Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3nadzieja3

starające sie o kruszynkę - zapraszam :)

Polecane posty

a u mnie bez zmian piersi obolałe , brzuch trochę odpuścił zamówiłam na allegro ten test ACON jak będzie negatywny muszę lecieć do gina tak czy tak........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia to tak jak ja ostatnia miesiączka 15 sierpnia ale cykle 34 dniowe , no test wyszedł negatywny do lekarza możesz wybrać się za jakieś 2 tygodnie chyba.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
tak tylko że mi test pozytywny już 12 wyszedł czyli jeszcze 3 dni przed planowanym okresem już nie mogę usiedzieć i zrobione mam 4 testy na każdym 2 śliczne jednakowo mocno czerwone kreseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaIAndrzej
Hejka! Ja walczę z mega @... ;/ 4 dni spóźnienia - ile to stresy robią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
Witaj OlaAndrzej no następnym razem się uda no wiem że łatwo mówić ale zobaczysz jaka to potem radość będzie ;-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3nadzieja3
Gosia ja na Twoim miejscu poczekałabym jeszcze tydzien i poszłabym do gina.zaczełas 6 tydzien a w 7 tyg.serduszko juz powinno bic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3nadzieja3
Ola przykro mi :( ale wierze w to ze w nastepnym miesiacu @ nie nadejdzie :) zajadasz olejek z wiesiołka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3nadzieja3
aniaw2010 ja na Twoim miejscu zrobiłabym tą betę.Mieszkasz pewnie koło jakiegos wiekszego miasta, hmm? 3 mam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
tak wiem czekać i czekać tylko że ja już chcę to zaświadczenie albo L4 ;-( nie chcę maleństwu szkodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3nadzieja3
no tak Gasiu nie skojarzyłam faktów, pewnie na Twoim miejscu poszłabym jak najszybciej, a lekarz od razu Ci zwolnienie wypisze jak mu powiesz ze masz ciezką pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
3nadzieja3 dziekuje za zrozumienie a myślisz ze już teraz będzie w stanie stwierdzić ciąże??? kalkulator liczy mi 6 tydzień jak myślisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia w 6 tyg juz serduszko bije i liczysz od pierwszego dnia ostatniego @ ja byłam u lekarz tydzień jak mi sie okres spóznił bo kończyła mi się luteina i wtedy był widoczny 3 mm pecherzyk ciązowy na tym etapie lekarz powie ci tylko tyle czy ciąza jest w macicy i tyle bo nic więcej nie widać,tyle mnie to stresu kosztują te wizyty bo nigdy nie wiem czy będzie dobrze,więc radze poczekać do 6 tyg wtedy jest serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3nadzieja3
Gosia idz do lekarza jak najszybciej, uspokoisz sie troszkę a na usg na pewno bedzie widac ciąże. Ja na usg idę dopiero 3.10 juz sie doczekac nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
dziękuje wam za wsparcie , właśnie po mału się zbieram do wyjścia,idę umówić się na wizytę ;-)) mam nadzieję że nie będę musiała długo czekać Pozdrawiam wszystkie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
no i byłam wizyta we wtorek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3nadzieja3
noto swietnie Gosiu :) niecały tydzien i zobaczysz swoją kruszynkę :) ja do swojego usg odliczam dni dosłownie :) a gdzie pozostałe dziewczyny ??? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaIAndrzej
Hejka! Gosia, ale Wam zazdroszczę:) Juz we wtorek pierwszy raz zobaczysz Kruszynę! Ze zwolnieniem nie ma co zwlekać! Ja tam też nie będę patrzeć czy ktoś się na mnie "obrazi" i czy będą gadać głupoty... Wszystko dla zdrowia Malusia! I dobrego samopoczucia Mamusi;) U nas...myślałm, że OK, a tu się okazuje,że Andrzej czuje sie winny/bezpłodny...itp.... Trudno mu przemówić, że na ten Cud czeka się czasami latami! W sumie ma "podstawy" i się obawia (w poprzednim związku starali się 2 lata... , więc wiecie...>. Mamy już Gruppona na badania nasienia.... Czuję, że on się boi. Ja za to wiem, że jest wszystko OK!!! I takie tam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala czarna zapraszamy:)zawsze raźniej podzielić sie obawami a przyjemnie radością. olaandrzej wiesz a może to jego poprzednia partnerka miała problem nie koniecznie andrzej,kochan akup mu preparat z cynkiem bo chodzi tu głownie o ruchliwośc kolegów plemników:D a ich ogonki buduje cynk tak w skrucie jego niedobór może osłabić je.ja kupiłam chela cynk a sama brałam olej z wiesiołka 1 cykl brania i sie udało nie wim czy to zasługa tych specyfików czy psychiki że skoro są wspomagacze to musi sie udać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
widze grono sie powieksza witaj czarna olaandrzej dobrze będzie może naprawdę twoja druga połowa za bardzo się przejmujea to zawsze przecież wszystko na przekór jest. 3nadzieja3 jak samopoczucie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaIAndrzej
No, ta jego poprzednia byla baaardzo niedorobiona, okres co 3 miesiące albo raz w tygodniu... Wcześniakiem była wiec wspomagana hormonami od dzieciństwa... Wiec sie nie przejmowałam... ale gdy urodziła to padłąm (On chyba też)... Badanie nasienia mamy 3.10.... Nie wiem czy chcę to wiedzieć... Boimy się... Ale wierzę,że będzie dobrze!!! Cos tam o cynku i selenie słyszałam, ale przed badaniami nic nie dostanie! Wiecie, żeby wyszły jaknajbardziej obiektywne, a potem na tej podstawie będziemy działać... Mój niestety na wędrujące jądra... Przegapione przej Jego rodziców za dzieciaka... takie wtedy czasy były... A jak zapewne wiecie .... ehhh.... BĘDZIEMY RODZICAMI!!!! Taj jak Wy Kochane - NAJLEPSZYMI!!! A Wasze brzuszki zaczynają rosnąć;) Dzięki za podpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3nadzieja3
witajcie dziewczyny,u mnie samopoczucie takie sobie :( wczoraj miałam brązowy śluz po siusianiu, mam tylko nadzieje ze to był przypadek jednorazowy i sie nie powtórzy, bo martwie sie potwornie czy wszystko jest ok.Czekam na usg - mam dopiero 3.10 :( jeszcze tak duzo czasu ... Moja dr.stwierdziła ze to nic groznego ale jakbym zaczeła krwawic to musze isc do spzitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3nadzieja3
Ola zobaczysz jeszcze sie do Ciebie szczescie usmiechnie!badania bede ok, mam takie przeczucia ;)jestes na maxa pozytywne nastawienie do sprawy a to juz poł sukcesu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3nadzieja3 bie zamartwiaj się na zapas jesli by zaczeły się plamienia to odrazu do szpitala uważaj też na ból w krzyżu i ból brzucha tępy jakby na @ ja miałam takie objawy,naszczęście kazda kobitka inna i w twoim przypadku bedzie wporządku na pewno. dziele się doświadczeniem żeby nie bagatelizować takich blachostek bo tak mi sie wtedy wydawało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaIAndrzej
Dzięki 3 nadzieja3... Nastawienie to podstawa!!!! A ja póki nie wiem na pewno, że jest źle - nie zamierzam w to uwierzyć! Pewnie,że sie boję... ale to z Miłości i pragnienia bycia Mamą:) Uważaj na siebie! Trzeba wsysztko obserwować, ale nie daj się też w szaleństwo doprowadzić! Bo wszystkie wiemy, że plamienia w ciąży to niemal norma! Ważne zeby mieć dostęp do gina i w razie czego to konsultować! Zobaczysz, będzie wszystko OK i już niebawem będziesz się wkurzać, że nie możesz sama zawiązać butów!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
no i znowu mam pytanie pisałam ze w wtorek pierwsza wizyta no ale jestem pełna obaw jak myślicie lekarz będzie widział już ciąże jak ostatnią @ miałam 15 sierpnia teraz jestem już 9 dni po spodziewanym okresie którego oczywiście nie było doradźcie abym szła trochę spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3nadzieja3
gosia spokojnie na pewno ciązę bedzie widac!teraz masz koniec 6 tygodnia a we wtorek zaczniesz 7 :) ja ostatnią miesiączkę miałam 9 sierpnia, wiec między nami jest tylko tydzien róznicy. mnie sie udało przełozyc usg na jutro!!!juz nie moge sie doczekac, oby tylko wszystko było dobrze :) w koncu zobaczę kruszynkę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaIAndrzej
3nadzieja3! Jutro!? Suuuper. Mam nadzieję, że zdasz nam całą relację! Trzymam kciuki by lekarz mówił same dobre rzeczy o maleństwie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3nadzieja3
dziewczyny a co tutaj taka słaba frekwencja ? Koko,Gosia,Ewwa,Karolcia,Daria,Aniaw,swiergotek,malaczarna 🌻 odezwijcie sie tyle nas tutaj było, szkoda zeby topic upadł ;) wczoraj byłam na usg, wszystko jest ok :) widziałam bijące serduszko ❤️ choc z usg wynika ze wczoraj miałam dopiero 5 tydzien i 5 dni, wiec p.dr.stwierdziła ze mielismy duzo szczęscia, bo to jeszcze wczesna ciąza. Takze z usg wynika ze termin mam na 22 maja a nie na 16 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×