać, poradzić się , pogadać. http://www.forumginekologiczne.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
telefonistka a brałas wczesniej tabletki? bo tak szczerze powiedziawszy to moj organizm to chyba dopieo zaczyna wraca do normy ormalne bolesci piersi przed okresem itd a wczesniej odrazu po odstawieniu tabletek bylo to znikome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka1987 - tabletki anty. przestałam brać 1,5 roku temu a brałam je 14 lat wiec bardzo długo. Mój gin. twierdzi, że zaraz po zaprzestaniu brania tabl. jest dużo większa szansa na ciążę więc głowa do góry i do roboty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
telefoistka ja tez słyszałam od mojego ze po odstawieniu tabletek trzeba dzialac bo sa wieksze szanse, ale sama doskonale wiesz ze co kobieta to inny organizm. A po za tym zaczynam czuc ze teraz dopiero moj organizm zaczyna wraca do formy tak naprawde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
nio i ja tez jestem podczytuje was troszke pozatym ze na 12 marca mam umowiona wizyte u mojego lekarza nic sie nie zmienilo 3 marca bede juz w domku pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj magdalenka to już niedługo:)widzisz jak ten czas leci :)buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) Ewwwa a Ty jak tam? ja czuję sie w sumie dobrze, choc kręgosłup mi siada, wszystko mnie juz pobolewa :-o czasami mam naprawdę potworne dni - chodzi mi o samopoczucie...zastanawiam sie jak to bedzie za jakis czas??? Wy tez tak macie dziewczyny? czy ja tylko wydziwiam?? :) aaa apetyt mam taki ze zjadłabym konia z kopytami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
nio leci powolutku niestety czs sie do wyjazdu odlicza ale jakos daje rade a wizyta jednak na 6 musze isc po nowe skierowanie na droznosc wiec pewnie na nastepny dzien odrazu do szpitala pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki jak tam szaleństwa pączkowe?hmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ewwwuś :) przyznaje sie bez bicia - zjadłam 3 pączusie :P i to nie małe :P jak tam u Was dziewczyny? staraczki - macie jakies nowiny? Mamuski - jak Wasze samopoczucie i zdrówko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Kochanie przyjezdza :D jupi jupi jupi :) Taki po-walentynkowy maly prezencik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHAHAHHA HIHIHIHI
lilka1987 Moje Kochanie przyjezdza jupi jupi jupi Taki po-walentynkowy maly prezenci NIE ZESREJ SIE:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lia ja zjadłam 5 mniejszych wczoraj dziś 2 i jeszcze zamierzam z jednego zjesc(wczoraj piekłam więc będe je pozerać:) ) ninia coraz mocniej wierci w brzuchu,w czwartek wizyta zobaczymy jak tam się ma:) to już wtedy bedzie 30 tydzień!!szok jak dl amnie:) wczoraj poczułam 4 silne ukłucia w plecach jedno za drugim już się wystraszyłam żeby przypadkiem jeszcze nie pchała sie na swiat,naszczęście dziś wszystko ok:) lilka to świetnie ze się spotkacie:)bardzo się cieszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
witam kochane co tam słychać ostatnio żądko pisuje ale obiecam się poprawić...po wczorajszym obżarstwie ledwo się ruszać mogłam wchłonęłam w siebie 5 pączków z piekarni i 3 u mamy takie domowej roboty mmmm z dżemem z czarnej porzeczki palce lizać...dzisiaj dla odmiany lekkie śniadanko a teraz rosółek gotuje kochanie moje grypa męczy a nie ma to jak gorący rosół zanim mnie zarazi... dzidzia rośnie jak na drożdżach dużo kopie a brzuszek rośnie to już 27 tydzień ale ten czas leci a i zapomiałam pogratulować nowym ciężarówką miło się słucha że grono szczęśliwych mam się powiększa....piszcie co tam u was słychać i jak maleństwa rosną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×