Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3nadzieja3

starające sie o kruszynkę - zapraszam :)

Polecane posty

Gość KAROLCIA22
a masz wogule jakies objawy ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3nadzieja3
Karolcia no wlasnie jedynym objawem jest brak @ poki co nawet piersi mnie nie bolą, w pierwszej ciązy mnie bolały.jutro idę do lekarza wiec moze cos wiecej sie dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLCIA22
no to zycze zeby cała ciaza przebiegała tak bezobjawowo;)zebys czuła kopanie dzidziusia tylko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
Witam kobietki a co tu taka cisza nastała a ja mam do was bardzo ważne pytanie.....ja zapytam a jak któraś bedzie miałą chwilkę to czekam na odp. A mianowicie mam taki problem test wykazał te dwie śliczne kreseczki już dwa dni temu było to jeszcze 4 dni przed okresem....no i teraz się zastanawiam kiedy powinnam udać się do lekarza moje cykle były regularne 30 dni.starając się trafiliśmy w sam środek owulacji 30 sierpnia i z tąd moje pytanie .....w kalendarzu obliczenia wskazują piąty tydzień ciąży ostatni okres był 15 sierpnia wiec w takim razie któy to naprawdę tydzień czy mogę już iść potwierdzić ciąże do gin???.Martwię się o maleństwo...mam bardzo ciężką pracę... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
Gosia-aa ja na twoim miejscu już bym się zapisała jeżeli to wypada 5 tydzień. ja byłam na usg w 6tym tygodniu i juz serduszko biło. Dostaniesz witaminki i może dodatkowe skierowanie na badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
gosia-aa a bierzesz kwas foliowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
przepraszam za błąd w nicu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
folik zakupiłam jak tylko dowiedziałam się o ciąży , teraz go biorę Martwię sie o dzidziusia bo moja praca kosztuje mnie dużo wysiłku , a nie chce aby lekarz odesłał mnie z kwitkiem bo jeszcze nic nie "widać".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
Gossia_GA to zapisz się tak na za dwa tygodnie i wtedy już na usg powinno byc maleństwo widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie dziewczyny mam pytanie.Od piątku boli mnie podbrzusze jak na okres tylko że okres powinnam dostać gdzieś za trzy dni. Czasem kłują mnie też jajniki. Od piątku czuję też niewielki ból żołądka i dzisiaj jest mi niedobrze od rana. Możliwe że udało się i jestem w ciąży czy sobie wkręcam. Któraś z was miała takie objawy kilka dni po zapłodnieniu?????? Pewnie sobie wkręcam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
mnie kilka dni po ostatniej próbie zaczął kłuć jajnik(prawy) dość wyraźnie, następnego dnia lekko podbrzusze i pewnie czekałabym ze zrobieniem testu do dnia okresu gdyby nie to że jeszcze przed nim musiałam zakupić nowy stanik bo w obecne już się nie mieściłam ;-) na tym jak narazie moje objawy się kończą...o niezapominając o nazbyt częstym oddawaniu moczu... życzę powodzenia i 3mam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3nadzieja3
Czesc dziewczyny! Topik upada? Daria, Karolcia? gdzie jestescie? który macie dc? u mnie ok, wciąz bezobjawowo :) byłam u lekarza, zaczął mi sie 6 tydzien, termin mam na 15 maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
3nadzieja3 nop to pieknie:) cieszę się bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3nadzieja3
Witaj Koko :) jak sie czujesz? masz juz wiekszy apetyt? w ktorym jestes tygodniu? fajnie ze jeszcze tu zagladasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joweg
Czesc dzieweczynki , ja niestety dzidzi natralnie nie dostne :/ z powodu chroby meza , bede miec in vitro w nastepnym cyklu, strasznie sie denerwuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3nadzieja3 ja mam termin na 8 maj i to mói 5 tydzień 2 dzień dzidzia mierzy 0,5cm i widziałam juz serduszko:) leżę sobie cały tydzień w tym 5 dni w szpitalu niestety,ale teraz juz jest oki. stajcie sie dziewczynki bo warto!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLCIA22
witaj 3nadzieja3;)obys sie tak czuła do końca ciązy;) a ja mam 10 dzien cyklu i jutro ide po wyniki badan prolaktyny bo boje sie ze jak tak nagle przestałam brac bromergon to ta nieszczesna prolaktyna znowu sie podniesie i znowu nie bedzie owulacji;(juz nie mam siły do tego wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3nadzieja3
ewwa leżysz w szpitalu? co sie dzieje? Karolcia trzymam za Ciebie mocno kciuki zeby prolaktyna była w normie i zeby owulka wystąpiła 🌻 bedzie dobrze!!!! Daria hop hop ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLCIA22
odebrałam wyniki prolaktyny i jest jeszcze wyzsza niz byla 3 miesiace temu;(mi chyba nie jest przeznaczone macierzyństwo;(jestem załamana;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3nadzieja3
Karolciu ja sie na tym wszystkim niestety nie znam.A ten Bromergon co brałas na spadek tej prolaktyny nie zadziałał?jak długo go mozna brac?do poki sie w ciązę nie zajdzie?i co na te Twoje wyniki powiedział lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLCIA22
zadziałał bromergon gdy ostatnio go zazywalam tylko ze prolaktyna spadla mi ponizej normy wtedy i lekarz kazal odstawic tabletki a dzisiaj zrobilam sobie tak sama dla siebie to badanie prolaktyny zeby miec pewnosc ze juz wszystko jest ok a tu patrze i od nowa powyzej normy.do gina pójde dopiero we wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MezatKa82
Witajcie dziewczyny co do pobolewania jak na okres i pobolewania jajnikow...ja tak mialam w drugiej ciazy!!!! po owulacji zaczal mnie kluc jaknik,,,raz jeden raz drugi ze 3 dni przed terminem miesiaczki...pobolewanie jak na okres i te pikajace jakniki.....poza tym zanych objawow...jednak jak sie potem okazalo....bylam w ciazy:)))) dlatego czasem jak czytam o objawach typu jajnik czy bole jak na okres to mysle...kurde ciaza:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamalolka
u mnie tez pobolewania.. jak na okres, ale to raczej kurde okres a nie kurde ciąża :) no nic, next time :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
witam!!! 🌼 3 nadzieja3 i jak samopoczucie? u mnie tak nawet nie najgorzej tylko te mdłości paskudne dokuczają:) ale co się nie robi dla takiego małego bobaska :):) u mnie już będzie 10 tydzień według usg a 11 pod katem miesiaczki. Nie wiem czemu tak jest ale lekarz mówi, że to normalne i wszystko dobrze. Od paru dni czuje że brzuch uciska i stał się na dole pełniejszy a waga i tak stoi w miejscu 🌼 a co słychać u naszej darii???? ewwwa czy wszystko już dobrze u ciebie? karolcia22 może zmień lekarza ktróry da inne leki i przyspieszy to szanse na ciąże. Nie poddawaj się i nie załamuj. Bądź dobrej myśli :):) [kwiat} 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria0502
Hej dziewczyny:) 3nadzieja3 moje gratulacje:)!!Super że się udało:))) U mnie wszystko ok. Biore witaminki i staramy się na spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
Oj widzę że w końcu ożywienie jakieś nastało... ja właśnie z pracy wróciłam kurcze dzisiaj miałam 10 godzin i taki ciężki dzień no i już się objawy ciąży zaczynają piersi to dotknąć nie mogę a już nie wspomnę o jakiej kolwiek pracy w szybszym tempie. Eh ale już jest Oki, jutro chyba pojadę dobrą nowinę rodzicom zawieść....HeHe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3nadzieja3
Gosia biedaku jak masz cieżka pracę to moze idz na zwolnienie? lekarz powinien od razu wypisac.Daj znac jak tam rodzicie po oznajmieniu nowinki :) moja mama bardzo sie ucieszyła- od razu obliczyła sobie datę porodu :P bo termin mam na 15 a mama urodziny ma 12.05 wiec radosc nieziemska i oczekiwanie czy moze sie uda kilka dni wczesniej :D Gosia a to Wasza pierwsza dzidzia? Daria fajnie ze sie odezwałas :) widzę ze podejscie masz pozytywnie spokojne :) oby tylko sie udało!!!wiesz nie wiem czy ten wiesiołek miał jakis wpływ u nas na zajscie, ale w pierwszym miesiacu jego stosowania sie udało :) wiec ja go polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dydydy
witam moze ktoras z was byla, lub jest w takiej sytuacjii? otoz staramy sie z mezem o potomka, cykle mam 26 -29 dniowe. tym razem zdecydowalam sie zastosowac testy owulacyjne poniewaz staramy sie juz 5 cykli bez rezultatu, a wiec pierwszy test ow. zrobilam wieczorem w 9 dniu cyklu i wyszla slabiutkaaa druga kreska, kolejnego dnia rano wyszly dwie mocne. stosunek w tym cyklu byl tylko jeden (ze wzgledu na tryb pracy meza, czesto jest poza domem:( kochalismy sie w 12 dniu cyklu i wtym dniu rozniez robilam test owulacyjny i takze byly dwie kreski. wiec jaka jest szansa na bobasa. prosze o odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dydydy
jak myslicie uda mi sie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×