Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adelajda82

młodszy facet? To tylko znaki zapytania czy moze jasnosc w zwiazku?

Polecane posty

Gość adelajda82
Wiem , ze pytanie o zdanie na forach nie jest najlepszym z wyjsc.Ale czasem zdanie osób postronnych ma wpływ na nasze dalsze rozwazania. Jestem po 12 letnim zwiazku z facetem starszym od mnie o 4 lata. Traumatyczne przezycia i wg. Od ponad roku utrzymuje kontakty tel z młodszym facetem o 5 lat. Spotykamy sie od 2 miesiecy. Zastanawiam sie czy to moze miec sens , Jesli starszy facet okazał sie tak niedojrzały emocjonalnie i psychicznie to czy ten młodszy mimo lat bedzie taki sam. nic na to nie wskazuje bo jest wspanialym czlowiekiem. Poprostu go kocham za to kim jest . Takiego uczucia zycze wszytskim . To jest moja prawdziwa pierwsza miłosc. Nie patrzenie na wyglad tylko na wnetrze człowieka. Ale czy to ze mamy oboje swiadomosc ze ja dojrzała a on ciagle tam gdzies niedojrzały da nam dobre rokowania na przyszłosc.? Mam 29 lat i chciałabym byc szczesliwa miec kogos kto wpełni na mnie zasługuje. Nie tylko brac ale tez dawac z wzajemnoscią. po pierwsze nie ma tu nic i nie bylo o moim zyciu ososbistym jak twierdzi inna osoba. Zapytałam sie czy zwiazek z młodszym facetem rokuje na przyszłosc . Jesli starszy okazał sie niedojrzały. Czy wg takie zwaazki maja sens. I ZAPYTAŁAM SIE O TO OSÓB KTÓRE COS TAKIEGO PRZEZYŁY , A NIE OGÓŁU. I WIDAC TO TEZ TRUDNO ZROZUMIEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwfgerg
adelajda82 jednak jestes tepa :-) NIE ZROZUMIAŁAS,ZE NIE OTRZYMASZ JASNEJ ODPOWEIDZI,BO KAZDY MA INNE ZYCIE,KAZDY MA INNEGO PARTNERA .NIKT NIE EJST TOBĄ,NIE JEST TWOIM PARTNEREM,WIEC ODPOWIEDZIC MOZE BYC POŁOWICZA.PRZEZYJ ZYCIE SAMA ZE SWOIM PARTEREM TO SIE PRZEKONASZ CZY OPŁĄCAŁO SIE CZY NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelajda82
Wiem , ze pytanie o zdanie na forach nie jest najlepszym z wyjsc.Ale czasem zdanie osób postronnych ma wpływ na nasze dalsze ROZWAZANIA TO ZAUWAŻ CO NAPISAŁA NA SAMYM POCZĄTKU I TERAZ POWYZEJ. MYSLISZ ZE JESTES OSOBA KTÓRA WIE WSZYSTKO , WIDAC NIE WIESZ BO JAK BYS WIEDZIAŁA TO BYS WŁASNEJ GŁUPOTY NA MAXA NIE POKAZAŁA . PRZECZYTALABYS POSTA I WYLAZŁA Z PREDKOSCIA SWIATŁA. TEMAT CIE DOTYCZY BO CHYBA COS MI SIE NIE WYDAJE. A TO O CZYM PISZESZ TO MOJ PROBLEM .WYOBRAZ SOBIE NIE MUSISZ MNIE USWIADAMIC OD CZEGO JEST KAFETERIA.PL .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelajda82
WIDAC SA GŁUPIE PYTANIA I JESZCZE GŁUPSZE ODPOWIEDZI I WSZYSTKO NA MAXA. DZIEKUJE WSZYSTKIM ZA UDZIAŁ W BADANIU NA GŁUPOTE LUDZKIEJ SPOŁECZNOSCI I WG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwfgerg
adelajda82 nie rozróżniasz osoby postronnej bcałkowicie neiznajomej,od osoby postronnej,ale znającej Ciebie i Twojego partnera. Co innego zadac pytanie osobie postronnej,ktora patrzy na Twoj zwiazek z boku,ale zna Twojego faceta,a co innego zapytac osobe postronna,zupełnie neiznajomą,ktora nie zna w ogole Twojego partnera. POJEŁAS O CO CHODZI?? Chcesz porady co dfo Twojego zwiazku,to poradz sie osby ktora Was zna osobiscie i duzo o Was wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelajda82
PO 1 ZAPYTAŁAM SIE OGOLNIE O TAKIE ZWIAZKI . JAK SIE ONE MAJA DO RZECZYWISTOSCI PO 2 OSOBA POSTRONNA JEST OSOBA NIEZNAJOMĄ, PYTAJAC W TYM KONTEKSCIE WŁASNIE O KTÓRY ZAPYTAŁAM. PO 3 ZAPYTAŁAM SIE I PISZE TO PO RAZ KOLEJNY CZY TAKIE NAPISZE JESZCZE RAZ "takie " ZWIAZKI MAJA SENS Z PUNKU WIDZENIA ROZNYCH OSOB. KTÓRE MIAŁY STYCZNOSC OSOBISCIE Z TYM. I WYOBRAZ SOBIE ZE MAM SWIADOMOSC ZE KAZDY JEST INNY. TAK DLA TWOJEJ INFORMACJI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwfgerg
adelajda82 takei zwiazki maja sie w rzeczywistosci tak samo jak związki rownolatków lub zwiazki w ktorym kobieta jest młodsza,wiec aby sie doweidziec trzeba przezyc samemu. Jejciu,jednak jestes niezbyt rozumna jak na swój wiek. PRZEZYJ TO SAM,PRZEZYJ TO SAM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwfgerg
adelajda82 osoba postronna to nie tylko osoba nieznajoma,ale takz eznajoma,ktora zna Ciebie,ale stoi "z boku"przyglada sie Twojemu zwiazkowowi,ale nie ma z nim nic wspolnego. Nawet Twoj syn jest poniekąd z lekka osoba postronną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×