Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3nadzieja3

starające sie o kruszynkę - zapraszam :)

Polecane posty

Gość OlaIAndrzej
Tak, to nasze pierwsze;) I pomimo wieku, mam nadzieję, że nie ostatnie (z dwóch zaplanowanych). Turlanko było... czekamy na ewentualne efekty. A jak będzie się okaże, ciut za dużo stresów teraz mamy... Ale fajnie było by, gdyby to już!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udało się:) mam nadzieje że tym razem będe mamą:) za tydzień powinno być widać serduszko. dodam że w tym miesiącu czułam nadciągającą @ i tylko dl aformalności żeby o potwierdzić zrobiłam test a tu 2 kreseczki:) życzę powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaIAndrzej
Pięknie!!! ewwwa W sumie bardzo szybko się udało!!!! Życę Wam, aby za 9 miesięcy rozbrzmiał głośny płacz szczęśliwego (ale głodnego) Dzidziusia! Dbaj teraz o siebie i 0 shhhiz!!!! Będzie dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaIAndrzej
U mnie noc bardzo ciężka - nie mogłam spać, wierciłam się jak głupia.... To chyba jednak emocje biorą górę;) ...bo tak sobie trochę nie wyobrażam mnie z brzusiem.... Kurcze całe życie czułam,że to się nie wydarzy, a tu człowiek poznaje jednak wspaniałego Mężczyznę i zaczynają dziać się CUDA!!! Dziewczyny, oby nam się udało, nie tylko dać nowe życie, ale i Razem, w co najmniej "3", szczęśliwie iść przez życie! Ewwwa pisz tu nam na bieżąco jakie masz objawy itp. Jesteśmy z Tobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3nadzieja3
czesc dziewczyny :) ja wczoraj zrobiłam sobie test, wyszedł negatywny ale domyslalam sie ze w tym miesiacu pewnie nie wyszło(choc nadzieja zawsze jest) dzisiaj powinnam dostac @... moze w następnym miesiacu bedzie spokojniej, bo teraz to masakra, mielismy nerwówę ;) Witaj Ola ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram sie duzo wody pić bo wiem że to ważne w czasie starań i w ciąży i przez to siusiam dużo.ból piersi ,są wrażliwe bardzo tak jak przed okresem,a raz to aż mi sie płakać chciało tak jakoś dziwnie je czułam,myślałam tak tak zaraz przyjdzie @ piersi bolą i chce mi sie wyć z byle powodu.potrafie sie zmęczyć przy prostych pracach wcześniej mi sie nie zdażało.dlatego chwile coś porobie i chwile poleze.lekarz powiedział że nie musze leżeć ale lepiej być ostrożnym,bo juz raz sie nie udało. ooo a teraz mnie glowa boli ,ale to z braku kawy,odstawiłam zupełnie,a piłam 3 fusiaste. kochane odstawcie kawy bo jak pijecie więcej niż 4 filizanki dziennie to może to utrudniac zajście w ciąże.woda ma zbawienny wpływ,wiec pić pić:D a kawa odwadnia organizm.a zeby mieć "super"płodny śluz nasz organizm musi mieć z czego go zbudować. wiesiołek brałam 1 cykl ale watpie że to on pomógł,ale kto wie udąło się akurat po jego braniu:) boje się głośno cieszyć z mojej kruszynki żeby nie zapeszyć,a z drugiej strony chciałabym wykrzyczeć całemu światu że będe mamą- ja taka sobie Ewka -będe MAMĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!🌼 dla wszystkich kobitek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daroa0502
Hej dziewczyny Ja rozpoczełam 3 cykl starań. Wczoraj moje kochanie kupiło mi witaminki bogate w żelazo i kwas foliowy:-)Staramy się dalej.Olej z wiesiołka narazie odstawiłam.Poza tym u mnie wszystko ok:-) Koko ciesze sie ze wszystko ok z Tobą i z dzidzią:-)Bedzie dobrze! ewwwa moje gratulacje!!!!!!!:-):):):)Super, dbaj o siebie:) Karolcia szkoda że nam się nie udało:(ale damy rade!!Miejmy nadzieje że na nas szybko przyjdzie pora. 3nadzieja3 u Ciebie jeszcze jest szansa że @ nie przyjedzie.Może się udało?:)Daj znać co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLCIA22
Daria tylko to dopiero twój 3 cykl starań a ja już rok sie staram i nic;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
ewwwa no gratuluje:):) wiem co to znaczy bo o ciąży dowiedziałam się nie dawno:) ja w 6 tygodniu słyszałam juz bicie serduszka i to bardzo wyraźne:) a który to u ciebie tydzien bo mój 8-my.... daria, głowa do góry, czasami organizm nam płata figle ale trzeba myśleć pozytywnie:) nast epnym razem się uda:) właśnie się dowiedziałam że moja przyjaciółka też będzie mamusią po 10 miesiącach staran:) więc na każdego przyjdzie pora:):) 3nadzieja 3 trzymam kciuki żeby ta zołza nie przyszła, pisz co i jak:) a ja mam bół krzyża i tylko jak moje kochanie pomasuje to jest dobdze a tak....cały czas ból tymbardziej że mam pracę biurową:(...... A kobietki które już rodziły, czy znacie sposób na te mdłości???? bo już wysiadam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta cala daria
jest niezle popaprana z tymi staraniami hahahha 3 cykle sie stara bidulka no:D ciekawe jak by przyszlo ci sie starac 2 lata lub wieciej jak innym staraczkom na forum to bys chyba do glowy dostala jak tak dalej bedziesz liczyc dni plodne i panikowac to nigdy ci sei nie uda co ty bys chciala jeden raz i juz cyk ciaza niema tak czasem trzeba cierpliwie czekac na swoja kolej to taka płenta.....!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko t o mój 6 tydzień według dnia ostatniego okresu :) moim zdaniem nie da się porównywać odczuć między staraczkami,jedna dobrze znosi rok starań a dla innej trzy miesiące to za długo.dla mnie 3 miesiące a w zasadzie 3 cykle starn były okropnie długie-tak czułam i po co mam to ukrywać i mówić że wszystko gra jak ni e grało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta cala daria
ewwwa tak tylko jak ktos sie stara 3 miesiące i nie daje juz rady to co zrobi jak bedzie sie musial starac bardzo dlugo tak jak ta cala daria zdrowe pary staraja sie do roku czasu wiec póki co ma jeszcze czas a ze nie wychodzi nic niema od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochanell
witajcie kobietki, czy można się do was dołączyć? ja z moim mężem staramy się o baby już długo. 2 lata temu niestety ciąża zakończyła się abrazją:( . Nadzieje mam nadal dlatego próbujemy nadal. W poprzednim cyklu niestety znowu się nie udało . Dziś mam 2dzień@. Od 3 -4 mies stosuję testy owulacyjne , po tym jak mój ginekolog w czasie badania 6 dnia cyklu stwierdził , że własnie mam płodne dni!! To było zaskoczenie , bo do tej pory myślałam, że mam owulacje ok 12-14 dnia. Także tłumaczę sobie , że przez te lata po prostu za późno TO robilismy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamalolka
koko- na mdłości tyle rad co ciąż.. jednej pomagają płatki migdałowe, innej banan przed wyjściem z łóżka, jeszcze innym herbata lub ciastka imbirowe. Mi nie pomagało nic, rzygałam jak kot do 14-16 tyg chyba... a imbiru teraz nawet mi niech nikt nie pokazuje, bo mdli mnie od samego zapachu... tak sobie zrobiłam :) Podobnie jak papryki czerwonej od ciąży nie lubię.. dziwne to :) Trzymaj się dzielnie, pocieszaj się,że mdłości wkrótce miną, a zaczną się kopniaki i czkawki malucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
mamalolka dziękuje za pocieszenie:) masz rację trzeba to jakoś przetrwać a później będzie już z górki:) 3nadzieja3 i jak:) przyszła czy nie....????? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3nadzieja3
koko wciąz czekam, wczoraj znowu zrobiłam test- wyszedł negatywny.Pewnie znowu cykl mi sie wydłuży.Objawów ciązy nie mam żadnych , wiec znając zycie lada dzien dostanę niechacianą @ ... tymabrdziej ze brzuch mnie boli jak co miesiąc niestety :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3nadzieja3
ale poki co nie martwie sie niczym i juz nie moge sie doczekac dni płodnych, zeby to mozna było przyspieszyc ;) Darai jak sie masz? który dzien cyklu u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaIAndrzej
nooooo! A ja właśnie się dowiedziałam,że jestem na liście do zwolnień w Firmie.... I jak dziewczynki - wg powiedzenia, że "dziecko zawsze przychodzi nie w porę"... tzn nie muszę wydawać kasiorki na test ciążowy?!?! ;) Baaajka! ale damy radę! No i NIE DAM SIĘ ZWOLNIĆ!!!! NIECH SOBIE NIE MYŚLĄ BARANY! Tylko po co ten stres.... dla Baby niewskazany!!!! ... Ech,życie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3nadzieja3
Ola przykro mi ale moze faktycznie sie uda, kiedy powinnas dostac @ ? ja dalej czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaIAndrzej
Ja mam dostać 17.09. 3nadzieja3: A Ty biedna w niepewności już 3 dni.... Kurka, oby dla Ciebie było to JUŻ!!!! A dla mnie.... w sumie jak byłabym w ciąży to...póki co nie mogą mnie zwolnić:) Nie mogę spać po nocach, brzuch mnie wciąż pobolewa, jakby skurcze (ale zawsze tydzień przed @ bolał mnie jakby to miało być już... Jak byłam młodsza w tym momencie nie wierzyłam kalendarzowi i 2 dni niepotrzebnie latałam z tamponem - hihihihi:) Z czasem się nauczyłam ze dokładnie tydzień przed miesiączką boli mnie brzusio)... Cycuchy...duże (ale to norma przed @, za to przebijają się delikatnie żyły...czyżbym ich wcześniej nie zaobserwowała?!?) Zobaczymy. Póki co nerwówka i walka, co tam im w pracy odbiło! ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3nadzieja3
haloo dziewczyny gdzie jestescie? mam nowinę :) a jednak sie udało!!! w sobotę test wyszedł mi pozytywny - ale miał słabą kreseczkę, wczoraj sytuacja sie powtórzyła, dzisia zrobiłam test elektroniczny i pokazało ciązę tydzien 1-2 :) teraz tylko do Dr.ale jestem szczesliwa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
Witam wszystkich dziewczyny czy mogę się przyłączyć do waszego grona .....właśnie dzisiaj po raz pierwszy zobaczyłam te dwie śliczne kreski....jestem taka szczęśliwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
3nadzieja3 gratuluje:):) witaj w grupie:) i jak widać zawsze kiedy się tego człowiek nie spodziewa jest fasolka:):) super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny ja jako kolejna osoba która zaryzykowała i kupiła te leki na poprawienie płodnosci i zajscie w ciaze moge powiedziec ze NIEZAWIODŁAM SIE :) wybrałam tylko 18 tabletek i tak za duzo bo juz byłam w ciazy a nie wiedziałam w momecie mi uregulowało to co było nietak .Mam trzy córki i zaniedługo bede miała 35 lat wiec chciałam jeszcze zmiescic sie w przedziale wiekowym do 35 roku chodz teraz w tych czasach mozna nawet po 40 byc w ciazy medycyna poszła naprzód .W zeszłym roku poroniłam a starałam sie o dziecko ponad Dwa lata juz mysłałam ze nic z tego nie bedzie miałam dosc siedzenia bezczynnie poszperałam w internecie i natknełam sie własnie na FemiFertil i po przeczytaniu opin innych dziewczyn postanowiłam zainwestować w siebie teraz jestem szczesliwa bo jestem w 16 tygodniu ciazy Dziewczyny niezastanawiajcie sie nad kupnem tego leku kto go spróbuje raczej niepowinien żałować życze wam powodzenia .Pozdrawiam wszystkie dziewczyny które sie tu udzielaja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
Poleciałam do apteki jeszcze po dwa testy myślałam może że jeden się mylił a tu naprawdę wszystkie pozytywne nie mogę doczekać się aż moje kochanie z pracy wróci.......ale bedzie niespodzianka no bo niby się staraliśmy no ale wiecie póki co zawsze ma się obawy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaIAndrzej
Eeeee, no to suuuper! 3madzieja3 jakby nie patrzeć - szybko poszło, prawda?... Teraz tylko dbać o siebie i czekać;) U mnie w pracy się normuje i chyba wszystko będzie OK! W nocy jak przewracałam się z pleców na brzuch - tak mnie zabolał.... Kurcze mam nadzieję, że wszystko tak w porządku!!! Gratuluję dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLCIA22
koko gratulacje;) tak bym chciala zobaczyc tak jak ty dwie kreseczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLCIA22
przepraszam to było do 3nadzieja3.....sory jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×