Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3nadzieja3

starające sie o kruszynkę - zapraszam :)

Polecane posty

Gość OlaIAndrzej
3nadzieja3 - a jak to możliwe?! To prawie tydzień różnicy... Czyli zapłodnienie w którym dniu cyklu nastąpiło wg nowych obliczeń? Ale najważniejsze,że wszystko jest OK! Super, cieszymy się z Tobą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
cześć kobietki 3nadzieja3 serdeczne gratulacje oby tak dalej aby tylko dzidza dobrze się rozwijała ja wizytę u lekarza mam jutro na rano ,jej ...nie mogę się doczekać ale jestem też pełna obaw, pisałaś raz że twoja ciąża jest ok tydzień starsza od mojej więc jeśli jednak twoja jest rzeczywiście młodsza to może ja jutro też usłyszę to pieknie bijące serduszko, no i pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katastrofaaaa!!!!!
Cześć dziewczyny Ratujcie.. mam już dość wszystkiego. Mam takiego doła..... Oczekuję właśnie @ i jestem załamana. Tak boję się, że znowu przyjdzie.. Mam już dość tych dłuuuuuuugich miesięęęęcy starań, hormonów, bólów brzucha itd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katastrofaaaa!!!!!
Nie wiem już sama :( zaczynam myśleć o in vitro w kraju gdzie mieszkam in itro jest refundowane myślicie, że powinniśmy spróbować? ile można czekać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamalolka
3nadzieje3 - GRATULACJE - dbajcie o siebie :) katastrofa... ile się staracie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamalolka
3nadzieja - gratulacje :) katastrofa - jak długo czekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamalolka
oj, nie było jednego wpisu, teraz sa dwa takie same, przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLCIA22
u mnie nic nowego...mam 26 dzien cyklu i temperature 36.5 od czterech dni(wczesniej byla jeszcze nizsza)a przez tydzien tak bolal jajnik ze nie dałam rady chodzic,kazdy mi mówil ze to z powodu owulacji ale ja nigdy nie mialam takego bólu.gdyby to byla owulacja to bym byla w siódmym niebie bo od kilkunastu miesiecy mam cykle bezowulacyjne i to by znaczyło ze jest jakas poprawa w moim organizmie.kurcze czy ja sie kiedykolwiek doczekam dzidzi;(?to juz mój 13 cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3nadzieja3
Karlocia no pewnie ze sie doczekasz! moze faktycznie ten ból jajnika oznaczał owulkę? oby sie w kocu udało! Ola -moja p.dr obliczyła datę porodu licząc od ostatniej miesiaczki, bo tak w sumie sie powinno liczyc, a z usg datę od owulacji czyli jest te 2 tygodnie prawie poslizgu, ale to chyba normalne. Koko, Ewwa jak u Was to wyglada? Gosia daj znac jak p usg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 3 nadzieja3 u mnie według okresu mam date na 8 maja a według usg na 9 maja nie mam pojęcia dlaczego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że jakos zwykle jest ok 2 tyg poślizgu.w czwartek mam wizyte to zobaczymy.znów miałam plamienia w niedziele byłam na usg bo stres mnie zjadał,naszczęście wszytko ok serduszko bije i dzidzia 1,5 cm.jak juz pisałam w czwartek wizyta. dziś byłam na badaniach tzn.pobierali dopiero w szpitalu miaam morfologie ,mocz i glukoze robioną a teraz jeszcze badanie związane z moją krwią rh- odczyn combsa czy jakoś tak, WR, i toksoplazma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia trzymam kciuki za Ciebie żeby to właśnie owulacja była! gossia daj znać jak wrażenia po usg katastrofaaaa rozumię cię i ciążko mi cokolwiek Ci doradzić ,darmo tu mówic o cierpliwości kiedy się czegoś tak bardzo pragnie.Mam tylko nadziej że gdzieś zapisane nam jest zostac mamami:) ❤️ olaandrzej?🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
cześć dziewczyny no ja już po wizycie u gina.. jestem trochę rozczarowana no oczywiście potwierdził ciąże z czego baaaaaaardzo się cieszę :-) no ale nic poza tym, zrobił mi cytologię i zbadał i na tyle kazał zrobić badania i przyjść za dwa tygodnie powiedział że ciąża jest na 100% no ale zaświadczenie do pracy dostanę dopiero za dwa tygodnie..tak to jest na kasę chorych chodzić.no i oczywiście wykrył mi nadżerkę ale z tym będziemy walczyć dopiero po ciąży.... a powiedzcie mi proszę czy wy też robicie te badania toksoplazma czy jakoś tak on mówił że nie trzeba ale dobrze jak zrobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Gosiu ja własnie dziś byłam na badaniach.toksoplazma może być groźna dla dzidziusia szczególnie jak nie chorowałaś.ja robiłam w tamtym roku i oba odczynniki wyszły ujemne czyli nigdy nie chorowałam to nie dobrze wolałabym przechorować.toksoplazmą mozna zarazić się przez kontakt z ziemią (prace w ogródku)kontakt z kotem(odchodami)surowe lub niedopieczone mięsko,nieumyte owoce i warzywa. ale toksoplazme da się leczyć w ciązy inaczej jest z cytomegalią jest ona szczególnie groźna dla dzidzi bo tej się nie leczy w ciąży. DLA WSZYSTKICH DZIEWCZYN KTÓRE JESZCZE NIE ZASZŁY ZRÓBCIE SOBIE NA CYTOMEGALIE BADANKO CO WAM SZKODZI.w najgorszym wypadku wyleczycie przed dzidzią a w najleszym dowiecie sie tak jak ja że już chorowałyście i jesteście bezpieczne gdyż organizm potrafi wytworzyć przeciwciała. badanie na toksoplazme kosztuje jakies 60zł za 2 odczynniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepex
Witajcie ;) Mam do Was pytanie - znacie jakąś dobrą szkołę rodzenia w Poznaniu? Co prawda nie jestem jeszcze w ciąży, ale staramy się z mężem i wole mieć wszystko obcykane co i jak ;) Pozdrawiam przyszłe mamunie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3nadzieja3
Gosia hhmmm jakis dziwny ten ginekolog, stwierdził ciążę ale zwolnienia Ci nie dał? po co masz czekac 2 tygodnie? moze idz gdzies prywatnie, zawsze to inaczej Cie potraktują.ale ogolnie cieszę sie bardzo ze ciąża jest potwierdzona :) Ewwwa ja robiłam te badania i moj wynik tez jest ujemny :-o trzeba baaardzo uważac szczególnie na surowe mięso, mi p.dr kazała deskę do krojenia nawet zmienic na szklaną... takie pierdoły a mają znaczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3nadzieja3
pepex nie mam pojecia niestety, pochodzę z południa Polski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLCIA22
3nadzieja3 a skad dokladnie pochodzisz?bo ja z okolic krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapalenie pecherza a ciaza
jest nas i to z tego co widze bardzo duzo :) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3nadzieja3
Karolcia ja pochodzę z Gorlic, to małe miasteczko koło N.Sącza a do Krakowa mam 100 km.od prawie 6 lat mieszkam w Irlandii. A wy dziewczyny skąd piszecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamalolka
sopot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3nadzieja3
ewwwa moja siostra mieszka w Rzeszowie :) mamolka - Sopot - piekne miasto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3nadzieja3
mamalolka przepraszam za bład z nicku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLCIA22
wiem gdzie gorlice bo ja mam blizej do sacza niz do krakowa tylko mniej wiecej napisalam ze okolice krakowa bo to znane miasto i lepiej wytłumaczyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaIAndrzej
My spod Gdańska. Mój był dziś u urologa i się okazalo, że to nie wędrujące jądra ani żadne tam - ze to ma 95% facetów i I wszystko jest cacy. Teraz badanie nasienia, ale po urologu jestem spokojniejsza! W sumie spokojna, bo nie ma mowy o bezpłodności spowodowanej nieprawidłowościami w układzie płciowym. Czytam sobie co tam u Was... Wiele się dzieje. Jedno, co zauważyłam, to to, że w tyle stresów jest przed ciążą- człowiek czeka, liczy, planuje tylko żeby nastał ten szczęśliwy okres ciąży...a potem.. niespodziewanie - jeszcze większe stresy;) Trzymajcie się kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
Hej ja też okolice gdańska, olaandrzej 3majcie się dobrze będzie, część już za wami więc teraz będzie z górki...życzę powodzenia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaIAndrzej
Myślę, że będzie OK. Ja ide też do gina. Oczywiście naściemniam, że staram się już ponad rok, to może mi co-nieco więcej wytłumaczy;) I zobaczy czy oby na pewno mam jajeczka, bo w sumie raz na USG widziałam,że jest...ale czy pęka??? Owu test pozytywny, choć czy te kreski były tak samo mocne??, to już pewnie kwestia spostrzegawczości i fantazji kobiety... Po za tym mam 30 lat i gdyby coś wyszło nie tak, mam powiedzmy czas na ustabilizowanie tego. Będę u niego w 11dc więc jak byk będzie widać co z jajeczkiem. Ostatnio jak byłam u niego w 12dc miało ok 2 cm i było niepęknięte jeszcze.... Piękniusio się to układa:) Gossia - zdziwiona jestem, że nie dał Ci zaświadczenia... Takie ci lekarze tosą flądry i zdania nie zmienię. Wiecznie pod górkę, a to przecież chodzi o nasze dziecko! Za 2 tygodnie wyrwij mu je spod "lady"! ...w sumie na Pomorzu to takie normalne... Jakoś na południu kraju ludziom żyje się inaczej... Katastrofa! Staraj się o in-vitro. jak już 4 lata czekasz i masz szansę na refundację, nie ma na co czekać, tym bardziej,że to też trochę potrwa. Zależy też od Twojego podejścia do tej metody... Ja nie wiem, ale chyba bym się nie zdecydowała. Przeraża mnie fakt, że moje zapłodnione jajeczko= dziecko czeka parę lat w zamrażalce, aż po nie przyjdę, a jak nie to... Z drugiej strony medycyna czyni cuda!... I jest dla Ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny może tworząć tabelke będzie łatwiej wystarczy skopiować idopisac sie i wkleić.stosowałyśmy taką tabelke n apoprzednim forum na którym byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×