Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość oszczędna kobita

Mój PLAN OSZCZĘDZANIA pieniędzy...Zaczynam od września!!

Polecane posty

panna wspolczuje choroby i mam nadzieje, ze trafiasz teraz na lepszych lekarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzicie Kochani, razem przekroczylismy 100:strone, moze na tysiecznej bdzie widac wyniki leczenia psychiatrycznego,ktore jest mi potrzebne, bo uwazam, ze wydawanie ponad 1/3 wyplaty na szmaty to dla mnie porazka, przy takich zarobkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pali a musi oszczędzać
Dusigroszko zróbmy stos z twoich ciuchów bo i tak kupisz sobie nowe:D a garnki i szare mydło sie nie palą dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel.........
No tak dejotka. Czyli jak w zyciu-wszystko kreci sie wokol dooopy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małe miasto
ekstra wydatki mam "żonę" na utrzymaniu ona ma wydatki ja tylko zbieram pieniążki :D niedługo będę się ogłaszał że szukam sknery do stworzenia związku który nie generuje kosztów :D:D ah ten romantyzm generuje i w ogóle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel.........
male miasto-cienias z ciebie Dajesz sie robic w bambuko a panna cie wyrucha rowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam zycie. Po prostu. Potem znow zapytacie, czemu nie odlozyles na mieszkanie, gdy mogles,czemu dzieciom nic nie kupiles. a moze w pierwszej osobie? dlaczego nie mialam na to odlozone? przeciez mieszkalam u mamusi, moglam tyle odlozyc,.. itd. Na szczescie nie podnieca mnie szmata. a seks za darmo. moze moja frustracja wynika z bycia w ciazy ze sknera?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxyyyyzzzz
dejotka tak czytam to co piszesz i mam wrażenie ze masz cos z głową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pali a musi oszczędzać
Małe miasto to gdzie sie oglaszasz? Bo ja potrzebuję męża na energię słoneczną ewentualnie na dynamo bo ileż mozna jeść mu dawać przecież to nie trwałe i tak ze sie wyrażę wysra wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxyyyyzzzz
nie potrzebnie z nią tu dyskutujecie kobiety bo ona nie odpuści sama, to jest ciężki przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
no nie, zostawić Was same na pół dnia i taka pyskówka!!! ojej zmieńmy temat i lepiej ponarzekajmy na pogodę albo pogadajmy o planowanej smierci Ryśka z Klanu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielbcie sie dalej:) wszystko dopasowane, niewyroznajace sie w jednym tonie. ok. watek bez wartosci. moj belkot tu pasuje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxyyyyzzzz
dobra koniec tych pyskówek kobiety a ty dejotka i tobie podobne znikajcie z tego topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rysio to w rzeczywistosci dobry i przystojny aktor, to bylaby przysluga dla niego, gdyby go usmiercili. z drugiej strony..na powazna role nie ma szans.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pali a musi oszczędzać
Widzę ze koniec jazdy to znikam z psiorem na spacer i spać bo jutro rano na zakupy a potem na stos który usypie mi dusigroszka który podpałę własnym niedopałkiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
proponuję CALKOWITY IGNORE DLA DEJOTKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
ten nick-DEJOTKA- KOJARZY MI SIĘ Z INNYM SLOWEM, KTORE DZIWNIE PASUJE DO TEJ OSOBY.... :) ODE MNIE IGNORE .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pali a musi oszczędzać
Dusi-ha ha ja wiem co to za słowo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ignore u mnie tez :) mam zla wiadomosc, w wiadomosciach powiedzieli wlasnie, ze mrozy nadciagaja mrozy 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domyslne jestescie dziewczyny:D ja nie chce sie klocic, traktujecie mnie jak wroga... milego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dosc mrozow, ale ostatnio mialam koszmar w ktorym sobie wyobrazilam, ze slonce sie rozpada i mamy wieczna zime ;( tego bym juz nie zniosla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małe miasto
tia na energie słoneczną jeszcze aż tak dobry nie jestem ! ale staram się nie przekraczać 3 kromek chleba :D:D życie życie takie piękne a wieczory przed kompem jeszcze lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
ja też jestem za wiosną :) a wtedy zaczniemy marudzić, że błoto za duże, że kałuże, że kwiatki za wolno rosną i ptaszki za glośno spiewają :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
W RZESZowie dziś z rana slonecznie :) aż chcialo sie wstawac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×